Opinie o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

Lursseny

To moze rzeczywiscie najlepszy sposob to stanäć,zrobic strajk ale wszyscy.Firma nie ma pracownikow I musicie w koncu zawalczyc o to co wam sie nalezy od zawsze.O godnośç,ludzkie traktowanie,normalne warunki mieszkaniowe,utrzciwe wynagrodzenie I odpowiednio placone swiadczenia.Przeciez to wam sie nalezy jak psu buda.Dalej uwazamy ze wina jest w duzej mierze po waszej stronie.Bo nie potraficie sie zjednoczyc I zawalczyc o swoje,pozdrowienia I siły zyczymy

Były
@Lursseny

A kto stanie? Jakoś nie widzę nikogo kto by się podjął takiego wyzwania

Lurseny
@Były

To dalej beda po was jezdzic jak im sie podoba,skoro to wam pasuje

Ika
@Lursseny

a co to jest dobre wynagrodzenie i należyte warunki mieszkaniowe ?

Zuzanna

@kill nie jest to miejsce do wstawiania ogłoszeń o pracę. Jeżeli chciałbyś wstawić ogłoszenie to znajdziesz ofertę w zakładce "Dla Pracodawców". Resztę użytkowników proszę o kulturalną dyskusję i niełamanie regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy go łamiące mogą zostać usunięte przez administratora.

Zaloga
@Zuzanna

Przepraszamy Zuzanno o te ogloszenie w sprawie pracy.To bylo pod impulsem a raczej pod wplywem alkoholu. A jezeli chodzi o te komenarz mało kulturalne,to rownież przepraszamy.Ale Pan z narzêdziowni własnie taki jest.Cięzko jest napisac o nim w łagodny sposób.Ten człowiek niszczy ludzią nerwy I zdrowie.To zły Pan narzędziowiec

Widzę to co widzę
@Zaloga

Francuska Wyprzedaż z magazynu likwidacja kontraktu.

kill

Kategoria: Praca / Dam pracę / Budowa / remonty Forma pracy: Pełny etat Umowa: Umowa o pracę Pracodawca:konradskwarek Opis oferty pracy: Poszukuje współpracowników do pracy w niemieckiej stoczni na stanowisku monter/ spawacz przy budowie nowych statków ( kadłubów) Stocznia w Kiel ( 350km od Szczecina) Pracodawca niemiecki! Zapewnia ubezpiecznie niemieckie, ubrania robocze, codzienna dieta 40 euro. Stawka godzinowa (branżowa) 12,52 euro/godzina, po 9 miesiącach 20 euro/godzina. Pomoc na miejscu w języku polskim w załatwieniu formalności oraz kindergeld. Kontakt po godzinie 17 601078703

Muehlanowiec
@kill

A czy jest opcja zeby przejsc z innej firmy?Pracuje tez w kiel,ale na gorszych warunkach.Podobna sytuacja byla w Flensburg jak spora grupa przeszla do niemieckiej firmy.Mam z nimi kontakt I bardzo sobie chwalą zmiane.Trzeba działać,czas ucieka.

Cytryna

Jeszcze trochę to cię na ta czce wywieziemy za bra mę STX za swój cichy plan i zwożenie z ludzi z kontraktu. Każdy ma cię dość z honorem odejść trzeba

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
byly

firmie muehlhan potrzeba nowej miotly bo ta sie juz zuzyla ktora zrobi wielkie sprzatanie wsrud kadry tak zwanch majstrow i kierownikow a i wkadrach tez ludzie ochodza a pinokjo obiecuje podwyzki ostatnio dal 5 procent ale to brutto nie wiem czy wszystkim warunki mieszkaniowe to zgroza ciekawe pinokio i pani N by tak mieszkali poganiaczy jest pelno a naj lepszy jest przdupas kapity tak zwany gaciowy on wszystko wie ipraktycznie zadzi we francji

Prawda
@byly

Jeszcze trochę i zobaczymy gdzie wyślą tego. Gaciowego zamykają kontrakt we Francji gardzi ludzmi bo chcieli wymienić podartą koszule czy buty śmiejąc sie ze można to naprawić .80 % magistróww tej firmie to bylli robole wszystkim słoma z butów wystaje brak kultury ograniczone słownictwo po szkołach rolniczy. I 20 lat starzu w stoczniach jako szlifierze obecnie majstrowie jak ma być dobrze w tej firmie .

Lursseny

Siema ja was nie rozumiem wy z Francji.Pan narzedziowiec truje wam zycie od wielu lat.Tym sposobem podcina skrzydla firmie w Francji.Przeciez wszyscy wiemy,ze firma nie moze znalesc tam chetnych na wyjazd.Przyczyn jest wiele kasa,warunki,daleko do domu.Ale chyba najwiekszy problem to PAn narzedziowiec.Dlaczego nie potraficie wspolnie temu zaradzic.Mozna stanac,mozna napisac do zarzadu albo szczerze porozmawiac z kierownikiem.Przeciez to wyjdzie na plus dla firmy jak ten Pan nie będzie juz tam prowadzil swojego prywatnego folwarku.Powiem tak,ze to wasza wina ze ten pan dalej tam jest I robi wam wszystkim problemy.Do zarzadu;prosze o reakcje w tej sprawie.Pozdrowienia

@Lursseny

Były takie skargi i nic ten pan nadal jest i prowadzi swój folwark .firma uważa że jak majster jest ostry surowy ma duży przerób goni do pracy oddaje godziny do firmy z ktorych ma coś dla siebie To jest odpowiedni na swym stanowisku to nic że śmierdzi wódką jak pan Tadzio wyzywa ludzi od roznych bo tydzień nie byl w pracy bo pił przez 7dni to jest nic on tak ma .i może. nadzór nie liczy się z opinią pracowników znamy ich dobrze my mamy pracować i tyle lub się zwolnić .Są tak bezczelny ci na wysokich stołkach że podwyżka 5%brutto po rozmowie z prezesem to max .pamiętacie podwyżki we Francji od 20 groszy do 1zł. Gdzie wsxyscy staneli Czy to nie bezczelność. We Flensburg u.nie można nawet liczyć na 1 zł brutto do godziny w akordzie.już jeden kolega opisał tą sytuację. Mają nas gdzieś tak bylo i jest nie trzeba być filozofem ze by to dostrzec .

St3

Pan z narzedziowni to cwany lis tobie nie da .no bo jemu też trzeba. Na broniwickiej myślą że takie oszczędności przynosi bo dużo sprzętu naprawia .ha ha on po prostu każe ludziä pracować na starym sprzęcie ludzie sami sobie napawają na robocie. No nie mają wyjścia .o odzieży napiszę jego radę Szyć ..... tylko ze to ubrania spawalnicze!!!!

Lurssen
@St3

To ja was nie rozumiem.ok macie pietra żeby walczyć o stawki,ale co wam szkodzi żeby zawalczyć o normalne ubranie i rekawice do pracy.Staje grupa najlepiej wszyscy i sie mowi glosno ze pan narzedziowiec prowadzi swoj prywatny folwark.Myślę ze odpowiednie osoby zareaguja i zwroca temu Panu uwage.Nie moze byc ze pracujecie jak obdarciuchy.Troche dziwne bo kierownik kontraktu nie reaguje?Przecież to wizerunek firmy.A co najważniejsze wasze bezpieczeństwo i bhp w pracy.A nie dziury na tylku i kolanach i dziurawe rękawice.Pan z Narzędziami może zamiast naprawiac sprzet powietrzem sprezonym to niech zacznie wam.szyc kombinezony.Moze to lepiej będzie mu wychodziło.Chlopaki nie dajcie sobie pluc w kasze,pozdrawiamy

