Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

grzybekl

co tam nowego w firmie milex

xxxxx

Chodzi o Jacka z Torunia. Ksywka Klapciaty lub Uszaty :D Prawdy nikt nie wie za co. Ale fakt nie robi w MIlex-ie.

nmnmnmn

pracowałem kilka lat temu w tunnisie,ciekawy jestem o którego majstra chodzi?

za co wyleciał majster uszaty z Sogiel?

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

tak jak piszesz kolezkoooo tylkoo kazdy racuje zeby była jakas kasa/... a milex płaci marna kase tez zalezy komu.ale na czas a nawet przed 10 kazdego miesiaca sa przydupasy i ci maja stawke na pierwszym kontrakcie nawet i [usunięte przez moderatora] nic nie umieja a taki co robi drugi kontrakt [usunięte przez moderatora] go strzela bo ma mniej a stanie tu i tam bo sie nauczył i ma dryg ale takiego to nigdy nie zauwaza i w 4literach maja. a opiekun mówi ze zapomniał listy zanies z podwyzkami! 3 miesiadz/. pozdro dla starych kontraktowcow bo gdyby nie oni to firmy by nie było!

Grzegorz Ch

Nie rozumiem dlaczego wszyscy nie zorganizujecie sie w grupe i nie zaskarżycie do sądu tej \"firmy\" . Jesteśmy w UE znaczy Polska. wystosujcie list w imieniu wszystkich którzy czują sie oszukani i upodleniu przez Tą \"firmę\" ..przcież macie prawa jak wszyscy europejczycy ! Dlaczego my Polacy nie potrafimy razem i w porozumieniu \"solidarnie\" i jednoglośnie walczyc o swoje tak jak było to za komuny ? Pomyślcie o tym co tutaj Wam napisałem ..sam kiedys pracowałem jako spawacz w takim \"[usunięte przez moderatora]\" w Roslau Elbe Stadt Dessau (dawne DDR) i sam przezywałem to co Wy doskonale wiem jak Polak Polaka potrafi gnoić i upadlać !!! Głowa do góry ! Ludzie zorganizujcie sie ...a jeśli chodzi o prawo to nie wiem czy pamiętacie że jest od zeszłego chyba roku takie cos jak \"Pozew zbiorowy\" nawet lepie sie natym wychodzi ..weźcie to pod uwagę i wszyscy sie zorganizujcie ! Pozdrawiam Grzegorz Ch

DJ

zainteresowany - 2011-12-30 00:15:37 co mozecie powiedziec o zakłaadzie w duringu? jakie hotele?na pewno niezle sie zabawisz, tam to wesolo jest ;)

juli

Mam pytanie jak sprawuje się majster dymek, czy ktos może mi odpisać?

zainteresowany

co mozecie powiedziec o zakłaadzie w duringu? jakie hotele?

Postronny

Możne i lepiej ze tak się stało,być możne było tam i trochę prawdy ale na pewno było tam masę kłamstw i niepotrzebnej nikomu agresji.Ludzie tam pracujący są przecież dorośli i sami przed sobą odpowiadają czy postępują słusznie czy tez nie.Moim skromnym zdaniem niech każdy odpowiada za swoje czyny nie licytując się kto jest bardziej czy mniej uczciwy.

ciekawe czy rzeczywiście bezpodstawnie .....

wiesia

wybieram sie do pracy do redy napiszcie jak tam majstrowie traktuja kobiety

anonim - 2011-11-07 13:15:29 a ta asia to taka warta o której piszesz ?

.......... - 2011-10-15 12:10:11 Moim zdniem jest to strona dzięki której można było by się dowiedzieć coś o pracy ,zarobkach a tu zrobiło się niezłe forum dla płaczących żoneczek które nie umieją utrzymać męża przy [usunięte przez moderatora] śmieszne te żoneczki cierpią przez takich palantów , przynajmniej niektore zony dowiedza sie dzieki tej stronie z kim zyja, to jest forum i pisac mozna co sie chce a Ty nie musisz czytac bo pewnie jestes taki sam ...wspolczuje Twojej zonie albo narzeczonej

Ty wiesz ze to o Tobie wywloko - 2011-10-11 19:52:36 anonim - 2011-10-01 14:24:36 Moj byly tez, wielki swiety, tak jak pani napisala, w domu naburmuszony, a tam mily. Smsy z telefonu kasowal, a jak byl ze mna to ciagle dzwonek mial wylaczony. szkoda gadac. Jesli ktos w zwiazku kocha to szuka pracy na miejscu, badz zabiera ze soba ukochana osobe! Do tego doszly jeszcze narktyki, bo ciagle tam pala na pauzach. Ale coz, dzis ciesze sie, ze nie mam przy sobie tego prostaka. tam nie ma uszanowania rodziny , zony czy meza , tam wielkie [usunięte przez moderatora] , mysla tylko o sobie , a cierpia tylko niewinne osoby , nigdy bym nie pozwoliła mu wyjechac ale juz jest za pozno , tez kasował sms-y itp rzeczy , zdrada za zdrada ale ile mozna .... mozna wybaczyc raz ale co za duzo to i swinia nie zezre , mi jest przykro bo inaczej jak nie ma sie dzieci ...przeklinam wszystkie kobiety tam pracujące bo to zwykłe [usunięte przez moderatora]... choc i mezczyzni nie lepsi , During to czyste [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!! a ta co odebrala mi meza i zniszczyla rodzine przeklinam , by nigdy nie zaznala szczescia i szybko zdechla , podla [usunięte przez moderatora]!!!! podpinam sie do wypoiedzi bo to samo mam , a wy kobiety szanujcie sie ..... milex powinien rozdzielic kobiety od mezczyzn bo im wszystkim w glowach sie poprzewracalo, niby dorosli odpowiedzialni a tylko dooopa mysla, zal zal i jeszcze raz zal.................z tego co tu piszecie to bardzooo duzo malzenstw sie rozlecialo wiec Ci co maja zamiar tam wyjechac niech sie mocno zastanowia czy warto? pisze o tych co maja rodziny , tam to jest na porzadku dziennym , w weekend balangi na calego , kobiety imprezuja z facetami no i jak ma jakas nie skusic jak sie nachleja... wolnoscia sie zachlysneli i zamiast mozgiem pomyslec to myslą mozdzkiem .... nie pozwolcie swoim partnerom wyjechac do tej pracy bo od razu mozecie skladac wniosek o rozwod .... polowa zwiazkow juz sie rozleciala jak nie wiecej wiec daje to cos do myslenia ......

Zgadzam sie z tobą kolego,ten kinkong był kiedys inny,ale stanowisko zobowiazuje,lecz sa pewne granice a on juz je przekroczył....

zarobiony

Pracowałem w Bremem na uboju i zarobki standard najmniejsze na poczatek piec dwadziescia na godzinke minus dwa euro dziennie na hotel dla nowych robota ciezka raczej sadlo chyba ze jakis mikrus albo dziadek to cos tam sciemniaja na odkurzaczach:) polapane stanowiska oczywiscie dla lizacych dupe majstrowi:) godzin malo bo robilo sie i po szesc dziennie to placili nam np za sto czterdziesci godzin tyle tylko ratuje ze w umowie masz wpisane ze najmniej mozesz zarobic te osiemset ponad.Dla tego dziwia mnie te wypowiedzi ze w Bremem sie zarabia po 400 czy 600 bo jest to nieprawda.mieszkanie ok w wierzowcu pozdrawiam [usunięte przez moderatora] hehe

Zona - 2011-08-26 08:45:13 Moj mąż do niedawna pracowała w (usunięte przez administratora) pierwsze słyszę żeby tam jakieś(usunięte przez administratora) było. Chłopaki prawie co weekend jeździli do domu, a to ze sobie czasami popili- przecież to nic złego, w końcu zapieprzają ciężko, nieraz po 12 godz. Jak sie czyta to forum , to naprawdę ludzie wstydu nie maja, żeby wszystkie brudy wyciągać, a czy to prawda... wiadomo przez neta można dużo napisać. no pracowal i co z tego? , myslisz ze prawde Ci powiedzial? , moj jak czytal to forum to smial sie i mowil ze to nieprawda co tu wypisuja, a rzeczywistosc okazala sie calkiem inna, mial tam kobiete , zreszta nie jedna z tego co wiem , w domu wiecznie naburmuszony , a dla kobiet przemily az do obrzygania , tam bawia sie na calego i nie pisze po zlosci czy tez kogos oczernic bo nie w tym rzecz, ale po to by zony ostrzec , tam kobiety sa samotne z dala od domu jak i mezczyzni a to krotka droga do zdrady , moj zwiazek sie rozpadl ale moze przestrzege inne kobiety , jeslli wam zalezy na zwiazkach zabierajcie jak najszybciej partnera bo zadne pieniadze nie sa tego warte , jestesmy tylko ludzmi w dodatku podatnymi na wszelkie pokusy ... jesli kochacie swoich partnerow to zrobcie wszystko by byli przy was...ja bym wszystko oddala by cofnac czas ale moze innym sie uda.... pozdrawiam wszystkich

Witam czy ktoś może napisać jakie są teraz zarobki w Milexie?I jakie stawki dla początkujących,czyli dla kogos kto jedzie pierwszy raz.

wiesiu

czy moze ktos napisac czy w redzie majstrami sa nadal dymek i uszaty. pozdr.

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo