Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

nie przyjezdzajcie do mileksu do weissenfels bo robisz cały miesiąc i zarabiasz 700 euro i to jeszcze z wielkim ale.kradną godziny i walą kary za byle co...

o danielu i rufusie to prawda.dobre

ziutek

ponoć na weissenfels jest jakaś pani Ewa która bardzo lubi chłopców,kto to taki??

rufus

jade do szwecji

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Daniel

Drogi Rufusie jak zostaniesz opiekunem to będziesz miał dostęp do kasy,a narazie dociskaj ludzi aby szybciej pracowali,możesz przecież brać od ludzi pieniądze za lżejsze stanowisko pracy,musisz sam pomyśleć jak wyciągnąć kasę od ludzi.

daniel

a co mnie opchodza wasze rodziny wy tu jestescie dla mnie nie dla rodzin

witam,to nie są oszczerstwa.Ciężko pracujemy a grzyb i rufus nie zapisują dokładnie godzin.na wyplate brakuje sporo euro ale oni uważają ze to nic wielkiego.Dodac kilkanascie oszukanych równa sie ładna sumka dla nas....mozna ciezko pracowac,nawet po 13 godzin ale chcemy miec z tego pieniądze dla rodzin w Polsce..po to tu jestesmy

rufus

byloby wszystko w porządku gdybys się ze mną dzielił...

Daniel

Za załatwienie obojętnie jakiej sprawy proszę nie przychodzić z pustymi rękami,lubię dobre koniaki i nie tylko,a to że pracujecie za takie niskie wypłaty to Wasza sprawa bo sami się na to godzicie.Czyli mogę jeszcze mniejsze stawki dawać ha ha.Więcej dla mnie i tak trzymajcie,podoba mi się.Oczywiście pozdrawiam i życzę miłej pracy jak przedwczoraj 13 godzin.

grzegorz

a już niedługo od 1 sierpnia najniższa stawka do 7.75 euro

forest
@grzegorz

swięta prawda i nikt nie bedzie mógł mniej zapłacic niż 7.75 EURO

Misia
@grzegorz

I stało sie dziś podpisywałem umowę w Milexie pierwsza ze stawka 7.75e /h Wiec to wszystko prawda .

Daniel Grzyb

Mili pracownicy sami dajecie się okradać a ja tylko wykorzystuję sytuację,szkoda mi Was ale mam wydatki.

Nic
@Daniel Grzyb

Jeżeli coś piszesz to miej ta godność i podpisz sie a nie wypisujesz bzdury pod czyimś nazwiskiem

N
@Nic

TO NIE BZDURY TO FAKTY

ksisii

Jadę w poniedziałek do Rheda ktoś napisze jakie są warunki mieszkalne i po ile osób w pokojach ?

łysyyyy

Co sie kryje pod Redha ? Praca bardzo cieżka praca... I marne Eur ;) (usunięte przez administratora)

hipol

Jedzie ktos na szkolenie 14.07.?

borowik

Jakto jest niedosyc że płacą 5,70 na godzinę to przy 200godzinach wychodzi niecałe 900 euro.matematyka się zmieniła,(usunięte przez administratora)

bremen

ktoś wie jak jest w bremenhaven ? był tam ktoś lub jest ?

baca
@bremen

chłopie nie pchaj sie do bremen (usunięte przez administratora) br /> NU2w

łysysss

Oo Jedziesz do Rheda tam to życie różami usłane masz :D jak coś. Weź zestaw maści duzo jedzenia no i wjazdowe ;) Czekamy heheh :D

siemka

Witam wyjeżdżam do miasta Rheda przez firmę Kamil był tam ktoś może powie coś więcej o warunkach jakie tam są ?

WhereAreYou

siemka ktoś mi powie na jakiej ulicy są dokładnie te szkolenia 23czerwca ? :D nie mogę się do nich dodzwonić a ulicy zapomialem szukałem w internecie i znalazłem Gryfice otok 32 to tam ?

cygan

Szkolenie prowadzi pan z wieloletnim doświadczeniem i przekazuje wiedzę bardzo przystępnie jeżeli tylko słuchasz i chcesz pojąć to wszystkiego da się nauczyć. to prwada że 95% to praca na rozbiorze a nigdzie nie jest łatwo. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo