Opinie o KISS digital sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KISS digital sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KISS digital sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KISS digital sp. z o.o. w Kraków

Testerka Nowy wpis

W KISS digital pracowałam parę lat i była to moja pierwsza praca w IT. Bardzo miło wspominam ten czas, miałam okazję pracować w 20 projektach, nigdy się nie nudziłam i bardzo dużo się nauczyłam. Atmosfera jest świetna - nawet w trakcie pandemii. Polecam każdemu, kto ceni sobie w pracy różnorodność projektów i nie po drodze mu do korpo ;)

Barbara Nowy wpis
@Testerka

A jak pracuje się w firmie aktualnie wiesz? Zdalnie tylko czy hybrydowo?

Testerka Nowy wpis
@Barbara

Z tego co wiem to wciąż zdalnie, ale jest małe grono osób, które przychodzi do biura.

Greg

W tej firmie zrobiłem progress od "szukam pracy w IT" do regular developera. Projekty różne, jeden nawet ciekawy, atmosfera spoko. Polecam na start lub gdy szukasz oddechu od pracy nad jednym projektem w kółko.

Agata
@Greg

Jeśli chodzi o kwestie awansu w KISS Digitalu to co jest brane pod uwagę? Jak trzeba się wykazać aby przeskoczyć o stanowisko wyżej? Po jakim czasie nowy pracownik może na to liczyć? Staż pracy ma znaczenie czy bardziej zaangażowanie i jakieś inne kwestie?

abc
@Agata

Raczej nie ma podziału na poziom stanowiska. Zatrudniasz się i robisz to co na Twoim stanowisku się robi. Potwierdzam, idzie się rozwinąć, bo projekty są różne - jak to w software house.

Mieczysław Nowy wpis
@abc

A możesz mi powiedzieć coś na temat zarobków w KISS digital? Jakie są stawki dla nowych pracowników? Widzę że jesteś zawiązany z tą firmą, więc na pewno coś wiesz na ten temat. Będę wdzięczny za informacje :)

Jak się pracuje z ludźmi z KISS digital sp. z o.o.?

Miś kolorowy

Fantastycznie!

Agata
@Miś kolorowy

Czyli rozumiem, że przyjmując się do pracy w firmie można liczyć na zgrany zespół? :) Jeśli tak to czy łatwo jest się do niego z początku wdrożyć? Ile w ogóle osób liczy firma? :)

@Agata

Nie ma problemu aby wgryź się w zepsół, zawsze ktoś pomoże jak masz problem.

Suzi

@Miś kolorowy nie ma żadnych problemów między pracownikami? Jakiejś niezdrowej rywalizacji ?

Project Manager

sprawnie, konkretnie, bez ściemy i niepotrzebnego mydlenia oczu

z bardzo wielu dziedzin, trzeba się wykazać kompleksową wiedzą z zakresu szeroko rozumianego digitalu

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Specjalista ds. CRM
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Rekrutacja jak w Januszsofcie

