Opinie o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

zwolniony

Witam.Spora grupa się zwolniła i przeszła do firmy Niemieckiej oczywiście na ludzkich warunkach.Natomiast wielki Pan W.P jezdzi po pozostałych kontraktach i sieje propagandę.Ze chciał nam dać podwyżki według norm niemieckich,to bzdury bo chcieli nam dołożyć 200 złotych.Kolejna sprawa PW mówi że te ekipa dostała tylko dwa euro więcej ale muszą sobie wszystko opłacić.Czy PW mówił że również dostali 40 euro netto dodatkowo za każdy dzień pracy.Czy mówił że podwyżki są tam systematyczne,a nie jak u nich na tej samej stawce po dwa lata.Czy mówił że opłacamy sobie mieszkanie które mogą sobie sami wybrać(lokalizacje,cenne itd itd),a nie narzucone odgórnie przez PW.Czy powiedział wam że w niemieckich firmach po 20 godzinie są inne stawki.Również są inne dopłaty za nadgodziny.Czy powiedział PW że te koszty za mieszkanie i paliwo póżniej bedą mogli sobie odliczyć od podatku.Czy PW powiedział że ta grupa będzie pracować na warunkach i świadczeniach niemieckich?Czy PW powiedział,że beda pracować jak ludzie a nie pod batem i pręgierzem b a d u r ....Czy powiedział ze pracując u Niemca nabywają prawa do zasiłku niemieckiego,chorobowego niemieckiego,do emerytury niemieckiej.A nie jak u nich z zaniżonych podstaw i wszystko jest na niekorzyść pracownika.Czy Pan WP powiedział wam ze nie musimy mieć karencji po dwóch latach?Czy powiedział wam że po roku pracy u Niemca ta grupa będzie miała prawo do zasiłku dla bezrobotnych jakby np nie mieli zatrudnienia?To na tyle,pewnie wam tego nie mówił tylko rzucił parę złotych podwyżki(ochłapy) i zamknął buzie.Ludzie Niemcy potrzebują pracowników , trzeba odwagi i trochę determinacji.Tej grupie się udało i inni mają ta samą mozliwośći. Firma za długo nas wykorzystywała,przykre to.Prosiliśmy wiele razy o poprawę i nam odmawiano.Teraz mają pretensje że ludzie odchodzą.To nie wina ludzi PW,to chciwość i brak zrozumienia zasad panujących na obecnym rynku pracy.Pozdrawiamy

Zuzanna

@Staruch, dziękuję bardzo za odpowiedź. Z tego co napisałeś, wynika, iż pracy w firmie Muehlhan Steel Services nie brakuje. Czy pracownik, który chciałby zwiększyć swoje wynagrodzenie ma możliwość wyrabiania nadgodzin za które pracodawca wypłaci mu dodatkowe wynagrodzenie? Takie sytuacje są praktykowane w tej firmie? @kille, staram się, aby w tym wątku pojawiały się najświeższe informacje na temat pracy w firmie Muehlhan Steel Services, dlatego tak szczegółowo proszę o wyrażanie opinii i zadaje pytania o różne aspekty związane z pracą tam. Dziękuję Ci za szczegółowy opis sytuacji, jednak czy fakt ten o którym piszesz był zgłaszany szefostwu? Takie sytuacje z kierownikiem, które opisałeś? Może warto by było zgłosić taką sytuację?

Kille
@Zuzanna

Zuzanna a kto zgosi te sprawy do szefostwa?Ludzie się boja,bo kierownik trzyma z szefostwem.Pewnie sie wykreci a oberwie pracownik i.pan kierownik by go zniszczyl.Bo w tym jest specjalista.Mobing w najczystszej postaci.To zly człowiek.Brawo dla tej sporej grupy ktora odeszła.Inni tez powinni pojsc w ich slady.Pozdrowienia

@Kille

Miejmy nadzieje ze za tą grupą ludzi odejdą kolejni .

Zuzanna

@Staruch, rozumiem, dziękuję za opinię na temat pracy w firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. W swojej wypowiedzi dodałeś, iż pracujesz w firmie już wiele lat, mógłbyś powiedzieć z upływu czasu, jakie aspekty pracy w tej firmie według Ciebie są godne polecenia? Poznaliśmy już Twoją opinię w kwestii tych sytuacji, przez które nie polecasz pracy u tego pracodawcy. Jednak jestem przekonana, że przez ten czas możesz również napisać coś dobrego o pracy tam?

