Opinie o Milex sp.zoo w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Milex sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milex sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex sp.zoo w Szczecin

normalny31

Cześć wszystkim mam pytanie odnośnie warunków na pokojach naprawdę taki syf panuje i spać niema na czym słyszałem ,że nawet wifi jest na pokojach??? a co do reszty to norma jak wszędzie

_razor_

Witajcie. 9 marca rozpoczyna się szkolenie w Gryficach. Otóż jestem uczestnikiem na tym kursie. Za kurs opłata 350zł, jedzenie we własnym zakresie. Po ukończeniu kursu podpisanie kontraktu i wyjazd do Niemczech. Płaca od 8 do 12 euro na godzinę. Pytanie czy opłaca się tam jechać do pracy? Z opinii wynika że większość narzeka na majstra który nie ma szacunku do ludzi. Czy można tam jechać swoim samochodem? I gdzie wgl ta ubojnia jest bo w ogłoszeniua że w Berlinie. Dzięx za odp.

MAGDA
@_razor_

Witam W celu sprostowania: Szkolenie jest darmowe opłata o której Pan wspomina "350,00" zł jest opłatą za zakwaterowanie a nie szkolenie. Ponieważ szkolenie trwa 15 dni roboczych konieczne jest zakwaterowanie uczestników przyjezdnych. Wyżywienie jest tak jak Pan wspominał we własnym zakresie po szkoleniu, natomiast w trakcie szkolenia zapewnione jest śniadanie w Zakładzie dla uczestników.

krzychu
@MAGDA

W celu sprostowania? To dlaczego nie odpowiedziała Pani na reszte pytań między innymi gdzie znajduje sienubojnia bo w ogłoszeniu napisane jest że w Berlinie. Dlaczego brygadziści traktują pracowników jak śmieci? Dlaczego żadna interwencja w tej sprawie nie jest podjęta?

cis

nie wiem o jakim Berlinie muwisz, milex nigdy nie mial i nie ma kontraktu w Berlinie

M

Nareszcie ktoś pisze do rzeczy .wszystko zależy od ciebie ,czy jesteś normalny czy lubisz chlać wódę i wokół chlew robisz ,nabierzesz zaliczek,nie chodzisz do roboty bo zachlałeś ryja dzień wcześniej i zapłaciłeś karę (informują cię o tym ale tego nikt nie pamięta)Później co do wypłaty to okradli mnie oszuści i (usunięte przez administratora) pilnuj swoich spraw to będzie ok.a to że ciężko to chyba normalne.

hajto
@M

Gościu jesli wychowałeś sie w syfie i chlewie to siedz tam bo kazdy ma swoj klimat w ktorym czuje sie najlepiej. Tak jak ty mas ztam na pokoju to ja mam tak w piwnicy... . To ze ty nie masz ambicji i honoru i siedzisz tam bo ci dobrze to zachowaj dla siebie takie podejscie ja mam wieksze ambicje niz syf, picie, kradziejstwa i oszustwa a tymbardziej stosowanie mobingu przez brygadzistów... , w dodatku co sie dorobiles przez te lata twoje pracy? kupiles ziemie? budujesz sie? hahaha... odpowiedz madralo ??? ja wole robic pieniadze w konkretnym miejscu i z konkretnymi ludzmi na poziomie a nie inteligencja i kultura podobna do swin na tym uboju . Dziekuje

Oszukani i okradzeni

Witam. Tą opinie wystawiam dla normalnych ludzi szukajacych normalnej pracy w celu zarobkowym. Tez odbylem "szkolenie" o ile to mozna tak nazwac bo sie uczycie trzymac noz i go ostrzyc tylko bo z tempem pracy to niema nic wspolnego!!!. zaplacilismy za okres 3 tyg a pod dwoch nas odeslano na odgibanie panszczyzny w Trzesaczu przy RURACH WODOCIAGOWYCH a to przeciez szkolenie przy miesie!!! hahaha. ZA tydzien pobytu nie dostalismy ani grosza ani info co i jak. Potem wyjazd do Niemiec i szok po dojezdzie do Redy. Syf i malaria, kolega nie dostal lozka wiec kazano mu spac na korytarzu!!! w pokojach grzyby na scianach, smierdzi i pelno butelek jak w melinie, szafki trzeba se kombinowac bo jak sa dwie to trzeci musi se z wystawek na smieciach szukac dla siebie!!! Okradaja ludzi z telefonow itd..., patologia totalna jedna lazienka na kilkunastu chlopa!!! kuchnia to jak u kociary co ma ze 30 kotow na chacie!!!! chlanie na kwaterach wiec o wyspaniu sobie zapomnijcie!!!. Ludzie kto chce normalnej pracy to odrazu rezygnujcie bo sie wykosztujecie a was okradna jeszcze i nic nie zarobicie!!!. W wiezieniu maja lepszy socjal niz tam!!! Firma oszukuje, kradnie i robi z ludzmi co chce!!!.

@Oszukani i okradzeni

przyjechaliscie narobiliście zamętu 8 osób na mieszkaniu cztero pokojowym to żaden problem tylko jak się woli porównać wiezienie z mieszkaniem zakładowym to coś z psychika jest nie tak natomiast co do zarobków pomiędzy 1450. A. 1800 euro to jest ok Spróbuj zarobić takie pieniądze a przy okazji zapłać za mieszkanie 60 euro Wiec do roboty chłopcy a nie użalacie się żeby wszyscy się politowali Dodam jeszcze ze pracuje tu cztery i pół roku i nie zamierzam nigdzie wyjeżdżać

Rzeźnik

witam co do rozmowy było wszystko ok tylko nie wszystko sie zgadzało ale to norma żeby zamydlić oczy tylko coś zróbcie z brygadzistą ;ADAMEM 'bo bardzo gnoi ludzi a to gówniarz i zero szacunku dla drugiego WALDEK TO JEGO przeciwieństwo potrafi zrozumieć

fiodor

tu nie chodzi o prace ale o traktowanie ludzi przez pseudomajstrow o ponizanie szmacenie traktowanie ludzi jak gorszy gatunek a to napewno dobrze nie wplywa na wydajnosc nie ma z niewolnika pracownika

mała

ogarnijcie się ludzie !praca jak wszędzie nigdzie nie jest lekko!a jak ktoś liczy że za (usunięte przez administratora)zarobi..? nie ma zmiłuj...

rzeźnik

Wszystko dochodzi do prezesów ale tak długi jak długo taśma będzie (usunięte przez administratora) tak długo majstrowie będą mieli wsparcie i poparcie prezesów a zwykli pracownicy nie będą mieli na to wpływu, chyba że zbiorą się w grupę i nie zejdą na taśmę, ale jest to nie realne ponieważ nie umiemy się skrzyknąć

fiodor

masz racje w tej firmie to norma zwalnia sie odpowiedzialnych ludzi na podstawiewyssanych z palca pomowien a kable i (usunięte przez administratora) moga na kacu lub na gazie i dalej pracuja majstrowie sa carami i bogami maja swoje panstwo w panstwie zaloge niewolnikow irobia co im sie podoba ze mna majster tez pojechal podobnie jak z ziolkiem ja mu zycye dlugiego zycia aby ydazyl odpokutowac krzywdy jakie wyrzadzil tylu ludziom pozbawiajac ich pracy nie kumam jak prezesi mimo tylu sygnalow nic nie robia podejrzewam ze skargi po drodze poprostu sie gubia pozdrawiam

bubus

czesc wszystkim mam pytanko jak wyglada sytuacja obecnie na wyjazdach z kamila do niemiec ja mialem propozycie wyjazdu ale kolesie moi pojechali i poprostu odradzili mi wyjazd .bo lipa byla rok temu jak to teraz wyglada

nnnnnnnnnnnn

a o jakim ty ubezpieczeniu mówisz ? przeciez zus jest zapłacony

Ja powiem ze mam pretensje tylko co do godzin i do tego ze pracodawca nie zapewnia ubezpieczenia reszta jest norma wiadomo ze polak polaka okrada :D

rzeźnik
@Adam

Młoda a czemu nie napisałaś jak Kin Kong chłopaczka prawie zakatował stalką na hotelu? I co zrobiła firma z tym faktem nic King Kong nadal jest Majstrem a Zielińskiego za to że wezwał karetkę wywalono do innej ubojni

