Opinie o City Car Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Car Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w City Car Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Car Sp. z o.o. w Gliwice

Wilhem

Co ty godosz, mistrz serwisu godoł pół roku temu będzie dupno przebudowa.... i widza jak ona idzie... mozno mu ta kanciapa przewroca... zaczynaja sie opony ciekawe jaki porzadek bydzie zas. i wiela zas czasu synki straca na noszeniu opon. w dodatku robota nie zaplacona...

Londyn and Gliwice

Kritka kariera. Nic nie wnioslem zaangażowania bo calay dzial sprzedaży ma wyjebane na wynik 2400 za 7 aut to slabo. Moze by szlo lepiej gdyby nie to gora dyktatura co gada ze pozadek robi a za paniami sie ugania byloby lepiej. Jest tam garstka dobrych ludzi co jeszcze im sie chce. Reszta poszla. Nie polecam

Londyn and Gliwice

Ferdek

Gosia zatrudnij się. A może juz pracujesz? Kadrowa to bardzo sympatyczna osoba. Pluje jadem stale i namiętnie. Nie chcesz przekonac sie?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie City Car Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kasjer / Kasjerka.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
XY

ODRADZAM! Pracownikiem tej firmy byłam ok 5 mcy i w życiu z czymś takim się nie spotkałam. Pani z Kadr zwieszona i absolutnie z pretensjami podchodzi do jakichkolwiek pytań. Plus za wynagrodzenia w terminie. Po za tym plusów brak. Inna wizja na rozmowie i inne zarobki, nijak ma sie to do rzeczywistosci, nikt nie panuje nad pracą, handlowcy są znudzeni. Pod tym co pisał Misiek można się podpisać. Ludzie odchodza bo brak jest tam atmosfery, konkretnego rozwoju. Szukali do marketniku osoby jak przyszłam/em i jak odeszłam/em... Odradzam wszystkim tym którzy nie chcą zarabiać najniższej krajowej, chca sie rozwijac szkolic i współpracowac... Gdyby ktoś wcześniej pisał opinie to zaoszczedzic mozna kilka m-cy życia

Dla kogo najważniejsza?

Misiek

Bo siostra otworzyła biznes z autami za rogiem. Rekrutacja trwa w tej firmie od stycznia i juz mało kto chce w niej pracować. Każdy kto odchodzi się mści na tej firmie. O czymś to świadczy i tyle

Misiek

Firma rodzinna. Dyrektor techniczny udaje że pracuje i rozdaje karty. Siostra odeszła i mści się na firmie. Porachunki rodzinne kosztem pracowników. 2016 rok to porażka firmy. Prezes robi dobra minę i myśli głównie o swojej posadzie i względnym spokoju. Pracownicy traktowani jak robole. Liczy się ślizganie i robienie pod pana Rafała

Wilhem

Niezbędne narzędzia-to nie w tej firmie. Pomoc?-Majster Ci powie wrzuć drugi bieg. Umowa o prace-spoko składaj pół auta i bierz odpowiedzialność za 1450 zl wynagrodzenia. Zresztą już nie pracuje w tej firmie. Szkoda mi chłopaków bo jest zgrana ekipa na serwisie. 3majta sie.

Zygfryd

"O nic się nie martw"

cc

Wypłata na czas tylko nie taka jak jest umówiona. Obecny dyrektor - podobno lubi kobiety i to aż za bardzo

Wilhem

Jasne nic tylko się zatrudniać polecam prace. Wypłaty na czas. Paczki świąteczne. Czego chcieć więcej...?

Biko

Ta firma od pewnego czasu to totalne dno. Przepracowałem w niej kilka lat i z roku na rok było coraz gorzej. Ludzi wartościowych pozwalniali a pozatrudniali nieudaczników bez wiedzy i doświadczenia. Stanowczo odradzam tą firmę.

Beta

Hej, pojawiło się ogłoszenie o prace w Marketingu w CityCar Gliwice. Zastanawiam się czy warto wysłać CV.

mody

Prowda je tako ze jo prymie niy widziol od 7 miesiecy. Dostaja na reka 1450 zl. Juz niy godajac ze jebia za mechanika to jeszcze brak narzedzi. Ja no tak to je. Jak zes za dobry je.

Witam, mam ochote sie podzielic opinia o citi car gliwice. Od 01.01.2016 wielkie dziadostwo po zmianach. Obecny dyrektor gosciu z kosmosu bedac wlascicielem gosciu do zwolnienia. Byli pracownicy pewna ekipa byla sprzedaz a na obecna chwile jest zero. Nie polecam na obecna chwile tu pracy pod wladzami w/w dyra.

admin

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o City Car Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w City Car Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy City Car Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Car Sp. z o.o.?

City Car Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Dąbrowskiego 26
    44-100 Gliwice