Staruch
@Zuzanna

Aspekty godne polecenia?Mają ciągłość pracy,rzadko się zdarza żeby były jakieś przestoje.Myślę,że to zasługuje na pozytywną uwagę.Poza tym nie widzę nic innego co mògłbym dodać.Pozdrowienia

kille
@Zuzanna

Czesc zuzanna,czesto interesujesz sie firma ,a nawet jak tu czytam to mam wrazenie ze jej bronisz.Jest ciekawa sprawa z ostatnich dni,a chodzi o firme AjS to taka firma w firmie która przynosi dodatkowe pieniazki dla menadzmentu firmy muehlhan.Firma ta prowadzi dzialalnosc we flensburgu oczywiscie tez na kontrowersyjnych warunkach.Podaje kilka,opłaty za mieszkanie(900 euro za pokój 12 m).To nie zarty powtarzam 900 euro a w pokoju dwie osoby.Kolejna sprawa,umowa o prace która jest do wgladu dla niemieckiego urzedu pracy .Tam firma pokazuje ze placi w euro i nic nie wspomina o potraceniach za mieszkanie.Chodzi o to ze firma musi placic minialna stawke w tej branzy i tak to wyglada,a w rzeczywistosci potracaja z wypłaty 450 euro.O tym niemcy nie wiedza.Kolejna sprawa,to przejazdy do kraju za które pracownicy czasami płaca,ostatnio pan kierownik pozwala jezdzic za darmo.Ale to nie jego dobre serce.Po prostu jest ciezko znalesc pracownika i to taki gest.A dodam ze wczesniej było wymuszanie opłaty,a kierownik jezdził za paliwo firmowe i nie ponosił za to kosztów.Ktos powie,ale to kierownik.Tylko jest pytanie dlaczego ten ,,wielki kierownik b a d u r a "zabierał do firmowego auta pracowników płacił karta firmowa za paliwo,a przy okazji kazał tym pracowniką płacic za ten przejazd.Czy to nie szczyt pazerstwa i chamstwa,Ciekawe czy zarzad o tym wiedział.Dalej ;za przepracowany dzien nalezy sie pracownikowi dieta której nigdy zaden pracownik nie widział.Kierownik powie ze masz za to posiłek he,ale dadam ze dieta to 40 euro a dzien,posiłek moze okoł 4 euro.Acha na posiłek nie jezdzi pracownik po mieszkaja daleko od zakładu pracy,Wiec dieta gdzie jest?kto bierze te pieniażki.Kierownik powie ze przeciez płaca za mieszkanie hehhe,jasne przeciez potracaja 450 euro pracownikowi.Wiec prosty rachunek,stawki sa zanizone,a do tego 25 dni roboczych pomnozone przez 40 euro.Gdzie te setki euro miesiecznie z jednego pracownika?Kto to bierze?bo na pewno nie pracownik.Idziemy dalej jak juz płacimy takie stawki za mieszkanie to dlaczego mieszkamy w takich warunkach?dlaczego nie mozemy sobie poszukac czegos lepszego i tanszego?dlaczego nam sie tego zabrania?dlaczego nie widzimy rachunków za tyle płacimy za mieszkanie?przeciez skoro tyle płacimy to powinismy miec wglad za co płacimy.Ok wystarczy tego,bo sa inne sprawy.Zmierzam ze tego ze 15 ludzi odeszło z firmy i przeszli do Niemca.Super w koncu,lepiej pozno niz wcale.Teraz dopiero zobacza jak sie zarabia,mieszka itd itd.Firma ma spory kłopot,bo straciła kolejnych dobrych ludzi a to nie koniec.Inni ludzie tez sie przymierzaja i planuja odejscie.Wiec sie pytam zuzanny skoro jest tak dobrze w firmie to dlaczego dochodzi do takich sytuacji?a propos tej sytuacji,15 ludzi sie zwalnia firma budzi sie znowu za pozno.Okazuje sie ze po tej sytuacji przyjezdza pracownik z duza wieksza stawka.Wiec morał jest z tego taki ze mozna.Ale ta firma ma dziwne podejscie,bo budzi sie po fakcie jak juz uciekaja pracownicy.ONi juz nie wróca,a firma która ma juz powazne problemy kadrowe ma jeszcze wieksze i w taki sposób dojdzie do tego ze sami sie ,,wyłozą" pozdrawiam

