Opinie o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

ARO

Ciekaw jestem dlaczego synek pani z kadr jest zatrudniony w dziale marketingu!???? mamusia wynegocjowała na pewno dobre wynagrodzenie dla synusia. W tej firmie panuje wszędobylski NEPOTYZM!!!!!!!!!!!!

pracownik nieznany

pracowałem w tej firmie parę lat temu dokładnie w 2011 odeszłem..ale widze ze nic a nic się nie zmieniło.. intrygi są tak jak były,ludzie są mili i uprzejmi a za plecami noz wbijają w plecy zewsząd wieje obłudą i fałszem.. jestem dumny ze nie ma mnie już w tym zakładzie.. to było zło konieczne.mam kontakt z parymi dobrymi ludzmi którym nie poszczęściło się tak jak mnie i nie udało się odejść z tego domu wariatow,bo taką opinie ma sklejka multi na rynku pracy moi koledzy i koleżanki :( namawiam młodych którzy tam pracują ..uciekajcie stamtąd!!! szukajcie pracy gdzie są perspektywy,gdzie dożyjecie do emerytury a nie skończycie z rakiem w piachu.. :( szczególnie namawiam młode kobiety a wiem ze jest tam gro takich ... chyba ze nie macie wykształcenia,szacunku dla siebie i uważacie ze sklejka to wszystko co Was najlepszego spotkało ... :( pozdrawiam i zycze lepszego jutra dla Wszystkich trzeźwo myślących i uważających jak ja kiedyś, ze stać mnie na cos lepszego niż Sklejka :)

klient

Co można powiedzieć o firmie, w której sklepie firmowym nie ma sprawnej piły? Brak słów.

rick

Będą jacyś nowi w biurowcu? Nareszcie ;-)

@rick

rick nie,pracownicy z Agencji Pracy na kobiety trzeba poczekac

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.? Czy kandydat na stanowisko Główny Specjalista ds. BHP powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Nowi pracownicy

Mysle ze sie boicie utracic prace,bo nowi juz od poniedziałku maja sie pojawic hihihi

@Nowi pracownicy

niech przyjda NOWI... caly czas przychodza...niektorzy po godzinie zwijaja zagle..hahaha

sklejas

Ludzie pracujacy w tej firmie są niesamowici, wszedzie wieje obłuda i nienawiścia.Karzdy na karzdego patrzy wilkiem. "Przesympatyczna" pani z magazynu (ksywa rodwajler), nie zdarzysz wejsc do magazynu a ta by juz cie zjadla zywcem, cudowni zmianowi i kierownicy zapatrzeni tylko w swoje tylki. Wielcy kierownicy od malowania i prac niepotzrebnych....MASKARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

P.S

Skoro komuś źle to niech się zwolni. Rodziny mamy wszyscy i większość z Nas ma dzieci ale to nie znaczy aby kogoś obrażać. Człowieku nie masz jaj skoro to piszesz bo bo już dawno by Cię w tej firmie nie było a jednak w niej tkwisz. Nazwiska tych osób, które powróciły chyba znają wszyscy, może nawet te osoby tu piszą i właśnie próbują zbuntować innych do tego prostego zachowania, obrażania innych. P.S wydaje mi się, że to właśnie Ty masz ten głupi uśmiech na twarzy i (usunięte przez administratora) liżesz i udajesz ogiera (Alfa). Jednak w rzeczywistości jesteś zwykłym zerem, który boi się kolejnego dnia bo nie ma jaj aby spojrzeć rzeczywistości prosto w twarz i zmienić pracę na inną aby Twoja rodzina miała lepiej skoro piszesz, że jest źle !!! Jednak przychodzisz do pracy w Sklejce i o 5:40 idziesz do kierownika zmiany pytając się co masz danego dnia robić. Niestety taka jest kolej rzeczy, ale gnij nie obrażając innych, bo własne gniazdo Cię zje w które właśnie s..sz !!! To gniazdo daje Tobie człowieku chleb !!!

