Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

Maniek

Hej mozecie coś wiecej powiedziec na temat tej firmy Millex. Jak tam mozna sie dostać i czy bez umięjętności w branży mięsnej da rady się załapać?

leon

kto oamieta majstrowa z Bremen?

były pracownik bremen
@leon

Ja pamiętam Agnieszka była spoko normalny człowiek dobrze się z nią pracowało .

xxx

Sam kurs trwa trzy tygodnie ale jeszcze zależy czy będziesz jechał do pracy w Niemczech z (usunięte przez administratora)czy z Milexu bo może dojść dodatkowy tydzien płatnej pracy !

Mały

Orientuje się ktoś jak długo trwa u nich szkolenie?

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

Krzysztof

Narzekacie tylko jak źle ciężko mało kasy itd.. to bądź tu mądry i wyciągnij nawet te 900E w Polsce czyli jakieś 3500+ więc o co wam chodzi a w naszym kraju majstrowie nie są dużo lepsi.. Pozdrawiam normalnych ;)

Karolinka

(usunięte przez administratora)A dla prawdziwych malrzenstw jak nie maja ukladow to nie ma mieszkan.Atmosfera w pracy i po pracy jest okropna.Jezeli jestes ladna mloda dziewczyna to mozesz liczyc sie z tym ze jakis majster bedzie cie chcial uwiezc mimo ze ma rodzine a jak mu sie nie uda to wyrzuci ie z pracy.Sam majster o ksywie Sikora tak zyje.Trzeba sie powaznie zastanowic

Prawda
@Karolinka

Zgadzam sie z Toba co do Sikory to pies na baby!Gruby,oblesny,lysiejacy wiesniak nie majacy wogole szacunku do swojej rodziny!

pocco
@Prawda

kiedy tam bylas

nim

Ile mozna wyciagnac przez europol w weisswaser i jakie sa warunki mieszkalne? Kobiety z facetami czy osobno?

juzef

kto mi na pisze na temat Sławomira Bajera i jego laski Bremen ?

lol

W DURING KOLO BREMERHAVEN DOROBISZ SIE GARBA PRACA TYLKO NA NOCKI A JUZ NIE WSPOMNE O TYM CHAMIE WSZYSCY WIEDZA O KIM PISZE POLUS TO ZAWSZE BEDZIE POLUS TAM JEST (usunięte przez administratora) NIE DZIWIE SIE ZE LUDZIE IDA NA ZWOLNIENIA I POSZUKUJA NA WLASNA REKE PRACY HOLANDIA PRZYJMUJE TYLKO WYKWALIFIKOWANYCH ZEZNIKOW I BARDZO DOBRZE PLACA PRACA JEST NA DWIE ZMIANY JEDEN MANKAMENT TO ZE POKOJE SA 4 OSOBOWE ALE NIC ZA NIE NIE PLACISZ POZDRAWIAM

lol
@lol

a kto to jest ten polus ??????????

była pracownica

Kazdy marudzi zarobki nie te itp. ale nie jedziemy tam w ciemno.... mowia w prost ile bedziemy zarabiac , ile godz. pracowac wiec co do tego nie mozecie marudzic. fakt jest taki ze z ego co wiem w Duringu maja malo godz. wiec i mało kasy.Napewno traktowanie ludzi przez głownego majstra jest czasami karygodne ,faktem jest to ze wybrance maja jak w raju. Moja kolezanka to trzesła sie jak jechala do pracy i pomyslala o tym ze on tam znowu bedzie to jest karygodne i wcale nie prawda jest ze w tedy ludzie robia lepiej gdysie boja, gdy ON drze tego ryja jak poparzony i rzuca kistami. Jak potrafisz olac takiego MAJSTRA jednym uchem słuchac obelg drugim wypuszczac a chcesz pracowac to bedziesz.Nawet kiedy zle cos robisz to nie tak powinien sie zachowywac MAJSTER nie tedy droga panie A. moze pan to czyta i nie jest panu wstyd ze tak malo o panu pozytywnych opini.... WIEC JEZELI CHCECIE COS ZAROBIC WARTO ... pozdrawiam wszystkich ;)

nelka

Hej mala , zgadzam sie z Tobą w pełni , ostatnie wyplaty to masakra ,During ledwo przędzie , nie ma godzin , słabe przez to wypłaty a pan (usunięte przez administratora)to chyba pomylil rok bo pare lat temu owszem brali po 1300 -1600 a nawet 1700 e , w tej chwili Ci na najwiekszej stawce ledwo tysiaca dosiegają a nie wspomne o tych co mają po 5.20 na godzine , pozdrawiam :)

roman
@nelka

Owszem tak jest ale to przez to ze nie mam godzin ,w innych zakładach jest ok mowie o redzie tam godzin nie brakuje

H

hej.... pracujesz tam?

1xx

Czy jesteście ogólnie zadowoleni z pracy w Milexie ?

Mała

Ta Firma to jedno wielkie [usunięte przez moderatora] najpierw mówią jedno a po chwili robią drugie. Najgorzej jechać do Sogel bo opiekun [usunięte przez moderatora] podobno wszyscy na niego narzekają. Wszędzie jest 5,20 euro na początek i ciężko o szybką podwyżkę. Nieraz trzeba pracować po 17 godzin dziennie,dni przed świętami są najgorsze najwięcej pracy ale chociaż ludzie są wporządku. Radzę się zastanowić naprawdę. Pozdrawiam

@Mała

W DURINGU TO JUZ NAWET GODZ. NIE MA... TAM TERAZ ZARABIAJA PO 830-920e NA REKE... TO JEST MASAKRA.... A PAN MAJSTER ZWANY MALINA TO JUZ DAWNO POWINIEN WYLECIEC ZA TRAKTOWANIE LUDZI JAK SMIECI... JEST GORSZY OD GESTAPOWCA... A PRACY TO ON SZYBKO NIE ZNAJDZIE JAK DURING SIE SKONCZY.... FAKT LUDZIE NA DURINGU TEZ SA OK... POZDRAWIAM WSZYSTKICH ;)

nick

A jak z wypłatami ? Tylko przelewem na konto, czy jest możliwość pobrania wypłaty bezpośrednio do ręki ?

pracownik firmy

gdzie tak wspaniale płacą zbychu?o szkole nie spytam bo nie nauczyli cie liczyc...200godzin razy 5.20 na godz. to wychodzi 1300euro???????niewiele ponad tys.euro i nic wiecej do tego nie dochodzi.pracuje tu trzeci rok,mam podwyzki i rzadko tyle zarabiam.na poczatek liczcie sobie osiemset z groszami miesiecznie.podwyzki rzadko widziane wiec na wieksze zarobki nie licz bardzo dlugi czas.

Luk

Trzeba będzie jechać i zobaczyć, bo z tych opinii ciężko cokolwiek wywnioskować.

Stara znajoma
@Luk

Chrobak?- nie polecam nikomu, z reką na sercu :)

witam czy znacie Chrobaka kto to jest bo wybieramy się tam do niego do pracy do pakowania mięsa

wedkarz
@23

hehe gleba byłem i wiem ponad200godz i 1003e na koncie.porazka na maxa

były

jakie 920 E . chyba na kościach i pracownicy którzy pracują tu po kilka lat . oczywiście na innych zakładach można robić na 2 zmiany to wtedy wychodzi więcej ale w Duringu dorobisz się garba,.... reszta zarabia od 700 do 900e z czego jeszcze kilkanaście euro ginie . Jedz przekonaj się , strata czasu chyba że ktoś nie ma żadnych perspektyw na życie

zbychu
@były

to chyba stałeś i wode lałeś na posadzkę bo przy normalnych godzinach czyli około 200 bierzesz na początek 1300 a później jak się nauczysz roboty to i 1600 byłeś chyba w [usunięte przez moderatora] każdy z was ma szanse otworzyc sobie firme i nie bedzie na nikogo robic bo jedno co umiecie to tylko jak narazie [usunięte przez moderatora] narzekać .....CDN

nowa

Ja mam takie pytanie do osób pracujących w milexie - wypłata jest dziesiątego dnia każdego miesiąca czyli jak bym przyjechała dziesiątego to cały miesiąc musiała bym tam żyć coś jeść, bo z tego co wiem to wyżywienie we własnym zakresie pracownik musi sobie zapewnić i ile tak średnio wydajecie pieniędzy w miesiącu na żywność ?

@nowa

tak na czas ale zapytaj ile teaz tam zarobisz.... no jak trafisz do Duringu to wielkie (usunięte przez administratora)....

nowa
@był7y....

To powiedz ile mniej więcej się tam zarabia i ile kasy muszę mieć na żywność żeby tam pierwszy miesiąc przeżyć ?

@nowa

5.2 e dostaniesz na godzine , po odjeciu hotelu na tej stawce dostali 920e okolo... 100 e to tak skromnie potrzebujesz

KASIA

WITAM.JA BARDZO DOBRZE TRAFIŁAM I JESTEM ZADOWOLONA,MAM SUPER MAJSTRA I BRYGADZISTÓW,I JAK KTOŚ JEST ROBOTNY I CHCE PRACOWAĆ TO BĘDZIE PRACOWAŁ.JA PRACUJE JUŻ 3 LATA I JEST FAJNIE CHWALE SOBIE TĄ FIRME,TRZEBA ŚIĘ ĆIESZYĆ ŻE JEST PRACA I SZANSA NA WYJAZD Z POLSKI A NIE NARZEKAĆ.

@KASIA

Ile na początku zarabiają osoby po szkoleniu przygotowawczym ?

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo