Opinie o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Balex Metal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Balex Metal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Koronawirus

Czy to prawda, że w zakładzie wykryto koronawirusa?

@Koronawirus

Wykryto. Podobno od razu zabrano mu premię więc się obraził i poszedł na L4

theEndIsNigh

Ktoś z biura?

Owad
@Koronawirus

Nie ma wirusa w zakładzie. Ktoś już usunął mój poprzedni wpis. Korona to jedna wielka ściema.

Wodzirej
@Owad

Nie ma wirusa na firmie przecież to nie wesele że się można zarazić.

@Wodzirej

Na Balexie nie ma korona wirusa za to panuje sraczka, ludzi się nie szanuje i zwalnia a potem jak jest potrzeba to wykorzystuje się tych co jeszcze zostali dając im zarobić parę groszy po godzinach,a jak nie zostaniesz to ci grożą ...

Nasza Szkapa
@Y

Zdziwiony od zawsze tak było i zawsze tak bedzie. SZtuka to sztuka ludzie sa to macie robic nikogo nie interesuje ze wiekszość to statyści

Halo
@Nasza Szkapa

Tak jak napisał jeden wyżej, zawsze tak tam było w tym zakładzie, to praca za najniższą krajową, nic się nie zmienia i nie zmieni nigdy, to Ty możesz zmienić pracę, szkoda czasu tam siedzieć i się kisić. Pozdrawiam.

Pani z biura

Proszę zarezerwujcie jeszcze jedno miejsce w Izopanelu dla Marzenki napewno się tam odnajdzie bo jej czas dobiego końca z góry dziękuję

izoludek
@Pani z biura

Nie no tak to się konkurencji nie wykańcza;)

Szybki maciek
@Pani z biura

Sluchaj chlopie, my marzenke przyjmiemy z najwieksza rozkosza!!ale wzamian wam oddamy emila ktory jest kierownikiem do spraw zaladunkow gdzie u was dziennie sam ladowal aut 120 i byl nie zastapiony, bo u nas w izopanelu 20 aut zajmuje prawie 12 godzi... wiec powiecie mi ludziki jakim cudem uwas tyle aut robil a unas nie daje rady co jest nie tak... bo jak narazie to udaje patafiana i chodzi jak by go kot (usunięte przez administratora)

Brajan
@Szybki maciek

To wy tam w Izopanelu 20 aut tylko ładujecie??? O matko!!!

Luc

Jestem mechanikiem, zastanawiam się nad balexem.czy są nadgodziny i jak płatne?

Endrju
@Luc

Szkoda czasu naprawdę lepiej poszukać czegoś innego i nie tracić czasu

Kuka
@Luc

Nadgodziny płatne zgodnie z przepisami.

theEndIsNigh

Zero dyskusji o nowym "dajrektorze" i jego zmianach w poprawie efektywności pracy? Aż dziwne

Endrju
@theEndIsNigh

A co tu pisać nastepny poganiacz dla którego słupki ponad wszystko przecież on nie przyszyedł po to by sie nad wami litować tylko wyciagnac ile sie da

Byłam w Balex na 2 rozmowach przeciągu 3 lat. Zawsze czekałam ponad 20 minut mimo omówionej godziny. Sama rozmowa typowa powtarzające się pytania jakich wiele w internecie, generalnie pytania te w zaden sposob nie odzwierciedlaly mojego doswiadczenia i wiedzy i nie wiem na jakiej podstawie mozna w tym przypadku podjac decyzje o zatrudnieniu, bo Panie nie mają o specyfice stanowiska zielonego pojecia. Pani Dyrektor starała się być miła, jednak czuć było oschłość i apodyktyczność podczas spotkania, odnioslam wrazenie, że ta Pani ma problem i na pewno moze byc problem z mobbingiem, bo odnioslam wrazenie, że ona jest osoba nie znoszącą sprzeciwu. Nie otrzymalam zadnej informacji zwrotnej po rozmowie mimo deklaracji w obu przypadkach.

W jakim zakresie się dobrze czuje, jakie doświadczenie jest dla mnie najcenniejsze i dla czego. Pytania po angielsku jakie mam plany na weekend...

xyz

Szukam świeżych opinii na temat pracy w biurze. Warto aplikować do Balex'u?

Kula
@xyz

Warto.

kobieta

Niestety nie szanują pracownika, znajomości liczą się tu ponad wszystko. Są niegotowi na faktyczny biznes i pozostają z fazie aspiracji. Zarządzanie jest na bardzo miernym poziomie. To nadal firemka z pierdziszewa a nie żadne Korpo..

Kula
@kobieta

Dlavzego?

@Kula

Bo kula jest okrągła

Ciekawski

Co tam w Balexie? Od miesiąca żadnych nowości?

@Ciekawski

Cisza przed burzą!

Haha

Bo Ty w Balexie masz w "euro" płacone on w złotówkach, dlatego (usunięte przez administratora) dalej za te śmieszne pieniądze, takich tam potrzebują roboli za pół darmo, takich jak ty hahaha.

Rajan

A jak tam praca na obrubkach polecacie5

Jo
@Rajan

Polecam lepszej fuchy nie znajdziesz ani się nie narobisz ani nie zarobisz

endrju

A żebyś wiedział :) Pamietajcie koledzy mechanicy z internetów można wszystko naprawić nawet kosiarke wszytko tam jest nie trzeba się znać : DDDDDD

Ur
@endrju

Masz rację zrezygnować z działu technicznego niech operatorzy sami sobie maszyny naprawiają, przecież (usunięte przez administratora) mają wyćwiczony siedzą po 8 godzin i gapią się w telefony zamiast pilnować produkcji... ja chyba też poszukam pracy na produkcji bo Ur w balexie to nieopłacalna fucha, mniej zarobione niż świeży operator... szkoda pisać

Bbe
@Ur

Jestem mechanikiem na balexie jak szedłem ostatnio nad stawem to mi kaczki chleb rzucały bo się dowiedziały jak tu płacą....;-(

Rajan

Czemu reżim to co tam takiego się dzieje

STOP

Koniec z tym

Alex

Zgryz że sciany sam 1 poleciał podpisać A tak się zazekal drugi kamilek brawo dla nich to oni wchodzą w (usunięte przez administratora) bez mydła w nich oparcie bo (usunięte przez administratora) godziny potrafią bo 60% mają I co w domu powiedzą heh barany pozdro dla.nich

Janek 74

Co powiecie na pracę na węglowym w Wejherowie tzw okres próbny bez umowy, po 8 H pracy na tzw akordzie [workiwanie węgla i inne prace], w podziękowaniu właściciel [pracodawca], rzucił 50 zł na ziemię a świadkiem był pracownik. Bardzo przykre doświadczenie. Nigdy w życiu takich przeżyć. PS to balex metal to jest mód

@Janek 74

Gdzie ty szukasz pracy,jak by mi tak zrobił to bym mu w (usunięte przez administratora) wsadził te kasę i wysypał wszystkie worki które nasypałem... Balex to miód ale w uszach

Graczyk
@Janek 74

A ty to z rodziny jesteś tych zarządzających ta firma obrońca się znalazł !!!!

Alojzy

Linie stoją nie zarabiają w powodu działu technicznego , brak mechaników dostali powyzej 1900 zł za ciężką pracę w kwietniu gdzie zapierdziel był wkurzyli się i są na L4 wielkie brawa za solidarność z kolegami z działu . Jest to tylko i wyłącznie zasługa nie ugiętej Wielkiej dr marzenki która powinna ponieść konsekwencje strat które firma ponosi Brawo ty

Były...
@Alojzy

Podpisali, że będą robić za minus 40%? Niestety podpisali...tyle to mój dziadek w 1984 jako mechanik zarabiał. A firma z tego co wiem to produkuje pełną parą, ładnie was w "konia"zrobili. Dziwne, że szybciej nie poszli na chorobowe, pracy do okoła dużo, i na pewno więcej niż za 1900zł haha. Lepiej odejść niż za tyle pracować. Beka hahaha.

Ziom
@Były...

Niestety choroba nie wybiera mechanik,elektryk... też człowiek rozchorować się może kasowirus panuje.

Karmak
@Alojzy

Jak to linie stoją podobno ten mały karakana bez szkoły,kłamczuch i zło...jej twierdzi że jest w stanie uruchomić i obsłużyć każdą maszynę na linii - panie Kazik bież się pan do roboty bo ludzią metry uciekają...

endrju
@Alojzy

U nas premie obiecuja za zrobienie profilarek

Ziom
@endrju

U nas też obiecywali a jak przyszło co do czego to zapomnieli i trzeba było się wykłócić o swoje ciężko zarobione pieniądze.... więc uważaj bo w tym zakładzie słowo nie jest warte funta kłaków z d...py

Szkoda gadac
@Alojzy

Jaki problem ? Masz (usunięte przez administratora) tam jest wszytko mozna nawet kosiake naprawic w tm szkolenia robia haha

Asus

Nie polecam firmy. Firma dużo obiecuję na rozmowach i nie spełnia swoich obietnic. Po obcięciu wynagrodzenia na 60% spedycja, bok, kierowcy zarabiają ledwie 2000zl za cały m-c. (usunięte przez administratora)

To ki
@Asus

To nie firma obiecuję tylko ludzie którzy w niej pracują są to ludzie którzy zjedli by z pod siebie żeby zostać na stanowisku ale po tej akcji z obniżkami pensji stracili resztę mojego zaufania i szacunku, karma wraca i przy najbliższej okazji na pewno się odwdzięczę za potrącenie z pensji

Pozdrawiam wszystkich wydymanych na 40% to dzięki wam firma stanie się silniejsza i będziemy mogli przejść przez kryzys bez strat i jeszcze na tym zarobimy

@Marek

Przecież firma póki co pracuje ,więc nie ma żadnych cięć ,dzieki tym którzy nie podpisali cyrografów !

Obecny pracownik

Zawsze jest jakieś wyjście, bo niby co się stało z tymi którzy nie podpisali ???

