G.B. Garaże Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o G.B. Garaże Sp. z o.o.

pracownik 2012-12-21 14:00:52
Firma typowa dla dorobkiewiczów. [usunięte przez moderatora] . Urząd skarbowy powinien się mini zainteresować. NIE POLECAM!!!
ala 2013-01-31 16:48:12
A może coś ktoś doda o pracy za granicą o tych szkoleniach czy to nie jest praca a pożniej nic z wyjazdu?
gosh 2013-03-31 12:37:22
Praca to wielkie słowo jak na tą firmę. Po śmierci jedynego przedstawiciela handlowego to tylko cud tych pseudo prezesów może uratować.
gość 2015-03-04 18:29:31
Jeśli komuś nie chce się pracować, tylko przychodzi aby się poprzechadzać, to fakt, nie można nazwać ich pracodawcami. Jeśli komuś zależy na pracy to i warunki są odpowiednie. Praca w Polsce, wiadomo mniej opłacalna, w Niemczech większe zarobki.
Prezesi są w porządku, kierownicy także.
PRACOWNIK 2015-08-17 11:59:40
HMM NA 100% PISAL TO KIEROWNIK LUB KTORYS Z PREZESOW...
pracownik 2015-08-17 12:13:50
Prawda jest taka ze praca bardzo ciezka malo platna.Za granica jestes jak pies spisz na hotelu z jednej strony majac sortownie smieci z drogiej zwirownie,ubezpieczenie ktore ci firma zalatwi Niemcy nie uznaja gdziekolwiek nie pojdziesz trzeba placic i to nie malo w [euro].Odnosnie samej pracy za granica mozna sie poczuc jak w jakims obozie to co dwoch Polakow musi zrobic niemy wykonuja w pieciu zarabiajac oczywiscie dwa razy tyle co my.[NIE POLECAM]
poszkodowany 2016-10-13 05:21:58
Stawiają tandetne garaże z pękającymi ścianami i przeciekającymi dachami za ponad 30 tyś. a na naprawę czeka się po kilka tygodni aż łaskawie p. Choraczyński raczy oddzwonić.
Zostaw swoją opinię o G.B. Garaże Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G.B. Garaże Sp. z o.o.