Opinie o Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o. w Szczecin

A ja piszę w sprawie ogłoszenia sprzed lat, gdzie szukali osoby na stanowisko tester oprogramowania. Interesuje mnie głównie rekrutacja. Bo wymagają znajomości robot framework oraz web driver. Czy jak jest rekrutacja, to firma sprawdza znajomość tych programów i daje do wykonania jakieś zadanie lub test?

Czy w firmie Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

yoginka Nowy wpis

Caly okres onboardingu zaplanowany jest na wspólne poznanie się i wdrozenie w tym szkolenia. Ponadt to mamy budżety na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji po tym okresie.

maciej Nowy wpis

Od razu zaznaczam, że na razie nie jest to jeszcze odpowiedź na Twoje pytanie, ale ponieważ pierwszy raz spotykam się z użyciem sformułowania "szkolenie pracownicze" w kontekście firmy zajmującej się głównie rozwojem oprogramowania, proszę upewnij się, że pytanie dotyczy naszej firmy (www.ncdc.eu). Jeśli tak - daj znać jakie stanowisko Cię interesuje, a postaramy się udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi.

Chce podjąć tu prace na posadzie Doradca ds. instalacji fotowoltaicznych. Ale ciekawa jestem głównie pensja, bo podali widełki płacowe 2000-3000 zł brutto na pełnym etacie. Czy ta kasa to jedyne pieniądze, jakie pracownik dostaje, czy może są doliczane prowizje lub premie? Bo nie ma o tym informacji w ogłoszeniu. I tak zastanawiam się, czy to nie błąd, bo oferują umowę o pracę, a te widełki nie przekraczają minimalnej krajowej.

maciej

Działamy w całkiem innej branży, więc trudno będzie w tym miejscu znaleźć odpowiedź.

Jakie firma ma podejście do studiów w przypadku programistów? Czy są one wymagane i czy osoby po/w trakcie studiów są chętniej zatrudniane?

yoginka

Mamy na swoim pokładzie studentów I roku jak również osoby, które nie studiowały informatyki. Studia są ważne ale ważniejsze są umiejętności i pasja do programowania.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o. na stanowisko Doradca ds. instalacji fotowoltaicznych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.?

yoginka

W zależności od roli, wynagrodzenie jest zawsze ustalane indywidualnie w oparciu o kompetencje, obowiązki i realia rynkowe. Współpraca z NCDC jest możliwa na UoP lub B2B.

Iza
@yoginka

Kasa jest indywidualna, a benefity? Są tu dodatki pracownicze, a jak sa, to takie same dla każdego czy też indywidualnie?

@Iza

Benefity są dostępne dla każdego :-) O wszystkich możesz poczytać na stronie, w zakładce kariera.

Barbara

Na stronie mają ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalista/specjalistka ds.księgowości. Ktos wie czy strona jest na bieżąco aktualizowana i ogłoszenie jest aktualne? Zainteresowałam się bardzo, ponieważ pisali o 4-dniowym tygodniu pracy. Jak w realu to wygląda, ktoś powie? Czy przez to zarobię mniej niż na etat?

@Barbara

Cześć, strona jest na bieżąco aktualizowana. Ogłoszenie jest aktywne. Pracujemy 4 dni w tygodniu (36h), co finalnie oznacza 3 dniowy weekend. Na stronie, w zakładce kariera jest dokładnie opisany 4 dniowy tydzień pracy w NCDC. Nie jest to praca na godziny, więc stawka nie jest godzinowa. Adekwatnie do kompetencji i potrzeb firmy. Mam nadzieję, że odpowiedziałam na większość wątpliwości Pozdrawiam

@yoginka

Żeby doprecyzować - 4-dniowy tydzień pracy obowiązuje wszystkich współpracowników, niezależnie od formy współpracy. Zmiana z 5-dniowego na 4-dniowy tydzień pracy odbyła się bez obniżenia poziomu wynagrodzeń.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.?

