Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

ja jade 8-9 godz aby sie tam dostac.pozdro

paweł

Kris będę jechał ze szczecina o 7.48 jestem w gryficach

kris

nie pojade nie zobacze a tak stoje w miejscu .

karol

Jest tak jak piszesz ręce bolą,ścięgna pozrywane a zarobki od 800 do 1300euro,te 1300 to staży kontraktowcy mają.

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

karol

Kolego na szkoleniu to masz przedszkole,ja tam pracowałem 5 mies przy trybowaniu,pojedziesz to zobaczysz co to znaczy ból rąk i ciężka praca.Na szkoleniu było 16 osób a po 2miesiącach zostało nas w tunisie w Rheda 2 z tych 16 wiem bo mieliśmy kontakt ze sobą.

z kad bedziesz jechal .pozdro

paweł

jadę razem z kolegą wszystko pewne. Mój znajomy z żoną pracuję w tej firmie 3 lata . Na szkoleniu pogadamy

kris

witam startuje ktos od poniedzialku na szkolenie do gryfic.pozdro

Rozowe

witam. ja wlasnie czekam na odpowiedz od nich czy mnie przyjma w poniedzialek maja dac znac.mi o tej pracy powiedziala mama a ona dowiedziala sie od kolegi ktory tam pracuje.i mowi ze jest fajnie ale z opini jaka tutaj wynika nie jest kolorowo ;( a pracowalem juz jako rzeznik w Agryfie.ksywka Pajak

kris

koledzy jak na szkoleniu jest ktos juz po i czy ktos wyjechal do niemiec .pozdrawiam

chetny do pracy

chcialem zapytac o to ile sie zarabia w milex na rozbiorze

a od kiedy tam robi?

na szkolenie

czy za szkolenie jest jakas wypłata czy moze trzeba cos opłacic a szkolenie jest gratis dla firmy w jaki miescie odbywa sie szkolenie

nowy

chcialem zapytac co z mieszkaniem czy jest jakas opłata za pokój

kris

dojazd jest autobusem z hotelu do pracy.kursy z tego co widze sa co tydzien

mam pytanie

chcialem zapytac czym sie dojezdza do pracy czy warto brac własne auto

buli

a gdzie ten tunis znajduje sie dokladnie?mozna wiedziec.

nowy

?A wiec ja mam szkolenie w gorzycy od 29 na wyjazd do tonnies fleish na szynke z tego co mowil koles na spotkaniu. pracowalem juz w paru miejscach i wiem co to znaczy praca. Czy moze mi ktos przyblizyc jak tam jest, jak z powrotami do domu , wyplatami i sama praca??? Bym byl zaje...... wdzieczny pozdrawiam

buli

czesc kolego czytales opinie na temat tego milexu?i co ty na to .piszesz sie na wyjazd czy odpuszczasz.ja jak narazie zgupiałem sam niewiem co robic

magudek

szkolenie mam od 19.11

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo