brak logo

Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 17:56
Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.
3
On 2016-06-23 21:31
Czy ktoś może coś napisać na temat tej firmy?Na temat struktur sprzedażowych ?
Pablo 2016-10-22 01:02
Tak mam jedną radę dla osób ubiegających się o stanowisko w owej firmie.
Nie podążajcie tą drogą.
Kompletna kpina.
Pytający 2016-12-07 18:54
Jak wygląda praca inżyniera sprzedaży ( spawalnictwo) ? Jakie są warunki pracy, pensja na start, premie?
Czy polecacie pracę w Castolin?
Dziękuję za normalne odpowiedzi :)
Rozczarowany 2017-03-29 22:45
Bardzo dobra firma, gorzej z ludźmi. Na moje oko płaca super, warunki chyba najlepsze jakie da się stworzyć na danym stanowisku pracy. Kierownictwo wyższego szczebla w porządku. Problem zaczyna się niżej. Ludzie o dość mocno ograniczonej wiedzy technicznej próbują zarządzać czymś o czym tak naprawdę nie bardzo mają pojęcie. Przez lata troszkę się wyrobili to laik może tego nie zauważyć. Wyróżnia ich tylko to, że potrafią gadać po angielsku. Tutaj rada, jak chcesz się ubiegać o pracę w tej firmie to:
1. Musisz znać angielski bo inaczej zawsze będziesz nikim.
2. Jak nie gadasz (przynajmniej) po angielsku to nawet nie próbuj.
3. Angielski !!!.
Kolejną ważną rzeczą jest z kim się „skumasz” i jak wielu Cię polubi lub kogo „owiniesz ich sobie wokół palca”. Oczywiście im więcej i im wyżej postawionych osób to tym bardziej jesteś nie do ruszenia. Wtedy Twoja wiedza, umiejętności, możliwości, zaangażowanie, … itp. przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie, liczyć się będzie tylko to, że znasz angielski i jesteś lubiany bo potrafisz słodzić innym, a lepiej żeby nie słyszeli co o nich gadasz na boku. Praca dla ludzi których wzrok nie sięga dalej niż koniec własnego nosa. Powodzenia dla wszystkich którzy będą mieli odwagę się o tym przekonać na własnej skórze.
3
olo 2017-05-12 22:04
Czy może ktoś opisać, na czym polega to 3-miesięczne szkolenie w Gliwicach?
1
Zostaw swoją opinię o Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.