Zuzanna

@Xx, chciałam dopytać o niektóre szczegóły. Wiele opinii pochodzi z różnych okresów czasowych, a od kilku lat mogło wiele zmienić się w firmie. @Lurssen, czy to aby na pewno najlepsze miejsce do dzielenia się tego typu informacjami? Forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych i rzeczowych opinii na temat pracodawców. @Francis, rozumiem, że pracowałeś w Muehlhan Steel Services. Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu?

Staruch
@Zuzanna

Zuzana ale to jest właśnie forum ,żeby napisac jak jest na prawdę.Przecież skoro ktos tu wystawia opinie nie zgodne z prawda i podwaza autorytet firmy,to powinien sie liczyc z konsekwencjami.Pracuje w tej firmie wiele lat i bylem na różnych projektach.Rzeczywiście wszystko co tu pisza ludzie to prawda.Zapytasz dlaczego sie nie zwolnie jak mi tak zle?Niestety nie te lata,zeby zmieniac firme.Pozdrowienia

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Lurssen

W bremen na 4 monterów pracujących na pokładzie stoi i przygląda się 4 majstrów i telefony w garści baterie im nie wytrzymują i limitu na internet brakuje a jak się coś zapytasz to i tak nie wiedzą I tak Janusz wszystkiego pilnuje a oni statyści do brania kasy

Francis
@Lurssen

Czterech majstrow?to polityka firmy nie ważne ze stoja i nic nie wiedzą i nie pomagają.To straszaki na ludzi którzy i tak już ciężko pracują.To właśnie cały Muehlhan.Jakby mogli to by zajechali ludzi na śmierć..Tam jest zawsze mało ile byś nie zrobił.Dobrze ze dyktator s.w.i.s.t.a.k juz na emeryturze.Chodzi po lidl na Bandurskiego i oglada alkohole.To.takie jego hobby ,ale najważniejsze ze juz nie ,,rzadzi" ludzmi.To byl zły człowiek.Pozdrowienia

Zuzanna

@61+, długo już pracujesz w Muehlhan Steel Services? Co jeszcze możesz napisać o warunkach, które oferuje? @Lursseny, a jak wygląda sprawa zakwaterowania i wyjazdu do pracy za granicą? Czy firma bierze te kwestie na siebie? @Pracuje 58+, na podstawie jakiej umowy pracuje się w Muehlhan Steel Services?

Xx
@Zuzanna

Wszystkie informacje sa w tych opiniach,pozdrowienia.

61+

Słaba kasa,stawki w złotowkach,świadczenia płacone w kraju z zaniżonej podstawy,warunki socjalne na poziomie miernym.Pozdrowienia

Lursseny

A my w Bremen mamy najlepszego narzedziowca,facet zna sie na swojej pracy jest ok,tylko niech firma to uszanuje I zeby nie odszedl,ale wy w tej Francji.Nie zazdroszcze,pozdrawiam

Pracuje 58+

Dobra firma bo ma ciaglosc zatrudnienia,szkoda ze pieniazki nie za duze I ta podstawa od ktorej placa wszystkie swiadczenia tez nie jest ,,prawidłowa".Jest po prostu zaniżona,pozdrawiam

Załoga

Ciezko jest w tej Francji,praca wyciagajaca energie.Do domu daleko I dluga rozląka z rodzina.Pieniadze (usunięte przez administratora) nie urywaja.Warunki socjalne rowniez,a to tego wielki pan.narzedziowiec.Ciagle knuje I podklada kłody.Chlopaki sa w niemczech,praca lzejsza I czysciejsza.Do domku co tydzien,stawki maja wieksze,zwrot podatku oczywiscie wiekszy I do tego kindergeld.Jest mala grupa co jeszcze ,,lubi" Francje,ale to juz resztki.Do zarzadu,moze rzeczywiscie trzeba pomyslec o zamknieciu tego kontraktu we Francji.Wowczas wielu sie z tego ucieszy(na pewno nie pan.z narzedziowni).Szykuje sie duze zaplecze prac przy naszej granicy.Tu prosze interweniowac a nie meczyc ludzi ta Francja.My tam nie chcemy juz jezdzic,pozdrawiamy