Jan233
@St3

Pan z narzędziowy. To skończony oszust .lubi ze by ktoś mu z ucha strzelił.a i tak każdemu du..pe obrobi. My też że sobą rozmawiamy .mimo że nas na budowie nie ma .panie gaciowy z francji jesteś pan dn.oo

Kolo
@Jan233

Ten pan powinien być kierownikiem jest wszędzie i wszystko wie i będzie zrobione jak on powie... lub tak zrobi żeby było po jego myśli .nie liczy się z nikim jednostka wogóle nie ma znaczenia .zwozi ludzi typujac ich i udzielając rady kierownikowi który na kontrakcie już się nie nadaj bo robi się za mądry dociekliwy widzi to czego nie powinien za dużo pyta .coś chce itd. Zdala od współpracy z tym panem i tak na koniec powie o was co on u miał Nic. A to pójdzie w eter.a wy dowiecie się ostatni .że macie złą opinię że robić wam się nie chciało . A faktycznie domagales się np.lodówki do hotelu i każdymiał to gdzieś.

Zuzanna

@Kris ale ja nie słodzę i nie chcę by ktokolwiek to robił. Chcę, żeby na wątku pojawiały się prawdziwe opinie o firmie Muehlhan Steel Services, tylko nie łamiące w żadne sposób regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Janek
@Zuzanna

Niestety firma zatrudnia takich ludzi do nadzoru aby ...czytaj forum. I masz odpowiedź

Igor

Jaka jest tego przyczyna? Czy warto sobie głowę zawracać pracą w firmie?

Głupi czy co
@Igor

Przyjdź Popradu oceń .jak ci mało tu informacji

Zenek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach ?

Fsg
@Zenek

Kiedyś spawając na hali w szcz ciężko było zarobić 2.500 zł. Za cały mies. I nie wiele się zmieniło .kontrakty Flensburg w akordzie od 5.000 do 7.500 kwestia godzin .

Flensburger
@Zenek

Wyplata zawsze na czas. koniec zalet . Na kontrakcie we Flensburg w akordzie,zarobki 5 ...do 7 tyś kwestia nadgodzin .za przejazdy do Pl byly składki po 15 ' euro.jak się zmieniło? .ważne trzeba dużo spawac.nawet do pól Tora rolki druty .ja brzydko spawasz to szlifierze cie ocenia bo im się nie chce tyle szlifiwac .każdy ma co robić w akordzie kierownik nawet przynosi spawaczaą drut jak się kończy a wszystkie parametry na Maxa.sam ci ustawi i tydzień na wdrożenie.

Zuzanna

Widzę, że dyskusja zboczyła na tory, które nie powinna. Nikogo nie powinno się opisywać, obgadywać i obrażać na forum. Jest to miejsce do opisywania warunków pracy w firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. i na tym powinniście się skupić. Po takie informacje wchodzą tutaj użytkownicy portalu.

Kris
@Zuzanna

Użytkownicy portalu wchodzą przede wszystkim po rzetelne informacje,,słodzenia" im nie potrzeba.To co się w tej chwili opisuje,może w niezbyt wybrednych słowach,jest jak najbardziej prawdziwe.

