Staszkol Zakład Pomiarów i Szkoleń BHP Stanisław Salamandra

Lublin

Opinie o Staszkol Zakład Pomiarów i Szkoleń BHP Stanisław Salamandra

white bone 2011-01-12 06:11:06
Beznadzieja! Miała okazję kiedyś tam pracować i mówię to nie jako były pracownik a specjalista, który tam wykładał. Stanisław lubi oszukiwać pracowników, obcinać im pensje, nie zwracać za dojazd, nie zapewniać na szkoleniach wyjazdowych obiadów. Poza tym z tego co wiem hadlowców traktuje jak byle kogo. Nie polecam ze względu na ceny, podejście do Klienta i przede wszystkim do pracowników! Pozdrawiam
gość 2011-04-27 13:46:01
Potwierdzam opinię przedmówcy. Beznadzieja.
juzik 2012-09-18 18:44:49
jaki pracownik taka płaca ja tam pracuje i jest OK kasa zawsze na czas i adekwatna do pracy
JANINA 2012-09-18 21:14:07
MASZ RACJE JA PRACOWAŁAM I CO DO ORGANIZACJI STO PROCENT WSZYSTKO DOPIETE NA OSTATNI GUZIK OGÓLNIE TO SZEF LUBI PORZADEK I ZAWSZE DOSTAŁAM WYNAGRODZENIE NIGDY Z TYM NIEBYŁO PROBLEMU I MYSLE WRUCIC JAK MI TYLKO ZDROWIE POZWOLI
Maro 2013-01-17 02:39:46
A ja znam chłopaków co Panu [usunięte przez moderatora]. robili kiedyś stronę www. Zatwierdził wykonali i powiedział że ok. Wystawili fakturę a po miesiącu się okazało że Pan [usunięte przez moderatora]. zapłaci ale jak przyjadą i mu poustawiają komputery żeby można było maile odbierać inaczej to mowy nie ma bo on nie umi ;-P. Finalnie po tygodniu użerania i ustawiania outlooków na strupiałym sprzęcie stwierdził że ok. Po kolejnym miesiącu zapłacił za stronę oraz za serwer hostingowy na rok. Następnie 6 miesięcy później jeden z komputerów się zwalił. Kazał przyjechać i naprawić w ramach wykonania strony ( padł system nie odpalał się ) po wyjaśnieniu że nie ma umowy na obsługę firmy a wykonanie strony to usługa jednorazowa i że za serwis policzą dojazd + naprawa Pan [usunięte przez moderatora]. stwierdził cytuję "a mnie to [usunięte przez moderatora] obchodzi, ja [usunięte przez moderatora] taką firmę i więcej nic nie zapłacę" i tak nic nie zapłacił za utrzymanie strony a strona www.staszkol.lublin.pl nie działa do dziś. Ten Pan [usunięte przez moderatora]. to kawał krzykacza .. myśli że jak się będzie darł plując przy tym na około to się ktoś go wystraszy. Przy tym jest wyjątkowym chamem i żąda darmowych usług a raczej je wymusza. Ten cały zakład pracy wygląda jak relikt PRL a ludzie tam siedzą cicho żeby przypadkiem pracy nie stracić. Żenada.
tymek 2016-04-21 22:00:50
na jakim stanowisku pracowałaś @JANINA, nie wszystkie opinie sa takie dobre jak Twoja
Zostaw swoją opinię o Staszkol Zakład Pomiarów i Szkoleń BHP Stanisław Salamandra - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staszkol Zakład Pomiarów i Szkoleń BHP Stanisław Salamandra