Żaneta

Ogłoszenia do aktualnie prowadzonych rekrutacji możesz znaleźć na ncdc.eu/career Zapraszam do zapoznania się z wymaganiami i poznania trochę lepiej firmy. Jeśli stwierdzisz, że pasujesz do zespołu i wniesiesz do niego wartość, aplikuj :-)

@Żaneta

Nadal można aplikować? Widzę, że ten wpis jest z lutego, a mamy marzec, dlatego pytam czy nie zamknęliście jeszcze rekrutacji?

@Anna

Prowadzimy aktywnie rekrutacje. Wszystkie aktualne ofert pracy znajdziesz na ncdc.eu/career Zapraszam

Ultras

Pracuje ponad cztery lata i jestem bardzo zadowolony. Odpowiada mi wynagrodzenie, które wzrasta wraz z doświadczeniem, atmosfera w pracy i podejscie do pracowników. Ocena na GW 2.5 jestem moim zdaniem zupełnie nieadekwatna - dlatego postanowiłem napisac ten komentarz.

@Ultras

A możesz coś więcej powiedzieć o premiach. O ile wzrosło Ci wynagrodzenie ? Jakie miałeś na początku, a jakie doświadczenie nabyłeś i jak to się przełożyło na zarobki?

Pracowałem 6 lat. Super miejsce do rozwoju

Czy pracownicy Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Maciej

Tak. Poza ogólnofirmowymi wydarzeniami (w trybie niecovidowym są przynajmniej trzy w roku) poszczególne zespoły mają do dyspozycji budżet na własne spotkania integracyjne. Jak z tego skorzystają - zależy już tylko od nich.

Kamila

Czy ktoś odbywał staż w Nordic Consulting? Polecilibyście? Zależy mi na firmie, która traktuje stażystów z szacunkiem, dając im możliwość nauki i rozwoju. Jeżeli macie informacje na ten temat napiszcie w komentarzu.

Bartek
@Kamila

NCDC nie prowadzi stażu jako takiego. Mają projekt House Of Talents, w którym przez 6 tygodni tworzy się różne aplikacje w zespołach pod nadzorem doświadczonych developerów. Jako uczestnik tych praktyk, nigdy nie poczułem braku szacunku, a przy okazji wiele się nauczyłem. Jeśli po skończeniu praktyk dostaniesz się do pracy, to masz 3 miesięczny okres próbny w czasie którego jesteś wdrażany w technologie i projekt. Każda osoba po takich praktykach ma przypisaną osobę, która jest jego mentorem i poświęca swój czas, aby pomóc mu obowiązkach i nauce.

Joanna
@Bartek

A te praktyki są darmowe czy płatne? ;) No i jak to jest po zakończeniu, zatrudniają na stałe czy raczej mija okres i się rozstajemy. W ogóle żeby na takie praktyki się dostać to trzeba jakieś wymagania spełnić?

@Joanna

@Joanna podczas praktyk uczestnicy nie są wynagradzani. Przez sześć tygodni praktykanci mają okazję poznać firmę i relacje w niej panujące, a firma - praktykantów. Dla najlepszych wystawiane są rekomendacje do kontynuowania współpracy - te osoby zapraszane są na rozmowę. W tym roku po praktykach zostało w firmie 9 osób. Od pierwszej edycji programu (w tym roku była szósta) nie było przypadku, żeby po okresie próbnym współpraca nie była kontynuowana. Obecnie osoby zatrudnione po udziale w programie praktyk stanowią około 25% zespołu.

Jaki jest styl zarządzania w Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.?

