Opinie o Omtech Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Omtech Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Omtech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omtech Sp. z o.o. w Warszawa

ertg

no na pewno wynagrodznie jest dobre zwlaszcza ze zatrudniaja to glownie kierownikow no i programsitow a to zawsze mozna duzo zarobic na takich stanowiskach

tester

Ludzie i atmosfera bardzo fajna. Kwestie formalne już nie do końca - umowy łączone, umowy o zakazie konkurencji o których nie informują, że będą wliczone w pensję (ekwiwalent z tytułu takiej umowy powinien być dodatkiem do pensji). Cebula motzno. Wynagrodzenie - średnie. Zarządzanie - coraz lepiej. Dużym plusem jest swobodna atmosfera i dość elastyczne podejście do pracownika, zawsze można się dogadać z kierownictwem (lub przynajmniej spróbować).

ziggy

Czytając wszystkie komentarze, wnioskuję że Omtech to jakaś firma krzak szukająca frajerów za miskę ryżu.

ziggy

Zarobki na stanowisku kierowniczym w granicach 5tys są warte śmiechu.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Omtech Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Dyrektor Zarządzający.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
ziggy

Czy oferta pracy na kierownika r&d jest spowodowana rozwojem firmy, czy zwolnieniem poprzedniego?

Arkadiusz K.

Pracowałem w tej firmie. Jeśli się znasz na swojej robocie to nie ma żadnych problemów. Osobiście mi się pracowało B. dobrze. Odszedłem wyłącznie dlatego, iż miałem propozycję "kierownikowania" w dziale na Śląsku. Prezes jest naprawdę ok Facetem. Nawet jak ograniczał koszty to brał pod uwagę Czy dziewczyna ma szanse dostać pracę. Zostawił starsząwiekiem choć młodszą stażem. Wiedział, iż miałaby problem ze znalezieniem nowej pracy.

@include HR to dużo powiedziane, firma ma niecałe 40 osób i nie ma jako takiej komórki HR. Ja jestem managerem i dbam o kadrę w swoich projektach. I tak, zależy mi na tym, jak jest postrzegana moja firma w sieci. Co do widełek lub średniej. Takich informacji nie mogę udzielać, ale przy rekrutacjach prosimy o wymagania przed podjęciem decyzji o rozmowie wstępnej u nas w biurze i zapraszamy kandydata dopiero w tedy, kiedy jesteśmy pewni, że my mamy budżet, a kandydat potencjał. Zawsze można też odpowiednio dobrać godzinę spotkania tak, by nie brać całego dnia wolnego, jeżeli mieszkasz/pracujesz w Warszawie lub okolicach.

Dzięki za wspomnienie naszej rekrutacji w dobie dużego popytu na specjalistów IT, każda pomoc się liczy. Rzeczywiście poszukujemy kolejnych specjalistów ze znajomością C++ i Qt. Na naszej stronie znaleźć można jeszcze inne ogłoszenia, dlatego polecam dział kariera. W ogłoszeniu jest mowa o wynagrodzeniu adekwatnym do umiejętności. Po więcej informacji o firmie zapraszam do kontaktu przez naszą stronę lub portal ogłoszeniowy. Chętnie opowiem o firmie i projektach, a na spotkaniu można zobaczyć i ludzi i same biuro. Nieustannie zapraszam!

Mała firma z nawykami korporacyjnymi, firma w Warszawie i możliwa w przyszłości filia w Siedlcach to to samo. (usunięte przez administratora). W sumie, prawdziwych pieniędzy wychodzi bardzo niewiele. Brak szkoleń, brak możliwości rozwoju. Natłok pracy często wykraczający poza zakres obowiązków. Osoby prowadzące projekt, hmm... chyba pierwszy projekt w ich życiu, brak wiedzy i obeznania z dobrymi praktykami. Często podejmują błędne decyzje, które następnie odbijają się na zdrowiu projektu. Poziom przedszkola. Jedynym plusem jest ciekawy projekt ale pracuje w nim za mało osób niestety. Radzę także zwrócić uwagę na opiekę medyczną, na okresie próbnym nie obowiązuje. Szkoda zdrowia na pracę w tej firmie. Nie polecam.

Janusz

Spoko ludzie z zespołu, bardzo ciekawy projekt na nowej technologii (ogólnie interesujący), niestety na tym się plusy kończą. Zarządzanie leży i kwiczy, na każdym kroku próbują cwaniakować. Zero możliwości rozwoju/awansu - można zapomnieć o jakichś premiach (chyba, że wliczone w pensję - które można zabrać). Kiepskie zarobki na umowie łączonej!!! Ogólnie nie polecam.

coder

Ja również polecam. Pracowałem tam przez 2 lata i jestem bardzo zadowolony.

XXL_D

Może dlatego negatyw, bo ci sami ludzie kreca lody i kantuja co w NSS Ciagla rekrutacja pracowników a gdzie sa ci ludzie zatrudnieni w poprzednich miesiącach? Jestes mlody i naiwny idz tam ONI naucza Cie zycia. A firma robi oprogramowanie do CHIŃSKICH czesci dla NSS. Odradzam pracę w tych firmach!

Nie wiem skąd ta negatywna opinia. Ja serdecznie polecam.

D_king

Omtech + Pulson + Nss > ten sam adres, prezes i wszystko inne. Poczytajcie o Nss to będzie jasne ! Ustalenia i obiecanki na gębę a potem sprawy w sądzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Omtech Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Omtech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omtech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Omtech Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Przy Agorze 13 C lok. 1
    01-960 Warszawa