Opinie o Kowalski Consulting Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kowalski Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kowalski Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kowalski Consulting Sp. z o.o. w Gdańsk

Jerzy

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko ostatnio piszecie?

Dominika

Dosyć niedawno widziałam ofertę pracy w firmie Kowalski Consulting, wakat był związany ze stanowiskiem montera konstrukcji stalowych. Czy udzielicie nam informacji, na jakie dodatki pracownicze może liczyć nowy pracownik tej firmy? Jak mają się warunki pracy, jest dużo stresów? Pracodawca oferuję darmowe kwatery pracownicze dla swych pracowników, czy są odpłatne? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe komentarze w tym wątku będą bardzo pomocne dla innych!

Czok

Czy pracuje Ktoś teraz w Turku jako pipe fitter? Warto się angażować?

Krajan

@Sprawiedliwy Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o firmie wystarczy poszukać w googlach! A tak na szybko to dodam, że Kowalski Consulting Sp. z o.o. ma opinię dobrego pracodawcy i nie sądzę, żeby Twoja wypowiedź była obiektywna. Może jesteś inspirowany przez kogoś?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Konrad

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś o pracy dla brygadzisty wyposażenia wnętrz okrętowychwTurku? Jakie wymagania stawia firma? Czy można na tym zarobić godziwe pieniądze? Jak się generalnie pracuje w firmie? Dobrze jest wiedzieć przed rozmową rekrutacyjną.

Dominika

@Krajana co Ty możesz powiedzieć o firmie jako pracodawcy? Już od kilku miesięcy nie było nowych wpisów. Czy Ty dalej pracujesz w Kowalski Consulting? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o obecnej sytuacji. Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją?

Krajan

Może trzeba bardziej wnikliwie czytać dokumenty przed podjęciem pracy a unikniemy kłopotów.

Rozczarowany

Ja też tam byłem tzn,w Finlandii na remoncie cementowni i jestem bardzo rozczarowany :człowiek zap.....po 12 godz i czasami w niedziele i co i gów...pensja z problemu wpłynęła zaniżona Kowalski obiecywał 50 % i 1000% i tak jak wspomniał tu ktoś zostawił nas sam z problemem podatku -oczywiście na żadne emalie nie odpowiada ....... Te projekt to była porażka ...

Krajan

Mam dobre wspomnienia z czasu kiedy pracowałem z firmą.

Henryk

Czy ma ktoś wiedzę o robocie dla operatora robota spawalniczego? Mam chęć na taki wyjazd i dobrze coś wiedzieć

finn

Witam, czy ktoś pracuje już w firmie Hydoring w Finalandii. Jeśli tak to jakie wrażenia?

Henry

Kowalski Consulting nie w chwili obecnej nowych ofert pracy? Może coś ktoś wie i mógłby podzielić sie wiedzą?

Dominika

@Rafał G. wszelkie wątpliwości najlepiej wyjaśnić pisząc pytania bezposrednio do firmy Kowalski Consulting Sp. z o.o. na adres e-mail: biuro@kowalski-consulting.pl

Krajan

Trudno powstrzymać się od komentarza, nikt nie zna szczegółów spraw i nikt nie wie jak było naprawdę a takie wpisy tylko szkodzą firmie. Pracuję tu i wierzę w to.

@Krajan

Wiec moze powiesz cos wiecej o tej firmie skoro w niej pracujesz? Czy firma normalnie wyplaca wynagrodzenie oraz czy nie ma z nia problemow? Jak narazie z komentarzy wynika ze lepiej sie nie angazowac we wspolprace, ale tez nie ma zadnych konkretow. Wiec moze ktos napisze cos sensownego skoro tyle ludzi pracowalo w tej firmie. Wiadomo ze ile ludzi tyle opinii, ale chyba takie rzeczy czy wyplacaja pieniadze mozna tutaj zamiescic.

Rafał G.

Witam, leci ktoś na remont cementowni we wtorek? Byłem chętny na ten wyjazd, ale po tym co teraz tu czytam, to chyba nie ma sensu się pchać w to skoro są niewypłacalni. Miał ktoś więcej z nimi problemy?

Prawda czy Fałsz .?
@Rafał G.

Tak ja dostałem propozycje ale po tym co tu czytam _mam mętliki w głowie i trochę mnie nie to zniechęca ..Jest tu wiele nie jasnych wpisów i bez konkretnych przykładów...Prawda czy fałsz .?

Życie to sztuka wyboru ?
@Rafał G.

Ja też lecę a le po tym co tu piszą ...sam nie wiem ..Niech się wreszcie ktoś wypowie z wybrzeża _prawdę i konkretnie ..

@Prawda czy Fałsz .?

Za duzo nie wiadomych, nikt przykladow nie podaje, a metlik w glowie zostaje. Lepiej zrezygnowac niz potem sadzic sie o swoje pieniadze

ZIBI
@Rafał G.

Dobrze zrobiłeś , ja byłem i nie jestem zadowolony problemy z godzinami i płatnością. Trzech pośredników po drodze Kowalski raczej nie jest tu niczemu winny. Brak profesjonalizmu ze strony Fińskiej.

Były
@ZIBI

Dlaczego uważasz ze jest bez winy ?Przecież miały być rur a większość musiał robić przy remoncie pieca a co niektóry miał o tym pojecie.Finowie szybko im podziękowali .Trzeba jeszcze powiedzieć. że ludzie nie dostali pełnych wynagrodzeń za przepracowane godziny i dziś Pan Kowalski zostawił ich z Fińskim podatkiem do zapłacenia _tzn.''Martw się sam''. gdzie wcześnie deklarował że żadnego podatku nie będzie. Nigdy więcej pracy u takiego pracodawcy .

Zainteresowany ?!

Możesz podać więcej szczegółów _bo nie długo lecę przez nich do Finlandii ?A mogę się jeszcze rozmyślić?

Zainteresowany ?

Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat nie wypłacalność .Dlaczego Ci nie wypłacił ? Bo wcześniejsze opinia napisana przez Johny Brawo jest wręcz pozytywna na temat pracy w Szwecji. Proszę o w miarę szybko opowiedz gdyż myślę wejść z nim do współpracy . A tez, miałem parę problem żeby do niego dodzwonić_zastanawiająca. A czy on ma biuro w tym całym Zielniku w Gdańsku ? Najchętniej prosiłbym o opinie ludzi z Gdańska .

Johny Brawo

Pracowalem w Szwecji ale sie skonczylo.Teraz szukam nowych ofert pracy w Szwecji dlatego ze dobrze placa i dobrze sie tam pracuje.Moze kto mi powie czy Kowalski Consulting to solidna firma

Krajan

Jakie mają teraz oferty pracy? Nie mogę nic sprawdzić dlatego proszę o ile ktoś wie w tym temacie. Mam zamiar z nimi wyjechać o ile mają taką ofertę. Już kiedyś byłem i wróciłem zadowolony z dobra kasą. Za granicą trzeba ciężko pracować ale się opłaci.

Szczecinek

A,czy może ktoś teraz leci na ten remont cementowni w Finlandii ? Jeśli tak to parę słów i opinii..CZy warto czy Nie ...Co to za firma . Tylko konkretnie i bez błędów. Bo mam od nich propozycje. Czytając wcześniejsze opinie _nic się nie mogłem dowiedzieć o najważniejsze :Czy płaco na czas ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kowalski Consulting Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kowalski Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kowalski Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kowalski Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kowalski Consulting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kowalski Consulting Sp. z o.o.