Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

czy pracuje ktos bądz pracował w zakładach miesnych w Clenze,

Z tego co wiem byly juz nie

cz orientuje sie ktos czy sa przyjecia do pracy w weissenfels przez bgl

aha, zapomniał bym chodzi mi o Weissenfels

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

ha ha, bardzo śmieszne cwaniaku. ciekawe czy gdyby twoja kobieta (bądz facet) z którą miałes plany życiowe wyjechała do pracy za granice i nagle zaczęła cie zwodzic i nie dawać znaków życia był byś taki mądry. ty mi piszesz o krzywdzie że moge komuś wyrządzić? o tym że trzeba trzymac sie razem? a może w kwestii pomagania miałes na myśli(usunięte przez administratora) ja nie mówie że ktoś coś tam i każdy z każdym, chodzi mi o przypadki, a zważywszy na fakt że akurat ja jestem jednym z takich przypadków, postanowiłem szukać desperacko pomocy tutaj. Czy to jest coś złego?? a moze nie rozumiecie ludzi w podobnym położeniu?? nikt przecież nie musi pisać tutaj, dla mnie to prywatna sprawa wiec tutaj podaje maila [usunięte przez moderatora] Z góry dziękuje za kontakt

nic nie mowcie

DO wszystkich PISZACYCH na forum NIEPISZCIE NIC KAZDA WYPOWIEDZ moze byc uzyta przeciwko tobie a pomysl jaka mozesz zrobic kzywde 2 osobie nawet nie wpelni swiadom poco i na co utrudniac sobie zycie czy POLAK ja sie mowi zawsze wrogiem dla swojego zamiast sobie pomagac i trzymac sie razem 1 drugiemu gotów nóz w plecy wbic a jeszcze na kontrakcie Zastanowcie sie bez wzgledu czy to koles kolezanka (usunięte przez administratora)

pani [usunięte przez moderatora], prosze teraz nie rezygnować, noname1983 to mój mail, naprawde bardzo mi zależy na kontakcie, gdyż nawet nie wyobraża pani sobie jak bardzo może mi pani pomóc. Opowiem wszystko o co chodzi. Naprawde potrzebuje informacji...

noname1983@interia.eu

Gosia

To jak się umawiamy? Podasz maila?

Gosia, naprawde chciałbym z Tobą porozmawiać. jeśli tam pracujesz (Weissenfels) lub wiesz coś o hotelach to możesz mi pomóc, jeśli bede mógł odwdziecze sie.

Nie, ale widzę że sie orientujesz co tam i jak tam. może przejdziemy jakoś na priv? jest to dla mnie szalenie ważne. z góry dzięki za podjęcie tematu

jaro71

witam serdcznie. Czy ktoś zna Firme Cristal z Polkowic, Pozdrawiam.

witam wszystkich. chciałbym się dowiedzieć czegoś o(usunięte przez administratora)s na poczatku marca, pracuje na rozbiorze na rano. z góry dziekuje za wszelkie informacje.

xxx!;

Tylko nie przez Meat-Pros z Bielska.Są inne firmy np.BGL Wołów.Meat-Pros to firma która daje najmniej zarobić i nie płaci urlopów.

lll

to przez meat pros a jakie tam zarobki

Do Weissenfels trzeba skontaktować się z firmą w Bielsku Białej!

a jak jest w sogel ponoc jest tam nowy majster dobrze traktuje kobiety czy tak jak inni majstrowie zeby tylko wykorzystac

lop

Przez jakie firmy dostane sie do tunisu w Weissenfels?

tam polacy rozbieraja tylko karkowke albo sa na pakowaniu.ponoc warto jechac...

karol p

(usunięte przez administratora) ale i tak bylo zle poprostu nie spodobałem sie komus i tyle. pozdrawiam majstra (usunięte przez administratora)

te negatywne opinie pisza nieudasy,ktorzy mysleli ze jada na wczasy.praca owszem jest ciezka ale nikt nie mowil ze bedzie latwo.stawki faktycznie dla obrobki sa od 5,70 brutto.warto jechac do loxstedt-during.tam jest praca nocna i ludzie naprawde zajebisci...zdarzaja sie wyjatki ale wszedzie znajdzie sie jakas czarna owca.najlepszy jest tam Mario niemiecki majster.jest sprawiedliwy i obiektywny.nieudasy nie przejda ale dobry pracownik nie zazna przykrosci.wystarcza checi i zapal do roboty.reszta naszych majstrow...tez dadza rade i napewno nie gnebia jak widza ze sie starasz i nie cwaniakujesz bo niby jestes fachowcem.warto tam jechac :)))pozdrowionka

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo