Opinie o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

chętny

Cześć, ruszają przyjęcia . Ktoś może powiedzieć jakie warunki oferują? Z góry dzięki

1yer
@chętny

Jako pracownik od roku raczej odradzam. Nie dam ludziom popełnić błędu co ja kiedyś. Gdyby można cofnąć czas to by wielu pracowników tak zrobiło. Odradzam.

@1yer

Możesz odpowiedzieć w takim razie, dlaczego nadal pracujesz? Czasu nie cofniesz, ale zwolnić się możesz Ty i inni pracownicy. Nie rozumiem?

Group JM
@chętny

W JM (Clean Air) stawka początkowa to 3500 podstawy na liniach produkcyjnych, do tego premia miesieczna, a od przejścia na 4 brygady - dodatkowo 15% dodatku. Praca spoko, lekka i przyjemna. Na Washcoat - stawka początkowa to 4000 (podstawa), plus powyższe dodatki. Jest bardzo OK.

zuz
@Group JM

Gdzie można aplikować do tej pracy ? jakaś strona

Kaczka

Co zakaz noszenia przybić bo korona się rozsiewa o tym jakoś nie mówią że na holi były chore

Kamila

@esme a jest dużo studentów w firmie?

Jak ze studentami w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Xxx

W niczym to nie przeszkadza;)

Esme
@Xxx

Przyjmują. Jednak jeśli masz szkołę w weekendy, a w sobotę każą przyjść do pracy- musisz pokryć to swoim urlopem wypoczynkowym.

Kandydatka

Hej,staram się o przyjęcie do Johnsons Matthey Poland na katalizatory,czy jest ktoś kto tam pracuje?jak tam jest?

Gal Anonim
@Kandydatka

Omijaj to miejsce z daleka. Liderzy przyjmowani tylko dlatego ze sa kolegami kierowników a maszyny na oczy nie widzieli i przychodzą potem do ciebie i próbują pokazac ze jestes tępy i nic nie potrafisz pomimo tego ze masz bardzo duże doświadczenie. Ludzie na wyższych stanowiskach nie przejmują sie toba. Sprawa rodzinna to urlop wypoczynkowy, którego nie odzyskasz

@Aguś????
@Gal Anonim

Bardzo dziękuję,a już myślałam,że zrobie kariere hehe. Wcześniej pracowałam na produkcji 5 lat,myślałam,że to Johnsons to jest to.Pozdrawiam

Operator

Cześć, mam możliwość zatrudnienia się na hali katalizatorów, możecie mi powiedzieć jakie temperatury panuję na hali? Jak wyglądają zasady BHP?

Wodymarek
@Operator

Jeśli myślisz że jest klima to ci odpowiem że nie ma

Operator
@Wodymarek

Raczej chodziło mi o to jakie temperatury panują obecnie na hali. Ponad 30st?

Wodymarek
@Operator

Daruj sobie robotę tam (usunięte przez administratora). Bd cię czarować ze jak to nie bd pięknie a rzeczywistości jest inna, awanse są ale ( zewnętrzne) fajna atmosfera ale w biurach na produkcji (usunięte przez administratora)

Zainteresowana

Witam, Czy jest tu jakiś Inspektor jakości, który mógłby podać kilka informacji na temat tego stanowiska? Na ile zmian praca i jak z wynagrodzeniem? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź Pozdrawiam

Ono

jak wyglada praca i zarobek jako operator wozkow widłowych?????

Emil

są przyjecia do pracy?

Cassie

Na BBSie u Lidki i Lili dalej taka rotacja? Dalej wszyscy stamtąd (usunięte przez administratora) :D Nawet nie wiecie jak się cieszę, że stamtąd odeszłam, najgorsze 4 miesiące w pracy jakie mogłabym sobie wyobrazić. Jeszcze za takie grosze. Śmiechu warte.

Hahaha
@Cassie

Nie odeszłaś tylko ci umowy nie przedłużyli, ale skoro nic nie robiłaś, wszędzie ci tak ciężko było to czego się spodziewałaś ????

notxfound
@Hahaha

Otóż nie, mylisz się, odeszłam sama ;) I była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Przynajmniej teraz mogę pracować w normalnej firmie za normalne pieniądze w 100 razy lepszych warunkach i atmosferze :D A ciężko mi wszędzie nie było, nie wiem skąd ten wniosek, i niby skąd wiesz że nic nie robiłam, nie wiedząc nawet kim jestem? :D Pracowałam tak jak trzeba, natomiast kierownictwo to jakaś porażka, żeby dopuścić do kierowania zespołem osoby obgadujące i wyśmiewające jawnie pracowników (tu pozdrawiamy Lilę), albo podnoszące przez większość czasu głos (tu pozdrawiamy Lidkę, która więcej krzyczy, niż normalnie rozmawia). Mogłyby się sporo nauczyć od chociażby Agi, która chyba jako jedyna liderka jest tam normalna i ma w porządku podejście do ludzi ze swojej linii.

