Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Jarosław

Czy to prawda że w tym roku nawet nie ukazał się raport o wydatkach z socjalnych a pan(i) ze zwiazków zawodowych uciekł(a) na L4 jak ludzie zaczęli dopytywać się o ten raport ? Czy pieniądze te poszły na imprezki kierowników i złote zegarki ? Czy to tylko plotki ? Dziekuje

Zen
@Jarosław

Pieniążki na imprezy dla kierowników zawsze się znajdą ;)

Samotny pracownik

Czy, w tym? Zakładzie znajdę partnerkę? Żeby założyć z nią rodzinę, i na jakim dziale ?są najlepsze kobiety wieku 24-29 lat które są poukładane w tym kierunku wierność opiekunczość chcące założyć rodzinę

Już żonaty

Na White za nawilzaczami

...
@Samotny pracownik

Do zakładu to przede wszystkim idzie się pracować a przy okazji można kogoś poznać Jest sporo młodych kobiet, próbuj na Bueno 3 lub Joy-u.

Milagros

Próbuj na raffaello

Tes
@Samotny pracownik

Szukaj na figurze jak ruszy A teraz uderzaj na ręce lub amlux

Hee
@Tes

A czemu amlux a nie ever ?

Tes
@Hee

W ever też można spróbować znaleźć żonę

Pol

Wybierz się do biblioteki

Error
@Milagros

Szczególnie na modelatorze na raffaello dużo kobiet

Już zajęty
@...

Dziękuję, ale już znalazłem ta jedyną w tym zakładzie

Padlaminiewiemczywstane:)))
@Tes

:)))) skąd się tacy ludzie biorą, biedne młode pracownice teraz będą się zwalniać z pracy, bo jakiś świr namolnie będzie szukał kobiety w pracy:(

Miły
@Samotny pracownik

Zaglądaj często to męskie łazienki tam się dzieją rzeczy.

Ble ble

Mysle że tak

Stasia
@Samotny pracownik

Tak,znajdziesz masz duży wybór od małolatki do napalonej mężatki . O tych ostatnich można założyć osobny wątek kto z kim...

Cards

Hej mam pytanie czym różni się umowa serwisowa od umowy typowo fereroskiej. Z góry dzięki

Ciekawski

A co zrobił tzw. Sendek że tak go tu nie lubią i piszą wszędzie na niego po kiblach ?? ????

Lol

Powiedziała co wiedziała

Gienek
@Ciekawski

To jest naprawdę wporzadku chłopak dajcie mu spokój Pozdrawiam

Obserwatorzy

Piecowyn KN wywalony za wodkie,znowu chodzi kozaczy, cwaniakuje,wyzywa i chodzi pod wpływem. Rozpowiada każdemu że pracownicy z linii go podmieniają na przerwę co idę jest prawda,dla niego każdy to narkoman a sam ma prpchy pod nosem.Albo coś z nim zrobicie albo go w końcu ktoś skrzywdzi

Kierownicy
@Obserwatorzy

Śmiechu warta ta wasza propaganda ;)

Znajomy
@Obserwatorzy

Zgadzam sie. Jest dokladnie tak jak piszesz.

Czy będą jeszcze przyjmowały firmy pośredniczące?

Socjal

Bedzie jakis dodatek do wypłaty na swieta??

K.
@Socjal

Tak

Wojtek

Ferrero przewiduje jakieś dodatki pieniężne dla pracowników na święta?

Bjak
@Wojtek

Raczej nie... zrobili sobie imprezę w pałacu

Twardy orzech do zgryzienia
@Bjak

No to ładnie a ja liczyłem na piniondz

trui
@Twardy orzech do zgryzienia

to ubierz sie jak beyonce

Bombonierka

Nie Polecam pracy w tej firmie. Ludzie, Admosfera pozostawia wiele do życzenia oraz podejście do pracowników. Nie kompetentni menagerowie.

Zatroskana

Nie pozdrawiam Dagmary N. z KBW, która lata za każdym facetem z d...ą, żeby awansować i nie tylko ;)

Monia
@Zatroskana

Łatwo się kogoś ocenia nie znając go. Zazdrość ludzka to podła rzecz a mówić nie prawde to najprostsze co może być. Nie pozdrawiam. Daga bądź sobą

Ewita
@Zatroskana

Zazdrość ludzka nie zna granic . Chorobę się wyleczy A zazdrości nie . Zawiść. Darusia jesteś super. A te złośliwe komentarze to Irokez inteligencji równy zeru . Tych co ta głupotę wymyśli.

Nowy pracownik

Halo halo, może ktoś się wypowiedzieć na temat działu Kinder Joy? Jacy kierownicy? Brygadzistki?

@Nowy pracownik

Polecam . Najlepsi ludzie i kierownicy ????

Były wózkowy

Jak praca na bready? Jak szefostwo z najwyższego "szczebla"?

@Były wózkowy

Najlepszy dział jak dla mnie.

M.A ????

Ooojoj wyczuwam niespełnione ambicje niektórych ???????????? Stąd te wpisy ???? Pan G. to jeden z Kierownikow który broni siie pracą i dlatego trzeba Go zgnoić w inny sposób .? LUDZIE weźcie się za rzetelną pracę a produkcja Kinder White i Kinder Beuno będzie Nam lepiej szła.????za coś do cholerybierzemy ???????????? Szanujmy się Pozdrawiam Wieloletnia Pracownica ????????????????

Krissella
@M.A ????

Dokładnie jeśli ktoś jest zbyt dobry to trzeba mu dowalić z innej beczki tak zwany,, ból (usunięte przez administratora) zazdrośników KBW,, kierownik Marcin G to wspaniały człowiek, ugodowy nigdy nie ma żadnego problemu czego nie można powiedzieć o kierowniczce Ewelinie S.... tą osoba to już dawno powinien się ktoś zainteresować jak traktuje ludzi, wystarczy poczytać jakie ma opinie z poprzedniego miejsca pracy. Gardzi ludźmi którzy wykonują ciężko pracę.. Gdy inni ciężko pracują ona przegląda Facebooka w biurze, nie ma pojęcia o pracy na produkcji.. uważa się za kogoś lepszego tylko dlatego iż obejmuje wyższe stanowisko..

M.A ????
@Krissella

Masz rację Pracowałam i na Kb3 i Kbw z tym kierownikem i jest to uczciwy , sprawiedliwy i docenia za pracę Czy starsze czy młodsze osoby traktuje równo . Dlatego nie mogę pojąć zawiści ludzi którym nic się może nie udaje . Praca i jeszcze raz ciężka praca A pilnowanie linii to właśnie jest jego ATUT White się poprawil i to nie jest tylko puste gadanie tylko STATYSTYKI to pokazują Niech będzie na tej linii jak najdłużej, bo znów wrócą stare nawyki i nie jakość ale ql będą najważniejsze

Pracownica
@M.A ????

Pracowałam z kierownikiem na linii KB3 nie było nigdy z nim problemu , wszytsko dopilnowane , nigdy nikogo nie wywyższal więc nie wiem skąd takie komentarze , człowiek ugodowy zawsze wszytsko można z nim było załatwić oby więcej takich kierowników jak on

Lee
@M.A ????

Pracowałem u niego bardzo długo. Nigdy nie widziałem żeby krzyczał albo kogoś poniżał. Jak lecisz w kulki to ci to powie po męsku, ale nie chamsko. Jeśli ktoś wykazywał potencjał to pomagał takiej osobie. Ale jeśli ktoś jest tępy i do tego zakapior to niech ma pretensje do matki i ojca, niestety takie osoby najbardziej dra gęby i o własne niepowodzenia mają pretensje do innych.

@M.A ????

Ja w 2016 roku pracowałam. Z nim na Raffaello . Nic podobnego się nie działo. . Nie wiem z kąd te złośliwe komentarze . Papier wszystko przyjmie. Wspominam to jako bardzo uczynnego człowieka. Jako kierownik zawsze można by było na niego liczyć. Pomagał bardzo .

Była pracownica

Nie narzekajcie bo w ferro jest super pracowałam 5lat i gdyby nie okoliczności pracowała bym do dziś. Źle jest tylko próżniaką co się nie chce robić tacy wiecznie narzekają i najwięcej się kłucą.Pozdrawiam Raffaelloi figurę.

@Była pracownica

Narzekają a i tak wracają do Ferrero jak bumerang. Ludzie mówią że figura najgorsza, ale po tych wpisach widać że Bueno jest na prowadzeniu.

@Ania

Ferrero jest super robta nie jest ciężko i można zarobić dobre pieniądze przychodząc na nadgodziny ale wiadomo komu się nie chce robić lub nie przychodzić na nadgodziny to nie zarobi nic za darmo trzeba mieć chęć to i się zarobi

Someone

Jedna wielka kategoryzacja pracowników, jednym słowem są równi i równiejsi. Dziś na stołówce na B-Ready chciałem zjeść golonkę, w odpowiedzi usłyszałem, ze nie mogę jej kupić bo jest na następny dzień wyłącznie dla „szefostwa”. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, generalnie jest to żałosne, ze traktują zwykłych pracowników jak plebs. Szlachta zajada goloneczki, a dla plebsu nie ma.. jedno wielkie dno.

Someone

Jedna wielka kategoryzacja pracowników, jednym słowem są równi i równiejsi. Dziś na stołówce na B-Ready chciałem zjeść golonkę, w odpowiedzi usłyszałem, ze nie mogę jej kupić bo jest na następny dzień wyłącznie dla „szefostwa”. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, generalnie jest to żałosne, ze traktują zwykłych pracowników jak plebs. Szlachta zajada goloneczki, a dla plebsu nie ma ???????? jedno wielkie dno.

Henryk

Podobno zamówienia spadają i firmy postednicze mają zostać odwołane całkiem

@Henryk

To może dlatego polikwidowali kursy na 15 i 23 od wołoszki

@Henryk

Pozytywnie

Pracownik 123

Polikwidowali bo nikt już na te godziny nie jeździł po co mają darmowe przeloty robić

Martynka

Są odwołane bo za mało osób nimi jeździło i każdemu z tych godzin dali 4brugadowke:)

Tak

S.

Znowu seksaferka na zakładzie? ????

Ciekawski
@S.

Jaka seks afera ?

Ciekawski George
@S.

Kto tam się o kogoś oparł ?

@O
@Ciekawski George

Bo to nie pierwsza i zapewne nie ostatnia. Najwidoczniej mają swoje potrzeby????????

@0

A co chętny jesteś?

, @op

Zapytaj się sprzątaczek one wiedzą na których działach co się dzieje, kto z kim i gdzie

@, @op

Oczywiste,że one wiedzą najlepiej i najlepiej zamiatają swoimi tyłkami po Ferrero

???

Niby kto ?

Łysy wąż

Pozdro dla całej zmiany Pani Iwonki z Rafaello(pozdro muflony)????

Co to za oblech molestował dziewczynę na ugp 5?

Żaden oblech i nikt nikogo nie molestował

Wiktoria

Skąd wgl takie skrajne plotki?

To bardzo niepokojące

Jak wyglądał ten człowiek ? Czy zostało to gdzieś zgłoszone ?

nick
@To bardzo niepokojące

przyjdz i sie przekonaj moze ty wpadniesz w jego sidla;)

Obserwator
@nick

Takie same się proszą i szukają tylko

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.