Żaneta

Każdy zespół składa się z osób pełniących odpowiedzialne role zamiast oficjalnych stanowisk. Odchudziliśmy naszą strukturę i jest zdecydowanie bardziej przejrzyście. Ważne jest to, że nie mamy ról, które polegają tylko na nadzorowaniu innych. Każdy członek zespołu pełni ważną rolę i daje wiedzę na temat określonej dziedziny. Samoorganizacja i współpraca zespołów, na tym się opieramy. Więc blisko nam to stylu turkusowego. Więcej na temat tego jak pracujemy znajdziesz w zakładce team na naszej stronie. Zapraszam

Marika

@Konkretniej? a to jaki jest tu system pracy jeśli chodzi o godziny

Kazio
@Marika

Nie ma szywnych godzin pracy. Większość pracuje od 8-16 albo 9-17.

Yops

Forma zatrudnienia do wyboru B2B lub umowa o pracę, w zalezności co bardziej Ci odpowiada. Jeśli chodzi o benefity to większość wymieniona na stronie: https://www.ncdc.eu/career/ ,gdzie można znaleźć ogólne warunki współpracy. Dodatkowo organizowane eventy okolicznościowe. Sporo na ten temat w social media firmy.

Bożena
@Yops

@Yops, a czy w zależności od rodzaju umowy zarobki znacznie się różnią? Napisz proszę, co częściej wybierają pracownicy. Czy takie imprezy integracyjne często są organizowane? Jak wygląda kwestia szkoleń?

@Yops

Wiesz może czy przeszli na tryb pracy zdalnej? Jeżeli tak, na kiedy przewidują ewentualny powrót do biura? Chciałam również zapytać o rotację pracowników - jak to wygląda w Nordic Consulting?

Kazio
@Kamila

@Kamila Kto chce ten pracuje w biurze, a kto chce ten zdalnie. Biuro jest cały czas otwarte. Rotacja jest bardzo mała. Odchodzi kilka osób w roku na ponad 100 pracowników. Firma praktycznie nie zwalnia.

Niedoszły_programista_NCDC

Firma ma swoje dziwne wymagania odnośnie kandydatów na pracowników, których potencjalny kandydat może nie zrozumieć. Posiadając odpowiednią wiedzę na dane stanowisko można nie zostać zatrudnionym, co jest dosyć dziwne i pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Sam proces rekrutacji jest dosyć długi i na informację zwrotną trzeba również czekać dosyć długo, ale nie ma co się dziwić, jeżeli 1 człowiek w firmie siedzi w HRze. Na starcie po wysłaniu zadań rekrutacyjnych czekałem 1.5 miesiąca na zaproszenie na rozmowę. Na rozmowie wszystko super, rekruter pod wrażeniem. Firma niby dobrze płaci, ale jeżeli mają takie dziwne zasady jak podczas procesu rekrutacji to może lepiej tam nie pracować.

@Niedoszły_programista_NCDC

Zdradzisz nam co poszło nie tak? Zastanawiam się jakie pytania otrzymałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej i jak uzasadniono negatywny wynik rekrutacji? Czy ktoś z Was pracuje w Nordic Consulting?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.?

Konkretniej?

Co masz na myśli 12/12 ?

Jerzy

Czy w firmie obowiązuje głównie umowa B2B? Daje się w miarę dobrze wychodzić finansowo?

gosc

bylem na rozmowie rok temu wypadłem dobrze po czym dowiedziałem się że jednak nie ma dla mnie miejsca i żebym poczekał miesiąc, później dwa, później cztery później już się nie odzywałem bo to dość dziwna sytuacja. Mało profesjonalne.

@Ult, to dobrze, że odpowiadają Ci warunki zatrudnienia, jednak nie opisujesz ich zbyt dokładnie. Czy możesz coś więcej powiedzieć? Można liczyć na umowę o pracę od początku zatrudnienia? Jak z benefitami? Rozumiem, że zespół jest zgrany, czy pracodawca organizuje jakieś wyjścia integracyjne?

Ult

Jestem bardzo zadowolony: - Świetne Warunki, - Dobre Wynagrodzenie, - Znakomita atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.?

Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Bartosza Głowackiego 4
    70-238 Szczecin

Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.