Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

rzeźnik

w tym samym budynku co Milex jest jedna z najlepszych kancelarii adwokackich w Szczecinie i Karapuda korzysta z ich usług, więc batalia sądowa ma tylko sens jeśli pójdzie pozew zbiorowy przeciwko tej firmie

fiodor

gdzie milex wykopuje tych h opiekunow i majstrow dlaczego mimo sygnalow nic nie robia taki pan janek ch 'pan waldek g majsrowie ktorzy potrafia uderzyc pracownika pan piotr bizon R k pan dymek pan king kong i nadal pracuja sa bezkarni banda zlodzieji iszulerow jezeli ktorys kiedys stanie na mojej drodze skopie im d py szkoda swiatla by pisac o tych idiotach i imbecylach zal ludzi ktorzy ciezko pracuja z dala od rodzin a takie ''ZERA''ich okradaja pozdrawiam za nic nie wrocilbym do tego gowna nara

rrrrr
@fiodor

maszcalkowita racje zlodzieje i imbecyle

rzeźnik

Milex żeruje na naiwności ludzi, obiecuje złote góry i na tym się kończy. Co do sprawy Stosia który zmarł to rodzina nie dostała nawet złotówki a sprawa została umorzona. Dalej opiekunowie to banda imbecylów która okrada ludzi na godzinach, a jeden karze co ładniejszej Pani iść z sobą do łóżka ( tak to o panu mowa Janku Ch. jak będę miał Twój adres to z miłą chęcią odwiedzę Twoja żonę i pokarze jej nagrania jak wykorzystujesz kobiety), no i mamy majstrów a to banda imbecyli która jedynie co potrafi to zastraszać ludzi i szantażować ich. A co lepsi to potrafili tak człowieka skatować że ten w szpitalu lądował połamany.

mmi

Sami podpoząkwaliście się zasadom ktore tam są.Nic nie wymagacie ,to tacy jak sikora,kojot,czrodziej,schrek,rumun,aborygen i wielu innych czują sie pewnie bo mają za sobą szefów firm.Brak jaj u wszystkich powoduje że te kur..wy się panoszą jak ksiądz mieędzyinnymi w steine.Obić mor.dypo pracy ,auta taż mają,to zrobić porzadek,anie sie żalić tutaj.

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Marcelka

Chciała bym tu wypowiedzieć się na temat CZARODZIEJA ZE szczecina pracującego w sogel .Typ straszne natrętny szmaci ludzi ,część damskiej ekipy ma najgorzej ponieważ jeżeli nie ulegnie się temu facetowi tak jak było w moim przypadku to zostanie się najgorszą kur.. i szmatą.Znajdę sobie inną prace a do lóżka z nim nie pojdę.Praca za tyłek nic z tego.Przestroga dla jadących tam kobiet do pracy DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIĘ TEMU HU..WI CZARODZIEJOWi powinni zrobić z nim wreszcie pożądek to jest karygodne zachowanie

ola

Hejka czy moze mi ktoś odpowiedzieć, czy Dymek jeszcze pracuje i co on teraz robi???

RAFAL

DLATEGO MAJA JESZCZE PRACOWNIKOW PONIEWAZ KAZDY NOWY NIE WIE JAK TAM JEST KAZDY CHCE ZAROBIC......DOPIERO SZYDLO Z WORKA WYCHODZI JAK JESTESMY NA MIEJSCU,NIE POLECAM SAM TAM BYLEM LEPIEJ SZUKAC COS INNEGO NIE PRZEZ AGENCJE?LEPIEJ SZUKAC NA WLASNA REKE..... ALBO DOSTOSOWAC SIE W POLSCE ,WIEM ZE JEST CIEZKO W PL Z PRACA ALE LICZY SIE PSYCHIKA,ZANIM POJEDZIESZ TAM DOBRZE SIE ZASTANOW.....

mmm

Tylko nie mówcie,ze timotej z ta co i cycuch..........