G*to*ch*
@Załoga

pan z narzędziowni na pewno nie będzie się cieszyć bo on jedyne co potrafi to parzyć kawę(normalnie balista kontraktowy) i pomagać żonce kible sprzątać i śmieci wynosić, ale na to wszystko przymyka się oko, on ma układy przecież. Dziwne że zarząd nie reaguje.

@G*to*ch*

No dziwne,ze nie reaguje zarzad.Maja problem zeby znalesc tam chętnych,a z tego co wiemy wplywa na to duzo czynnikow I jednym.z nich jest ,,pan narzedziowiec".Duzo ludzi ma juz dosc jego zachowania.Mysle ze zmiana personalna tej osoby duzo by zmienila.Co nie zmienia faktu,ze rzeczywiscie ludzie nie chca tam pracowac.Rozlaka,rzadkie przyjazdy do kraju I kasa nie za duza to podstawowe argumenty

Zuzanna

@Załoga, a czy firma Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. zapewnia zakwaterowanie pracownikom? Jak to wygląda? @gdański spawacz, jak oceniasz pracę poprzez Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.? Czy nie ma problemu z jakąkolwiek pomocą z ich strony? Czy aktualnie firma ma jakieś ciekawe oferty pracy?

Zaloga
@Zuzanna

Juz wiele jest opini na temat zakwaterowania ze strony tej firmy.Rzeczywiscie zapewniaja zakwaterowanie,ale nie sa to miłe warunki.Ta ich druga firma co dział a we Flensburgu pobiera oplate za lokum okolo 450euro/miesiac nawet jak jest kilka osob w mieszkaniu dwupokojowym (moga byc nawet 5 osob),to kazdy ponosi oplate w wysokosci 450 euro,pozdrawiamy

Mesie francus

MONTER KADLUBOW praca w Holandii ! Stocznia, nowe jednostki. Praca od 19 marca! Praca na stale! Chetnych prosimy o SMS 506167163, -oddzwonimy

wqqqqqw

Panowie jest jak jest, ale to co się dzieję na stoczni we Flensburgu to się w głowie nie mieści rozmawiam z ludźmi którzy pracują obecnie mówią że jest nierubstwo i układy z brygadzista który kryje tych co nic nie robią a ludzi co robią się teperuje więc jeżeli Pan Piotr wujcikiewiecz będzie proponował wyjazd do Flensburg na taśmę to odrazu radzę mu podziękować

@wqqqqqw

Uklady z brygadzista?a o co dokladnie chodzi?

wqqqaaw
@wqqqqqw

Jak o co chodzi? Nic nie robią tylko sciema i tyle a jak się odezwiesz to jeszcze kopa dostaniesz...nie ma co sobie głowy zawracać zapraszam do Bremen lepsza robota większe pieniądze

gdański spawacz

Witam Jestem spawaczem z dużym doświadczeniem i znam te niemieckie firmy które obiecują po 17euro albo 20 euro jest to jedna wielka ściema .W końcu przyjechałem do NIEMIECKIEGO pracodawcy i z 17 euro po opłaceniu mieszkania , dojazdy , podatki,i resztę bajerów wychodzi mi na rękę 11 euro. Po za tym pracuję w m-c ok.260 godzin więc znam firmę muehlan i suma sumarą lepiej mieć wszystko zapewnione niż włóczyć się po niemieckich firmach krzak

Jaco
@gdański spawacz

Kolego napisałaś że masz na rękę 11euro czyli około 45 zł w milhanue najwyższa stawka brutto tyle ma .poza tym robisz na niemieckich warunkach !!! O hotelach czytałeś w jakich slamsach się mieszka. Za 1800zl to ty wynajmniesz kawalerkę .a my tyle płacimy za pokój 2.3 osobowy .i poza łóżkiem i wodą nic nie ma .skoro robisz 260godzin to trochę dziwne .u Niemców. !!! Na pewno masz za to zapłacone w milhanie za nad godziny nie płaci się 50%czy setek .jest to zanizone o 50%.

