Axeon

Gliwice

Opinie o Axeon

zz 2013-03-24 20:39:11
A może jakieś pozytywy no przecież nie każdy jest prymitywnym chamidłem.....
Są osoby z którymi można po ludzku zamienić parę słów no nie powiecie że nie?
A z kilkoma nierobami żerującymi na nas wyzyskującymi i poniżającymi spokojnie damy sobie radę tylko musimy razem.
didi 111 2013-03-26 19:30:26
Drogie dzieci nigdy nie pracowaliście ciężoko.Pracuję tam nie długo ale ludzie są wspaniali a za taką prace z pocałowaniem (usunięte przez administratora)niedałabym osobiście nawet pięć stów. A co do pani która robi kawę każdy z was chciał sie tak ustawić. Więc nie piszcie jak nie wiecie co!A dobrocią wiecej niż przemocą osiągniesz.
na pewno 2013-03-26 20:06:55
Więc po dobroci proszę, aby tak wykształconej i tak pracowitej części kierownictwa jak (usunięte przez administratora)obciąć pensje do 2000 złotych, a z oszczędności zrobić fundusz premiowy. Bo dlaczego monterzy mają pracować szybciej i szybciej, bić rekordy innych grup i wcześniejszych dni, i to tylko za pochwałę? A towarzystwo zbiera sałatę, a jak pracują to gdzieś wcześniej było napisane.
london 2013-03-27 02:25:53
eloł..... jak sei ciesze, ze juz mnie w MAZ nie ma.....a te 2000 przy tych dwóch ludkach to może łącznie?
snapy11 2013-03-27 18:32:23
(usunięte przez administratora)dostaje pieniadze któryh ja bym nie chciała za tą odpowiedzialność wydaje mi sie że zapracowała sobie na to! niemogę nic złego powiedzieć o przełożonyh bo niedali mi powodu do tego
Nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem wręcz przeciwnie może dlatego że ja szanuję ludzi i myślę ze oni tak samo traktują mnie.
london 2013-03-28 03:01:20
odpowiedzialnosć ihihihi no jakaż odpoweidzialność??? meneger, dwóch kierowników, brygadzista, liderzy, i jeszcze wsparcie typu (usunięte przez administratora) w normalnych miejscach preferuje się płaskie struktury
no i w normalnych miejscach nei płaci sie za palenie fajek co chwila
o właśnie czy człowiek z odpowiedzialnosćią kursuje co chwila zapalić albo włoczy się po hali wyraźnie znudzony albo papla o wszystkim i niczym?
snopy11 2013-03-30 18:21:46
london - 2013-03-28 03:01:20

odpowiedzialnosć ihihihi no jakaż odpoweidzialność??? meneger, dwóch kierowników, brygadzista, liderzy, i jeszcze wsparcie typu (usunięte przez administratora)..;; w normalnych miejscach preferuje się płaskie struktury

no i w normalnych miejscach nei płaci sie za palenie fajek co chwila

Dla całej firmy wszystkiego najlepszego zdrowych ,spokojnych,oby słonecznych dni, smacznego jajka ,do zobaczenia we wtorek;)
Grand 2013-05-30 23:39:01
Uciekać! Czym prędzej, i gdziekolwiek!