fizol

Ludzie tu pracujący oczywiscie niewszyscy,to poprostu prostaki,już wyjaśniam dlaczego-ktoś walnął kupę pod prysznic! Ręce opadaja.

pracownik_miesiąca

Nikt nikogo nie trzyma w tej firmie na siłę, widząc to co tutaj wypisujecie świadczy o tym jacy jesteście prości tyczy się to tych wszystkich, którzy potrafią tylko obrażać innych. Znając życie to i tak te osoby pracują co świątek piątek i niedziela albo proszą się o nadgodziny. Wychodzę z założenia, że jak się nie podoba to idzie się pracować do np. biedronki. Tylko zadajcie sobie pytanie czy warto? A jak warto to idź do tej biedronki na 3/4 etatu albo gdziekolwiek indziej, gdzie będziesz miał lepiej, gdzie będziesz mógł się sprawdzić jako pracownik miesiąca, a jak więcej zarobisz to tylko pogratulować. Zresztą jak było by tak źle w Sklejce to nie wracałyby pewne osoby z powrotem czy to do biurowca czy tez na produkcje. Nie chce wymieniać nazwisk bo to byłoby dopiero żałosne. Sklejka nikogo na siłę nie trzyma przestańcie obrażać swoje miejsce pracy. Dzięki pracy macie chleb. Prace się szanuje jaka ona by nie była !!!

hahaha
@pracownik_miesiąca

pracownik miesiąca.. he he ..sam nick już wskazuje ze jesteś nikim w tej firmie ,czytaj: przynieś wynieś pozamiataj.. pewnie masz podstawowe wykształcenie i nigdzie indziej cie nie stać na prace to siedzisz w sklejkach i (usunięte przez administratora) liżesz.. nie przypominam sobie aby ktoś z uśmiechem na ustach powrócił do tego syfu ,był to raczej akt desperacji . zyc za cos trzeba,manna z nieba nie leci.więc mow za siebie ,ludzie mają rodziny na utrzymaniu i dzieci ,które chcą jesc i tu pracują,a nie bo im się w sklejkach podoba.. zejdz na ziemie człowieku!!!

yyy

kosssien zanim zaczniesz obrażać ludzi idź do szkoły nauczyć się polskiego.

@yyy

on to powinien nauczyc sie wszystko od podstaw

Grego

najlepiej mają tam w tych biurach, pełen luzik... każdy zadowolony... kierowniczka zaopatrzenia chodzi dumna jak paw, dyrektorek jeden, drugi i trzeci też...oni nie znają naszych problemów, dostają super kase za siedzenie z d.... za biurkiem. Jeszcze trochę i się sami wykończą jak w tym marketingu, zauważyliście, że tam niema już tego chłopaka Karola i jego żony?

xxxxxxx

masakra

Korona

Najmadrzejszy w tej firmie to kierownik Jaroslaw. Kaze wszystkim wyrabiac 200% normy a sam po katach spi i gada godzinami przez telefon. Zonka na maciezynskim wiec nie ma co sie w pracy robic to sie czepia o wszystko bez powodu, bo tak to byl zajety obserwowaniem jej nierubstwa i marudzeniem na pracownikow

polo
@Korona

a jak się nazywa ten Jaroław? zaczynam tam prace i wolę omijać tego Jarosława

as

witam wszystkich za niedlugo zaczynam prace w tej firmie, chcialabym wiedziec jak wyglada tam sprawa z kasa i czy pracownicy sa naprawde tacy niemili i niesympatyczni jak co niektorzy tu pisza?i czy pracuja tam ogolnie mlode osoby czy starsze ??:-) pozdr :-)

@as

jedyne co prawidlowo funkcjonuje w SKLEJCE to to ze wyplata jest na czas...jaka jest -taka jest -ale jest ;)

