Neo-System Marcin Krajewski

Brodnica

Opinie o Neo-System Marcin Krajewski

były pracownik 2012-04-04 15:06:09
Neo-Sytem [usunięte przez moderatora] to praca w godzinach nadliczbowych, pensja podawana pod biurkiem przy najniższym ZUS-ie, a od roku 2010 klimat zrobił sie tam okropny! Wczesniej był OK.Teraz nie polecam!
Mateusz 2012-08-20 21:11:01
sam tam pracuje i nie potwierdzę tego. Myślę że dużo zmyślasz i sam tam nigdy nie pracowałeś albo Cię szef wywalił i wiesz co- dobrze zrobił bo kto w swe gniazdo ... tego potem nigdzie nie chcą. Ja jestem już 7 lat i klimat jest zajefajny a poza tym co rok impra firmowa i jest ok. Szef wymagający ale lubię wyzwania więc ok, a może ty po prostu nie dałeś rady. Pozdrawiam
malwina 2016-04-27 23:02:14
nikt nie chce miec w swojej firrmie nieuczciwych osób @oli - to chyba logiczne. Zwłaszcza pracodawca, ale pracownicy też, bo nigdy nie wiadomo co sie po takiej osobie nieujczciwej można spodziewać tak naprawde. A jak sie pracuje w Neo-System Marcin Krajewski?
Zostaw swoją opinię o Neo-System Marcin Krajewski - Brodnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neo-System Marcin Krajewski