Chyba, że ktoś lubi zasuwać na ... o którym w pewnych gronach mówi się głównie przez pryzmat spychania pracy na innych (zarabiających ułamek jego pensji) i "górskie piąteczki" czyli "przychodzę na 8 znikam o 12 bo domek w górach czeka a ty zrób taki raport na poniedziałek a ty tamto".
niki 2013-06-08 20:44:05
Przyjeli ludzi z worka na parę miesięcy obiecywali zlote góry a teraz wywalili jak psa szkoda mówić,wyzysk pracownikow za marne grosze.
xyz 2013-07-05 10:45:02
Praca jest ok ale ich normy nie normalne po pół roku da sie je robić. Najgorsze co tam jest to są LUDZIE te baby sa tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkie wyzywaja ,drecza ludzi, znecaja sie, a wszystko po to zeby cie zwolnili bo sa tak zazdrosne ze ktoś młodszy przychodzi i moze im zabrac miejsce pracy. Zaczynaja ci tlumaczyc zle potem dostajesz opiernicz a one sie smieja sa tak wszystkie tam fałszywe. Brygadzistki sa tak beszczelne stare [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a tak zadumane w sobie i beszczelne ze szkoda slów płaca najnizsza 1200 zl Wyrzucaja jak sie konczy produkcja po paru miesiacach i nie obchodzi ich ze jest jakis super pracownik wyrzucaja kogo popadnie nie zalezy im na ludziach nie łudzcie sie ze was pod firme wezma nie biora
QWERTY 2013-07-26 13:42:12
NIKOMU NIE POLECAM JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ AXEON.
UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNE ZAŁOGI (ZWŁASZCZA DZIAŁU HR) SĄ ŻENUJĄCE --- NIE UMIEJĄ UDZIELIĆ KONSTRUKTYWNEJ INFORMACJI ZWROTNEJ (!!!). PROBLEM SPRAWIA IM SFORMUŁOWANIE PROSTEJ WYPOWIEDZI, KTÓRA WYRAŻAŁABY JAKĄKOLWIEK WARTOŚĆ MERTYTORYCZNĄ (!!!!).
NIE DOCENIAJĄ KWALIFIKACJI PRACOWNIKA I Z CHĘCIĄ BY ZARUDNIALI ZA MISKĘ RYŻU.

T R Z Y M A J C I E S I Ę Z D A L E K A (!!!!!!!!)
downial 2013-08-12 21:03:45
nie rozumie o co chodzi? dawac nie trzeba wystarczylo sie starac wciskac wciskac wrecz! placa jest dobra a jak nadgodziny w weekend to super i nie wazne ze po co kerownik ma stac przy llini jednej jedynej abo dwuch? na to kasa jest mimo ze wystarczy lider
2013-09-15 10:12:27
jeżeli ktoś chce pracować z ludźmi, których wiedza nadaje się do prowadzenia toalet (nawet nie ich zarządzaniem), to proszę bardzo!
jeżeli wysokość wynagrodzenia jest jedynym czynnikiem przemawiającym za tym, aby przyjąć ofertę, to życzę powodzenia w interakcjach z resztą załogi (białe kołnierzyki), a w szczególności z Panią [usunięte przez administratora]. --> kobieta powinna pójść na festyn i prezentować jak się nie ubierać i nie czesać - przecież jest managerem, stanowisko zobowiązuje do odpowiedniego wyglądu. Pani ma chyba aspiracje bycia dyrektorem lub VP i pewnie nim zostanie, bo bezczelność jaką prezentuje swoją osobą jest wręcz porażająca. Współczuję ludziom, którzy muszą z nią współpracować!
Jarek 2014-01-16 18:16:31
(usunięte przez administratora)to wporządku Babka sympatyczna pracowałem z Nią i ok czasami człowiek dostał po uszach ale nigdy za nic i złego słowa o (usunięte przez administratora)nie powiem i zawsze miło Ją będę wspominał pozdro dla wszystkich co pracowali za czasów Mazu.
qwerty1234 2014-03-18 20:50:34
zmarnwalem 5 min - zastanowcie sie ten portal a słóżyć nam do poznania ewentualnego pracodawcy a tu nic !!!
kola 2014-03-26 12:05:25
Jak można się dostać do pracy w axeon?
zxcvbnm 2014-03-28 23:52:24
a co, masochista jestes?
były pracownik 2014-06-05 11:44:11
Witam powiem tak pracowałem dwa lata w tej firmie i nie było tak strasznie i powiem więcej mam miłe wspomnienia jeśli chodzi o ekipę pracowało się dobrze i nie miałem zabranej premii ani razu a podpadziocha nie raz była tak jak piszę miło wspominam a szczególnie brygadzistkę Beatę ,będziesz wiedzieć Beata kto pisze jak wspomnisz sobie Janka z czapeczką i napisem na niej TAXI na paleciaku na magazynie jechał a my z niego lali pozdrawiam J.P
qaz 2014-07-28 04:47:55
placa w chinskiej fabryce to jakies 400 usd... a gdyby robic zestawy tam to jeszcze dochodza koszty czyli cla podatki biurokracja bo import spoza unii