załoga
@Zuzanna

zuzanna a co mają pisać Ci ludzie?przecież właśnie to piszą o co prosisz,właśnie o warunkach pracy i płacy w tej firmie.Tu jest apel do władz firmy i prośba o reakcje.Firma boryka się z problemami kadrowymi,mają kontrakty a nie mają chętnych i w dużej mierze przez ludzi którzy sprawują w tej firmie funkcje kierownicze.Przykład flensburg jak ktos słyszy ta miejscowosc to od razu mówi do Pana A.B nie jade,bo to nie kierownik.Teraz kierownikiem powinien być dobry menager i osoba normalna.Terorysta w tym przypadku i na terazniejszym rynku pracy nie jest potrzebny a wręcz przeciwnie.Czasami ludzie godzą się na pracę za mniejsze pieniądze ale w normalnych warunkach i z ludzkim podejsciem.Jeżeli ktoś ,,stoi nad Tobą z batem",to niestety nie chcę się tak pracować.Właśnie to jest ten podstawowy problem tej firmy.Druga sprawa,że zarobki też nie powalają za tą pracę i te ich stawki w złotych polskich i swiadczenia płacone w Polsce.Z podstawy jak tu już nie jedna osoba piszę,podstawy pomniejszonej.W chwili gdy pracownik wyląduje na zwolnieniu,a przypadki są różne.Wypadki,choroby a firma ma dużo starszych pracowników.Wówczas za chorobowę nie wystarcza na życie.Firma własnie tak postępuje co przekłada się na poważne problemy pracowników.Więc pani zuzanno nikt tu nie będzie słodził i pisał inaczej.Ludzie po prostu piszą co się dzieje w firmie.To co mają pisać?ze jest słodko i kolorowo i kasa super?Tak własnie jest,a na każdym kontrakcie maja zawszę kogoś takiego że zycie ludzią zatruwa.Czy to celowe?nie wiemy,ale lepiej by było zeby te funkcje sprawowali normalni przełożeni.Firma by na tym wygrała,ale widocznie stara szkoła jest zakorzeniona głęboko i uważają że bat i strach przekłada się na lepsze zyski.Niestety to błąd.Ale i tak życzymy firmie powodzenia i rozwoju,bo pracuje tam duzo starszych ludzi i muszą przetrwać do emerytury.Więc dla nich to jedyna deska ratunku.W związku z tym trzymamy kciuki żeby firma prosperowała jak najdłużej.Pozdrawiamy

Edek

Firma z inteligentnym nadzorem każda złotówka dla firmy ma znaczenie bo to ich kasa wszystko co tu ludzie pisza to prawda . zarobki ...różne ale nigdy nie adekwatne do tego cichego akordu.ktory jest na kazdym kontrakcie .flensburg to cala europa zna i pana B.i co, nic do roboty ,wio..ci co zostali bez wyjscia pracownicy to gamonie nic nie robią z tym...tylko stękają .na siebie na .majstrow i narzekają ze zmeczenie .wpadli w pulapke brak jezyka .zgrania .strach bo ma 50+...jak to możliwe żeby firma nie płaciła delegacji .diety ..za miejsce w pokoju odciągała 1800zl.placila składki ZUS od swoich wytycznych .i inne .jak dla mnie ta firma to pralnia .

59+

Z firmy zwalniają się ludzie i to grupami,kolejni mają to w planach.Chyba nie trzeba tłumaczyć co jest przyczyną.

Zuzanna

@Byly, dziękuję to, iż odpowiedziałeś użytkownikowi @PATRYK i rozwiałeś jego wątpliwości w tym temacie. Możesz napisać coś więcej na temat pracy za pośrednictwem firmy Muehlhan Steel Services? Jak oceniasz współpracę za pośrednictwem tej firmy? Podziel się proszę swoimi doświadczeniami w tym temacie.

Zuzanna

@PATRYK, dlaczego masz takie wątpliwości odnośnie wypłaty wynagrodzeń przez firmę Muehlhan Steel Services? Skąd u Ciebie takie obawy? Czy słyszałeś coś na ten temat? Jesteś obecnym pracownikiem firmy bądź osobą, która zastanawia się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy? Napisz coś na ten temat.

PATRYK
@Zuzanna

WITAJ ZUZANNO.TAK ZASTANAWIAM SIE NAD PODJECIEM PRACY.MAM BARDZO ZLE DOSWIADCZENIA Z WYJAZDAMI ZA GRANICE.TERAZ SIE ZASTANAWIAN ? PRZECZYTALEM PARE OPINI I JESTEM NIE ZDECYDOWANY.MYSLE A CO BENDZIE JAK ZREZYGNUJE Z PRACY Z POWODU ZLYCH WARUNKOW.WRUCE DO POLSKI NP PO DWUCH TYGODNIACH.CZY ZAPLACA CZY NA SILE TRZYMAJA PRACOWNIKOW I NIE PLACA BO MIESIACA NIE PRACOWNIK NIE PRZEPRACOWAL.DZIEKUJE ZUZANNO

Byly
@PATRYK

Patryk spokojnie firma wyplaci na 100 procent za kazda godzinę ktora przepracujesz.O to możesz byc spokojny,firma jest zawsze wyplacalna.Pracowalem tam kilkanaście lat u nigdy nie bylo sytuacji zeby firma nie zapłaciła

Zuzanna

@Byly, dziękuję za odpowiedź oraz wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Muehlhan Steel Services. Czy możesz napisać coś na temat ewentualnych szkoleń organizowanych przez pracodawcę? Czy pracodawca dba o rozwój zawodowy swoich pracowników? Jak wygląda ta kwestia w tej firmie? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami w tym temacie.

PATRYK
@Zuzanna

WITAM.ZASTANAWIAM SIE CZY FIRMA M. WYPLACA PIENIADZE JESLI REZYGNUJECIE Z PRACY U NICH.PROSZE O INFORMACJE NA TEN TEMAT.

Zuzanna

@Były, dziękuję za odpowiedź, jednak tak jak pisałam wcześniej staram się, aby w wątku opinii o pracy w firmie Muehlhan Steel Services znajdywały się jak najbardziej aktualne informacje odnośnie tego pracodawcy. Rozumiem również, że nie każdy pracownik może mieć ochotę na wyrażenie swojej opinii, jednak są tacy, którzy chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy u tego pracodawcy. Każda opinia również powinna być odpowiednio uargumentowana oraz uzasadniona by mogła być uznana za prawdziwą. Dlatego zrozum mnie, że chciałabym wiedzieć wszystko z dokładnymi szczegółami. @W nowej firmie lepiej, dlaczego tak uważasz? Czy w firmie Muehlhan Steel Services nie pracują młode osoby? Uzasadnij w sposób bardziej szczegółowy swoją wypowiedź. @Załoga, czy jesteś wśród pracowników, którzy zdecydowali się na pozostanie w firmie Muehlhan Steel Services? W swojej wypowiedzi wspominasz o tym, iż pracodawca podwyższył wynagrodzenia w zakładzie pracy. Jak obecnie wygląda ta kwestia? Czy firma Muehlhan Steel Services jest w tym aspekcie konkurencyjna na rynku pracy?

Byly
@Zuzanna

Zeby poznać i zrozumieć co się dzieje w tej firmie,trzeba tam popracować.Nikt tu ze szczegółami nie będzie opowiadał i pisał.Jest dużo opisane w wszystkich opiniach i nikt tez nie będzie sie obnazal tu na forum i narażal sie rządzącym w tej firmie,bo rezultaty tej sytuacji będą zawsze na niekorzyść pracowników.Tak to juz dziala.Mają kasę ,pracowników itdvitd i zawsze (usunięte przez administratora) wybronia.W tym wszystkim jest tylko dobre to,ze ludzie zrozumieli i zaczęli odchodzić.Brawo i zachęta dla innych.Ja tak zrobilem i na prawdę było warto.Szkoda ze tak późno.Firma powinna pomyśleć o zmianie kierownika w stoczni FSB.Duzo ludzi właśnie przez tego człowieka podjelo.decyzję o odejściu.Ale jeszcze większą grupę ten owy Pan sam pozwozil i zraził do siebie.Ludzi.brak i dużo tez boi sie tam jeździć,pozdrowienia

Załoga

Kurcze firma ktora od wielu lat jest w kryzysie i prezes na kazdym kroku mowił nam ze wszędzie musi dopłacić,a nawet miał tupet i straszył ze lepiej zamknąć kontakt.Ta sama firma w ostatnich dniach znalazła pieniądze na podwyżki.Ale żeby musiało do tego dojść,to uciekła bardzo spora grupa dobrych pracowników.,Więc okazuje się ze pieniążki sa a nas zrobiło sie w konia.Dlaczego wcześniej Panie prezesie nie było takiej reakcji?Czy było warto tak udawać do końca?Czy chciwosc nie gubi ludzi?Ta spora grupa ludzi juz nie wróci,a te podwyżki i tak nie sprawia ze ktoś zatrudni.Więc frma dalej nie rozumiala jak pracownicy mowili ze trzeba w końcu podnieść stawki ktore nie zmienialy sie od lat.Wszystko za późno,efekt braku pracowników sie pogłębia.Ludzie sie starzeją.Nowi nie chcą sie zatrudnić.A pracy w tej branży jest co raz więcej.Czy nie warto bylo podjąć działania juz 2,5 roku temu jak zaczęła sie ta sytuacja,ze ludzie zaczęli uciekać.To byl juz wówczas mocny sygnał.Ukraina,Bułgaria,Litwą itd itd wam nie pomogły,bo juz sie o tym przekonaliscie.Może juz czas zeby zaczac szanowac tych co zostali,pozdrowienia

Zuzanna

@Kille, rozumiem jednak zawsze można napisać to w anonimowym liście do kierownictwa i szefostwa z prośba o to, aby przyjrzeć się sprawom, które według pracowników poprawiłyby wydajność pracy. W swoim komentarzu zarzuciłeś firmie Muehlhan Steel Services poważne przestępstwo jakim jest mobbing. Przypominam, że wypowiadamy się na forum publicznym i takie oskarżenia w stronę pracodawcy powinny być odpowiednio uargumentowane i uzasadnione. Często również pojęcie mobbingu nie do końca jest znane osobom, które wypowiadają te pojęcie. Czy jesteś pewien, że w firmie występuje zjawisko poniżenia, ośmieszenia lub mściwego zachowania wobec pracowników?

Były
@Zuzanna

Zuzanna napisał ci kolega wyraźnie .jest właśnie tak .czy chcesz pisemne potwierdzenie ze w tej firmie są normy i każdy ma zrobić tyle ile uważa kierownik lub majster nigdy nie mniej a nie są to normalne normy np półtora rolki drutu .na dzień pracy gdzie normalnie po wino wystarczyć na 3 dni .a weź nie zrób. Rozumiesz przesłanie. ...

Kille
@Zuzanna

Zuzanna,osoby ktore jeszcze pracuja to nie powiedza tego glosno,bo sie boja.Duzo ludzi w ostarni czasie odeszlo i myślę ze teraz sa bardziej otwarci.Nie jeden uslyszal od majstrow ,,zwioze Cie",albo ,,na Twoje miejsce jest 20 pod brama",.Nie jeden tez został okrzyczany.Ale rzeczywiście zaczyna sie poprawa,bo brakuje im pracowników.Wiec zaczynaja szanowac tych co maja.Chociaz pan kierownik z FSB ma to za bardzo zakorzenione w sobie.Lepiej sie czuje jak sie go wszyscy boja.Ludzie miedzy soba mowia w zarcie ,,ze strach sie spojrzec na automat z kawa".To właśnie takie nawiązanie do pana kierownika i jego podejscia do pracownika.Sa,tez tacy łowcy minut,zeby tylko mozna bylo zabrac godzinę.To chore zeby tak polowac na pracownika,ale jest taki ekspert z dluga broda co sie tym.specjalizuje.Firma teraz nie chce krzyczeć i straszyc pracowników,ale np obrali inna forme ,,nacisku".Nawioza majstrow i brygadzistow ktorzy chodza jak kiedys ,,capo".To tak w skrocie,a z Tym pismem do zarzadu to dobry pomysł.Dziekuje,pozdrowienia

W nowej firmie lepiej .

Firma D.N.O. robią tylko straży bo boją się ruszyć tyłki .Nie wiele im zostało do emerytur .

Zostaw merytoryczną opinię o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.