Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

Luzak

Tylko mieczaki płaczą i statyści nie obrażając fryzjerów udają ze nie umieją trzymać noża a co do kasy to oni są fachowcami a chodź stan na zameczek czy rureczki wypowiedz sie przy taśmie tylko do kibla leci bo niby ma rozwolnienie i

@Luzak

ty mnie gnatami nie strasz cwaniaczku , mięczak to z ciebie ,a srakę to masz co gonitwa tak to możesz mówić do tych na skórkach albo na ciepaniu ,mnie roboty nie trzeba uczyć(usunięte przez administratora) !!!

luzer

Firma zapewniała nas że będą premie za przepracowany cały miesiąc i że jadąc na urlop nic nie tracisz , a tak nie jest i co miesiąc brakuje godzin niech w końcu ktoś się tym zajmie ,ludziska zjeżdżają bo praca ciężka a kasa za mała , no i te godziny pracy to też jest porażka co dziennie na inną jak mamy tydzień w którym jedziemy do domu topoń.5.00 wt. 8.00 śr.9.30. czw.10.30. piątek jest na 14.00 i wracamy na 4.00 w poniedziałek kto wymyśla takie godziny a nasza firma nic sobie z tego nie robi ważne że kasa wpływa , a nam zabiera się weekend

falubaz
@luzer

Siema luzer co do jednego to masz rację co godzin i kasy firma nas kroi ,reszta mnie nie obchodzi ,dla mnie ważne jest żeby mi uczciwie zapłacili za moje przepracowane godziny a ostatnio mnie oszukali , na innym kontrakcie chłopak też był n urlopie i zarobił dużo więcej nie wiem jak to jest czy firma nas inaczej traktuje bo mniejszy kontrakt ,jeszcze jedno trzeba coś z tym zrobić a nie tylko nażekać

luzer

pracuje w weeisenfels nasi majstrowie chodzą do pracy jak chcą raz jest daniel raz chrystian , popracują cztery godziny i idą do domu w piątek też raz jest jeden raz drugi a kasę biorą za cały miesiąc,tylko taki a jak z nas ktoś jest chory to potrafią powiedzieć nie pi....ol tylko zapi.....aj do roboty i co miesiąc okradają z godzin czy nikt tego nie widzi czy szefostwo firmy o tym wie

jacek34

zależy jak żyjesz,jak chcesz zaoszczędzić to parę groszy będzie ,ale kokosów niema gdyby były nie było by takiej rotacji i wręcz poszukiwania młodych do przyuczenia ja akurat w tej firmie nie pracowałem,ale chłopak ,który tam był narzekał na majstrów,pijaczków ogólne warunki na kasie też oszukują więc jedynie jak ktoś chce zdobyć jakąś praktykę to może spróbować a potem zmienić pracodawcę pozdr.

zbych
@jacek34

jacek34 również mogłeś dodać ze kolega powiedział ze świnie latają :-) Jedź popracuj a potem wydawaj opinie na temat pracy .

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

xxx

kto pamięta(usunięte przez administratora) majstrową?

gtg
@xxx

Ja pamiętam dobra była ,,!!,

robert28

Witam wiele opinii już słyszałem na temat tej firmy. Może ktoś powiedzieć czy jest jakiś posiłek regeneracyjny i jak sprawa z zarobkami nadal te 5,2 euro ??? Ile da się zarobić???

pracownik-świeży
@robert28

Stawka pierwsza 7,75 euro od 1 sierpnia 14r. posiłków nie mam - nie przysługuje prawnie . pozdr

robert28

7,75 euro ,ale pewnie brutto? a tak ogólnie jak z godzinami pracy i czy zakwaterowanie płatne ?

