Opinie o Browarek w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Browarek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Browarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browarek w Tychy

Patrycja Nowy wpis

Sklep wyposażony dobrze. Natomiast Pan, który rzekomo nie jest od obsługi stoi oparty o ścianę i ma najwięcej do powiedzenia. Brak kultury i podejścia do klienta. Nie polecam.

Ewek82 Nowy wpis

W browarku naprawde super atmosfera super ludzie wypłaty na czas

Joanna

@Marko Polo pracujesz w firmie Browarek? Co powiesz o warunkach pracy? Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie? Jaka panuje atmosfera? To istotne informacje dla tych, którzy myślą o podjęciu pracy w tej firmie.

Marko Polo

wszystko ok. tylko te ceny jakby z kosmosu,alkohol jest w normie ala reszta to porażka .I jeszcze jedna sprawa wywalcie tego Lewandowskiego bo tylko straszy .

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Browarek się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Joanna

Jesteś pracownikiem firmy? Co uważasz za największy plus w swojej pracy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojego doświadczenia.

klimek

Zastnawiam się właśnie jak wygląda obecnie praca u nich i nie wiem czy rzeczywiście można spokojnie zarobić troche kasy czy niekoniecznie.

Student

Pracowałem w browarku na ostatnim roku studiów na weekendy i bardzo dobrze wspominlam, dobre pieniądze za tą pracę, w porządku kierownictwo. Szkoda, że nie znalazłem tej pracy wcześniej, bo pepwnie przepracowałbym tam całe studia (wcześniej trafiałem różnie - albo kiepska płaca i orka jak wół, albo lipna kasa). Dzięki za współpracę!

kriro

Zależy na co masz te grupę inwalidzka. Bo np.jeżeli na kręgosłup to odpada. No i to praca kasjera - sprzedawcy więc nie możesz mieć widocznej niepełnosprawności plus musi byc atrakcyjność fizyczna.

agnes

Hejka. Czy firma zatrudnia na zlecenie czy na umowę? I czy zatrudniają osoby z grupą inwalidzka?

Praca w której cię nauczą wszystkiego od początku o wszystko można sie pytać osób które dłużej tam pracują. Osobiście sam pracuje juz w Browarku kilka miesięcy i polecam prace dla uczniow jak i studentów (tzw. Weekendowcow). Mocne 8 na 10 :P

Olka

Cześć Wszystkim. W 2009 roku pracowałam w Browarku i byłam głupia myśląc, że jest to zła praca, po 3 miesiącach się zwolniłam. Prawda jest taka, że nigdzie nie znalazłam lepszej pracy. W browarku jest jak pod opieką taty. Wszystkiego cie nauczą. Nie wiesz czegoś możesz zawsze zapytać. Zawsze na spokojnie wszystko tłumaczą. Andrzej zawsze miły i pomocny nie nosi głowy w chmurach jak większość szefów. Pana Wojtka znam tylko z widzenia i nic poza tym. Miło wspominam, mając dziś wyobrażenie o pracy uważam, że fajna praca i dobrzy ludzie. Pozdrawiam

zuza

czy to jest normalna umowa o prace na caly etat jak jest platne w czasie urlopu (normalnie za dniowke np 8x8zl)

c:

Praca to nie jakaś harówka choć nie raz narobisz się po łokcie, nie ma stanowisk ogarniasz cały sklep,zatrudniają ludzi bez doświadczenia, wszystkiego uczysz sie na miejscu, a atmosfera to zależy na którym sklepie, bo jest ich kilka. Rotacja pracowników weekendowych jest ogromna, ale to głównie przez to jak komu zależy (albo ile jest akurat nowych chętnych). Wypłaty są na czas.

Dzisiaj byłam na rozmowie, praca w sobotę i niedzielę 8zł/netto, święta 9zł/netto :)

oleczka

ja również zastnawiam się jak to wszystko ma wyglądać dokładnie u nich, bo nie wiem jak się to wszytko ma do siebie konkretnie? zastnawiam sie czy warto u nich pracować, bo nie wiem czy opłaca mi się to kasowo w ogóle wszytsko czy nie za baradzo? czekam na wasze opinie odnośnie tego wszystkiego jak sadzicie czy sie opłaca

agulalut

jak chcesz pracować w weekendy- masz 8 pln na rękę/ godzinę

Ktosiek
@agulalut

Panie drogi kiedy to było teraz jest 13 :)

Ktosiek Nowy wpis
@agulalut

Panie drogi kiedy to było teraz jest 13 :)

Klaudia

Pracowałam na weekendy i było bardzo fajnie, ludzie bardzo spoko, naprawde fajna ekipa.

Sylwia

Pracuje tam od 6 lat i nie narzekam jak najbardziej zadowolona

hey

30% więcej - to dosyć pośredni sposób na powiedzenie ile DOKŁADNIE można w weekend na godzinę dostać. Bo z tego co wiem Cinema City ma stawki w granicach 6-7 zł, Tesco myślę, że nieco większe. Dlatego coś mi tutaj nie gra.

kino
@hey

7 lub 8 zł brutto, a netto 4,5 płaci cinema, wiem bo robiłem tam. do tego durne wymogi, w tesco jest podobnie. tesco real i cinema to padaka

Lucky
@hey

masz rację tesco i cinema 6 - 7 brutto co daje przy 7 brutto 5,5 netto - na rękę, a w browarku jest 8 lub 9 netto. Pozdrawiam

Ktosiek Nowy wpis
@Lucky

Obecnie jest 13

weekendowiec

8 netto, z tego co wiem to teraz robi 19 weekendowców.

Zostaw merytoryczną opinię o Browarek - Tychy

Browarek
3.9/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Zamojskiego 69
    09-300 Tychy