Opinie o Lufthansa Systems Poland w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lufthansa Systems Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lufthansa Systems Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lufthansa Systems Poland w Gdańsk

prog

"Mogliby wiecej placic, ale reguly awansu sa jasne, takze tu brak zastrzezen." nie zgodzę się, żeby awansować trzeba zrobić bezwartościowy cert, za który firma nie płaci - musisz zapłacić z własnej kieszeni. Twój profesjonalizm, zaangażowanie, ciągnięcie projektów nie wystarczy.... za takie kryteria awansów dziękuję

bilbo

znajomy mówił mi , że praca tutaj ma wiele plusów do których należą chociażby : -atmosfera -ludzie -techonologie -praca z międzynarodowymi klientami -daje możliwość zatrudnienia i doskonalenia ludziom bez doświadczenia oraz nie ma nic wpólnego z korporacjami pomimo tego co twierdzą niektórzy ;)

Krzysiek
@bilbo

Ja raz chciałem coś zmienić, to dostałem wypowiedzenie

maniek

no tak, zawsze to inaczej jak ktoś ma już konkretne porównanie z inną praca, bo wiecie jak to jest "cudze chwalicie, swojego nie znacie" i moim zdanie tutaj jest też problem, ludzie zawsze narzekają na swoją pracę, a tak naprawdę nie robią nic żeby to zmienić jakoś. Dajcie znać jak sytuacja w nich się wyjaśni.

meri

nie polecam pracy w lufthansa systems na dłuższą metę pakiety socjalne słabe w porównaniu do innych firm, projekty są przestarzałe jedyne co to ciekawa tematyka i okazja do podróżowania

Mirki
@meri

Dodatki takie jak twoje sa w wielu firmach zagranicznych w 3mieście

1. Test online 2. Rozmowa telefoniczna z HR 15 minut 3. Rozmowa techniczna online 1,5h

1. Test online: Angielski - tekst w stylu artykułu prasowego i pytania zamkniete dotyczące tego tekstu, dla mnie raczej trudny - tekst w stylu mowa-trawa, dużo okrągłych słów, mało konkretów SQL - bardzo łatwe, około 15-20 pytań zamkniętych SQL, PL/SQL i Data Warehouse - w miarę łatwe; pytania różne, zamknięte wielokrotnego wyboru oraz otwarte. Otwarte dotyczyły napisania zapytania SQL, jeżeli ktoś umie GROUP BY i HAVING oraz zna operatory łączenia zbiorów (UNION, MINUS) to sobie poradzi. Tradycyjnie pytania o NULL oraz TRUNCATE vs DELETE. Pytania z baz danych np. co wpływa na szybkość wykonania zapytania, jaki indeks nałożyć żeby przykładowe zapytanie wykonało się szybciej, było też coś o kluczach w bazach danych/ ograniczeniach (np. UNIQUE). Było kilka pytań dot. DWH i pokrewnych tematów: ETL, star schema, OLAP/ OLTP, jedno pytanie dotyczące samego DWH; pytania zwykle w stylu kilka twierdzeń i wybierz prawdziwe. Jedno pytanie z PL/SQL: napisana jakaś prosta procedura, pytanie: jaki wynik zwróci. 2. Rozmowa telefoniczna z HR 15 minut Pytania o moją motywację do zmiany pracy, wcześniejsze doświadczenia, czy umiem pracować w zespole, dwa pytania po angielsku - jak sobie radzisz ze stresującymi sytuacjami w pracy, największe wyzwanie w obecnej pracy

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
koko

czy w tej firmie jest system polecania osoby z zewnątrz do pracy przez pracownika?

Ciekawe dlaczego prezes tej firmy nie zastosuje swoich feudalnych praktyk do pracowników Lufthansy w Niemczech? a w Polsce to może bezkarnie?

zorro

Przecież to prywatny folwark prezesa tej firmy. Jak ktoś jest po studiach IT - to warto na 2 lata na start up i w nogi. Kutwiarstwo do kwadratu i feudalizm.

jaja

pewnie pracujesz w tym samym dziale co ja? ;) Zgadzam sie z toba i anonimem ponizej, ze praca mogla by byc ambitniejsza, TL nie jest zainteresowany sprawami swoich pracownikow, prezes duzo obiecuje a malo z tego realizuje. Uwazam natomiast, ze pensja jest na przyzwoitym poziomie. Zgadzam sie - moglo by byc lepiej, ale pewnie moglo by tez byc gorzej ;)

m

Mi tam sie podoba, stabilne i solidne miejsce pracy. Placa niezle.

prezesik tylko obiecuje premie, a premii nie ma za to na nowe fury nigdy brakuje - takie polaczkowanie w firmie niemieckiej tylko z nazwy...

Praca do bani. Zarobki kiepskie, lans TLów, wyścigi szczurów. TL ma w nosie pracownika, ważne aby mu było dobrze. Brak premii, podwyżki - a co to? Obcięta kasa za delegacje.

@ja

czas leci, niewiele się zmienia

kk

Jak ktos ma taki przeciag w kadrach to pozniej takie cudne opinie pisze! Pozdrawiam HRy z lufy!

Zostaw merytoryczną opinię o Lufthansa Systems Poland - Gdańsk

• Jak się pracuje w Lufthansa Systems Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Lufthansa Systems Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lufthansa Systems Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lufthansa Systems Poland?

Kandydaci do pracy w Lufthansa Systems Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lufthansa Systems Poland