Widzę same dobre opinie natomiast ja się podzielę rozmową, którą odbyłam dzisiaj bo jest mi przykro do tej pory. Otrzymałam telefon, Pani zapytała czy może zająć dosłownie chwilkę, myślałam, że Pani chce umówić na spotkanie lub coś w tym stylu...a okazało się, że to jest I etap rekrutacji. Z marszu. Proszę Państwa, tak się nie robi, kandydat też ma prawo przygotować się do rozmowy a wyglądało to tak jakbyście Państwo chcieli po prostu przerobić szybko ludzi. Pytania o doświadczenie, wykształcenie, pytania techniczne. Pani dosyć szybko wyrobiła sobie opinię na mój temat ponieważ nie jestem technicznym PMem i nie mam wykształcenia informatycznego i powiedziała, że nieeeee wie, czy będzie to czynnik decydujący ALE i tak podeślę moje CV managerowi... rozumiem, że niektóre software house wymagają wiedzy technicznej od PMa i to jest zrozumiałe ale mówienie mi, że przecież to jest SOFTWARE HOUSE i tam PM techniczny być musi (a ja przez 5 lat pracowałam w software housie) po pierwsze nie jest prawdą bo znam PMów, którzy nie są techniczni i pracują w zawodzie ponad 10 lat, a po drugie wystarczyło powiedzieć, że to jest warunek konieczny. I tyle. Naprawdę, zrozumiałabym bo tak się zdarza, ja wtedy też rezygnuję z udziału w rekrutacji bo masochistką nie jestem. Natomiast po tym co usłyszałam...dawno nie było mi tak przykro podczas rozmowy rekrutacyjnej. Kiedy próbowałam jednym zdaniem wytłumaczyć Pani, że pierwszy raz się spotykam się z sytuacją, że stanowisko Juniora Project Managera musi być mocno techniczne i z wykształceniem kierunkowym to Pani mi powiedziała, że proszę Pani ale my tu mamy wielu kandydatów i oni mają wiedzę techniczną i doświadczenie i widać, że się znają na rzeczy to aż mi ręce opadły. Poza tym ja aplikowałam na stanowisko Junior Project Managera a nie Project Managera o którym Pani mówiła przez całą rozmowę co też robi różnicę. Po moich spostrzeżeniach usłyszałam tylko ciszę, słowo 'anyway' i Pani mówiła dalej to co miała przygotowane. Zostałam potraktowana jako osoba gorsza i jestem w szoku, że szanująca się firma prowadzi taką politykę. Jeśli w firmie rzeczywiście się tak dobrze pracuje to szkoda, że osoba, która robi 'pierwsze wrażenie' firmy niszczy to na wstępie.

Cześć, zwróciłem uwagę, że firma rozwija się mocno w obszarze zatrudnień na stanowisko Project Managera. Czytając poniższe opinie i same oferty kreowane przez KISS, stwierdziłem że naprawdę chciałbym tam pracować. Czy jest ktoś, kto mógłby przybliżyć proces rekrutacji oraz pracę na tym stanowisku w Kiss Digital? Swoją drogą, jestem również zaciekawiony czy powtarzające się oferty na ww. stanowisko wynikają rzeczywiście z ciągłego rozwoju, czy z rotacji zatrudnienia PM-ów w firmie? Z góry dzięki za odpowiedź

kiss

z rotacji

@kiss

A z kolei ta rotacja wynika z czego? Warunki pracy, czy zatrudnieni okazują się 'nietrafieni'?

KISS digital
@Adam

Rotacja na tym stanowisku wynikała po części z indywidualnych decyzji życiowych osób zatrudnionych na tym stanowisku. Jednak nie tylko. Zauważyliśmy, że różnorodność obowiązków PMa w projektach jest spora. Powoduje to, że przy zmiennej intensywności pracy projektowej po stronie klientów KISS są okresy, w których powoduje to trudności w satysfakcjonującym ich wykonywaniu. To oczywiście może negatywnie wpływać na pracę i w przypadku dwóch osób było składową decyzji. Między innymi w związku z tym - jako zespół, zmieniamy aktualnie tryb prowadzenia projektów rozdzielając prace nad utrzymywaniem prawidłowości Scruma, zbierania i dokumentowania wymagań oraz dbania o aspekt rozliczeniowy w projektach na szerszy team. Dotychczas robił to wszystko PM. Robimy to posługując się doświadczeniami innych firm, które są zorientowane bardziej współpracę w dostarczaniu świetnych produktów, niż na "usługi IT". Będzie nam miło, jeśli będziecie trzymać kciuki za nas w skutecznej modyfikacji tych procesów.

@KISS digital

a jak wygląda kwestia nadgodzin?

@Adam

Generalnie to się je odbiera, kiedy się chce.

Wiktor

Nikt nie dostaje bardzo dobrych opinii jeśli nie zapracuje na nie. Na moje szczęście to świetna firma więc polecam!!

Jaj

Cześć. Napiszcie proszę kilka słów o rozmowie kwalifikacyjnej. Czy pytania tylko techniczne? Czy prowadzona w języku angielskim?

@Jaj

Cześć, rozmowa u mnie była podzielona i były pytania techniczna z mojej technologi, zagadka logiczna (nie należy się jej bać, jak nie zepniesz się to ją rozwiążesz) i taka luźna pogadanka, a i jeszcze kilka pytań po angielsku. Do tego jeszcze było krótkie zadanie do zrobienia. Rozmowa super, bez zbędnych głupot jakie miałem w innych firmach.

