Opinie o Biedronka w Bielsko-Biała Adama Mickiewicza 21

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Biedronka, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Bielsko-Biała Adama Mickiewicza 21

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy w Biedronka są szkolenia zewnętrzne?

Anna Nowy wpis

W firmie,której pracuję już ponad 2 lata mogę liczyć na wsparcie swojego kierownika bądź koleżanek z pracy. Firma oferuje szerokie wsparcie dla swoich pracowników i dla ich bliskich,wypłata jest na czas. Praca w handlu jak by się nie którym mogło wydawać jest łatwa,no bo co tam siedzenie na kasie. Praca jest ciężka,ale jest odpowiednio wynagrodzona,nadgodziny wypłacalne. Dla mnie jest do rzetelny pracodawca. Można pracować na pełny etat,nie pełny czy również na 3/4 etatu co moim zdaniem jest dobre. Szkolenia są przeprowadzone w firmie a tak ,że można liczyć na swój rozwój osobisty. Kiedyś jak czytałam opinie na temat pracy w Biedronce to byłam przerażona,ale cieszę się że pomimo Tych negatywnych opinii spróbowałam i jestem zadowolona. Pozdrawiam

Magda Nowy wpis

Witam w jakim wymiarze godzin trzeba pracować ? Czy firma gwarantuje benefity ? Pozdrawiam

Ariana Grande Nowy wpis

Biedroneczka Podpisuje z Ludźmi "Toaletowe" Umowy, Nie wypłaca Pieniędzy na Wypłaty w Terminach! Potem w Sądach Przegrywa i Płaci Odszkodowania. (usunięte przez administratora) A w Bielsku-Białej przy ul. Mostowej w Biedzie Podobno Kradną Pieniądze z Szafek Pracowniczych w Szatniach... No jak Zwierzęta. No jak (usunięte przez administratora) Chwile Przed rzekomym włamaniem do szafki Pracowniczej, Kamera Przestaje działać.

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biedronka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Bielsko-Biała
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
HR SIGMA Sp. z o.o.
(214 opinii)
logo firmy Starszy Specjalista/Specjalista ds. Leasingu Pojazdów powyżej 3,5t
Bielsko-Biała
IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.
(247 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
czaruś

Każdy wie jak pracuje się w firmie ale za to są dobre pensje. Niestety nie każdy może tu pracować!

Andrzej

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Andrzej

Przeczytaj sobie, co mnie Spotkało w tej Firmie. Tam Masz Odpowiedzi.

Klient

Hahaha praca w biedzie na michalowicza ...się okazuje dla każdego nawet złodziejka i modelka może mieć kontakt z kasa i pożywieniem. Kierowniczka jest chyba jakaś ślepa ,kogo zatrudnia A plebs na budowanym l4 śmieje się wam w gębę i chodzi nawalona pod waszym sklepem .Nie pozdrawiam z całego serca bo przy takiej obsłudze jak Pani sylwunia to karta lepiej nie placic

@Klient

Mozesz jasniej? Nie rozumiem Twojego sloganu. Bardzo Niezrozumiale napisales swoja Opinie o Biedronce.

Klient
@Niki

W ostatnim czasie zatrudniono zlodziejke osiedlowa i cpunke gdzie kierownictwo ma oczy....obecnie siedzi na l4 i chodzi i pije....potracicie klientow jak takich ludzi będziecie zatrudniać...Sylwusia cały dzień na ławeczkach z piwkiem kolesi okrada... w ogóle to towar sobie policzcie????

@Klient

Hahahahha. No Nieźle. Dzięki za Wyjaśnienie :). I Bardzo Dobrze Im Tak. Przyszła kryska na Matyska:D.

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

gosia

pod względem systematycznych płac oki, pod wzgledem zapomóg oki, pod względem środków socjalnych oki,ale traktowania pracowników nie oki ,

@gosia

Mam Bardzo Ważnego Newsa na temat firmy Jeronimo Martins Dystrybucja z siedzibą w Kostrzynie. Otóż..... Byłam pracownicą w tej Firmie. Nie byłam dobrze traktowana; m.in. Mobbing, Poniżanie, Wyśmiewanie się, Niechęć Pomocy. Ale co Najważniejsze..... Nadszedł Dzień Wypłaty. Ten dzień, to 10.05.2017r. Czekałam Cały dzień na wypłate. Miała ona być w terminie, ( podałam go wyżej). Zapewniła mnie o tym Sama Kierownik Rejonu. Nadeszła godzina 16:00, Wypłaty Nie ma. Później również. Pisze do kierowniczki, nic. ZERO ODZEWU. PISZĘ WIECZÓR. NIC. A miałam Pewne Zoobowiązania, że musiałam mieć Pieniądze. Wieczór Pani Kierowniczka sklepu Łaskawie Odebrała telefon i mi powiedziała, że nie dostane Pieniędzy, bo nie podpisałam Kartki z nr. konta, które podałam. Oczywiście to było Oszustwo i Kłamstwo. Łaskawie nastepnego dnia miałam przelew, ale też z drobnymi problemami i wymysłami ze strony Jeronimo Martins Dystrybucja. Ale to już było Za Późno; Ja dnia Poprzedniego (10.05.2017r.) Musiałam Zaciągnąć Pożyczke, na spłate w/w Zoobowiązań. A Spłata wiadomo z Procentem. Postanowiłam Oddać Sprawe do Sądu. Podczas rozpraw i Donoszeniu Kolejnych Dowodów,Nikt ze strony JMD, sie nie zjawił. Dopiero dzisiaj, tj. Dnia 28.11.2017r. Zjawił się Pan Adwokat, który w pismach do Sądu, Obwiniał Banki, że przelew nie doszedł. Ale.... Przegrał. Wg. Sądu, ta Sprawa Nie podlegała Dyskusji. Przelew dotarł ZA PÓŹNO O JEDEN DZIEŃ. A PRZEZ MOJE ZOBOWIĄZANIA, MUSIAŁAM SIĘ NARAZIĆ NA STRATY PIENIĘŹNE. Dlatego Przestrzegam Wszystkie Osoby, Które chcą Pracować w BIEDRONCE. Nie dajcie się. Walczcie o swoje Prawa. Chcecie płakać, to Płaczcie. Ale Nie Poddawajcie się i Bądźcie dzięki temu Silniejsze.

anonymous
@Niki

Pracowałas w Bielsku niki

@anonymous

Tak, Na Michałowicza.

Kacha

Znam osobiście panią kierownik i wiem jak traktuje swoich pracowników a nawet swoich znajomych proponuje zalozmy oficjalny donos o mobing

Pipi
@Kacha

A kto tam jest kierownikiem? Tam to chyba nikt nie chce pracowac bo.co chwile nowe twarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biedronka