@gdański spawacz

To co placzesz?skoro zostaje Ci po oplaceniu wszystkiego 11 na reke.A zobacz ile zostanie Ci po oplaceniu wszystkiego ze stawki 45 zlotych brutto.A pracujac w muehlhan byles kiedys na L4?.Jak nie to bys sie zdziwil jakbys dostal 2100 chorobowego.Ciezko z taka pensja przezyc,a nie daj Bog zebys wyladowal na L4 np kilka miesiecy,bo choroby sa rozne

@gdański spawacz

To co narzekasz skoro po oplaceniu wszystkiego masz 11 euro na reke I swiadczenia niemieckie.W muehlhan z 45 brutto to ile zostaje.A nie daj Bog wyladujesz na chorobowe I masz 2100 chorobowe I co wowczas?a chorobowe sa rozne,moga byc dluzsze.Choroby plataja rozne sytuacje.Przezyjesz za 2 tys?A tak firma placi chorobowe z zanizonej podstawy chorobowej I wypadkowej.A te hotele co oferuje firma,to szkoda gadac.No wlasnie 1800 zlotych za miesiac od osoby he.To jest mistrzostwo swiata.Mieszkanie dwupokojowe,a na mieszkaniu 5 osob I kazdy placi po 1800miesiecznie.Zobacz jakie drogie mieszkania szuka firma he.Pozdrowienia I wytrwalosci

Tom tom
@gdański spawacz

Masz 12 tyś .licząc tylko twoje nadgodziny po takiej samej stawce .11euro /h.i ty narzekasz. Poczytaj opinie kolegów i zrozum głupotę napisałeś

@gdański spawacz

Sluchaj spawaczu w Bremen trzeba miec dobra stawke I troche nadgodzin ,dwie soboty I w tyg po 9/10 godzin zeby zarobic 7 tys netto zlotych.Uwazasz ze to dobrze ?praca ciezka I ciagle malo.Warunki socjalne tez maja wiele do zyczenia.Niestety zony tu nie przywieziesz,bo nie ma warunkow I mozliwosci.

Olo
@Lurssen

Olek. hotel Bremen jak tak można mieszkać. Wstyd uchodźcy w sasiednim budynku wmieszkają za darmo a my z firmy .Muehlhan .w takich warunkach

Sp.dgdd

Widać tu tylko wpisy o kasie i oczarnianiu pracuje w tej firmie od 2009 roku i za wyjątkiem kadr to nie narzekam .płacą na czas do domu jadę co dwa tygodnie robię swoje i nikt się mnie nie czepia

@Sp.dgdd

No tak to prawda placa na czas ale w zlotych I szału nie ma,a zobacz sobie podstawe chorobowa I wypadkowa.Policz sobie netto ile bys dostal chorobowego,albo w przyszlosci ewentualna emerytura.A mysle ze to jest bardzo wazne,pozdrawiam

Jaro
@Sp.dgdd

To podaj nazwe swojej budowy.jak tak chwalisz milhana masz kase 10tego .i dał byś sobie za to jaja ogolić .

Frank
@Sp.dgdd

Firma każe podpisywać dokumenty że w razie wypadku na drodze busa .nie ponosi odpowiedzialnosci i nie musi udzielać jakiej kolejek pomocy .a eku.jest nie wystarczającą w takich przypadkach ....to pokazuje że firma to cwany lis

Frank

Firma krzak. Z niemiecką nazwa. Wszystkie kontraktu mają gdzieś swój duży minus który odczuwa tylko pracownik tak że myśli o zmianie firmy .oceńcie po opiniach. Jest ich sporo.

