Opinie o City Car Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Car Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w City Car Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Car Sp. z o.o. w Gliwice

Teoretycznie nie dotyczy ona warunków zatrudnienia? bo jeśli tak to może mi ktoś napisać jak ostatecznie pracuje się na kasie? Parę miesięcy temu była wystawiona oferta na Dąbrowskiego. Nie było w niej zbyt wielu szczegółów, wiem ze to praca na umowie o prace od poniedziałku do piątku. A co z godzinami? I jak płacą?

ASG Nowy wpis

Powiem krótko (usunięte przez administratora) serwis to istne (usunięte przez administratora) nie dość że ci zepsują i zniszczą auto to jeszcze oszukają na serwisie podając cenę za części których nie wymienili!(usunięte przez administratora) jeżeli chcesz by Twój Ford pożył dłużej NIGDY WIĘCEJ serwisu w City Car Gliwice!(usunięte przez administratora) Omijaj szerokim łukiem!! a po serwisie SPRAWDZAĆ, SPRAWDZAĆ i jeszcze raz SPRAWDZAĆ!(usunięte przez administratora)

Jaka umowa obowiązuje w City Car Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Ciekawski

A ten dyrektor handlowy to niby po co ma być?

Agnieszka Nowy wpis
@Ciekawski

Jeżeli jesteś Pracownikiem to z pewnością wiesz ;)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie City Car Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kasjer / Kasjerka.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Firma City Car Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Samodzielna Księgowa. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Agnieszka

Przeważnie są 2 etapy rekrutacji, a decyzja podejmowana jest dość szybko. Wszystko zależy od posiadanych przez Kandydata kompetencji, jego oczekiwań i możliwości Pracodawcy ;)

Dorota
@Agnieszka

To znaczy, że kandydat może na starcie negocjować zarobki? Ciekawa jestem, od czego w danym momencie zależą możliwości pracodawcy. Np. koniec roku, oszczędności budżetowe, więc można dostać więcej? :)

Dzień Dobry. Kupiłem w firmie City Car w Gliwicach nowego Forda EcoSport i odebrałem go po pracy we wtorek 30.11.2021 około 16.00. Od razu pojechałem z nim do innej firmy na ceramikę powłoki lakierniczej i tam oglądając wnętrze samochodu zobaczyłem, że są przetarte czarne ozdobne elementy we wszystkich drzwiach oraz nad schowkiem od strony pasażera. Po odbiorze samochodu z ceramiki powłoki w piątek od razu podjechałem do firmy City Car aby to udokumentować. Pan z serwisu powiedział, że już za późno i przekazał, że mam przyjechać w poniedziałek, Chciałem tylko aby w piątek zrobić zdjęcia, bo oczywiście po niedzieli będziemy się zastanawiać jak rozwiązać ten problem. Jak usłyszał że mieszkam około 100 km od Gliwic to stwierdził, że zdjęcia może zrobić każdy i powiedział, że to jest sprawa handlowca u którego kupiłem samochód. Dobrze, że na miejscu był handlowiec Pan Jacek, który zgodził się zrobić zdjęcia - ale teraz nie wiadomo czy będą uwzględnione do ewentualnej reklamacji.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w City Car Sp. z o.o.?

Agnieszka

O panującej atmosferze może świadczyć przede wszystkim staż pracy, który wśród większości Pracowników osiąga kilka, jak nie kilkanaście lat :)

Justyna

Witam. Niestety pojawiło się tutaj bardzo dużo negatywnych opinii na temat tej firmy. Co ciekawe w sieci może znaleźć ich jeszcze więcej, ale raczej bardzo pozytywnych. Zastanawiam się z czego wynikają te podzielone zdania. Wiecie może jak wygląda praca w tym miejscu? Czy warto tam aplikować?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w City Car Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Toxik
@Agnieszka

A kto rekrutuje na 1 etapie?

@Toxik

Zależy od stanowiska.

Maciej
@Agnieszka

Pani Agnieszko proszę powiedzieć jakie są zarobki netto na stanowisku elektromechanika? Mój staż pracy ponad 20 lat

@Maciej

Panie Macieju, proszę o przesłanie CV na adres kadry@citycar.com.pl Kwestie finansowe przedstawiamy na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiam

ADAM

Bardzo zawiodłem się na obsłudze . Traktowanie klienta jako zło konieczne. Jezeli mozecie skorzystać z innego serwisu lub chcecie zakupić auto to nie róbcie tego w tym salonie.

@ADAM

Panie Adami, będziemy bardzo wdzięczni za wiadomość mailową (marketing@citycar.com.pl), w której napisze Pan nieco więcej o sytuacji, która wpłynęła na negatywny komentarz. Chcielibyśmy mieć możliwość jakiegokolwiek odniesienia do zdarzenia, o którym Pan pisze. Pozdrawiam Agnieszka

Firma cały czas się rozwija, zbiera dobre opinie i pewnie dlatego praca tu jest czystą przyjemnością.

Czy Citycar to stabilny pracodawca? Warto aplikować do działu handlowego? Duża jest rotacja pracowników?Z tego co słyszalem na rynku, dba o załogę i raczej każdy sobie chwali. Proszę onopinie pracowników i obecnych i byłych

Olgierd

@Janusz Tylko warto zauważyć, że forum pracownicze nie jest właściwe do korespondencji z firmą!

Janusz

o gdzie indziej kasują. Podejście w pigułce: niekompetencja, arogancja, skasować klienta a, w razie problemu, radź sobie sam i kontaktuj się sam z Ford Polska, bo autoryzowany serwis nie potrafi tego zrobić od blisko 2 tygodni . Ford Smax ecoboost 1,6; w 2017 (przebieg 90tys) awaria silnika i wymiana w City Car Gliwice na nowy: koszt 24tys - oczywiście "nie mają pojęcia jaka mogła być przyczyna prawdopodobnego pożaru w komorze IV- nadpalona świeca, uszkodzony IV cylinder". Przy wymianie silnika na nowy, serwis odmówił wydania uszkodzonego silnika, tłumacząc, że taka jest polityka firmy, jedyne co otrzymaliśmy to zdjęcia z nr silnika. Czerwiec 2020 kolejna awaria silnika (przebieg 50tys) na lewym pasie zapełnionej autostrady z 2 małych dzieci w samochodzie; cud, że żyjemy. Przypadkowo dowiadujemy się, że nasz vin podlegał akcji serwisowej od początku 2018r. związanej z awariami silników oraz ich pożarami z uwagi na wadliwy układ chłodzenia. Ani Ford Polska ani CityCar Gliwice nigdy nie skontaktowali się z nami w tej sprawie. Doczytujemy na stronach w UK i USA o oficjalnego przyznania się Forda w 2017r. do wadliwego układu chłodzenia (wiedzieli o tym od 2012r!) i zapewnieniu o zwrocie kosztów poniesionych napraw. 10 dni temu kontaktuję się z CityCar z oczekiwaniem naprawy silnika, zwrotu kosztów naprawy poprzedniego i zapewnienia samochodu zastępczego. Kierownik działu serwisowego zapewnia mnie, że to mi się należy, ale mam napisać mail informacyjny do Ford Polska i do nich, on zresztą już wysłał do nich maila . Mija kilka dni i zero kontaktu z ich strony. City Car nie widzi żadnej odpowiedzialności po swojej stronie, że naraził nas i nasze dzieci na utratę życia lub zdrowia nie informując o wadliwym układzie chłodzenia, bo cyt. " w dniu kiedy była awaria - lipiec 2017- nasz vin nie wyświetlał się do akcji serwisowej". Jako fachowcy w autoryzowanym serwisie nie wiedzieli NIC, KOMPLETNIE NIC o problemie z silnikami ecoboost 1,6, mimo, że w marcu 2017 magazyny branżowe pisały o szeroko zakrojonej planowanej akcji serwisowej. Może powinni zamknąć działalność skoro zatrudniają tak niekompetentnych mechaników? Pan dyrektor CityCar tłumaczy, że są oddzielną jednostką finansową od Ford Polska i , ogólne rzecz biorąc, mamy spadać - tak można by podsumować bardzo aroganckie podejście tej osoby. Czekają na odpowiedź z Ford Polska, ale przypadków takich jak ja jest tysiące, więc muszę czekać na swoją kolejką załatwienia sprawy. To, że mieszkamy w małej , fatalnie skomunikowanej miejscowości, obecnie bez samochodu, z małymi dziećmi to nasz problem - samochodu zastępczego nie dostaniemy. Oczekiwanie, że pomogą klientowi, od którego skasowali 24 tys. zł wypuszczając go na drogę z fabrycznie wadliwym układem chłodzenia i skontaktują się z Ford Polska sami, to dla nich zbyt wygórowane oczekiwanie, przecież ich sprawa nie dotyczy! Wskutek bardzo nieprzyjemnej rozmowy kierownik serwisu wysłał do nas maila z info, że awaria w 2017r była spowodowana nie pożarem w IV komorze, ale uszkodzoną świecą, która nie wiedzieć czemu się złamała. Mało, że CityCar zostawia nas z problemem, a dyrektor jest wprost oburzony, czego od niego chcemy, to teraz jeszcze budują nową rzeczywistość, żeby utrudnić nam dochodzenia naszych roszczeń. Zero dbałości klienta, odcinanie się od firmy FORD, kiedy pojawiają się problemy, pomimo, że są ich autoryzowanym serwisem. Ich zadanie to skasować klienta a potem niech spada na drzewo. Wolny od wirusów. www.avast.com

A jak sie do tego ma praca kordynatora?

były koord.
@Kandydat

Praca Marzenie, od 9:00 do 17:00 biegasz po placu i przestawiasz samochody

cygan
@były koord.

Bardzo dobrze opłacana, przyjemna i lekka praca. Polecam!

@były koord.

tak jak piszesz.... jaja se z pracownika robią... zero poszanowania...

Bartek

Podpowiedzcie czy macie jakieś dodatki socjalne ?

Jerzy
@Bartek

Nowe auto w programie pracowniczym za grosze, pakiet opieki medycznej, multisport, refinansowane studia, wczasy po gruszą, trzynastki. Polecam

robol
@Jerzy

napisze tak żeby wszyscy zrozumieli czyli można rzec "marchewka na kiju"... - pakiet opieki medycznej - żart; - multisport - żart nr 2; - refinansowane studia - zart nr 3 chyba Jerzego humor nie opuszcza; - trzynastki - to już chyba program występu na jakiś stand up.

@Jerzy

Auto w programie pracowniczym za grosze ??? prawie 1000zł za fokusa przy zarobkach 2100 to chyba jakies nieporozumienie. Wczasy pod gruszą ???? Trzynastki ???????? Chyba nie piszemy o tej samej firmie

Leon

Robić za 3 i nie marudzić. Wieczne problemy, doradcy traktuja pracownika nizszego ranga jak śmiecia( wiem bo byłem świadkiem). Mozna powiedziec ze podchodzi to pod mobbing juz (wyzwiska i obelgi). Przełożeni nic sobie z tego nie robią. Pensja tragedia jedyna podwyzka to dzwiganie najnizszej krajowej, chcesz podwyżke po 8 latach to smieją sie w twarz i masz sie cieszyc ze w ogole masz prace. Zarabiaja krocie, paliwo i samochody firmowe a mowia ciesz sie ze masz najnizsza krajowa. Tragedia. Omijac z daleka, szkoda czasu i nerwow.

Agata
@Leon

Widzę, że niezbyt podoba Ci się praca w City Car. Właśnie byłam ciekawa, jak tam jest. Wspominasz o mobbingu, wyzwiskach i obelgach. To mnie trochę zaniepokoiło. Podasz przykłady konkretnych sytuacji?

@Agata

W pełni popieram Leona... Zarząd tej firmy powinien zostac wymieniony... "rodzinny" interes ... Jak masz swoje zdanie jesteś do zwolnienia... Pracujesz na danym stanowisku np 10 lat to i tak zarzad wie lepiej ze źle robisz i masz robic inaczej.... Pracowałem W CC i nie polecam, nadal pracują tam znajomi i lepiej nie ma z ich relacji, na dzień dzisiejszy duzo osob mysli o odejsciu...

Kuba

Czyżby firma okazała się wymagającym pracodawcą i dlatego niektórzy tak narzekają?

me2
@Kuba

(usunięte przez administratora)jest powodem do narzekań

Weronika

Może słaba płaca to efekt słabej pracy? Słyszałam, że to dobra firma

Były
@Weronika

Byla dobra

Jan

słabe płace.Ogólnie co do konkurencji jeżeli chodzi o zarobki to nie mają podejścia.Wszędzie więcej płacą niż w CC ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o City Car Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w City Car Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy City Car Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Car Sp. z o.o.?

City Car Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Dąbrowskiego 26
    44-100 Gliwice