Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.

admin 2015-08-19 02:58:25
Jak się pracuje w firmie Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.
jajature 2015-08-25 22:46:44
jest spoko!
niedlugo byly pracownik 2016-04-06 18:35:05
Pracuje i mam zamiar odejsc placa nieadekwatna do wykonywanej pracy ludzie spoko przyjazni i mili jednak brak imprez integracyjnych jest slaby a projekty nudne lub raczej beznadziejnie zarzadzane(szpachlowanie zamiast tworzenia czegos z glowa) szkoda bo na rozmowie kwalifikacyjnej firma robila naprawde dobre wrazenie
not my kind of company 2016-09-11 20:45:08
Wystarczy wejsc na strone firmy ncdc.eu by sie przekonac jak daleko za nowymi trendami i technologiami ta firma sie znajduje odradzam chyba ze jestes wypalony zawodowo wtedy polecam
guest 2016-09-25 17:27:00
weszlem i zaluje faktycznie ich strona jest zalosna
pudzian 2016-10-28 11:19:23
Witam.

Mógłby ktoś napisać coś więcej o pracy w firmie NCDC?
Zostaw swoją opinię o Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.