RAFAL

TAK TO WSZYSTKO PRAWDA CO OPISUJA NIE POLECAM NIKOMU TEJ PRACY STRATA CZASU/I NERWÓW

wwww

bylem wtedy na uboju w bremen wglowie mi sie nie miesci ze to tak wyciszyli czlowiek nie zyje a dla majstra i opie kuna dla firmy wajta wajta. byly smieszne przesluchania ludzi przez bhp ze szczecina potem kilku ludzi ktorzy mieli odwage powiedziec prawde zostalo wdziwny sposob zwolnionych inni maja przerabane ja ciesze sie ze juz nie tkwie wtym bagnie ale stosia nie moge odzalowac spokojny bezkonfliktowy kolega mozna bylo temu zapobiec

marcin

prawda ze nie zyje stosio.bizon dalej rzadzi .

wwww.

czy sprawie smierci kolegi na tasmie tez ukrecono leb sa lepsi od mafii pruszkowskiej jezeli cos wiecie dajcie znac

Bohater
@wwww.

Co ty opowiadasz ? Nie zyje ? Jak mozesz podaj coś wiecej pracowalem pare lat temu tam za rządow bizona... Zdziwiony jestem ze dalej ten uboj maja. Milex jest jak ta reszta firm w jeden worek i do rowu.

wwww.

czy ktos wie co w sprawie stosia czy ktos za to beknal i czy w bremen nadal ten sam majster inadal taki mobing i 0 poszanowania ludzi i zwalniania na kaprys bizona.

Master

Byłem na uboju w Tonniesie w Rheda Wiedenbruck kilka miesięcy, tępo jest zabójcze, pracowałem głównie na odkurzaczu, rano palców nie mogłem wyprostować inne stanowiska nie lepsze. Niema czasu praktycznie na nic, dwie godziny wcześniej ałtobusem wyjerzdzasz i tam siedzisz, po pracy czekasz na ałtobus czasami nawet 1,5 godziny. Wszystko co piszą w opiniach to prawda Polak tam jest nikim Rumuni i Bułgarzy są lepiej traktowani i mają lepszą kasę...

Miki

Ja powiem tak przerobisz 270-300h na uboju zaliczą ci 160 taka prawda bez ubezpieczenia jak chcesz do lekarza na wlasny koszt. Kinkong tylko drze morde a sam (usunięte przez administratora) robi tylko stoi i sie gapi taka prawda a ty na flumenie popierdalasz. A taśma zasówa jak rudy w 4 pancernych i ludzie nie wyrabiają.A jeśli chodzi o higiene w pracy to mit.

yyyy

jak tam wypłata w duringu nie za bogato?

Byla2012

wtedy pojechalam do tego syfu??? Obecnie jestem na urlopie maciezynskim mam240 zl ciekawe jak z tego wyzyc??? Za cos czego nie zrobilam a co niektrxy darabiaja sie niezlych aut i to na oczach Maliny i Waldka i jest ok

m.....a
@Byla2012

teraz masz i tak duzo bo ja po 6miesiacach macierzyńskiego dostawałam 160zl ok.ale nic z tym nie zrobisz, teraz jestem na urlopie i też pewnie beda próbowali mnie oszukać . pozdrawiam E.

byla

witam!!! w koncu ktos zrobi porzadek w Duringu!!! Zostalam za kogos zwolniona niby za mieso ktorego nie wzielam??? inni wynosza tonani? A malina tego nie widzi???Pozdrawiam Lune Henia z bytomia jak pracuje jeszcze Pa

leon
@byla

Witam.Mam nadzieje że jeszcze nie pojechałeś .Ja byłem 2 lata temu też mi odradzano byłem 5 tygodni po pięciu tygodniach wsiadłem w samochód i wróciłem do domu warunki nie do opisania większość ludzi to chamstwo. też tak myślałem pojade zarobię wrócę .Naprawdę odradzam wiem ciężko przyjąć to do wiadomości tym bardziej że w Polsce praca jest jaka jest ale powtarzam te pieniądze nie są tego wartne mam nadzieje że przekonałem ale decyzja należy do ciebie ja żałowałem ale przynajmniej nikt mi nie będzie wmawiał że nic nie robiłem w tym kierunku żeby sobie polepszyć życie .

degustator

mam teraz szkolenie i nie wiem jeszcze gdzie pojade. czy naprawde jest tak ciezko? nie jestem rzeznikiem ale sie staram. wychodze z zalozenia ze ciezka praca moge osiagnac wiele. mam nadzieje ze nawiaze wiele ciekawych znajomosci. jestem podekscytowany i gotowy na wszelkie wyzwania. dajcie jakies szczere opinie o miejscach gdzie moge trafic po szkoleniu w firmie kamil. dziekuje bardzo.

fama

Złodiejaszkom z Milexu grunt pod nogami sie pali .Ani brygadzista ani prokurator im nie pomoże.

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo