Opinie o Marbet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marbet Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marbet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Japatriot

Mamy pandemie wirusa.a oni nawet mydła w toalecie dla pracowników szczędzą. A maseczka jedna w razie kontroli tylko!!!! I oni się szczyca certyfikatami i kontraktem z Ikea.hahaha

Spajker
@Japatriot

Japatriot jak możesz tak bezczelnie kłamać, nawrzucał bym ci ale ze względu że komentarz był by usunięty to tego nie robię. Mogę natomiast napisać jedno , jesteś po prostu nygusem któremu nie chce się pracować myślałeś że ktoś będzie za ciebie pracował a ty będziesz ściemniał siedząc godzinami w kiblu , teraz wypisujesz bzdury. Na każde życzenie pracodawca udostępnia maseczki bawełniane jedno razowe jaki i wielokrotnego użytku które zostały uszate przez dziewczyn ze naszej szwalni. Do wyboru są jeszcze dwa rodzaje przyłbic , środki odkażające i do dezynfekcji bez żadnych ograniczeń.

hahahaha
@Japatriot

Co to za ściema? Przecież nawet jak nie było mydła (bo się właśnie skończyło) to wystarczy powiedzieć brygadziście lub sprzątaczce i zaraz uzupełni - zresztą dystrybutorów na mydło czy płyn odkażający jest wystarczająco na hali - w razie czego trzeba przejść parę metrów.. Maseczki też są - do wyboru do koloru. No chyba, że jesteś z tych co zakładają je tylko jak widzą, że się kierownik lub ktoś z dozoru zbliża.

anka
@hahahaha

aha, pisze ktoś z nieudolnego nadzoru !

marek

czy warto iść na rozmowę jaka jest atmosfera w pracy

fajf
@marek

byłem jakiś czas temu na rozmowie, starszy mały Pan który się chwalił że kiedyś był nauczycielem spytał się mnie dlaczego nie szukam sobie pracy w miejscowości w której mieszkam - przez takich jak ja są korki..(usunięte przez administratora)

nik
@marek

Tam już sami emeryci pracują no i Ukraina nic ciekawego marne pieniądze i zbieranina ludzi których w innych firmach nie chcą

rydzyk
@nik

cała prawda i tylko prawda, azyl dla nieudaczników.

ewa

poszukaj lepszej,solidniejszej firmy.

Spajker
@marek

Jeśli będziesz chciał pracować to na pewno nie będziesz żałował , ludzie bardzo pomocni i atmosfera pracy bardzo przyjazna.

antyspajker
@Spajker

Bzdury i wielka ściema na temat '' ludzie bardzo pomocni i atmosfera'' prawda jest taka człowiek człowiekowi WILKIEM !

hahahaha
@marek

Atmosfera OK. Zarobki? No cóż - pewnie można gdzieś lepiej zarobić ale nie narzekam. Kasa zawsze na czas - premia od normatywów wypłacona i jak robisz swoje to nikt się nie czepia. Narzekają zazwyczaj ci co by chcieli dużo dostać za nic nie robienie albo siedzą po kiblach z komórkami.

Dawid

Wynagrodzenia pracowników jak wszędzie w firmach w Bielsku. Wynagrodzenie niezależne od lat pracy, jak masz chęci do pracy zostaniesz zauważony. Płacą wynagrodzenie na czas, a nawet przed terminem. Atmosfera do wytrzymania, nie ma akordu.

jola
@Dawid

Kłamstwo! wynagrodzenie najsłabsze w całym mieście i okolicy a wymagania to kosmos.

Jak teraz wygląda praca w firmie? atmosfera, zarobki, kierownictwo?

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Co wchodzi w socjal Marbet Sp. z o.o.?

nick

nic jakieś parę złotych około 600 zł na rok

Romek

Nie polecam. Miałem okazję tam pracować i uciekłem. Oszukali mnie na rozmowie kwal. na 400 zł ., a potem zaproponowali mi inną robotę po likwidacji działu i znowu 400 w dół. Szkoda waszego czasu. Szczególnie niesympatyczna menadżerka z HR. Manager bez znajomości języka angiel. to Menadżer. Tak mają na pieczątkach. Menadżerowie.

Bob

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,czyli min.krajowa nie polecam

Młody.
@Bob

potwierdzam, zgodne z rzeczywistością bylem tam na rozmowie, również bardzo odradzam.

Roger

Czy w zakładzie marbet byłoby zainteresowanie karta multi sport?

nik
@Roger

jak sam z własnej kiszeni zapłacisz to tak

oli

Starszych pracowników się nie szanuje. Jak chcesz podwyżkę to trzeba dać wypowiedzenie wtedy cofną i dadzą a ci co nie mają na to odwagi to robią za marne pieniądze

jan
@oli

Niestety ale to prawda.

Ile jest zmian w Marbet Sp. z o.o.?

jan

Praca na trzy zmiany w zależności od potrzeb

byłypracownik

porażka

m-s
@byłypracownik

Porazka czemu? Mam isc na rozmowe.... Sa jakies benefity?

Agnieszka

@pracownik w jaki sposób są zmuszani do mobbingu?

Praca w marbecie to Jedna wielka pomylka robisz na grobke kumpli ktorzy sie trzymaja razem nowi pracownicy sa zmuszani do mobingu nie polecam

Bronisław

Wypowiadasz się negatywnie na temat pracy w Marbet, czy Twoim zdaniem są jakieś perspektywy na poprawę tej sytuacji? Może powiesz też o plusach jakie dostrzegłeś pracując w firmie?

byłypracownik
@Bronisław

Niema plusów.

@Bronisław

Byc moze bylby jakies zmiany jesli by nie bylo pewnych pracownikow ktorzy rzeruja na innych.pisza ze trzeba pracowac z nim nie da sie pracowac przyjdzie I nanich czas.na umowie zlecenie nie warto sie z nimi uzerac.

Krzysiek

Czy jest ktoś kto pracował na magazynie w markecie w Czechowicach dz.gurnicza 107 jacy tam są pracownicy proszę o opinie mam zamiar tam sie przyjąć

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Marbet Sp. z o.o.?

zz

atmosfera tragiczna czyli fałsz i obłuda.

Co wiecie o pracy na utrzymaniu ruchu ?

Bob

Grzegorz jeślij jesteś z Ukrainy to napewno cię przyjmą. Popatrz na ogłoszenia będziesz widział na jakie stanowiska są przyjęcia. Generalnie nie polecam pracy w tej firmie

Grzegorz

Witam mam pytanie czy są przyjęcia do pracy Proszę o konkretną odpowiedź Dziękuję

trzakez
@Grzegorz

dobrze popytaj obecnych pracowników zanim wdepniesz w g....!!!!!!!!!!

Antyfan
@trzakez

Oczywiscie ze szukaja podludzi do pracy za atrakcyjne wynagrodzenie az 1598 zl na reke.

Grzegorz szkoda twojego czasu na marbet chyba że lubisz pracować za min. Krajową poszukaj sobie czegoś innego

Oboz koncentracyjny Marbet

Nim sie zatrudnilem w marbecie to nie wiedzialem ze czechowicach dziedzicach jest oboz koncetracyjny, W niemieckich tez kazdy mial takie same ubranka i byli ssmani tutaj ta role swietnie odgrywaja panie ktorych zyciowa specjalizacja jest klejenie pudel i przeklinanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Marbet Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Marbet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marbet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marbet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marbet Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marbet Sp. z o.o.