Franciszek
@qwerty

Dzięki, że o tym napisałeś. Widzę, że rozmowa kwalifikacyjna poszła Ci dobrze. Czy zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeżeli tak, napisz jak wyglądają pierwsze dni w pracy.

QA Engineer

W KISS pracuję od niedawna, ale juz wiem, że był to dobry wybór w porównaniu do firm, w których odbywałam zaczynałam pracę. Pracy jest dużo, ale jako pracownik jestem szanowana, wiem co mam robić, koledzy i koleżanki chętnie też udzielają pomocy, odpowiadają na pytania i udzielają rad. Bardzo mi pasują te nazwijmy to po imieniu - jasne zasady. W biurze są bardzo wygodne krzesła, kwiaty i jest ciepło! (czasami nie jest to takie oczywiste;)), panuje porządek, są świeże owoce, kawy, herbaty, opieka medyczna i karta multisport, do pracy można przychodzić między godziną 8-9:30, a nawet bardziej elastycznie :) polecam to miejsce osobom, które lubią pracować, a nie nudzić się i wymyślać sobie na siłę zadania, nie boją się wyzwań i chcą się dużo nauczyć, a także integrować z innymi na wyjściach integracyjnych :). Jeśli dla kogoś opinia osoby, która pracuje od miesiąca w firmie jest wartościowa to szczerze polecam. Mnie osobiście często takich opinii brakowało, wiec mam nadzieje, że moja okaże się pomocna. Znajomym i przyjaciołom powiedziałabym tak: "Nie zastanawiaj się tylko przychodź! ;)". Powodzenia w rekrutacjach! Jeszcze jeden temat, no właśnie rekrutacja: U mnie przebiegło szybko i sprawnie, mail z zaproszeniem na rozmowę. Następnie 1 h rozmowa - bardzo merytoryczna i konkretna, w ten sam dzień otrzymałam propozycje pracy, mogłam o wszystko dopytać, szczegóły oferty zatrudnienia dostałam na maila. Rozmowę miło wspominam, bo w swoim fachu jestem początkująca (6 miesięcy), a dała mi poczucie, że zostałam na tyle "sprawdzona", przepytana, że pracodawca ma pewność co robi, że mnie zatrudnia - to też wydaje mi się istotne, mieć po rozmowie poczucie, że poradzę sobie na danym stanowisku :) To tyle, chyba wyczerpałam temat, powodzenia!

Zuza
@QA Engineer

Hej, planuje aplikować to firmy kiss. Czy moglabys mi napisać jakie pytania zadają podczas rekrutacji? Jeśli o wiedzę to z czego itd. Będę wdzięczna pozdrawiam. Aha i te rozmowy są w języku polskim?

Franciszek
@Zuza

Możesz napisać na jakie stanowisko będziesz aplikować? Jeśli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną napisz koniecznie, czy rekrutacja była trudna do przejścia i czy przebiegła pomyślenie. Chętnie się tego dowiem.

Gabriela

KISS digital obecnie rekrutuje. Firma poszukuje pracowników na kilka stanowisk: ReactJS developer Web & Mobile Designer Senior designer Frontend developer Backend developer [PHP] Więcej informacji znajdziecie pod następującym linkiem: https://kissdigital.com/pl/jobs Czy ktoś z Was będzie próbował swoich sił w aktualnej rekrutacji? A może aktualni pracownicy podpowiedzą czy warto składać cv?

Eryk

Byłem w KISSie na 3 miesięcznym stażu, integracja była już w pierwszy dzień po pracy, wszyscy mnie super przyjęli i odrazu polubiłem przychodzić do biura. Od strony programisty nauczyłem się b. dużo czystego kodu (duży nacisk), jak korzystać ze wzorców projektowych. Zespół miałem świetny, wszyscy chętnie mi pomagali, korzystaliśmy z nowych technologi, co daje dużą możliwość rozwoju a projekty są różnorodne. :D Jako pracownik czułem się szanowany, wiedziałem co dokładnie mam robić, niczym nie musiałem się stresować i denerwować. Jeśli miałem problemy, lub musiałem coś załatwić wszystko było bezproblemowo! Jestem naprawdę zadowolony, jeśli bym wrócił do Krakowa, to tylko do KISS!

