Opinie o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. w Szczecin

spawacz

witam,dokładnie jak kolega tu pisze 10 euro brutto,brak premii i żadnych dodatków,chociaż Francja ma tam cos za posiłki chyba 7,7 euro brutto dziennie i jest jakaś premia 500 zeta brutto ale szukaja dziury w całym żeby nie dać.Niemcy nie ma nic,a przepraszam jeden posiłek,a stawki jak pisałem wyżej tylko że sa w złotych,świadczenia płacone w kraju i nie od zarobków ale chyba od średniej krajowej.Więc trzeba narobić nadgodzin żeby dostać z 6,5 tyś.To tak po łebkach,praca może być.Tak jak ktoś tu napisał zmieniło się podejscie do pracownika,to nie kierat jak kiedyś,teraz jest spokojne.Jest tak jak powinno się pracować,ale to nie wyszło od firmy.Rynek to zmienił,brakuje ludzi i zaczeli szanować tych co maja,szkoda że tak pózno.Jeszcze zarobki żeby poszły w góre,ale myśle ze cos sie ruszy bo nie utrzymaja tu ludzi,pozdrowienia.Firme oceniam na 3-

pracuje

pracuje już od dłuższego czasu i powiem że rewelacji nie ma,ale zmienił się stosunek i podejscie do pracownika,brakuje im ludzi i zaczeli być grzeczni i normalni,po prostu zaczynają byc ludzcy,a nie jak z byłego pana S W I S T A K A terror,obrażanie ludzi i mobbing.Teraz rzeczywiscie jest dużo lepiej,ale ciagle problem z kasa bo nie jest na duzym poziomie/ 42-45 na godzine brutto.Wiec jak narobisz nadgodzin to około 7 tys wpadnie,a bez nadgodzin 6 z kawałkiem,a do tego te cholerne swiadczenia płacone w kraju,wyjdzie to na starosc jak dozyjemy,pozdrowienia

pracownik.
@pracuje

dopisz ze to stawka za prace we Francji lub Niemczech wiec - żenada, wychodzi ok 10 euro brutto za prace spawacza lub montera. A na te dodatki za bardzo nie liczcie. Dochodzi 7 euro diety co we Francji starcza na bułki (żywienie we wlasnym zakresie) a powinni placic 50 euro diety

Beznadzieja, Witek coraz bardziej popada w depresje, zwalnia pracownikow swoich jak i z firm obcych ot tak sobie według swojego widzimisię. Coraz wiecej ukraincow przyjmują bo tansi, a oni sie opierdalaja jak moga.Ddyby tak wpadli z alkomatem to 1/4 stanu na gazie i do wywalenia Z taka polityka to prezio chyba Witka wywali albo sam niedlugo zejdzie na hale pracowac. Duzo ludzi ucieklo do ST3 ja tez sie szykuje po cichu.Na miejscu w Muhlhanie stawki 18-20 brutto za godzine wiec kiepsko

prawyj
@pracownik

pracownikowi- a to gdzie naprzyjmowali ukraińców w Szczecinie na hali czy za granicą

Pracuje

Niestety to prawda!!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Rekrut

Dostalem od nich oferte pracy,czy to prawda co tu pisza?stawki w zlotowkach I swiadczenia placone w polsce?I takie niskie stawki?oni dzislaja legalnie?tak mozna robic?

Byly

Czy dalej kryzys jest w firmie?he juz troche tam nie Pracuje ale jak pamietam to ciagle byl kryzys,teraz spotkalem kolesia ktory tam pracuje I mowi ze jest kryzys bo nie ma ludzi do pracy a roboty jest duzo,kolejni dobrzy pracownicy sie zwalniaja,firma prosperuje jeszcze na emerytach I pijakach.To zla prognoza dla przyszlosci,zwlaszcza ze mlodych nie moga sciagnac bo jest za mala kasa,a z drugiej strony nie moga zatrzymac mlodych bo nie chca placic wiecej.Za pare miesiecy ta garstka mlodych tez odejdzie a ta grupa emerytow I pijakow firmy nie utrzyma!!!

Byly

dgj

sluchajcie, a nie wiecie jak wygląda praca obecnie na produkcji?

Stary

Chyba na stronie firmy jest jakaś oferta malinowa a najlepiej zadzwonić do kadr i się zapytać szukali właśnie do Francji ale nie wiem jak to wygląda pozdrowienia malinowa

pracuje

firma się zepsuła i nie widać na horyzoncie żeby się zmieniło,rzeczywiście ciągle u nich kryzys i trzymają się tego w upartego a ludzi im wszędzie brakuje,ale rzeczywiście płacą na czas i sa składki chociaż swiadczenia płacone w kraju,tylko z takimi stawkami to szału nie ma i to też prawda co tu piszą ludzie że stawki za granicą są w złotówkach pozdrowienia

bilfinger

jak można tak robić ?20 groszy podwyżki?czy ta firma nie ma wstydu?przecież tak się nie postępuje,ale też tam kiedyś pracowałem i ta firma ma rzeczywiście problemy z płaceniem,dziwie się że jeszcze utrzymują się na powierzchni,dochodzą mnie słuchy że już się podtapia powoli a przyczyna to brak ludzi do pracy.Ale co z tego,widocznie jeszcze wierzą że ludzie przyjdą za te stawki i dalej ten bajer tam idzie ,,kryzys" ta firma powinna się tak nazywać pozdrowienia

obecny

wlasnie dzisiaj dali podwyszki od 0.20gr do 1,5 zl do godziny szal i co dalej uwazacie ze warto tu przyjechac ale oczywiscie zapraszam sprobojcie ja jade 30 do domu i zwalniam sie tak jak pisze; byly: czas zatrzymal sie tej firmie miejscu nawet litwini maja 11 euro netto powodzenia

byly

Miki to pakuj się i śmigaj pracować za 42 zeta brutto i mieszkaj w śmierdzącym hotelu z robalami i dobrze napisałeś że ,,jedzie się zarobić" to sobie policz ile zarobisz ze stawką 42 zeta brutto na świadczeniach płaconych w Polsce.Też tam pracowałem i nie mówię kasa na czas ale mała,ale firma jakby zatrzymała się w miejscu z wypłatami i mają problem żeby podnieść stawki dużo dobrych ludzi odeszło i ja też .Z taką polityka jak teraz prowadzi ta firma daleko nie zajadą,cały czas brakuje im ludzi,niech dalej wciskają ten szajs o kryzysie i udają że dobrze płacą,wkrótce obudzą się z ręką w nocniku pozdrowienia

obecny

Kont jakie dobre pieniadze w 2007 mialem 13 euro na godzine pozniej wymyslili sobie jakis kryzys ktory trwa do dzisiaj Trojmiasto to co piszesz to prawda niech tylko ruszy stocznia szczecinie pies z kulawa noga tu niezostanie Trojmiasto jeszcze kabinuja na podatku rocznym za ktory niedostajesz zadnego rozliczenia to nar

Trójmiasto

Jakie dobre pieniądzę?ktoś tam się odzywa przecież to nawet nie ma 10 euro brutto do tego słyszę że jakieś robactwo w hotelu ,mobbing w pracy i zjazdy do domu jak marynarz i jeszcze widzę że świadczenia płacone w kraju,zero diet itd itd pensja golizna to ja dziękuje za takie wyjazdy,dużo firm kombinuje jestem z Trójmiasta i poznałem ich wiele ale ta wasza to jakiś mistrz świata,więc dziekuje za taką pracę i zostaje u siebie i chłopaką też będę odradzał,powodzenia

obecny

dobra zaczynamy jesli chodzi o francje to od 43 do 46 zl i nic wiecej zarobisz 8 do 8.5 tys chotel szkoda mowic sam sprzatasz posciel ciuchy musisz miec pralke bo chotelowe niedzialaja do miasta 10 km wiec lykedy nie do pozazdroszczenia problemy ze zjazdem do domu po 2 miesiacach i tylko na tydzien wiec roku jestes 5 razy domu zeby tu przezyc trzeba wydac 500 euro jesli chodzi o prace nikt za te pieniadze niebedzie szalal podwyszki zedu 50 groszy do 1 zloty dlatego ludzie sie zwalniaja na koniec wrzesnia conajmniej 8 osob szykuje sie zwolnic jesli chodzi o niemcy firma pracuje w Flendzburgu niepolecam praca na tasmie dobrze maja ci co pracuja u niemca Bremen hotel syf praca ok wszyskie prace pod halami ogolnie niemczech zarobisz 6.5 tys jesli przepracujesz rok dostaniesz zwrot podatku i kindergeld jesli masz dzieci i oczywiscie wszystko musisz zalatwic sobie sam firma umywa rece wyplaty na czas wiec sami decydujcie powodzenia

były

ghj to jedż smiało za 40 zeta i udawaj że jest wszystko dobrze skoro w kraju jak dobrze się poszuka to masz podobne zarobki,jesteś w domu codziennie widzisz się z rodziną i mieszkasz po ludzku.Bez robaków w pokoju które mocno kąsają,załatwiasz się w toalecie na którą nie boisz się posadzić swój tyłek w obawie że złapiesz jakiegoś syfa.Jesz dobry obiad a nie jakiś szajs z sklepowego słoika i nie musisz się prosić i poniżać bo po 10 tyg chcesz jechać do kraju do domu.Więc ghj rozwiałem Twoje nurtujące pytanie?mam wrazenie że to jakiś biurowiec tam siedzi i głupa pali że wszystko jest ok a dobrze wie że tak nie jest,pozdrowienia

były

nie mam pojecie dlaczego takie rotacje nie pracuje już tam ale czasami rozmawiam z ludzmi i mówią że ciagle szukają ludzi i rzeczywicie sa ogłoszenia na różnych portalach.

pytasz o atmosferę?ale w Muehlhan czy w BMO Bilfinger Mars ?jeżeli pytasz o muehlhan to codziennie się ogłaszają na każdym portalu i szukają ludzi,chyba mają dużo roboty

o witam widzę że jest dyskusja a ja znam dobrze warunki pracy i płacy w tej firmie,te 40 zeta to jest brutto i nie ma żadnych diet i rzeczywiście płacą składki ZUS itd itd w kraju i to jakaś zaniżona kwota a podatek w niemczech,cholera wie o co tam chodzi ale tak działają,warunki socjalne też kiepskie ale rzeczywiście płacą na czas.Prócz wypłaty nie ma nic,zero premii,żadnych dodatków ogólnie golizna na maxa,ludzie pracują tam jeszcze ale dużo odeszło tak jak ja.Czekałem na poprawę lecz bez skutku.Dlatego nie polecam,ale zawsze możesz spróbować.Pozdrowienia

Zostaw merytoryczną opinię o Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Muehlhan Steel Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.