Pracuje 58+

Firma sie budzi,dali nawet podwyzki.To precedens jak no ta firme,ktora ostatnio ciagla mowi o kryzysie I o tym ze doplacaja do wszystkich kontraktow.Ale czy to cos zmieni.?Maja problem ze znalezieniem pracownikow,wiec wiadomo co jest przyczyna.Skoro warunki placowe I socjalne sa dobre,to sa chetni.Widocznie nie jest to spelnione,pozdrawiam

Ktos
@Pracuje 58+

Podwyzki chyba sobie heheh Otworz oczy,kiedys bylo o niebo lepien

@Ktos

To byly podwyzki czy nie?a czy te podwyzki nie sa czasem kosztem zmniejszenia podstawy?z ktorej placa nam swiadczenia?trzeba przeanalizowac kwitki

Do wujcikiewicza

powiem tak banda złodziei i tyle 6 tyś na kontrakcie to śmiech na sali jakąś pod firme AJS otworzyli i dopiero walą ludzi w rogi zarobki ok 5 tyś miesięcznie i jeszcze 1800 zł zabierają za mieszkanie gdzie zarobek około 13 tys brutto przelew około 5 tys reszta dla firmy......Panie Wujcikiewicz proszę przejrzeć na oczy bo będziesz sam robił za ten zlewki

@Do wujcikiewicza

Co wy piszecie?5-6 tys na kontrakcie?to chyba nie mozliwe za az tak malo.1800 za mieszkanie?ale to.chyba jakis full wypas I pewnie z calodziennym wyzywieniem?moze dlatego tak duzo?ja kiedys dzwonilem.to niby.14 euro a tu teraz czytam takie newsy.Czy to prawda,moze ktos to potwierdzic ze tam.sie zarabia 5-6 tys?.przeciez w kraju mozna podobnie zarobic

jaro
@Do wujcikiewicza

odnosnie firmy ajs , to fakt odłam mulhana taki myk nadzór sobie stworzył ,zarobki bruto około 8 ...9 tyś jeżeli max godzin w bad od 6 rano do 17 minus 1 godzina przerwa ,mieszkanie 1800zł,potrącane , mieszkasz w 5 ,6 ,7osób , nawet po 3 osoby w pokoju i każdy ma potrącone ,wiem szok ,mieszkanie najtańsze wynajmowane na wsiah wewnątrz tylko łóżka ,gwozdziami pozbijane ,materace w plamach obszczane ,wszedzie plamy ,TERAZ drugi minus 1800zł podatek niemiecki ,i tak jest wszedzie , w mulhanie

@jaro

To jest prawnie ze zabieraja za mieszkanie?wydaje mi sie ze to powinna placic firma

@jaro

Ale za mieszkanie nie powinna placic firma?przeciez firma dostaje za was diety.Chyba ze wam wyplacaja diety to wowczas rzeczywiscie sami oplacacie.Kurde 1800 od osoby za miesiac I takie fatalne warunki.Cos nie tak.Ktos tam ladnie wałki kreci

Prawdziwy
@Gdynia

To co mowia najczesciej jest klamstwem,wiem bo pracuje tam juz ponad 7 lat

Mesie francus

Ktoš tu dobrze napisal z tym donosem,to nie glupie.Trzeba dziala¢

Flensburg

Siema przylanczam sie do rozmowy co do tej ich firmy w firmie gdzie kasuja was po 1800 za glowe a w mieszkaniu po 6.Przeciez to okolo 11 tys za mieszkanie.!!!Bylem z ta firma dawno temu jak zrobila z nimi porzadek niemiecka inspekcja pracy.Pracownicy sie zebrali I poszli zglosic co sie dzieje.Wiem ze moze sie pekacie,ale napiszcie po niemiecku donos na adres arbeitsamt Flensburg Waldstraze 2 24939.Opiszcie jak wasze place I te wysokie koszty za mieszkanie.Pewnie wykazuja tam.ze macie normalne stawki a z boku wam podbieraja 1800co miesiac.Na pewno o tym niemcy nie wiedza.Napiszcie ze to firma z inna nazwa a ten sam.zarzad co w 2003 roku I pewnie sie zainteresuja ta sytuacja.Zabiora sie im za (usunięte przez administratora) I jak sie okaze ze to sciema z tymi oplatami a wszystko na to wskazuje.Beda musieli.zwracac,policzcie sobie jakie to pieniadze jak pracujecie tam juz pare lat.Mysle ze warto dzialac I sie nie dac rabac,nam wtedy po tym strajku wyrownali I podniesli stawki.Pozdrowienia I zachecam do dzialania

Zostaw merytoryczną opinię o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.