tak wiec, ladnie dajemy sie dymac

ale zasuwajcie dalej, scigajcie sie jak szczurki, i pamietajcie ze zwiazki zawodowe to zlo

przeciez 5 czy 6 cyfrowe pensje menedzerow nie wyplaca sie same z niczego.
qsc 2014-08-06 22:02:06
czytam te wszystkie komentarze i nieźle się ubawiłem.
większość napisana przez osoby zwolnione z pracy.
a tak na prawdę to świetna praca dla kobiety, zamiast układać makaron w Biedronce czy Lidlu może przez 8 godzin siedzieć na tyłku i rozmawiać z dziewczynami z linii.
lajcik niech to potwierdzą osoby które poleciały po lepsze do konkurencji BMZ i już tam nie pracują (kolejny obóz?) :p
jeśli ci się nie podoba nikt cię nie trzyma, śmiało weź życie w swoje ręce!!!
Marian z warzywniakiem a może nawet Biedronka czy Lidl czekają na ciebie
ja 2014-10-29 19:44:13
jakby nie było super, to z tego co słyszałem, za taką pensję, to nie frazes, NIE DA SIE ZYC
jaja 2014-11-15 01:59:25
To zalezy - kilkanascie osob dzieki pracy taniej sily roboczej, ma w firmie jak w raju, i jak sie jest jedna z nich to mozna wychwalac prace pod niebiosa. Albo jak sie ma stanowisko kierownika mimo konpetencji bardziej pasujacych do lopaty.

A reszta - tak sobie. Dzieki zmianom placy minimalnej sa coroczne podwyzki ;)
zenada 2015-01-16 23:25:32
troche lepiej i troche gorzej? porownujesz 1850 do 18500 i to pierwsze to gorzej ale tylko troche?
~asd 2015-02-16 16:51:32
W BMZ 90% stanowisk na produkcji to praca stojąca, co jak wiadomo nie każdemu pasuje. I na niektórych liniach też jest lajcik, jak sobie dobrze robote rozplanujesz:)A w miejscu pracy, w którym trzy czwarte to kobiety, nigdy dobrze nie będzie, bo jedna drugiej by oczy wydrapała;) trzeba mieć dystans do pracy i siebie i no stress:)pozdrawiam
warzywniak 2015-03-07 13:07:10
No prosze. Nawet (usunięte przez administratora)dostaje po czterech literach. A gdzie indziej bezkarnie.
ZUZKA 2015-03-30 20:30:19
No i co z tego że są podwyżki jak z początkiem roku wszystko sie traci i z roku na rok jesteś na gołej stawce..
Janek 2015-07-28 05:53:14
Może ktoś napisać na jakim poziomie kształtują się zarobki ? chodzi mi o pracowników produkcji
brzózka 2015-09-01 09:34:09
Jak to na jakim? Najniższej krajowej... :) no, dla niektórych x10 ale to trzeba być <autocenzura>.
on 2015-10-14 14:50:46
Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy do działu logistyki. Ogólnie poziom rozmowy wysoki, dobre tematyczne pytania, dużo rozmawialiśmy w języku angielskim, tylko kierowniczka tego działu wydała mi się... siksowata. Nie chodzi o to, że się nie dostałem, bardzo cenię sobie profesjonalną rozmowę kwalifikacyjną nawet mimo pozytywnych rezultatów. Po prostu subiektywnie oceniając, naprzeciw mnie siedziała kobieta, która w pogardliwy sposób prowadziła rozmowę z kandydatem, o kompletnym braku poczucia humoru nie wspominając.
Kate 2015-10-24 14:18:29
Pracuje w biurze, nie jest idealnie ale na pewno sa tysiące bardziej nieprzyjaznych firm. Generalnie firma daje szanse rozwoju, przestrzega zasad i nie zmusza do wyborów typu albo praca albo rodzina.
merry29 2016-01-10 15:38:14
pracowal ktos firmieJohnson Matthey Battery Systems jesli tak prosze napisac jaka tam jest jak robota tam wyglada czy jest ciezko czy lekko pisac
kpi 2016-01-11 10:52:40
Witam
Chcialem zapytac jak sytuacja w Johnson Mathey Battery Systems bo chodza sluchy że firma ma zamykać tą cześc firmy.
Czy ktos moze to potwierdzic badz nie?

leeyo 2016-01-30 11:17:55
JAK TAM PREMIA 500+ DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA ????????????????????
Ajejejejej 2016-02-03 13:24:49
Firma ma tylko się przenieść w tym roku w inne miejsce .
as 2016-02-09 06:13:49
Gdzie będzie nowa lokalizacja? Stawiają własną hale, czy wynajem? W Dundee zwinęli biznes, wiec czy fabryka w Gliwicach przejela większość zamówień?
Bibi 2016-02-10 16:21:49
Nowa fabryka wlasnie jest budowana na strefie, w okolicach ul. Gutenberga. Planowane przenosiny - sierpień 2016. Firma jak firma - raz wzloty , raz upadki. Ogólnie mozna polecić
siss 2016-04-10 15:25:07
pracujac tam zostaniesz milionerem!hahaha zejdz na ziemie czlowieku!
Pracownica 2016-05-05 19:14:58
Firma ok, jeśli ma zamówienia. W tej chcwili zwolnienia są bo nie ma tyle pracy dla polaków. Firma postawiła na tanią siłę roboczą-ukraińce. Teraz tylko patrzeć kogo następnego zwolnią.
Goja 2016-05-19 14:47:27
A mi się podoba.Fajna atmosfera, kadra kierownicza na poziomie dbają o ludzi
Pracownica 2016-05-22 11:36:21
Goja podoba Ci się że ludzi przyjmują przez agencję i zwalniają?
A w większości to ci z agencji staraja sie jak tylko sie da. A mało tego omijają tych ludzi zyski...a też na to pracują.
Pracownik 2016-07-02 14:22:12
Zatrudniają bezpośrednio pod firmę ale trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje, jesli się starasz o stanowisko Office Coordinator to języki to podstawa angielski ,niemiecki. Bez językow mozesz pracowac na produkcji również pod firmą a nie przez Agencje wystarczy złożyć CV w kadrach.Powodzenia :)
tik 2016-08-22 15:53:55
Byłam dzisiaj na rozmowie randstad szuka ludzi na strefę przenoszą ja najniższa krajowa ta premia jest ale właśnie dużo trzeba spełnić żeby coś tam dostać o nadgodzinach mówiła i wypłacaja je dopiero po 12miesiącach masakra praca siedząca drobne elementy od września rusza produkcja
Pracownica 2016-08-28 11:01:23
Aby dostać premie 500 zł, nie można miec L4, urlopu na żądanie, kolejną rzeczą jest efektywność i jakość. Te dwie ostatnie rzeczy rozliczane są po podsumowaniu przez biuro. No i najważniejsza rzecz BHP, za brak wypadku jest takze owa premia.
Agnieszka 2016-09-27 13:18:45
Od września było nas 16osób podzielili nas na różne zmiany poszłam na moja po czym dowiedziałam się że tydzień jestem tu a następny tydzień na innej potem znowu będę na innej wkurzylam się powiedziałam że albo w końcu zostaje na któreś albo się tak bawić nie będę. Maszyny Stare , baby są tam tak wredne fałszywe Boże nigdy czegoś takiego nie widziałam jak tylko wchodzisz to czujesz że cię zabijają wzrokiem stoisz obok a one centralnie przy tobie cię obgaduja wyzywaja masakra dali mnie na zgrzewanie maszyny Stare pryskal metal gorący byłam tak poparzona na rękach bable wszystko strzelało wybuchalo wtedy w twarz dostawałam gorącym metalem brygadzistka się śmiała z koleżankami na inny dzień opalalam miałam tak palce poparzone że butów nie umiałam założyć nic z tym nie robiły śmiały się dają cię na kleje wymiotujesz od wdychania tego a te się śmieją z Ciebie jedna prawie zemdlala z 16osób zostało po 2tygodniach tylko 3 sama się zwolniłam a w biurze były zdziwione że coś się dzieje na hali bo brygadzista nic nie zgłosi bo za BHp po premii dostaną byłam tak poparzona że poszłam do lekarza z tym i tak tam praca wygląda wabia że siedząca a stoisz bo dadzą cię na pakowanie stoisz a te siedzą bo to ich miejsce wredne suk... jak pójdziecie to zobaczycie komentarze nie kłamią nie dziwi was czemu tyle ludzi szukają ciągle bo widzą co się dzieje i się zwalniaja do tej pory mam ślady na całych rękach po poparzeniu jak nie praca to te baby cię tak wykoncza są tak wredne że nigdy czegoś takiego nie widziałam
