Ikona

Bydgoszcz

Opinie o Ikona

Krzysztof 2016-11-15 20:02
Porządna firma,śmiało można jej zaufać.
Junior 2017-01-30 13:02
Jeśli lubisz pracować za darmo, a nawet dokładać do interesu to jest to stanowisko dla Ciebie:)
Jarek 2017-01-31 09:00
Sądząc po liczbie byków w tym krótkim ogłoszeniu, z profesjonalizmem wydawnictwa chyba nie jest najlepiej :)
Tomek G. 2017-02-23 23:04
Praca ciekawa, duże możliwości zarobku, porządne narzędzia do pracy, wypłaty na czas (nawet przed czasem), umowa o pracę (!!!).
Publikacje na wysokim poziomie, więc nie miałem się czym wstydzić przed klientami, których przecież pozyskiwałem.

Na dzisiejszym brutalnym rynku wydawniczym - wyjątek, jak dla mnie bardzo chlubny (pozdrawiam serdecznie szefową ;))
Jacek K 2017-05-12 10:13
Tak jak Tomasz oceniam bardzo wysoko warunki pracy i przede wszystkim produkt, a to mnie najbardziej interesuje, wszak to moje podstawowe narzędzie i podstawa pracy.
Umowa o pracę, dodatki sprzedażowe, narzędzia, wsparcie w pracy - to wszystko jest i dla mnie jak najbardziej ok. I rzeczywiście, na szefową zawsze można liczyć.
Mirek Z. 2017-05-12 10:29
Radek, wyleciałeś za niekompetencje, a nie za brak zarobków ;) Miło cię wspominamy, ale nie przesadzaj, nie miałeś tak źle, i tak długo Cię trzymali jak na Twoje umiejętności :)
Zostaw swoją opinię o Ikona - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ikona