brak logo

Kettler Polska Sp. z o.o.

Wieleń

Opinie o Kettler Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 19:40:30
Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie Kettler Polska Sp. z o.o.? Czekamy na komentarze.
2
Ula 2016-07-27 14:00:51
Miło sie pracowało,mam nadzieje,ze wroce z powrotem do firmy,kadry sluża zawsze pomocą,pani kierownik jest rowna babka,brygadzistki rowniez,ogolnie to fajny zaklad a pracowac trzeba na kazdym stanowisku!!!!
robol 2016-08-05 18:38:32
jedna z najgorzej traktujacych ludzi Ponizenie wyzysk to od20 lat w tej firmie jest codziennoscia. Pracownik na kazde zawolanie .A za nadgodziny maja brac wolne jak firmie pasuje.Zarobki w tej firmie sa coraz nizsze najlepiej jakby pracownik pracowal kiedy im sie podoba za naj mniej.Normy sa wiecznie podnoszone zeby tylko nie dostac premi .Jest takie dobre powiedzenie o tymzakladziem.Pracownikowi krory odszedl na tablicy napisano-tutaj lezy pracownik Kettlera ubogi wykonal norme i wyciagnal Nogi.
obserwator 2016-08-24 18:17:18
Firma i nazwa tej firmy kojarzy sie z firma niemiecka o dobrej renomie ale to fikcja.Niewiem jak to mozliwe ze firma ta posiada certyfikat jakosci.Zapewne to jakas pomylka albo pieniadz robi swoje.
Zostaw swoją opinię o Kettler Polska Sp. z o.o. - Wieleń
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kettler Polska Sp. z o.o.