Opinie o Kettler Polska Sp. z o.o. w Wieleń Potrzebowicka 5

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kettler Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kettler Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kettler Polska Sp. z o.o. w Wieleń Potrzebowicka 5

Ludzie czy wy juz nie macie co robic

Zawsze można zmienić pracę☺a jak kończą się umowy to do kogo bieganie?Niech każdy na siebie spojrzy

Kettler

Najlepsza była Ania J. już jest od 2 lat na emeryturze. Ciągle na telefonie siedziała i zbierała informacje od córki co kto robi. I lubiała podpierdzielac ludzi. Innych widziala a siebie nie.

Pracowita
@Kettler

Najlepsza i tak jest Bronka,wstyd że taki ktos zarządza wzorcowania....O co zapytasz nic nie wie,tylko przez nią (usunięte przez administratora) .......Czy tego nikt nie widzi???????

Beata

@Zainteresowany jeśli udało Ci się uzyskać informacje na ten temat, to podziel się proszę z nami. @Nie zaniteresowana. używasz określenia "z tego co słyszę", zastanawiam się, czy kiedykolwiek pracowałaś w tej firmie, bo jeśli nie, to skąd posiadasz takie informacje?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Może cos więcej sie dowiem?

Kapuśniak
@Zainteresowany

Poszukują mężczyzn z tego co wiem

Nie zaniteresowana.

Pracodawca najgorszy na rynku,wypłaty to jakiś ochłap.Pracy ciągle mało. Na hali rządzą jakieś kilki starych pracownic.Ludzie zwalniani A za chwilę przyjmowani Ci sami albo nowi.Z tego co słyszę to firmą kieruje chyba szaleniec który udaje że jest wszystko ok.A nie jest i to widać. Kobiety unikajcie tego miejsca.

Luluś
@Nie zaniteresowana.

A ja pracowałam i pewnie wrócę,trzeba swoje robić ,gębę zamknąć i już,takie życie????

luluś
@Nie zaniteresowana.

Twój wpis bruzdzi tym osobom,które chca wrócić tam jeszcze do pracy,a moga być posądzone o to,że włąsnie to one dokonały wpisu takiej opinii,szkoda,że się nie podpiszesz ,ale chyba się boisz!!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kettler Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno

Pracowity

Ktoś tu dokonał znieslawienia ,mogą być konsekwencje.

Na szwalni ostatno tylko temat bujnego życia osobistego pewnej pani z odzysku☺

Koko

Na swojej pracy się zna,pracowita jak mało kto a ten wpis to zemsta czy zazdrosc.Mądra bo anonimowo i takie bzdury pisze.Wstydź się autorko.

Współczuję ci krawcowo braku rozumu....powinnaś pracować w Samsung.

Jolka

Najlepsza w firmie jest Bronka☺i kadry ,czeski film ...

Pracownica

Szanujcie pracodawcę swego bo możecie mieć gorszego jak się nie podoba to trzeba zmienić pracę proste

Jaga

A mi tu dobrze a kierowniczka goni do pracy nierobów i tych co w necie siedzą zamiast pracować,z kawami latają i kombinują...

xxx

Czy pracownicy w tej firmie beda kiedys zadowoleni z pracy i placy w tej firmie.?Chyba nie bo znowu mowi sie o zwolnieniach i przymusowych urlopach .A moze trzeba porozmawiac z ludzmi i cos pracownikom zaproponowac.....

robotnica

Kettler opinia: - przekraczanie normy czasu pracy to norma - w tygodniu nadgodziny i sobota do pracy, 48 godzinny maksymalny czas pracy w tym zakładzie to jakiś mit. - niejasności w odrabianiu na zapas, na początku roku odrabiasz podobno koniec roku, ale tego nie wiesz bo nie jest to nigdzie napisane, masz przyjść i koniec bo inaczej wylot - kierownik wyżywa się na ludziach, zastrasza zwolnieniami, poniża pracowników, zabrania wszystkiego, nienawidzi kobiet - procedura urlopu na żądanie w tym zakładzie nie istnieje, na twoje żądanie oświadcza ci "brak zgody" i to często w ostatniej chwili wcześniej wyrażając zgodę na urlop. - organizacja pracy tragiczne, grupy pracowników pracują w nadgodzinach a inni nie mają co robić. - ciągle spóźniające się dostawy materiałów, pracownicy muszą gonić żeby nadganiać niedociągnięcia pracowników logistyki i kierownictwa - wydawanie zleceń na produkcję po terminach lub tuż przed terminem zakończenia, oczywiście pracownicy muszą to nadgonić. - przerwy na tytoń i kawę tylko dla kierownictwa i świty - możliwość zrobienia prawdziwej kawy tylko dla kierownictwa i administracji - korzystanie z WC raczej nie wskazane - kompletny brak organizacji i współpracy działów Nie polecam tego zakładu, to obóz pracy. PIP i inne kontrole przyjeżdżają i nic się nie zmienia

paweł

witam w firmie Kettler Polska Sp. z o.o. - Wieleń jest postój firmy jak jest to w jakim miesiącu ?

