Opinie o PHU Marpasz Marek Zabielski w Korytki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PHU Marpasz Marek Zabielski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PHU Marpasz Marek Zabielski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Marpasz Marek Zabielski w Korytki

Wojtek

Nie mam pojęcia jak możecie pisać takie głupoty, ta firma zawsze jest pomocna, zawsze można na nią liczyć, jak się coś zepsuje, to nawet w niedzielę przyjadą i pomogą :)

@Rolnik

Ręce opadają na tego zabielskiego. Żadnej odpowiedzi i reakcji na temat prasy z 587 metal fach. Czy oni naprawde zbankrutowali. Inne firmy odpisują a oni nic żadnej teakcji. Ludzie bujcie sie tej firmy. Polecam rogienice wielkie firma konkretna i dba o swojego klijenta i o reklamacje

Rolnik

Firma nie uczciwa. Bardzo olewa gwarancje na co trzeba zwrucic uwagę. Zgłosiłem prasę z 587 metal fach do reklamacji dnia 07.06.2021 i do dnia dzisiejszego nikt nie pezyjechał naprawic. Niepolecam nikomu tego dilera maszyn.

Fachowiec
@jendro

Widzę po wpisie rolnika że prasa metal fach była jeszcze na gwarancji jak zgłaszana była. Producent niema nic do gwarancji tylko diler ktury mu sprzedał skoro pan zabielski nie zna się na przepisach prawnych proponuje mu trochę się doszkolić i nie kłamać że to odpowiedzialny jest producent. Kto wziął kasę producent czy diler ten ponosi gwarancję za maszynę. Proponuję rolnikowi się do mnie odezwać powiem co zrobić z takim (usunięte przez administratora) ktòry czeka aby wziąć kasę i czekać aż rolnik da spokòj. To nie tak działa są biegli sondowi rzeczoznawcy i powiedzą kto prawi i czy należy się zadość uczynienie rolnikowi ponieważ widzę po wpisach rolnika że ma dużą dokumentację kturą do pana zabielskiego wysłał to wystarczy do sondy. Pozdrawiam i rolnicy nie odpuszczajcie swoich praw bo macie ich bardzo dużo.

Na prawdę opinie tutaj co do (usunięte przez administratora) są podzielone. Ja na ich stronie znalazłem taką informację, że gwarantują dostarczenie zakupionych maszyn do klienta, więc może jest wolny etat dla kierowcy? Chciałbym pracować w stałych godzinach od poniedziałku do piątku, czy jest to możliwe? Jeśli tak, to poproszę o więcej szczegółów.

Emila

Witam . Zakupiłam u Pana Zabielskiego ciągnik nie powiem jest fajny i zapowiedział się dobrze do momenty pierwszej reklamacji. Gdy przyjechał serwis w postaci prawdopodobnie jego syna serwisanta - ciągnik przestał działać a z reklamacji nici . Młody Zabielski nie ma pojęcia o czym kol wiek .

Rolnik Nowy wpis
@Emila

Mam podobną sytuacje w prasie metal fach z 587 od dnia 07.06 2021roku czekam na serwis do prasy i nic. Pani prezesowa miała stać na głowie żeby wysłać serwis we wrześnie i tu zonk nie serwisu nie telefonu a na dokładke nie odbierają telefonu. Sytuacja wygląda w ten sposòb że Marpasz odsyła do metal fachu a metal fach do zabielskiego ponieważ zabielski jest odpowiedzialny za gwarancję. Nie wiem czy jeszcze firma istnieje może komornik ich zwiną. Od wysłania pierwszego pisma pan Zabielski wie o jakie chodzi mam 5 lat zgodnie z prawem mam jeszcze 3 lat na wytoczenie procesu sądowego. Po zgloszeniu że nie podaje siatka zlitował sie przyjechał metal fach wstawił używany silnik podania siatki pytam dlaczego używany oni na to że pan zabielski powiedział zrobić jak najtańszyn kosztem. Ręce opadają na taką firme.

Rolnik Nowy wpis

Za gwarancje odpowiada diler ma podpisaną umowe z producentem. Umowa dilerska 7.2 proszę przeczytać. Pisze prawdę zapraszam i sie dowiesz czy to są pomuwienia. Przed takim złym serwisem będe ostrzegał rolnikòw aż naprawią mi prase. Pozdrawiam

Eliza Nowy wpis

Nie brakuje im tam ludzi przypadkiem? Komentarzy tu sporo narzekających na usługi, że opóźnienia itp. Dorywczo nic tam się nie znajdzie?

Dominika

Hej! Szukam informacji czy firma potrzebuje pracowników na serwis? Mąż ma doswiadczenie i chętnie dowiemy się jakie warunki pracy tutaj są: czy wynagrodzenie jest konkurencyjne? Można pracować na umowę o pracę?

@Dominika

W końcu będą mieli serwisanta bo do tej pory (usunięte przez administratora).

Ruda
@Rolnik

Wcześniej nie było osób chętnych, pytam bo część Twojej wypowiedzi została wykropkowana i ciężko mi się domyślić co jest dalej napisane? Powiesz jak się tutaj pracuje, można trochę zarobić? Wszyscy są zatrudniani tu w oparciu o uop?

Aplikowałeś do firmy PHU Marpasz Marek Zabielski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Wojtek

andrew7800
@Wojtek

Nie opowiadaj bajek. 6 tygodni po zakupie i dalej nic nie zrobili. Bicie piany a belarka pronar jak była bez siatki tak nadal jest. Ani serwisu ani gwarancji ani pierwszego uruchomienia. inni ludzie wzieli ten ciężar na siebie bo wielki pan doktor miał to gdzieś. Wazne że dostał kasę za maszynę a potem bujaj się. Jesli coś kupować to gdzie indziej. Nie polecam.

Michał Zabielski
@andrew7800

Witam serdecznie bardzo miłych państwa którym sprzedałem belarke. Miałem tylko jeden taki błąd w karierze miejmy nadzieję że ostatni. Dlatego dokładnie wiem kto tak ładnie wyraził swoją opinię. Z góry przepraszam za swój błąd. Chciałbym tylko sprostować że firma o której napisano wyżej Pronar czy tez inna nie ponosci odpowiedzinosci za sprzedaż dealera. Dlatego jeśli państwo myślą że Pronar zanotował państwu obwiazywacz siatki za darmo to są Państwo w błędzie jeśli nie wierzycie zapraszam do siebie do biura chętnie okaze państwu fakturę za zamontowanie obwiazywacza. Termin montażu mógłby być szybszy jednak chcieliśmy żeby zrobił to Pronar ze względu na że pracownicy zajmują się tym na codzień i jest pewne to że wszystko będzie działać jak należy. Dołożyliśmy do tego biznesu ale wyszliśmy z twarzą. Jeszcze raz przepraszamy. Mamy okres świąteczny więc życzę państwu wszystkiego dobrego zdroweczka i radości. I nie ten rok będzie lepszy od poprzedniego. Pozdrawiam Michał Zabielski

Kupiec
@Michał Zabielski

Może trzeba zmienić personel a nie wszystko problemy maskować jak coś pęknie albo spaw puści to trzeba wymienić na nowe a nie przyjeżdżać i spawać spawarką na elektrody przecież to jest niszczenie sprzętu a jeszcze puźniej zamalować to sprejem

@Michał Zabielski

Drogi panie to nie pierwszy wasz błąd. Zacznijcie traktować klijentów jak ludzi bo smród zaczyna sie za wami ciągnąć na kilometry. Jak czytam opinie o was to mnie ciarki przechodzą.

@Michał Zabielski

A co zrobiliście z klijentem ktury kupił u was prase metal fach do dziś nie naprawiona. Cwany że zaszyłeś sie w biuże jak szczur jeć spujrz rolnikowi w ocze to tylko 120 kilometry. Wstyd was ogarną.

@Wiesiek

U Pana ta sprawa wciąż się ciągnie? Miesiące temu już było Pana wpisy tu widać. wiadomo co obecnie się dzieje z firmą?

@Lidia

Miejmy nadzieje że już nie długo. Nie mają czasu na reklamacje ponieważ zajeli sie sprzedażą i reklamą pługa Zabiel. Po wyjściu ze szpitala sprubuje wstawić film n yutube

Podobno
@Wiesiek

Podobno wysłali klientowi słownik ORTOGRAFICZNY i czekają aż nauczy się ortografii. Polska język - trudna język

@Podobno

Podobno rolnik już był w sądzie i zobaczymy co sie dalej wydaży.

@Michał Zabielski

Nie kłam pan panie zabielski moja metal fach z587 nadal stoi i czeka na wasz serwis od dnia 07.06 2021 roku wedlug prawa mam 5 lat a nie tak jak pan muwi że gwarancja się skończyła jest pan w błendzie. Mam od pana wiadomość sms w kturej pan sam napisał żebym był tylko cicho to sprzeda mi pan kolejną maszyne po bardzo dużych kosztach i rabatach. Nie chce więcej żadnych maszyn od pana ponieważ jesteście nie odpowiedzialną firmą oczekuję tylko serwisu. Pani Paulina obiecała serwisanta na dzień 06.09.2021 i nadal nie ma serwisu.

@Rolnik

Widziałem prasę z 587 to wstyd dla dilera ktury ją sprzedał i dla metal fach ze jest tak uwalona w oleju i z zepsutym sterownikiem. Pan zabielski twierdz ze jest prasa w stanie idealnym. Ale jak to stwierdził skoro do znajomego nie przyjechał zaden serwisant chyba ze jak lekaż w tych czasach ją ocenil czyli zdalnie. Nie kupie u nich nic za ich serwis 10 miesięcy czekania na serwis to jakaś kpina.

@Wiesiek

Serio tyle czekania na serwis? Aż się nie chce wierzyć że w dzisiejszych czasach jest tak słaba obsługa gwarancyjna. Nie można gdzieś tego zgłosić? Przecież reklamacja powinna być rozpatrzona w określonym czasie np miesiąca a nie tak długo czekać.

@Andrzej

Może ktoś z państwa pomoże rolnikowi prasa nie kosztuje 100 zł. Idą sianokosy a prasa jest zepsuta. Juz prawie rok od zgłoszenia reklamacji

jendro
@Wiesiek

prasa po gwarancji. PRODUCENT ZRZEKŁ SIĘ NAPRAWY ZE WZGLEDU NA CHAMSTWO KLIENTA.

@jendro

Chamstwo jest ze strony Marpasz rolnik zgłosił do nich ze nie podaje prasa siatki wysłali metal fach wymienili silnik do podania siatki na stary powiedzieli ze tak trzeba. Rolnik zgłosił jak była prasa na gwarancji ma do tego pełną dokumentację. Już czeka prawie rok na serwis i gdzie tu leży chamstwo.

@jendro

Nie opowiadaj bajek producent sprzedał prase dla dilera wraz z gwarancją umowa dilerska 7.2 i diler jest odpowiedzialny za naprawe a nie producent.

@Rolnik

No to częściowo to co pisze się zgadza, skoro producent może umyć od tego ręce? Skąd wśród klientów taka mała świadomość?

@Lidia

Producent sprzedaje wraz z gwarancją dla dilera i to oni są gwarantem maszyny. A tym bardziej jak się zgłosi dla sprzedawcy to wtenczas sprzedawca jest odpowiedzialny za gwarancję a nie producent.

@Rolnik

no to co za problem zeby sprzedawca wysłał uszkodzony sprzęt do producenta?? i tak on za to nie płaci...

@Ewa

Taki problem ze twierdzą iż prasa jest w dobrym stanie. Jak można pisać takie bzdury przez Marpasz gdyż nikt z firmy nikt nie był zeby to zobaczyc. W ciągu 2 tygodni sianowania musiałem dolać 55 litry oleju a litr kosztuje 21 zł. Kto mi te koszty zwruci. Pan zabielski zaproponował w ubiegłym roku zebym nic nie dochodził to mi przywiezie wybraną maszyne po kosztach. Ja chce miec tylko naprawioną prase zakupioną u nich.

@Rolnik

A serio sądzisz, że to życzenie się spełni. Bo to nie podejrzane troszkę, że zamiast deklarować naprawdę stwierdza, że dowiezie coś innego? Możliwe, że ją kiedykolwiek naprawią?

@Lidia

Nie chce od nich zadnej więcej maszyny. Marpasz to firma oszustów ktuży czekają aż rolnik im przeleje tylko pieniądze na konto a reklamacje mają prosto w dupie niech rolnik sam sie buja z naprawą. Pozostała tylko droga sądowa ponieważ od marca pisze do nich kilka razy w tygodniu z proźbą o wysłanie serwisu to tak jak by firma zapadła sie pod ziemię nikt nie reaguje jak by wogule nie istniał Marpasz. To jest traktowanie klijenta.

@Rolnik

No jeśli faktycznie tak by robili z tym brakiem odzewu to faktycznie niefajnie z ich strony. Ciekawe skąd to się bierze. Możliwe, że faktycznie coś w środku się u nich aktualnie się sypie?

@Lidia

Jak sie sypie to niech zamkną firme i nie (usunięte przez administratora) ludzi. Czemu jest wszystko dobrze jak trzeba wyłozyc grube tysiące na maszyne. Wtenczas wszyscy są mili może kawke może herbadke a jak awarja to pocałuj w(usunięte przez administratora). To jest zenujące co oni (usunięte przez administratora)14 miesięcy i zeby nikt nie odezwał sie to jakaś kpina. Nie mają serwisu to niech wezmą firmę zewnętrzną. Pani Zabielska 10.05.2022 poprosiła o moje nazwisko bo musiała sprawdzić kto przyją zgłoszenie do reklamacji i miala sie odezwac zapadła sie pod ziemie do dziś jak wielki szef Zabielski. Brak mu wstydu zeby sie odezwac cały czas czekam.

ggg
@Rolnik

Błędy ortograficzne bardzo męczące. Jesteś dzieckiem ,czy po szkole specjalnej? Nie wstydzisz się?

@ggg

Tego że jestem rolnikiem nigdy nie będe sie wstydził tylko mi wstyt za taką firme ze (usunięte przez administratora)rolników.

@ggg

Brak żadnego konstruktywnego argumentu żeby przeciwstawnie co do merytoryki się odnieść i dlatego tak atakujesz poboczne aspekty? A może do samej treści coś napiszesz?

@Lidia

A nie lepiej atakowac rolnika a firma ktura ma naprawe gdzies to jego zdaniem jest ok.

Prawnik
@jendro

Skoro producent sie zrzekł naprawy to rolnik ma pełne prawo wystąpić do sądu o sądowy nakaz naprawy a diler ktury mu sprzedal to chyba się nie zna na prawie. Ponieważ jeżeli rolnik założył by mu sprawe w sądzie z powudztwa cywilnego o odszkodowanie gdy ma pełną dokumentacje o zgłoszeniu w okresie gwarancji to dostał by grube pieniądze z odszkodowania.

@Rolnik

Nikogo nie powinno się atakować tak myślę. Ale oznaczył się jako klient, więc to raczej nikt z firmy?

@Lidia

JednK skożystam z tego co napisał prawnik

Wanda
@Rolnik

To daj znać, jak się to toczy. Faktycznie maszyna nie kosztuje 5 zł, pewnie warto zadbać o swoje racje...

Fachowiec
@jendro

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PHU Marpasz Marek Zabielski? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Paulina

Możesz trochę jaśniej? Zwłaszcza że ci wycięli fragment, spróbuj może jeszcze raz napisać. Coś nie tak jest tam z tym zakładem? Duży stres?

Miła
@Paulina

(usunięte przez administratora) klientòw i nie wysyłają serwisu jak się sprzęt zepsuje na gwarancji.

Roman

Po ich stronie internetowej widać, że głównie sprzedają maszyny rolnicze. A w KRS napisano, że jest tak od 2001 r. Tylko szkoda, że nic nie wiadomo o pracy w tej firmie. Pracownika na hurtownię im nie trzeba? Piszą przecież, że mają hurtownię. Tylko jakie są wymagania od pracownika i jaka płaca?

Dominika

Skąd takie informacje? W internecie wygląda że działają. Jaka dokładnie usługę chciałeś realizować za ich pośrednictwem i ile już czekasz? Możesz dać znać?

@Dominika

Czekam na serwis od 07.06.2021 roku do prasy z 587 metal fach. Wysłane setki esemesów pisma z nakazem przed sondowym żadnej odpowiedzi do dnia dzisiejszego

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PHU Marpasz Marek Zabielski?

Rolnik z pomoża

Mam pytanie co wyszło w koncu z prasą z 587 metal fach czy firma Marpasz już ją naprawiła dla rolnika i czy serwis w tej firmie wszystkich klientów tak traktują, że trxeba czekać po 2 lat zanim się zjawią.

Wanda

Sądząc po stronie to dział serwisowy stanowi jedna osoba. Czy to znaczy, że firma nie zatrudnia własnych serwisantów do jeżdżenia po rolnikach na ich zgłoszenia, tylko ma umowy z ludźmi w różnych miejscach kraju? Pytam, bo mój ślubny szuka pracy w delegacjach. Ile by mógł zarabiać?

Lidia

Pan tak miał, że tak pisze? A co się stało jeśli można spytać, w czym problem był?

@Lidia

I nadal jest ponieważ od 1.5 roku czekam na serwis do prasy z 587 metal fach. Problem jest z serwisem marpasz. Po świętach nagram filmik na youtube i pokaze gdzie tkwi problem ile pism wysłane przez adwokata i jak traktują klijenta. Marpasz odsyła do Metal fachu do serwisu a Metal fach do Marpasz czyli gdzieś jest problem.

Eugieniusz
@Rolnik

Dzień dobry czy prezes firmy Marpasz Pan Zabielski w końcu powie chocież słowo w sprawie prasy z587 metal fach. Czy to jednak prawda co rolnik pisze że już czeka 1.5 roku na serwis. Skoro to prawda to rolnicy i firmy powinni omijac tą firmę. Nigdy jak tak nie pozwole synowi kupić u nich zadnej maszyny.

@Rolnik

I Pan tak już teraz czeka na informację od firmy czy jesteście w stałym kontakcie? Nie znam się niestety na tym ale z obiektywnego punktu widzenia, to która z tych firm powinna się tym zająć? Faktycznie ta tutaj?

@Lidia

Nie odbierają już telefonu o demnie. Każda firma sprzedaje maszyne wraz z gwarancją dla dilera tak zwana umowa dilerska 7.2 z producentem. Skoro kupiłem prase w firmie Marpasz to oczekuje od nich serwisu do tej prasy z587

Jak się pracuje z ludźmi z PHU Marpasz Marek Zabielski?

Wój zed

Ic i sprawć to sie dowiesz lub poczytaj opinie to może ci coś zaświta.

Paulina
@Wój zed

A ty nie możesz napisać? Do każdej pracy trzeba iść osobiście żeby się dowiedzieć jak jest? Niezła turystyka by była

@Paulina

Widac jak potraktował Marpasz klijenta ktury kupił prase z 587 metal fach.

@Wój zed

Ta prasa tego klijenta jusz pracóje , tagże nie gadaj głópod, zapomniał podpiońć jom do wauka

@Rolnik

Własnie widziałem jak pracuje zjeździłem specjslnie ją zobaczyć. Od 07.06.2021 żaden serwis nie przyjechał do rolnika to jest poraszka co Marpasz pan Zabielski jak potraktował tego rolnika. 3 letnia prasa a 2 usterki nie usunięte.

Rolnik

Kupiłem u nich prasę z 587 metal fach. Było wszystko pięknie dopuki nie zgłosiłem 2 usterki dnia 07.06 2021 a gwarancja kończyła się dnia 10.06 2021. W tym momęcie zaczeły sie schodki diler odprawia do producenta a producent do dilera ponieważ Marpasz pan zabielski odpowiada za gwarancję. Pan zabielski twierdzi że prasa jest w dobrym stanie i nie jest zepsuta. Jak można stwierdzić cos takiego jak nie było serwisu do dziś a już prawie miną rok od zgłoszenia. Mimo wysłania kilku pism przez adwokata i przypominania się kazdego dnia w wiadomościach sms na kilka nŕ telefony nikt nie reaguje. Firma marpasz jest nie uczciwa nie odpowiedzialna i nie ceni swoich klientów. Nie polecę nikomu tego dilera maszyn rolniczych.

Rolnik

Nie polecam bieże pieniądze montuje tura i myśli że ktoś jest głupi. Zakupiłem takiego tura został zamontowany oczywiście wszystko było dobrze jak zgłosiłem usterkę przyjechał serwis i to naprawił wtedy myślałem że to dobra firma ale zauważyłem kolejne usterki więc powiedziałem o tym serwisantowi nadrugi dzień dzwoni do nie sprzedawca z pretensjami że wymyśla problemy moim zdaniem odklejający się spaw to nie jest wymyślony problem oczywiście tylko wedłóg mnie.

Adrian Kochanowski
@Rolnik

Moje zdanie I Jak kupujesz tura. I nie zauważasz jakichś problemów to nie jest wina dealera tylko twoja powinieneś poczekać i zobaczyć czy wszystko jest na pewno w porządku i wtedy dogadać się z dealerem sam piszesz ze to nie jest wymyślony problem czyli tez pomyślałeś, że mógł pomyśleć że, go oszukujesz Polecam, Serdecznie

Klient zwykly rolnik

Pan Marek jest dobrym prezesem po prostu ma duzo na glowie i chodzi caly czas zmeczony. Czasami zamiast dzwonienia lub pisania lepiej przyjechac ja przyjechalem i wszystko zostalo zalatwione. Kto z was pamietal by o kliencie ktory zadzwonil i napisal 6tygodni temu.Niestety charakter ma taki jaki ma ale charakteru nie zmienisz tylko sposob bycia. Trudno ustosunkowac sie do kazdego klienta skoro kazdy jest inny a prosto to tez nie jest. Jak przyjezdza do ciebie serwis i ci naprawia maszyne a ty po 2 tygodniach znowu sie zglaszasz zeby naprawic no to juz wtedy ciezko bo duzo jest ludzi ktorzy chca cie oszukac :(

prow

Rozliczałem tam PROW pierwszy i ostatni raz. Nie wierzcie temu Panu nawet na pół słowa, obiecuje nie wiadomo co a na koniec i tak was wyd..ma. Gadkę to on ma można się dać złapać. Jeżeli jakieś negocjacje to wszystko słowo w słowo bierzcie na piśmie. Wciska zardzewiałe maszyny które powinny wrócić do fabryki.

@prow

To prawda

Czarek

Forum pracownicze z całą pewnością nie jest dobrym i właściwym do zostawiania uwag przez klientów.

Natalia

Myślę, że tylko dobra praca może być powodem do omijania tego forum!

Leszek

Szkoda, że nikt z pracowników nie korzysta z tego forum, liczyłem na informacje.

Gospodarz

Polecam firmę! Wzięłem wszystkie maszyny uprawowe, przyczepy, czy rozrzutnik obornika z Marpaszu na PROW. Ciągnik i prasę z innego źródła. Awarii uległ mi rozrzutnik obornika ok godziny 19, następnego dnia o godzinie 9 rano przyjechał syn Pana Marka, wszystko zostało naprawione jak należy! Polecam serdecznie! Prawda jest taka że wszyscy którzy piszą te bluzgi na jego temat to i tak wrócą po maszynę do niego bo ceny ma najniższe!

Gospodarz

Polecam firmę! Wzięłem wszystkie maszyny uprawowe czy przyczepy od Pana Marka na PROW. Ciągnik i prasę z innego źródła. Awarii uległ mi rozrzutnik obornika ok godziny 19, następnego dnia o godzinie 9 rano przyjechał syn Pana Marka, wszystko zostało naprawione jak należy! Polecam serdecznie! Prawda jest taka że wszyscy którzy piszą te bluzgi na jego temat to i tak wrócą po maszynę do niego bo ceny ma najniższe!

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Marpasz Marek Zabielski - Korytki

PHU Marpasz Marek Zabielski