Opinie o Paweł Nowakowski Prospen w Łask

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Paweł Nowakowski Prospen. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paweł Nowakowski Prospen o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Nowakowski Prospen w Łask

Marina Nowy wpis

Witam serdecznie. Czy możliwe będzie jeszcze zatrudnienie się jako Konsultant ds. wdrożeń oprogramowania? Widziałam w sieci jedną z ofert lecz dość dawną. Wymagane doświadczenie nie zostało w niej bezpośrednio stwierdzone, stąd zainteresowanie. Do dziś nie jest ono konieczne?

Ewela

Odwiedziłam ich stronę szukając (usunięte przez administratora) jako wdrożeniowiec i zauważyłam, że działają na rynku od ponad 20 lat. Czy mogę założyć, że praca tam jest stabilna i nie musiałabym zaraz szukać czegoś nowego z byle powodu? Unikam miejsc gdzie często pracownicy się zmieniają. Do tego w oferowanych nie wpisali żadnych benefitów, a mi zależałoby na opiece medycznej i fajnie jakby były jakieś ciekawe dodatki też do pensji. Co tam dostaje się w ramach współpracy?

9 2022 Nowy wpis
@Ewela

Faktycznie firma ma takie długie doświadczenie na rynku. Stabilność zależy od samodzielności, chęci nauki itp. oraz wiadomo ogólnej sytuacji. Na ten moment od 09 2022 skład załogi jest stały. Jedna osoba zmieniła miejsce pracy. Benefitów takich jak opieka medyczna nie ma. To nie jest korpo, biuro jest we wrocławskiej kawalerce. Rozliczane są diety za dłuższe wyjazdy do klientów, na wyjazdy dostępne są auta służbowe.

@9 2022

Jeszcze jak trok temu był poszukiwany informatyk to nie było widać w opisie niczego na temat socjali. Przy tej wzmiance o kawalerce zastanawiam się czy organizowane są w tym przypadku spotkania integracyjne? : ) i kiedy może być ktoś jeszcze potrzebny jakoś w najbliższym czasie?

9 2022 Nowy wpis

Spotkania integracyjne do tej pory były. Co najmniej jedno w roku w okolicach Bożego Narodzenia. Co do planowanej rekrutacji to nie wiem, ale nie jest to mój zakres :)

Helena

Jak sądzicie, możliwe, że osoba, która pisała, że od 8 miesięcy jest w firmie do dziś jeszcze się w niej zatrudnia? Występują podwyżki stażowe? Pokazała mi się po prostu dawniejsza oferta dla wdrożeniowca i chciałam zorientować się w tegorocznych warunkach. O zarobki głównie chodzi, bo musze sobie do czegoś przyrównać. O atmosferze także ktoś by cos od razu napisał? I czy możliwa byłaby już hybryda? Tam w ofercie była oznaczona stacjonarka

Od 9 2022
@Helena

Jest możliwe, że ta osoba w firmie jeszcze jest. Nie ma podwyżek stażowych, albo jeszcze do nich nie doszłam :) Zarobki w średniej. Dużo zależy ile już wiesz a ile musisz się jeszcze nauczyć. Na początek miałam 3mce okres próbny, potem umowa na rok, a potem na czas nieokreślony. Po każdym z tych etapów można rozmawiać o warunkach. Firma "rodzinna", atmosfera ok ale trzeba się nastawić bardzo dużo samodzielnej pracy. W zależności od zespołu (czy księgowość czy system) możliwa jest całkowita praca zdalna albo hybrydowa z naciskiem na biuro w początkowym okresie. Jest sporo wyjazdów do klientów.

Ja pracuję od 8 miesięcy. Praca jest dla osób samodzielnych i zorganizowanych oraz umiejących myśleć. Jak ktoś ma takie cechy to się odnajdzie, a jak woli, żeby szef stał nad nim i pokazywał palcem to nie tak firma, bo szef faktycznie rzadko bywa w biurze (co dla mnie jest całkowicie normalne jeżeli ktoś ma własną działalność i rozwija ją na różnych polach). Natomiast narzekanie na sąsiadów, którzy przeszkadzają w skupieniu przez osobę której buzia w pracy się nie zamykała jest conajmniej dziwne. Zawsze można wziąć HO pod warunkiem, że na HO się PRACUJE.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Paweł Nowakowski Prospen? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czekamy na info od obecnych byłych pracowników! Napiszcie jakie macie sprawozdania odnośnie aktualnej pozycji firmy Paweł Nowakowski Prospen w mieście Łask.

Półroczny

To rodzinna firma. Wszystko jest ustawione pod szefa którego ciągle nie ma bo zajmuje się deweloperką i dyrektorów których jest więcej niż pracowników wykonujących zlecenia. Szef i kierownik kilka razy zarzucali mi niskie zaangażowanie co było zwykłym oszczerstwem, jednak przy którymś z kolei śliskim podejściu zacząłem w to wierzyć. Ciągłe poczucie beznadziei i tkwienie w dysonansie skłoniło mnie do zakończenia współpracy. Biuro firmy w którym pracowałem to nawet nie kawalerka tylko mieszkanie typu studio. Na Nadodrzu wiele się dzieje ale szczególnie warto wspomnie o sąsiadach którzy ciągle się kłócą co - przynajmniej mojej opinii - uniemożliwia pracę w skupieniu. Normalny pracownik osiągnie tutaj tylko załamanie nerwowe i depresję. Atmosfera na początku robi dobre wrażenie, ale to tylko pozory bo wpadasz po uszy w maszynkę do mielenia własnego poczucia autonomii. Widać to po rotacji wśród personelu.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Nowakowski Prospen - Łask

• Jak się pracuje w Paweł Nowakowski Prospen?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Nowakowski Prospen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Nowakowski Prospen?

Paweł Nowakowski Prospen
  • Jodłowa 3 lok. 3