paweł

Waldek

Ta firma to porażka totalna. Z daleka od niej. układziki tylko. Pracownicy tak na prawdę nic nie znaczą.

Rozsądnypracownik

Firma niestety bardzo słaba żarówo pod względem organizacyjnym jak i jeśli chodzi o podejście do pracowników. Tutaj rządzi Pan i władca Niemiec, który robi z polaków po prostu roboli za najmniejsze pieniądze. W firmie sporo problemów, co chwila inspekcja pracy, strajki pracowników. Firma nie chce płacić. O o rozwoju zapomnijcie, bo inwestycje kosztując. Co w elekcie daje pracujcie za grosze na sprzęcie z przed 20 lat. Ostatnio wystąpiła fala zwolnień, po których osoby które odeszły szybko zalazły zatrudnienie w lepszych firmach w okolicy. Na stanowiskach kierowniczych są osoby bez kompetencji, przeważnie na stołkach od wielu lat, popełniające te same błędy. Ludzi na produkcji żyją w strachu przed skorumpowanymi brygadzistkami, które donoszą każdą informację do słabego kierownictwa (nie będziemy przytaczali nazwisk). Dopóki nie zmienią osób zarządzających - a nie zmienią, bo to jedna sitwa i każdy każdego kryje to nic się tutaj nie zmieni. Nie polecam! Z daleka od tego miejsca!

obserwator

Firma i nazwa tej firmy kojarzy sie z firma niemiecka o dobrej renomie ale to fikcja.Niewiem jak to mozliwe ze firma ta posiada certyfikat jakosci.Zapewne to jakas pomylka albo pieniadz robi swoje.

Ula

Miło sie pracowało,mam nadzieje,ze wroce z powrotem do firmy,kadry sluża zawsze pomocą,pani kierownik jest rowna babka,brygadzistki rowniez,ogolnie to fajny zaklad a pracowac trzeba na kazdym stanowisku!!!!

Bronek
@Ula

Proszę się puknąć w głowę,pozdrwiam.

Barti
@Ula

Witam hyba pani tam krodko pracowala albo tylko w sezonie bo na pierwszy zut oka to wszystko jest ok. Ale tak naprawde to porazka oni wiedza o kazdej kontroli wczesniej i potrafia sie doniej przygotowac pracownikow traktuja jak zlo konieczne o premiach mozna zapomniec za nadgodziny nieplaca a przepisow przestzegaja kiedy im wygodnie kierownictwo jest nieudolne ale to tylko figuranci od brania kasy bo tak naprawde zadza niemcy Nikomu niepolecam tej firmy

Magge
@Barti

Barani mozdzek,do podstawowki,naucz sie ortografii,wiele osob tu pracuje bo musi,zeby utrzymac rodziny chocby z marnych pieniedzy,a jak ty nie lubiles pracy zapewne spales na ktoryms z balotow flizu!!!

admin

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie Kettler Polska Sp. z o.o.? Czekamy na komentarze.

robol
@admin

jedna z najgorzej traktujacych ludzi Ponizenie wyzysk to od20 lat w tej firmie jest codziennoscia. Pracownik na kazde zawolanie .A za nadgodziny maja brac wolne jak firmie pasuje.Zarobki w tej firmie sa coraz nizsze najlepiej jakby pracownik pracowal kiedy im sie podoba za naj mniej.Normy sa wiecznie podnoszone zeby tylko nie dostac premi .Jest takie dobre powiedzenie o tymzakladziem.Pracownikowi krory odszedl na tablicy napisano-tutaj lezy pracownik Kettlera ubogi wykonal norme i wyciagnal Nogi.

Zostaw merytoryczną opinię o Kettler Polska Sp. z o.o. - Wieleń

• Jak się pracuje w Kettler Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kettler Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kettler Polska Sp. z o.o.?

Kettler Polska Sp. z o.o.