@notxfound

Przedstaw się z nazwiska i imienia jeśli masz odwagę cywilną?a nie anonimowo

Cassie

"przedstaw się z nazwiska i imienia" - napisała osoba, która sama pisze tutaj anonimowo, ok XD Nie czuję potrzeby przedstawiania się, na tym właśnie polega ten portal, że ludzie dodają tutaj swoje szczere opinie anonimowo. Ale rozumiem, że brak moich prawdziwych danych to ogromna strata, bo byłby przynajmniej kolejny temat do ploteczek na liniach ????

Weronika
@notxfound

Cassie, możesz napisać coś więcej na temat tego dlaczego zrezygnowałaś z pracy w firmie Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.? Wspomniałaś o niskim wynagrodzeniu, możesz powiedzieć jakie stawki masz na myśli? Jak oceniasz atmosferę panującą w miejscu pracy?

lol
@notxfound

Masz racje w 100% obie nie nadają się na stanowiska na których są , już dawno ktoś powinien z nimi zrobić porządek.

Lamoa
@notxfound

Lidce i Lilce słoma spod butów wystaje. Kierownictwo powinno być na poziomie a nie wzięte z rynsztoka

Lamoa
@Cassie

Powinni zdjąć P. LIDKĘ ze stanowiska kierowniczego!

Czarna
@Lamoa

Ja się tylko pytam dlaczego nikt z biura się nie zainteresuje tym co piszą i mówią ludzie o Lidce? Dlaczego nikt nie interweniuje. Przecież napewno widzą jak ona się zachowuje, mają oczy. Dziewczyny a może iść tak na skargę? Przestać się bać i powiedzieć w końcu co ona wyprawia! Może wtedy ktoś ją sprowadzi do pionu.

@Czarna

Tak właśnie powinna wystąpić o ujawnienie IP wszystkich tu szkalujących. Nikt nie jest anonimowy. Niech o tym pamięta.

I mam nadzieję, że zrobi to jak najszybciej.

Czy w zachowaniach kierownika jest coś niepokojącego? Jeżeli tak to proszę o podanie konkretnych przykładów, ponieważ na chwilę obecną są to zbyt ogólne informacje.

X.X.
@Michał

To raczej w zachowaniach pracowników jest coś niepokojącego. Ponieważ wypisują tu głupoty ludzie, którzy mają nieprzedłużone umowy oczywiście na swoje życzenie takie, którym po prostu nie chcialo się pracować, a teraz szukają winnych bo są nieszczęśliwe. Albo tacy, którzy przychodzą do pracy pogadać, a nie pracować i wielka tragedia kiedy ktoś przypomni im po co tam przyszli.

@X.X.

Ciekawa teoria. Dobrze, że zdecydowałeś się wypowiedzieć, ponieważ pokazujesz trochę inny obraz niektórych opinii. Wiesz może, co jest głównym powodem tego, że pracodawca nie decyduje się na przedłużenie umowy z danym pracownikiem?

Ona
@Czarna

Dokładnie!

Elka
@notxfound

Hej czy mogłabys napisac gdzie teraz pracujesz i czy sa przyjęcia. Bylabym ci wdzięczna bo przez corone stracilam prace :( Pozdrawiam

@X.X.

Zawsze pracownik jest winny a kierownicy to niby tacy kryształowi są oni na papierosa mogą chodzić nawet jak przerwy nie mają a pracownik jak by wyszedł to zaraz nagana

@Luca

Jaki masz problem? Zostań kierownikiem. Komentować to każdy pierwszy ale jak przychodzi co do czego to chętnych nie ma na to stanowisko.

śmieszek
@Tutti Frutti

Chętnych? jak może być ktoś chętny skoro zajmujesz te stanowisko? Zwolnij się a będę stratował na to stanowisko z miłą chęcią.

@śmieszek

Najpierw przejdz rozmowę

@śmieszek

Po za tym to nie mój dział

@Tutti Frutti

Te rozmowy to pić na wodę każdy głupi może zostać kierownikiem w tej firmie

Mmmmm

Co sądzicie o jance z tuby moim zdaniem ona jest specyficzna nie przekazuje informacji jak coś wie człowiek dowiaduje się od kogoś innego lub innego lidera

Inżynier

Dzień dobry Państwu. Otrzymałem propozycję pracy w firmie jako Inżynier Procesu. Szukam pierwszej pracy. Czy są tu może osoby na podobnych stanowiskach, które mogłyby i chciały pomóc młodszemu koledze? ;)

Luca

Podobno przed nami najgorszy okres ma być a my mamy przynieś koszulki na długi rękaw i te 5 maseczek ma nas ma ochionic i te linie śmiechu warte a do pracy jak mamy dojechać jak w autobusach po24 osoby

Anika
@Luca

Ludzie tracą pracę bo firmy tną koszty a wam zawsze źle jak ci nie pasuje to się zwolnij i siedź w domu dla bezpieczeństwa

@Anika

Ja tylko pisze co myślę w kierownicy to zamiast ludzi jakoś zachęcić to najlepiej powiedzieć żeby się zwolnić nieźle pranie mózgów wam robią na tych zebraniach zero wsparcia z waszej strony ciekawe kto będzie pracował jak większość by się zwolniła ciekawe jak długo Ukraina pociągnie a jak granice bedo zamknięte na dłużej to ciekawe co zrobicie szanujcie pracowników produkcji

Anika
@Luca

Szkoda że nie widzidzie że firma stara się utrzymać i zadbać o bezpieczeństwo wiem co byście chcieli żeby zamknąć ale zastanówcie się dobrze bo może okazać że nie będzie do czego wracać a w dobie takich ogromnych zwolnień ciężko będzie o nową pracę ale po co starać się przetrwać kryzys jak można narzekać i obrażać innych praniem muzgu brak słów na taką głupote

@Anika

Prawda boli mi nie chodzi żeby nie pracować tylko mi powiedz czym będę miała dojechać do pracy jak autobusy miejskie biorą tylko24 osoby chyba że Zenek będzie po mnie przyjezdzal

@Anika

Jak tam koleżanki praca w maseczkach jest za... Sta prawda

Spawn

Odnosnie tej fabryki katalizatorow: wiem ze sa caly czas rektutacje ale czy ludzie juz podpisuja umowy o prace? Czy ta fabryka zostala juz uruchomiona? Czy ktos moglby mi opisac jak robota tam wyglada...produkowane sa tam rowniez filtry Dpf?

Edyta
@Spawn

Fabryka działa, trwają zatrudnienia. Jeśli jest Pan zainteresowany rekrutacją warto napisać na adres praca@matthey.com a informacje o firmie można znaleźć na profilu Johnson Matthey Poland Gliwice https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21482274

Magazyn :)
@Spawn

Praca spoko ruszamy po malutku z powodu koronawirusa, idealny moment na aplikacje do firmy i wdrożenie od podstaw. Jako że to gowork pracowników battery to powiem tyle że logo mogli zrobić chociaż troszku inne. Pozdrawiam????

Wiwa
@Magazyn :)

A jak sytuacja na hali są zachowane odpowiednie odstepy

@Wiwa

Nie ma zbyt wielu osób a budynek jest bardzo duży, do komunikacji staramy się używać Windows teams więc wszytko w najlepszym porządku :)

Aniana

Mam pytanie czy ktoś może przyjrzeć się pracy Salomei Kaczmarczyk bo mi się wydaje że jest to 4 kierowniczka a na innych liniach jest po jednej osobie

marikaaaa
@Aniana

co masz na myśli piszac 4 kierowniczka?

Ala

W każdym zakładzie dbają o pracowników a Johnson nawet nie potrafi zmierzyć temperatury w tak dużym zakładzie niema nikogo myślącego. No tak przecież oni muszą wymyślać za co możnaby zabrać jeszcze premię śmieszne

Alla
@Ala

Bez przesady, nie masz w domu termometra?! Dobrze, że tego nie robią przynajmniej nie ma bezsensownych kolejek

Egon1111

Jakie macie dodatki płacowe oprócz wynagrodzenia zasadniczego ?

Lesio
@Egon1111

3300 brutto

Praca
@Lesio

On ma na myśli stawkę tam gdzie robią katalizatory a podobno tam stawka jest większa

Lolek

Witam Jak wyglada sprawa z wynagrodzeniem na start oraz jaki system zmianowy na operatora ?

Polak

Chciałbym zapytać o prace oraz umowe lecz nie idzie dodzownic sie do kadr..... Jest jakiś sposób??

Diego

Jakie macie dodatki plus wynagrodzenia zasadniczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Alberta Einsteina 36
    44-109 Gliwice

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.