mikolaj

jak dlugo jeszcze prezesi i wladni beda udawac ze wszystko jest cacy kiedy przyjrza sie tym niby opiekunom tym ponoc majstrom kiedy ich rozlicza to znajda kupe kasy i dla firmy idla ludzi ktorzy na firme pracuja czekam kiedy otworza oczy izrobia co nalezy. nie ma pracownika z niewolnika i nikt nie chce byc okradany ponizany wyzywany i lekcewazony atak jest w milexie za sprawa pseudo majstrow i opiekunow robia co chca i nie ma na nich bata .kiedy milex bedzie mozna nazwac firma bo teraz to (usunięte przez administratora) a nie firma

twardy

Brawo brawo panowie i panie ! Sam pracowalem jeden kontrakt bo przydusilo mnie pare lat temu widze bez zmian Ku*** i zlodziej na kazdym kroku. Majstrowie bez zmian milex nic nie robi z tym. Moze kiedys sie zabiora za nich raz konkretnie i zakoncza ten wyzysk na Toonis-ach jaki prowadzi milex. Powiem jedno milex to banda zlodzieji i cwelow. Pozdrawiam a co do tego najazdu chetnie bym sie przylączył.

nikt

wchodzę do gry,bo nie lubie złodzieji i frajerów,a ciekawe jak płaczą i błagają o litość cwaniaki które mówią albo zapierda.laj albo (usunięte przez administratora) bo tu sie guzikami nie płaci.Sami ruchają pracownice po kątach a do żonek ślą smsy only You kochana tęsknie za Tobą ,co tutaj?ciężko kochanie,ręce bolą,a obok ruchanie leży.Pali (usunięte przez administratora) wozy, walić jak do dzikich kaczek.bo 7me nie kradnji.Którego jedziemy jako number one?

fiodor

arab masz w razie czego wspolnika ochotnika ja ukrecalabym im jaja po tym jak bys im zalatwil kolanka to by byla frajda ailu ludzi by klaskalo nie zartuje nie dotknelabym ich bo bym sie brzydzila milex to bagno

Robert

popieram

Arab

witam forumowiczów. pracowałem w Sogel krótka opinia co do pracy i do majstrów. wiec tak praca cieżka, tempo zabójcze płaca śmieszna co do wykonywanej pracy, godziny obcinane, w ogóle atmosfera słaba. co do majstrów nie napisze wulgaryzmów bo i tak zaraz admin je usunie, ale ogólnie jak bym ich spotkał i miał pistolet waliłbym im po kolanach tym (usunięte przez administratora) samochody podpalił. nie polecam pracy w firmie milex

mariola

Witama do pracy sie wybieram. Jak tam jest z hotelami w verlu sa damskie i meskie?czy w rhedzie jest dla kobiet tylko??

dominik

bo nie znajdziesz

robert

MAJA JESZCZE PRACOWNIKOW PONIEWAZ KAZDY NOWY NIE WIE JAK TAM JEST KAZDY CHCE ZAROBIC......DOPIERO SZYDLO Z WORKA WYCHODZI JAK JESTESMY NA MIEJSCU,NIE POLECAM SAM TAM BYLEM LEPIEJ SZUKAC COS INNEGO NIE PRZEZ AGENCJE?LEPIEJ SZUKAC NA WLASNA REKE..... ALBO DOSTOSOWAC SIE W POLSCE ,WIEM ZE JEST CIEZKO W PL Z PRACA ALE LICZY SIE PSYCHIKA,ZANIM POJEDZIESZ TAM DOBRZE SIE ZASTANOW.....

xxx
@robert

racja popieram tesz czekam nawet znam adres jego

Jack Daniels

Daniel ile jeszcze potrzebujesz ,okradasz ludzi z pensji i jeeszcz flaszke ludzie muszą przynieść za poproszenie załatwienia czegoś.Zwykła kurw.a polska jesteś.Już niedługo wyjedziessz z Weissenfels.

fiodor

dlaczego usunieto moja opinie kto to kontroluje idecyduje co ma zostac a co wyciac zdenerwowalo mnie to nie jest to powazne.

Ona

Sam robisz błędy " nie" z czasownikami piszemy osobno

RAFAL

ja nie sieje bzdur tylko bwiem bo tam bylem i wiem jak tam jest zostalem oszukany przez ta firme a po drugie to hamuj slownictwo i nierob tyle bledow

RAFAL

to wszystko prawda co tu wypisuja odradzam tam pracy wyzysk i kanciarstwo odradzam szkoda waszej psychiki .a ty wolny czlowiek................nie badz taki madry sam sobie tam rob jak tobie pasuje.

wolny człowiek
@RAFAL

To przestańcie się nad sobą użalać i dajcie pracować wszystkim tym co tu pracują od lat tak jak ja :):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo