Wakpol S.A.

Ruda Śląska

Opinie o Wakpol S.A.

radek 2011-03-28 00:14
zgadzam sie z toba pracowalem w wakpolu tylko pol roku bylo ok niestety przez swoja glupote stracilem tam zatrudnienie i teraz bardzo zaluje!!!
produkcja 2011-04-26 03:20
skrót \"SA\" to żart, brak strategii, brak rozwoju, rządzi właściciel, a reszta to marionetki, szkoda firmy
pyjter 2012-07-12 22:12
Właściciel już chyba nie ma wpływu na prezesów i ich działania ,nadchodzi zmierzch ,którego nawet flaczki z tzw przerobów ( zwroty z marketów) nie przedłużą,
ja1 2014-10-09 21:40
kupiłem w biedronce ,,flaczki wołowe'' - oszustwo, to były wstrętne flaki wieprzowe których nawet pies nie chciał.To był ostatni mój zakup wyrobu z firmy wakpol
ja dwa 2014-12-15 15:13
Faktycznie , ciekawe co by o nich Gessler powiedziała , miałaby pole do popisu!
pyjter 2015-05-26 21:56
Miał być cud , a tu mizeria , szkoda słów .Nowy właściciel stare problemy
axa 2016-07-23 14:35
to nie jest jednostkowy przypadek... skusiłam sie na flaczki, kupiłam nawet dwie paczki żeby rodzinie na obiad dać.... z tych dwóch paczek nawet na jeden talerz nie starczyło... takiego oszustwa się nie spodziewałam.
mina 2016-09-22 18:45
Kupiłam dziś flaczki wołowe firmy Wakpol. Kiedyś były ok. Teraz totalna porażka- nieoczyszczona, śmierdząca, ciemna ohyda. Widzę, że nie tylko ja mam takie doświadczenia.
KAROL 2017-01-15 14:41
FLACZKI WOŁOWE TWARDE NIE DA SIĘ TEGO JESC.ODWALACIE TANDETE.NIKT TEGO JUZ NIE KUPI DRUGI RAZ.
Gość 2017-01-22 23:29
Największy leser wakpolu został kierownikiem dz.technicznego. Ja pierdzielę.
głodny i biedny 2017-03-09 13:11
he kupiłem w Kauflandzie flaki wołowe ,najśmieszniejsze w tym jest to że jest to rosół o smaku flaków j. Szkoda tylko mi tej kasy ,którą na to badziewie wydałem.NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Wakpol S.A. - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wakpol S.A.