Oby jak najwięcej firm było takich.

Bartek

Pracowałem w firmie KISS digital jako programista. Sam proces rekrutacji był przyjemny i bezstresowy. Jeśli chodzi o pracę, to wszystko było na najwyższym poziomie. PMowi dbali o precyzyjne rozpisanie tasków w Jirze, więc każdy wiedział, co ma robić, a koledzy programiści zawsze służyli pomocą i dobrą radą. Ogólnie to pełna profeska. Atmosera w firmie to 10/10. Wszyscy są mili i pomocni. Jest wręcz rodzinnie :) Polecam wszystkim pracę w KISS :)

Magda

Konkretna rozmowa telefoniczna. Bez zbędnych HR-owskich pytań, pytania podczas rozmowy adekwatne do wymagań z ogłoszenia. Duży plus za maila z nakreśleniem tematyki rozmowy.

KISS digital to firma z przyjaznym i otwartym nastawieniem zarówno wobec klientów jak i pracowników. Atmosfera pracy w biurze jest przyjemna i pozbawiona zbędnego, nadmiernego stresu. Dzięki Project Managerom zespoły projektowe pracują ze sobą kreatywnie i sprawnie. Nigdy nie miałem też problemu z uzyskaniem pomocy i sięgnięciem po radę u kolegów i koleżanek z pracy. Proces rekrutacji jest bardzo prosty i czytelny, bez zbędnego owijania w bawełnę, konkretne zadania, pytania i warunki. Dzięki temu sama rekrutacja nie jest zanadto nerwowa czy męcząca, a nadal efektywna.

Gabriela

Jak dotąd wszystkie opinie o KISS digital były bardzo pozytywne, i oczywiście tego życzę zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Na stronie KISS widnieje kilka ogłoszeń o pracę (https://kissdigital.com/pl/jobs), czy ktoś z was zamierza aplikować? Gdyby ktoś z obecnych pracowników potwierdził że firma dalej utrzymuje wysoki standard na pewno pomogłoby to podjąć decyzję wszystkim starającym się o zatrudnienie tam.

Berenika
@Gabriela

Obecny pracownik potwierdza - trzymamy poziom i zapraszamy do rekrutacji!

miyoko

Świetna firma, zgrany i pomocny team oraz super atmosfera. Udało mi się w KISS rozwinąć skrzydła i bardzo się cieszę, że się tu znalazłam. Praca, którą po prostu da sie lubić! Polecam.

zajawka

Bardzo jasno sprecyzowane wymagania w rekrutacji. Sam proces rekrutacyjny bardzo sprawny: najpierw krótka, konkretna rozmowa telefoniczna z listą pytań, potem rozmowa w firmie. Sama praca bardzo ok - zespół zgrany i profesjonalny, skoncentrowany na projektach i ich pomyślnym doprowadzeniu do końca. Same projekty ciekawe, w różnych technologiach i z różnych branż. Atmosfera na prawdę fajna, ludzie lubią się na tyle, że często po pracy wychodzą wspólnie na imprezy :)

Bardzo miła atmosfera od samego początku. Rekrutacja z programistą z prawdziwymi pytaniami dotyczącymi programowania, zero egzystecjalnych pytań od rekruterek. Taski w każdym projekcie rozpisane dokładnie w JIRZe, wszystko jasne każdego dnia - zero stresu. Cały team współpracuje żeby wydać produkt naprawdę dobry, bez fuszerki - wszyscy rozwijają się każdego dnia i próbują najnowszych technologii co jest tutaj bardzo mile widziane. Nie można powiedzieć o tej firmie nawet jednego złego słowa. Bardzo polecam!

Ja też mam spoko doświadczenie z tą firmą. Starałem się o przyjęcie do nich na stanowisko testera aplikacji mobilnych i niestety finalnie się nie dostałem, ale duży plus za podawanie widełek wynagrodzeń w ogłoszeniu i pierwszy etap rekrutacji, którym była rzeczowa rozmowa telefoniczna dotykająca technicznych zagadnień związanych z testami.

Zostaw merytoryczną opinię o KISS digital sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w KISS digital sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KISS digital sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KISS digital sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KISS digital sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KISS digital sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 18 ocen.

KISS digital sp. z o.o.