Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

on

A gdzie lepiej na rozbiorze mięsa czy na uboju, wiem że tam gdzie mnie rzucą tam będę pracować ale chciał bym wiedzieć z ciekawości i jakie są zarobki na początku, po jakim czasie jakaś podwyżka oraz jakie warunki mieszkalne ? Jak ktoś mi odpowie na te kilka pytań będę wdzięczny !

pracownica milexu

Kurs a praca tutaj to dwie rózne bajki.Pan (usunięte przez administratora)może tylko pokazać co nieco a rzeczywistosć jest zupelnie inna.Nie sugerujcie się szkoleniem bo to faktycznie wczasy,ale w pracy juz niewiele osób zostaje.Pare dni pracy i kierunek Polska!Troche juz tu pracuje i widze co się dzieje.A TY super zadowolona gdzie trafisz?

BYLYYYYYY
@pracownica milexu

SŚWIĘTA RACJA ...

KAŚIA

WITAM.JA JUŻ PO KURSIE W OTOKU POD TRZEBIATOWEM,SUPEROWO BYŁO LEKKO I PRZY OKAZJI JAK NA WCZASACH ŚIE CZUŁAM.PAN ŁUKASZ PROWADZI KURS.SUPER CZŁOWIEK.PROSZĘ JECHAĆ I NICZEGO ŚIĘ NIE OBAWIAĆ.RZYCZĘ ZDROWIA I POWODZENIA.

on

Witam ! Był już ktoś na szkoleniu w Gryficach ? Proszę o oponie !

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
lex

gone polecenia,ale zarobki moglyby byc wieksze,no ale to zalezy tez od stazu

?

Milex to nie najgorsza firma... Wypłaty na czas nawet przed czasem.... Mysle ze z czystym sumieniem mogę polecic jako pracodawce bo sam tam pracowalem..[usnięto przez administratora]

?

To czy bedziesz na flisarce pracował to zdecydują majstrowie na miejscu.A rady?WYMAGAJĄ BY CIĘŻKO PRACOWAĆ I NAJLEPIEJ NIE DYSKUTOWAĆ.Trzeba zacisnąć zęby i wytrzymasz jak musisz...Nie jest lekko

?

Nowa rekrutacja właśnie się kończy!!! [usnięto przez administratora]

?

Hej koleżanko mam wyjechać z Milexu do Niemiec na flisarke.Masz dla mnie jakieś złote rady?

pracująca

Zapomniałam dopisać ze chodzi o Rhede

pracujaca

w milexie pracuje już trzeci rok. [usnięto przez administratora].Dużo kobiet pracuje na rozbiorze szynki,jeszcze więcej [usnięto przez administratora] z innej firmy na oberszali mieszkające na stałe w okolicach Katowic.Dobrze sie bawią;-)Pisząc ze każda lub każdy [usnięto przez administratora] byłoby przesada,zdarzają się wyjątki.Fakt,bardzo rzadko.[usnięto przez administratora]A praca?Ciężka ale jeżeli się przełamiesz i wytrzymasz pierwsze miesiące,to dalej jest łatwiej i lepiej.Kasa na czas,tylko trzeba się uodpornić na wrzaski majstrów(są nimi bracia plus koledzy)Chcesz się trochę odbić od dna to jedź.Kokosy to nie są ale do domu co dwa tygodnie można jechać.Gorzej z urlopami,każdy bezpłatny.Najlepiej przekonać się samemu i wyrobić sobie opinie[usnięto przez administratora].Mam nadzieje,że was to nie spotka.Powodzenia życzę:-)

rodak

Arnold - 2013-08-19 20:48:47 Wystarczy zadzwonić i sie zapytać [usnięto przez administratora]dzięki

?

anonim - 2012-01-13 22:09:09 tak jak piszesz kolezkoooo tylkoo kazdy racuje zeby była jakas kasa/... a milex płaci marna kase tez zalezy komu.ale na czas a nawet przed 10 kazdego miesiaca sa [usnięto przez administratora] i ci maja stawke na pierwszym kontrakcie nawet i kurwde nic nie umieja a taki co robi drugi kontrakt [usnięto przez administratora] go strzela bo ma mniej a stanie tu i tam bo sie nauczył i ma dryg ale takiego to nigdy nie zauwaza i w 4literach maja. a opiekun mówi ze zapomniał listy zanies z podwyzkami! 3 miesiadz/. pozdro dla starych kontraktowcow bo gdyby nie oni to firmy by nie było!a jak długo trwa kontrakt ?

Arnold

Wystarczy zadzwonić i sie zapytać [usnięto przez administratora]

rodak

Wie może ktoś czy milex planuje jakąś nową rekrutację ?

on a

verl dla mezczyzn a dla kobiet w rhedzie jak dobrze pamietam..

ona

on a - 2013-07-26 10:48:11 zalezy gdzie jedziesz czy na rozbior ,pakowanie czy ubój . praca ciezka jak wszedzie trzeba tylko zalapac bardzo szybkie tempo .witam na rozbior sie wybieram. tempo mysle ze zalapie:-)) a jak tam jest z hotelami w verlu sa damskie i meskie?

on a

ona

wybieram sie do pracy w redzie, ale po tym co tu czytam to sama nie wiem czy warto. Napiszcie jak tam jest i jak traktowane sa kobiety.

robol

Pracowalem w tunisie ale nie w redzie tylko w weisenfels to jest poprostu hardkor co tam sie dzieje ilu by nie bylo ludzi to i tak musi "peknac" 26 lub 30 tys. swin. A majstry to typowe [usnięto przez administratora] wydzieraja ryje zeby robic dokladnie a barany sa slusarzami lub stolarzami ale nadrabiaja darciem ryja chlopaki jak ktorys sie zle czul to tylko mial do powiedzenia taki [usnięto przez administratora]ze "albo stajesz do tasmy albo wek" juz niemcy byli lepsi bo nawet[usnięto przez administratora]Pozdrawiam i odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo