Opinie o "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy w Białystok

"Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy
3 28 38 5 1
Lola- ja Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Byłam na rozmowie na stanowisko fakturzystki, rekrutacje przeprowadzały 2 miłe Panie. Wszystko pięknie i ładnie, praca na 3 zmiany, zmiana po tygodniu 6-14.00, 10-18.00 lub 14-22.00. Płaca śmieszna !!!! jak na taką firmę która stawia na rozwój i dba o pracownika, z czystym sumieniem podziękowałam !!! Już wiem skąd takie opinie i warto je przed rozmową kwalifikacyjna czasem poczytać.

Tez niedoszły Nowy wpis
@Lola- ja

Hej, a czy uświadomiły Ci, że jakby co, to nie ma problemu z tym, że musisz zostać dłużej :D

Lola-ja Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse
@Tez niedoszły

niestety, tego mi nie powiedziano, :) też byłaś na rozmowie? jak przebiegła twoja?

an...

Tak sobie czytam i nie moge wyjsc z podziwu z jakimi ludzmi firma miala doczynienia.Jak dla mnie macie problem sami ze soba.Ci ktorzy pracowali powinni zadac sobie pytanie jakimi pracownikami byli?z tego co wynika to zajebistymi,malo zarabiali ,duzo pracowali ,dawano im biednym kary.SZOK.Nie sluchajcie tych oszolomow -to bzdura.Firma jest bardzo wporzadku,pracuja w niej przyjazni ludzie ,jesli ktos chce pracowac to bedzie pracowal i to za bardzo dobre pieniadze.o jakich karach mowia? pewnie o tych gdzie ph dopisuje klientowi towar i sklep zwraca-nie dopisuj -nie bedziesz placil(proste)nastepna kwestia KONKURENCJA POODCHODZILI -tylko czemu ktos nie napisze ze chca wracac.trzeba byc idiota zeby pojsc do konkurencjii.i tu wyjasniam dlaczego.Proste ze kazda konkurencja probuje przejac klienta dlatego szukaja jeleni zeby tacy przyszli.polasza sie o pare groszy wiecej a potem drapia sie po glowie,jak zdobeda swoj cel-aut i wyrzucaja.Szczerze BARDZO DOBRZE.Pracuje w tej firmie od dluzszego czasu i wiem jedno ,jesli jestes pracowita osoba i ambitna nie ma mozliwosci zeby bylo cos nie tak,kasa jest super,atmosfera tez .Wypisujecie ze kiepsie samochody-jak dla mnie Wam wszystkim w tylkach sie poprzewracalo i tyle.Reasumujac Firma Merkury jest bardzo dobra firma i jeszcze raz ci ktorzy wypisuja te brednie to niech strzela sie w Leb bo tylko im pozostalo,napewno pojda gdzie indziej to tez beda biadolic.pozdrawiam

Tak14Nie2

kamaraden
@an...

przypominam ze w firmie nie pracuje się dla atmosfery

Tak1Nie2

Jon
@an...

Kolejny głupiec który całe życie w jednej firmie robi i myśli że leczy już raka

gość
@an...

Chciałabym przypomnieć, że Ci roszczeniowi i niewdzięcznu pracownocy nie spadli firmie z nieba. Była to starannie wyselekcjonowana przez dział HR elita rynku. I tylko o dziale HR świadczą konsekwencje nawiązania współpracy własnie z tymi wybranymi.

K... Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@an...

Widzę jednak pozytywną opinię, a czy może wiesz jak wyglada drugi etap rekrutacji? Czego można się spodziewać?

Morris

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła jeśli chodzi o prace na magazynie,nowym nie zazdroszczę tam pracować. Obgadywanie za plecami udawana sympatia i bezmózgowie kierownicze;) chamy i prostaki idźcie lepiej do biedry bo tam sam żółte dziurawe zęby pracują;)

Zofia
@Morris

Nie jestem pewna, czy tego typu wpisy nie są też rodzajem obgadywania za plecami, a obraźliwe określenia nie kwalifikują się do usunięcia w myśl regulaminu forum GoWork.pl. Proponuję powściągnąć emocje i napisać szczegółową opinię, co do tego, jakie są wady i zalety pracy w Hurtowni Farmaceutycznej "Merkury", pod względem zarobków, dodatków, atmosfery i innych warunków pracy. Takie opinie są szczególnie cenne, bo dają możliwość podjęcia decyzji osobom rozważającym pracę w danej firmie.

Mucha

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Janko

A są jakieś widoki na podwyżki? Może przy braku pracowników firma pomyśli ?

Budyń
Nazwa działu: Handlowy
@Janko

Jak to? Nie ma podwyżek? Przecież głównodowodzący AA na imprezie wigilijnej mówił , że podwyżki będą od STYCZNIA. Od STYCZNIA będzie nowy system premiowy! Jeśli go dalej nie ma, przyzwyczaj się do obiecanek.

Symel

Warto iść tam na magazyniera ? niby - umowę o pracę, na pełny etat; - wynagrodzenie (2100 - 3100 netto): stawka zasadnicza + premie ? ktoś coś wie?

@Symel

Tak żeby tyle zarobić netto to musisz pracować po 10-12 godzin tak jak pracujący tam ukraińcy. Premię może dostaniesz jak będziesz zapieprzał jak dziki i nikt do ciebie się nie przywali za braki . Starzy pracownicy mają odpisywane godziny po znajomości i wtedy jest większa wydajność. A z premią i nadgodzinami pracując na trzy zmiany to może 2500 wyciągniesz powodzenia.

Tak9Nie
Paweł S.
@Symel

2100 ? to w dobrych lotach z pracą w soboty tyle zarobisz. Na rozmowie wszystko pieknie premie itd. a pozniej co do czego nie dasz rady wyrobić pomimo zapierdzielania jak dziki. Na magazynie (usunięte przez administratora) towaru trzeba wszedzie szukać, zimą potrafią nawet myszy biegać po magazynie.

Anonym

Firma juz któryś raz z kolei dodaje ogłoszenie na stanowisko PH teren południowo wschodni, wysyła człowiek cv po wcześniejszych rozmowach telefonicznych gdzie mówili że dadzą odpowiedź czy są zainteresowani czy też nie kandydatura i jakos do tej pory żadnej odpowiedzi nie ma... Pytanie moje brzmi czy na pewno oni kogoś szukają czy też sobie z ludzi jaja robią?? :)

Tak4Nie

Karol

Żadna firma nie oddzwania. Przecież wyraźnie zastrzegają sobie, że będą się kontaktować z wybraną osobą.

Wojciech S

Na rozmowie w Kielcach powiedzieli ze w piatek zadzwonia niezaleznie od decyzji. Nie zadzwonili. Dziekuje za ta wypowiedz. Powiedzialem ze interesuja mnie zarobki wyzsze niz 3500 wiec te 1800 niżej to chyba prawda

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

były_prac
@Administrator

akurat atmosfera w tej firmie jest na dUUUUży plus ! Ludzie są sympatyczni bez problemu sobie pomagają nie ma takiego wyścigu szczurów jak przeważnie bywa w firmach. Jest jedna osoba w biurze do której nie zadzwonisz to pomoże bez względu na to czy to w jej kompetencji czy nie. Pzdr dla B

Kandydat

Witam. Jutro mam rozmowe na terenie Kielc? Proszę o podanie prawdziwej informacji na temat zarobków. Bo w 1800 zl nie chce mi się wierzyć.

I

Nie wiem skąd tak niska oceny Merkurego, zapewne osób którym nie chciało się pracować ewentualnie konkurencji na K, która jest skłonna do wszystkiego... Jako już były pracownik Merkury pozostaje u mnie z bardzo pozytywną opinią. Praca na dużej ilości asortymentu ale trzeba pamiętać, iż jest to hurtownia, ale posiadająca marki własne. Jeżeli chodzi o zarobki, to wiadomo podstawa - plus premia zadania, obrót, marża, akcje dodatkowe. Jest możliwość zarobienia, bo wielu przedstawicieli wyciąga w firmie duże pieniążki. Jeżeli chodzi o narzędzia- telefon do dyspozycji normalnej- z normalna możliwością użytku(oczywiście bez przesady) Atmosfera hmm- kontakt z Białymstokiem bez problemowy z działami jaki i zarządem, który jest wyrozumiały i wysłucha zawsze tego co ma się do powiedzenia- jednym słowem, nie jest się osobą anonimowa, a interesują się losem swojego pracownika, co ważne i co mnie ujęło na samym początku jest to firma rodzinna, z poprzednich doświadczeń zawodowych byłem "numerem" obsługiwanym telefonicznie, a tutaj byłem kojarzony z imienia i nazwiska. Jeżeli chodzi o atmosferę między przedstawicielami, tutaj również bardzo fajna zgrana ekipa, chętna do pomocy jak i pogadania o wszystkim i o niczym- gorące pozdrowienia dla reg03 i nowego reg12 :) Wypłata zawsze na czas co daje bezpieczeństwo, że firma jest stabilna. Jako ciekawostkę dodam, że z racji zmieniających przepisów odnośnie transportu leków pracodawca stanął na wysokości zadania i dostosował się pod panujące zasady w trybie natychmiastowym, jako aktualnie jedna z nielicznych firm w kraju- ogromny plus.

Tak16Nie

Rafi
@I

Jaka podstawa?

Agnieszka

@I Dziękuję za wypowiedź. A co ze szkoleniami? Czy firma Merkury organizuje je dla swoich pracowników? Jeśli tak, to z jaką częstotliwością? Informacja ta nie została do tej pory w ogóle uwzględniona w tym wątku, dlatego jakbyś mógł się do tego odnieść, to będę Ci wdzięczna.

Pedro

Niestety w każdej firmie trzeba pracować, ale nie wszystkim się chce?

Agnieszka

@Symel, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy. Czy zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu nawet, gdy nie otrzymasz odpowiedzi na pytania, które zadałeś? Czy ktoś z Was także pracuje w "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy i mógłby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu?

Daniel

Taka cisza na forum od dawna, że powinno być dobrze.

andrzej A

Ludzie......kto chce pracować w Merkurym albo dobrze przycpał albo brak mu ambicjii

Tak34Nie

tyson

Merkury...rekrutuje 4-6tys zarobki.....zapomnieli dodać ze przez 2 lub 3 mc ...tyle zarobisz, jest to idealna firma która potrafi zdemotywować pracownika do pracy. Bałagan, kary ,kary i kary pieniężne oczywiście. Pracowałem w wielu firmach ale pracując w Merkurym nigdy nie doświadczyłem takiej demotywacji w żadnej firmie. Dyrektorzy nie mają pojęcia co to znaczy motywacja dla pracownika jest to im zupełnie obce pojęcie.. ogólnie nie polecam tej firmy, traktują cię jak potencjalnego złodzieja, wynagrodzenie żałosne..za takie pieniądze w każdej innej firmie znajdziecie prace, bo każda inna firma zaproponuje więcej niż Merkury ogólnie żenada panie A i panie O.......zastanówcie się 100 razy zanim ktoś zechce aplikować do tej firmy

Tak8Nie

tyson

Praca w tej firmie uwłaczała mojej godności.......nie polecam.......nawet wrogowi......firma krzak....wszyscy uwarzaja się za rewelacyjnych menagerów.......łącznie z A oszuścikiem.........praca w tej firmie jest bez przyszłości........niby to jest konkurencja Kargo....żadna konkurencja....

Tak10Nie

yellowandblue
@tyson

Tyson czym się tam zajmowałeś? Kogo masz na mysli pisząc A? Pozdrawiam.

adonis

Merkury ..coż ,..zarząd post komunistyczny i tak jest zarzadzadzana,najlepiej jak będziesz jezdzil po kurnikach za 150 zł byle nie płacic kasy za pożadne sklepy dla mnie zaenada,bardzo asekuracyjnie działają a mogliby wiele....,wogole nie mają pojęcia o motywacji pracownika,jaka płaca taka praca,system motywacyjny jest rowny - 100, wiec nic dziewnego ze ludzie uciekli do konkurencji...Jak tak będą płacic w Merkurym to nikt nie będzie pracował,.........za wykonane zadania dostajesz marne grosze ,ze w sumie nie warto tego robic....ogolnie firma jest słabo zarzadana jeśli chodzi o system wynagrodzeń.....brak motywacji do działania...w tej firmie może ktoś pracować kto chce postawić pierwsze kroki jako ph lub emeryt jako praca dodatkowa...ogólnie żenada za 1800 niech nie oczekują niczego....tergety wyssane z palca płatne grosze....nie warto się schylać po to.....ogolnie firma nie uczy się na błędach nie wyciąga wniosków z porażek....całe regiony odchodziły do konkurencjo kargo....Ludzie zatrudniani na stanowisku ph sa z przypadku niemający pojęcia o handlu....(za taka place nie ma się co dziwic).......

Tak10Nie

art

nie sądzę, na pasku wypłaty kwota musi się zgadzać i nie ma innego wyjścia, co za tym idzie hurtownia też ma odpowiedzialne podejście do pracownika, czasem można liczyć na premie

Koleś

Hej!Ja także chcę tam na magazyniera ale dają 1600 zł na ręke i podobno na pasku dają najniższą krajową a resztę w kopercie,tak mówił mi znajomy który niby tam zna jakąś kobietkę w biurze

blackie

Jakie są zarobki dla przedstawicieli handlowych/dostawców ?

zdecydowanie odradzam

Tak17Nie

Ziomuś
@pracownik

dlaczego?chce iść tam na magazynier

Tak7Nie

Zostaw opinię o "Merkury" Hurtownia Farmaceutyczna G.T.Pawłowscy - Białystok