Monika 2016-09-27 13:27:14
To prawda to samo miałam specjalnie cię wykoncza bo zagrażasz im na stanowisku 90%to Stare grube baby wszystkie takie grube ciągle tylko pizzę zamawiają i kebaby. Faktycznie bardzo dużo ludzi po tygodniu już się zwalnia a firma jak nadrobi zlecenie to sama zwalnia ludzi i tak w kółko.mają Ukraińców to mają taniej niż nam płacić. Sprzęt jest stary a jak wybucha to na zgrzewaniu to na całej hali to słychać taki huk. Dużo ludzi jest poparzonych dlatego nowe tam tylko dają. Kobiety są bardzo wredne, robią problemy chcą cię wykorzystać ile się da i nagaduja na ciebie taka prawda
pracownik ze stażem 2016-10-09 21:35:57
Najlepiej przyjść samemu i się przekonać ,jak w każdej firmie zdarzają się ludzie i ludziska ,nie można wszystkich wkładać do jednego worka, fakt są osoby wredne ,ale są takie które pomogą nowym ,zaakceptują i jest ok. Dla młodych osób to nie raz pierwsza praca , gdzie zderzenie z rzeczywistością i obowiązkami ,nie jest łatwe i dostosowanie się do wymogów zakładu nie raz przekracza ich wyobrażanie słabi psychicznie nie dają rady ,a praca jak praca wcale nie jest trudna ani ponad siły ,siedząca, dla kogoś kto ma porównanie z innymi zakładami produkcyjnymi może coś na ten temat powiedzieć .
sd 2016-10-09 21:36:08
Najważniejsze jest to, że każdy dba o to, żeby atmosfera opierała się na przyjacielskich relacjach, to dobry znak.
fajna kobitka 2016-10-28 12:09:33
Praca fajna tylko nie wiedzą co będą robić " jutro" Przyjmują bo jest pilna potrzeba a za chwile się okazuje że już cię nie potrzebują.Ale z chęcią bym tam wróciła jak będą potrzebować ludzi ( ale tylko do kierownika G........)
Zadowolona 2016-10-31 14:49:21
Pracuje w JMBS od 8msc jestem zatrudniona przez agencje i mimo przeczytaniu opinii przed zatrudnieniem ktore byly niezbyt fajne postanowilam sprobowac i w sumie nie zaluje pracowalam na roznych liniach i nie spotkalam sie z nie zyczliwoscia ze strony innych pracownikow malo tego zawsze ktos sie znalazl zeby mi wytlumaczyc co i jak...od czerwca jestem na jednej linni kolezanki super atmosfera jest fajna liderka tez w porzadku....pracowalam na roznych stanowiskach najczesciej na zgrzewaniu i wcale takiej tragedii nie ma przy tym...polecam nie nastawiac sie na nie tylko przyjsc i sprobowac...no i nie zniechecajcie sie po 1h pracy wszystko jest do opanowania a z poczatku kazdy jest zasypany zestawami....pozdrawiam i zapraszam do nas:)
Marcelina 2016-11-04 15:25:10
Zasypuja cię zestawami pretensje bo nie zadazasz jak jesteś nowy , nagaduja do liderki kłamstwa , dają cię na najgorszą robotę a same siedzą i nic nie robią. Zatrudnia na miesiąc może dwa i zwalniają jak zabawkę to ma być poważna firma? Przetniesz sobie palca to nawet Ci plastra nie dadzą bo biuro się dowie o tym i premii nie dostaną bo to jest wypadek przy pracy
Zostaw swoją opinię o Axeon - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axeon