Młoda

King kong bardzo wporzadku gościu . A to ze "drze pape" to czasem trzeba wkoncu jest majstrem i za to mu płacą pracowałam tam troche na uboju i idzie pracować jak się chce !! Ludzie przestańcie narzekać .. Jak ktoś chce pracować to bedzie pracował !! pozdrowienia dla całej ubojni no i oczywiscie Kong konga i Marcina ;))

www
@Młoda

za darmo robisz na kursie

janek30

Witam mam pytanie do osób,które były na przyuczeniu w Gryficach.Czy jest jakaś stawka godzinowa czy za darmo pracujemy ? Pytam bo w podobnej firmie płacą 10 zł na godzinę

tomek

lepiej znalezc nowa prace niz harować jak wół, ja skorzystałem ze strony Rekrutacyjnej Rewolucji po zarejestrowaniu masz pelno ofert poprzez rekrutacje wielu firm ;)

XXX

wlasnie wiem ze jest teraz najnizsza 8,50 zapewniali mi na rozmowie ze jakies 7 bede mial na reke i ze tak 200 godzin trzeba przerobic za ten hotel tez wiem ze odliczaja wypytalem w sumie o wszystko urlopy zwolnienia i powiedziano mi ze wszystko przysluguje tak jak powinno ale jak wszedlem z ciekawoscina te forum to widze ze 80% nazeka ja jak bedzie inaczej tam jak mi mowili na rozmowie to sie odrazu zwolnie nie bede za murzyna robil a ze ciezko to ocenie czy ta robota jest warta tych pieniedzy jak pojade a gdzie lepiej jechac? bo nie wiem tego jeszcze dopiero podczas szkolenia mnie przydziela a gdzie te zaklady sa bo o to zapomnialem spytac?

kindziu
@XXX

nie 8,50 tylko 8,00 na godzinę i to brutto dla nas którzy pracuja przy mięsie taka stawka sie nalezy od 01.12

polak42

Witam wszystkich Jeżeli taka sytuacja Panuje w tej firmie to po co tam pracujecie? W tych czasach można wszystko nagrać iść do sądu,różnego rodzaju instytucji ludzie sami na to pozwalacie fakt faktem polak polaka najlepiej potrafi okradać i z tym się zgodzę ,ale trzeba z tym zrobić porządek ja pracowałem w podobnej firmie 2 lata temu okradali mnie aż w końcu załatwiłem sprawę i odzyskałem swoje pieniądze wraz z odsetkami nie mówiąc o karach jakie zostały ponakładane na pracodawcę zróbcie porządek

Adrian

ja powiem Tak na uboju mordenga byłem na flumenie przez 2 miesiące kinkong drze jape jak nie wyrabiasz na poczatku ale to nie szkodzi tempo jak na autostradzie z 360 h zaplacono mi za polowe na miesiac :D zlodziejstwo straszne zwłaszcza jak bułgarzy wejda

XXX

Witam Mam na szkolenie 26.01.2015 a od lutego do niemiec jak placa? jaka umowa bo mowili ze niemiecka zapewna najnizsza krajowa a na reke powiedziano mi ze 7e za godzine i ze przerabia sie tam 200 godzin czyli placa chyba calkiem w miare a i odejmuja 2e za dzien na media w hotelu prosze o szczera odpowiedz.

luzer
@XXX

na rękę to nie wiem ile dostaniesz ale od 1 stycznia jest 8 euro brutto , za hotel płacisz 66 euro za miesiąc a robota , jest ciężko no i na godzinach oszukują co miesiąc średnio 10 godzin brakuje , a gdzie jedziesz do Rhedy cz Weeisenfels

przerażony

odradzam wszystkim ta firma to oszuści !!! pracuję niedługo i jestem totalnie rozczarowany kradną nasze pieniądze nie wiem dlaczego jeszcze nikt tego nie zgłosił może jakiś pozew zbiorowy by coś zmienił do posta wyżej zarobki marne 700 euro

@przerażony

Ty przerażony , a ile godzin przepracowałeś 90 i na pewno zaliczkek nabrałeś. Zanim napiszesz to sprawdź ile miałeś godzin i ile zaliczek bo siejesz zamęt bara...

luzer
@pracownik

ty pracownik może ty łazisz w żółtym ,nie tylko młodych i przerażonych kroją na kasie , a co do godzin to nigdy się nie zgadzają, przerażony pisze prawdę cwaniaczku z paprykowa [wylęgarni]....!!!!

jolka31

jakie w końcu są zarobki ??? co innego każdy piszę ile się wychodzi ile mieszkanie kosztuję? Pozdrawiam wszystkich na forum

Zostaw merytoryczną opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milex sp.zoo?

Kandydaci do pracy w Milex sp.zoo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milex sp.zoo