NIGDY DO SKLEJEK
@as

nie idz pracować do tej firmy!! zajadą cie albo wykoncza jak moją znajomą!odradzam tam pracę! oszołomstwo i lizodupstwo.. niestety,pracują tam tylko ci co musza bo co mądrzejsi i mający aspiracje to odeszli.znajomki i rodzinka dostają najlepsze stanowiska ..wiec jeśli nie masz "plecy" w tej firmie,szukaj innej pracy .pozdrawiam

gonzo

Jest tam taki gość!!!Widzę go, zaciąga się jakimś szajsem i spogląda grożnie.Ale coraz gorzej wygląda i czasami nawet mi go szkoda że tak się angażuje!Smieję się pod nosem jak kierowniczki wypychaja swoje żonki na ciepłe posadki,dbają by było im dobrze a sami tyrają roboli ile wejdzie!PAJACE

Musaszi

A (usunięte przez administratora) na Prezesa , zwalniałem się i szanowny Pan Kosień z bardzo dużym zaangażowaniem tłumaczył mi wszystkie za i przeciw mojej decyzji ,a swoje lata też ma...Wi (usunięte przez administratora) chcecie zmiany to zmieńcie coś a nie (usunięte przez administratora) bo się da , sam wiem po swoim przypadku, a szanowna routa 1 chcę napisać tylko jedno " jestem musaszi i jebniemy jeszcze jeden metr !!!! " XD

@Musaszi

ale zes sie pomadrowal...wiadomo dlaczego prezes tak z toba rozmawial...wujek robote zalatwil,a smarkacz tego nie docenil,jak bedziesz mial troche wiecej lat i wiecej obowiazkow to bedziesz inaczej gadac,teraz jak roboty nie bedzie to u mamusi na garnuszku dobrze jest!!!jak pracowales na RAUTE to norma byla 19 metrow teraz 21 masz zrobic i juz,bo tak sobie kierownictwo zyczy,nie wazne ze material syf,ze godzinna awaria...ma BYC i koniec!!!

@xxx

Pomądrował się chłopak i co chwila zmiana stanowiska bo się nigdzie nie nadawał aż wylądował w kuchni klejowej i chciałbyć silniejszy od mieszadła :)

@fizol

hahaha...tak bylo???

@xxx

No tak było,na raucie nie,na pile nie,na wózku nie a w kuchni klejowej wkręcił sobie dłoń w rękawicy gumowej w mieszadło :)

Gall Anonim

Ta firma to jedna wielka porażka. Dwóch Kosieniów troszczy się tylko o własne tyłki. Dobro pracowników jest dla nich abstrakcją. Zanim złożysz tam cv mocno przemyśl - odradzam bardzo mocno. Ciekawe ile zapłacili za tytuł pracodawcy roku.

fizol

Czyżby szło na lepsze w sklejkach? Podwyżki-100zł do pensji + dodatek do stawki,wielkie wow ale to wszystko w gestii kierownika i rozpocznie się wyścig szczurów-szybciej i więcej,tylko skoro więcej to czy w zespołach każdy dostanie po równo czy inni więcej a ktoś mniej? Panie Prezesie,innowcje parku maszynowego powinno się rozpocząć od początku a nie zadu strony lub środka. Nic nie da nowa łuszczarka jak nie będzie miała co łuszczyć,powiększyć doły by więcej wchodziło i swój czas sie grzało,nałuszczymy więcej i to będzie stało i obrastało kolorową pleśnią bo suszarnie nie wysuszą tego a towaru będzie przybywać. Oby to nie był nie wypał jak z korowarką. Złych masz pan doradców ale fajne wąsy :)

@fizol

na "lepsze" to za duze slowo,bo 100 szalu nie robi...wyscig szczurow bedzie na pewno,szybko,duzo...i oczywiscie byle jak!!!bo jak to ma sie do jakosci...???wazne ile metrow zejdzie ze zmiany.Stawki beda zroznicowane,bo juz teraz pokrywaczki mialy wiecej,a jeszcze dodatkowo premie od kierownictwa dostaja jak jest wyrobienie i dlatego tak rypia. :/

tps

wiem na pewno nie wszyscy sie nadaja do tej pracy bo jest tam cierzko ale wystarczy tylko chciec

zakochaniec

Wiesz. . .

Zostaw merytoryczną opinię o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.
3.5/5 Na podstawie 565 ocen.
  • Fordońska 154
    85-752 Bydgoszcz

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.