Opinie o Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j. w Wrocław

Halina Nowy wpis

dzień dobry. teraz jak jest potrzebna Młodsza specjalistka ds. administracyjnych wskazują w opisie na to, że możliwe byłoby zatrudnienie na część etatu, na czym obecnie mi zależy. czy polowa jest możliwa? i czy na spokojnie idzie dogadać się z godzinami?

witam, możecie się wypowiedzieć o aktualnych stawkach? Chcę startować na magazyniera - operatora wózka widłowego, no a w necie widełek brak. Za to jest info o paczkach na święta... A jakieś premie pieniężne się zdarzają? Ile zmian obecnie obowiązuje? Wszyscy się dogadują i atmosfera jest dobra?

Wiola Nowy wpis

Premii brak ale ludzie dalej zadowoleni chodzą, skoro nie zaprzeczasz czy atmosfera dobra czy tez nie? tylko teraz czy to oznacza, że nie ma parcia na wyniki? czy tutaj jest jakaś w miarę spokojna robota?

D Nowy wpis
@Wiola

Zobacz na powtarzalność ogłoszeń i pozostałe komentarze, czy to znaczy że jest dobra atmosfera i ludzie chcą pracować?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j.? Jakie są progi premiowe? Dodali 28 listopada na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Kierowca Ciężarówki.

To by macie tu jakieś normy czy jednak nie? teraz po tej ostatniej opinii po prostu się zastanawiam się, ponieważ ktoś pisali o tym, że jakaś tam robota musi jednak być zrobiona. Czyli nie jest to jakoś bardzo sprecyzowane? atmosfera różna? A na jakim dziale jest z nią najspokojniej?

Firma Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Inżynier Robót Sanitarnych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jack

Hmmmm co do charakteru pracy to jest to praca dość specyficzna (brudno, śmierdząco ), lecz porównując z innymi zakładami na strefie to jest spoko. Nikt nad Tobą nie stoi, nie czepiają się, że wolno, że mało itp. , lecz robota jakaś musi być zrobiona. Zarobki do najwyższych nie należą, ale nie są też małe. Atmosfera ogólnie fajna, choc bez pojedynczych jednostek byłaby lepsza, ale cóż... w każdej robocie jakies (usunięte przez administratora) się znajdą.

ŁS

Ogólnie w firmie dobrze się pracowało tylko wtedy jak nie było kierownika, który i tak dostaje wypłatę za naukę języka koreańskiego online w swoim gabinecie, którego i tak nigdy nie opuszcza chyba że do toalety po kurczakowej łagodnej. Brak kompletnie żadnego pojęcia o procesach lub potrzebach ludzi. Typowy karierowicz co szef powie to jest święte. Gdyby chociaż trochę rozumiał wiedziałby że nie wszystko się da ale .... Było minęło et cetera et cetera

TP
@ŁS

Kiedyś to było fajne miejsce pracy - 5-6 lat temu. Fajne osoby zarządzające w Jelczu, zawsze dało się dogadać! Potem wszystko się zmieniło.... i już nie wróciło.

@TP

Nie wiem jak to w praktyce wygląda, ale sugerujecie przy tym, że praca pozostałych ludzi nie jest w żaden sposób nadzorowana? Bo jeśli tak to kto tu dowodzi i skąd bierzecie mobilizację do pracy? Ja też jak poprzednik interesuję się praca u was na wózku. Widzę przy tym, że wielu kandydatów w praktyce potrzeba. Jeśli tak to ile jest max miejsc? I w ogóle jak rozmowa wygląda, na podstawie czego kandydat ma być wyłoniony? Potrzebuje jak na razie tylko przezimować, potem zobaczę. Na krótki okres warto?

Czy w Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Blondi

Jakie jest te atrakcyjne wynagrodzenie aparatowego produkcji? I uprawnienia na wózek widłowy są po co? Czyżby nie tylko aparatowy nadzorował wywóz odpadów, ale i sam musiał w nim brać udział? Może były aparatowy odpisze, bo tu coś czytam, że tak ludzie odchodzą, więc chyba jak firma szuka nowego, to ktoś odszedł.

W Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j. trwa rekrutacja na stanowisko Księgowa. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Mikołaj

Tam co chwilę kogoś szukaja. I szukać będą z takim podejściem do pracownika. Kto nie musi, niech unika, sa lepsze możliwość .

@Mikołaj

w sumie to pracujesz, więc jesteś na bieżąco w temacie? zdradzisz o jakie obecne podejście może chodzić? z perspektywy którego stanowiska to oceniasz teraz?

@Mikołaj

Dokładnie, co chwilę ludzie się zmieniają.

Czy firma Eko-Tech Sp.j. Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Goniat

Szkolenie bhp jest finansowane, innych nie ma.

Agata

@zpp ale czemu tak traktują źle pracowników? Przecież bez nich firma by nie istniała...

zpp

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, okropna atmosfera, pracownik traktowany bez szacunku, jak zło konieczne.

Wodzu

Fajna firma nie jest źle

Dobry pracodawca z której strony chyba ze przymyka oko na norme paliwa to moze byc dobry. A tak to co

Wiktor

Firma ma opinię dobrego pracodawcy ale jak widzę ma też swoich hejterów!!

Tadzik

Odradzam tą firme błoto błoto i jeszcze raz błoto. I oszustwa co do godzin pracujesz po 10godz a dopisujesz ile chcesz oczywiscie na liste wypisujesz 8godz. (usunięte przez administratora) na kółkach. Kiedy ten pip zajmie si tą firmą

Zzz

Ze ten przychlast dalej tam udaje kierownika śmiech .Zwykły (usunięte przez administratora) i nierób pozdro tadziu przez małe t

Cwiar

A palety na skup ja moge komus przypomnieć gdzie je woziłem prawda kierownik

Pracujesz minimum 10godzin a na liste wpisujesz 8godzin to oszustwo nie pip sie zajmie tą firmą

Hahaha bedą podwyżki ludzie walcie drzwiami oknami.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe EKO-TECH sp.j.