Pracownik3
@Obecny pracownik

Ci co nie podpisali i tak się nie przyznają tylko będą twierdzić że wyszli na tym lepiej.

@Pracownik3

100% zawsze będzie lepsze niż 60%,wiec co mieliby ukrywać !?

@Obecny pracownik

W regulaminie pracy jaki podaje Balex jest wyraźnie napisane że nie można dyskryminować pracowników więc się pytam dlaczego jednym zabrali kasę a innym nie czy są lepsi i gorsi na tej firmie...

@Prawo

Podpisałeś aneks ,to do kogo te pretensje !

Misiek

Wyjście zawsze jest. Wszędzie do okola do roboty szukają, jakbyśmy się wszyscy postawili i złożyli dokumenty to musieliby zmienić decyzje

@Misiek

Była możliwość ,żeby wykazać się solidarnoscią i pokazać siłę załogi.Jak się wyłamałeś i zgodziłeś na gorsze warunki to teraz pracuj albo sam się zwalniaj a nie szukaj głupszych od siebie !

@Obecny pracownik

Mi nie chodzi o kasę tylko o przestrzeganie regulaminu...

@Prawo

No właśnie wszystko jest zgodne z regulaminem.Każdy dostanie to co ma na umowie, podpisanej zgodnie przez dwie strony.Wcześniej też mieliśmy różne umowy i stawki .

@Obecny pracownik

Jeśli zmniejsza się pracownikowi pensje to powinno się też zmniejszyć liczbę obowiązków lub godzin pracy,nie mów że podpisanie było dobrowolne bo to nie prawda-było strasznie zwolnieniami...

@Prawo

Oczywiście ,że podpisanie aneksów było dobrowolne.Jeżeli czułeś się zastraszany to trzeba było to zgłosić zgodnie z prawem do Pip-u.

Bardzo dobra decyzja !

@Obecny pracownik

O czym tu wgl pisac, nawet jesli teraz przycwaniakowales bo chciales byc najmadrzejszy i wielki pracownik to zobaczysz co bedzie z Toba wkrotce, tak wiec juz Ci dziekujemy .

Obecny pracownik

O mnie się martwić nie musisz.A tak a'propos wysłałeś maila do głownej siedziby Kingspana jak we wczesniejszym poście agitowałeś !?

Ciesze sie ze tak zrobiles i mysle ze szybko bedzie to zweryfikowane Ale brawo aTy .

Kasjer
@Obecny pracownik

Cięcia są tylko jeszcze cię nie obejmą ale co się odwlecze to nieuciecze poczekajmy do 10 maja .... wtedy zobaczymy

@Kasjer

Wasza troska o mnie jest naprawde godna podziwu, wzruszyłem się !

Obecny pracownik

Żadnych,nie mierz innych swoją miarą!

Jojo
@Obecny pracownik

Noestety ale ci co nie podpisali nawet jak pracuja sa inaczej rozliczani

Kasjer
@Obecny pracownik

Stylistycznie słabo żeś to napisał mądrusiu..

@pracownik
@Obecny pracownik

Ci co nie podpisali dostali wypowiedzenie umowy pracy

Zły
@@pracownik

Ktoś potwierdzi czy to blef...

Robol

Myślałem że z tym aneksem - 40% to był żart ale to co na konto wpłynęło za ciężką pracę w kwietniu to chyba kpina...władza się ucieszyła że zapier... kasę oczywiście za "porozumieniem" Boże widzisz i nie grzmisz ...

@Robol

A czego się spodziewałeś ?! Zgodziłeś się na obniżkę o 40 %, to masz dokładnie tyle na ile się zgodziłeś ! Nie ,żebym się z tego cieszył ,ale takie są konsekwencje braku jedności i solidarności wśród załogi ! To smutne ,ale takie jest życie !

@Obecny pracownik

Dodam tylko ,że zarząd widząc ,że w ciągu miesiąca nie było żadnego spadku obrotów powinien się honorowo wycować z tych umów ,ale do tego to trzeba by mieć przysłowiowe jaja. Znając Marchocką i tego malowanego prezesa nie mam złudzeń ,że to nie nastąpi ! Pozdrawiam !

Okradziony

Wreszcie jest i już wiem że nareszcie uda mi się ją przepić w całości- wypłata za kwiecień po dobrowolnej obniżce

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Balex Metal Sp. z o. o.?

Całe wpływa

@Odpowiedz

Całe wynagrodzenie zgodnie z aneksem do umowy niektórzy zgodzili się dobrowolne zrezygnować z 40% procent wynagrodzenia na rzecz innych którym grozi utrata pracy i bezrobocie za granicą by nie musieli klepać bidy za 1000 euro miesięcznie....

@Odpowiedz

A nie mógłbyś tak bardziej po polsku napisać ,bo z tego potoku twoich myśli to nie wiadomo o co Tobie chodzi !!!

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Balex Metal Sp. z o. o. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Balex Metal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balex Metal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balex Metal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balex Metal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Balex Metal Sp. z o. o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balex Metal Sp. z o. o.