Marbet Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Marbet Sp. z o.o.

nowy 2012-03-02 10:56:55
Widzę że pracujesz nad opinią tej firmy bo jest ogólnie bardzo kiepska.
jeśli chodzi o warunki pracy i zarobki...
vader 2013-12-30 23:03:20
Najprościej jak się da: w firmie atmosfera na najwyższym poziomie - wszyscy się traktują kulturalnie i bez wywyższania. Jeśli chodzi o zarobki to płaca jest uczciwa i adekwatna do wykonywanej pracy. A co najważniejsze jako jedna z nielicznych firm nie robi 'ściemy' - ludzie pracują na umowy o pracę i to z takim zarobkiem na papierze ile naprawdę zarabiają. No i oczywiście przelewik na konto zawsze na czas. Polecam bo sam się miło i pozytywnie zdziwiłem.
ja 2014-01-02 21:09:01
jak złożyć dokumenty przyjmują także kobiety?
wiadomo 2014-03-13 19:36:53
aktualnie firma upada oczywiscie wszystko jest spowodowane kryzysem (usunięte przez administratora) ogolna masakra nie polecam nikomu !!!!
natalia 2014-03-26 12:10:35
jak sie popatrzy w internecie to chyba mają całkiem sporo kasy myślałam żebytam się zglosic na staż. pokazują sie z nowymi meblami, chwalą się jakąś nagrodą i ostatnio o nich głosniej, wiec chyba upadająca firma nie robiła by takich rzeczy :)
hehe 2014-05-03 17:18:45
hehe niezle brednie atmosfera na najwyzszym poziomie dobre sobie :) uczciwa praca adekwatna do wykonywanej pracy = najnizsza krajowa. (usunięte przez administratora)
Były bardzo dobry pracownik 2014-08-23 20:40:58
Zarobki spoko na stanowiskach administracyjnych grubo powyżej średniej.
Minus: Zarząd, który zamiast rozwijać firmę to ja prężnie próbuje zwinąć
BBCZDZ 2015-06-27 12:46:58
Dobra atmosfera w pracy, przychylność przełożonych. Zarobki na szczeblu pracownika fizycznego nie przekraczające 2000 zł netto ( od kilku lat ) a nawet kilkaset złotych mniej. Zasady płacowe jasne i przejrzyste.
Trudność pracy zależna od stanowiska. Raczej brak możliwości rozwoju/awansu pracownika.
ziomek 2016-02-24 15:17:42
A to że nowi pracownicy otrzymują ubrania robocze po niepracujących już ludziach też ten znajomy Ci mówił?A to że dziurawych nie wymieniają bo nie ma kasy też mówił?O braku socjalnego, braku,premi rocznej ,paczek dla dziecka,100 do 200 zł na święta teź wspominał?Obecna firma to cień tej z przed wielu lat.przerośnięta administracja i jeden produkt główny który utrzymuje tę firmę.brak podwyżek i perspektyw i pomysłu na tą firmę.a kierownictwo w cz-dz wiele do życzenia... nikt nawet nie robi ankiet pracowniczych bo panuje strach co ludzie o tym wszystkim myślą.
Wiadomo 2016-02-25 12:29:48
Generalnie nikomu nie polecam kolega ma rację jak można dawać ubrania po kimś i twierdzić ze w każdej innej firmie Tak robią kolega zapomniał dodać ze przez parę miesięcy dają umowę zlecenie
lipa totalna 2016-02-26 20:41:20
Lipa
Ja 2016-02-28 14:12:47
Powinni zamknąć ten syf
mcm 2016-02-29 17:00:06
Taka prawda ta firma jest już przeszłością <<prezes nowy >>w Czechowicach już nawet go nie widać no bo poco jak ino jest kierownik trochę ludzi dział kontroli biegający oraz mechanik i utrzymanie ruchu śpi , technolog pani niekumata
Ja 2016-03-10 12:50:52
W Czechowicach też prowadzą nabór bo ludzie odchodzą kto teraz będzie pracował na umowę zlecenie za najniższą krajową w ubraniu po ludziach którzy odeszli i bez jakiekolwiek socjalu.zarząd wiecznie powtarza ze niema pieniędzy to skoro zakład nie przynosi zysku to zamknąć i po sprawie
happy 2016-03-17 11:47:38
Co poeta ma na myśli....
Ja 2016-04-04 13:01:08
Ale czego nie rozumiesz po co trzymać zakład który nie przynosi zysku jeśli zakład nie ma pieniędzy na podstawowe świadczenia i płaci ludziom min.krajową to taki biznes się zamyka a ludzie znajdą sobie nową pracę za lepsze pieniądze bo nawet w biedronce na kasie więcej zarabiają i mają podwyżki.
happy 2016-04-25 12:29:51
" wypłaty są całkiem ok"kajetan ty chyba z Ukrainy przyjechałeś,bo nam te 1,5 tys na konto ,{bo na tyle mazna liczyc w czecho) jakoś nie wystarcza na nic a co do stablizacji zatrudnienia to smieciówka na 1 miesiąc- daruj sobie,
marbik 2016-05-10 22:25:17
Szkoda tylko, że właśnie zatrudniają na umowę zlecenie bo tak to spoko jest
Bartłomiej Gap Personnel 2016-12-02 12:28:41
Praca dla tapicerów . zbijaczy stelarzy , szwaczek tapicerskich w Wielkiej Brytanii .
Zapewniamy wszystko od transportu po stałą umowę o pracę .
Praca od początku 2017 r.
Język angielski nie wymagany!!

Zainteresowanych prosze o kontakt pod numerem +48 510 800 444 .

Pozdrawiam !
Zostaw swoją opinię o Marbet Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marbet Sp. z o.o.