Balex Metal

Bolszewo

Opinie o Balex Metal

Odp 2016-08-02 14:11:36
Po prostu wtedy kiedy nie ma czegoś na placu a mają zapisane na kartce, ze to wywieźli Ci z produkcji na plac
Łodziak 2016-08-05 00:06:48
Jeśli chcesz rozwoju i szukasz czegoś sensownego to naprawdę szukaj dalej. Zarobki niewysokie, w dodatku rozbite na premię i podstawę, chorując 5 dni w miesiącu - a każdemu może się zdarzyć tracisz 1/3 wypłaty, zwroty za delegacje (na szczęście są rzadkie) to droga przez mękę, trwa to przynajmniej 2 miesiące. Balex to istny cyrk, przychodzisz do pracy o 6:55, a wychodzisz o 15:05, za każde spóźnienie 15 minut kary- wychodzisz 15:20. Jeśli nie masz pracy, to możesz spróbować, jeśli masz w miarę sensowną pracę to nie radzę tu próbować. Ja po 2 tyg. miałem dość tej firmy... Naprawdę z bólem serca, ale nie mogę o tej firmie powiedzieć ani jednego dobrego słowa o tej firmie...
kaetka 2016-08-05 11:35:49
Zgadzam sie....balex to syf naprawde. Takiej rotacji i tak niskich zarobkow nie ma nigdzie. Prosze sie tu zatrudnic i przekonac. Zero premii zero wsparcia ta firma to sloma z butow. Bony na gwoazdke? Przeciez ludzie to jest wasz fundusz socjalny !!! To zadna laska tu nie ma firmowych imprez to gdzies socjala musza upchnac.
Pacua 2016-08-05 11:59:24
Premia kwartalna w Bok ok 300 zł
Wojtek 2016-08-06 11:28:21
Oczywiście, szkolenie nad morzem i zwrot delegacji po 2 miesiącach albo w ogóle. Co to za szkolenie? Byles w ogóle kretynie kiedyś na szkoleniu?
Siema hejter 2016-08-08 19:07:46
Zgadzam się z Tobą "ach", lecz jeśli zamierzasz podjąć prace w Tomaszowie to szkolenie nad morzem traktuj tylko jako wycieczkę bo tam panują inne zasady inny świat z niczym wspólnym z Tomaszowem. Jedynym plusem jest poznanie ludzi z którymi ewentualnie się skontaktujesz później, poza tym nic więcej.
puszek 2016-08-08 19:47:47
Ta firma to jedna wielka porazka.....naprawde warto sie samemu przekonac,ze tak szybko czlowiek zaczyna szukac innej pracy. Czlowiek jest smieciem panuje atmosfera wielkiego spiecia. Prezesi nie szanuja nikogo...no i jedno wielkie plotkarstwo i donosicielstwo. Pracowalem tam rok i najwiekszym szczesciem bylo opuszczenie tej firmy. Zarobki marne zero wsparcia i najwieksza rotacja ze wszystkich firm chyba.....wszyscy uciekaja albo sa zwalniani. Oni nie placa nawet stawek rynkowych na konkretnym stanowisku.
Martyna M. 2016-08-10 12:59:39
Cześć Ludzie,

widziałam, że poszukują kogoś do biura z płynnym niemieckim.
Obecnie pracuję w dużej firmie meblarskiej i zarabiam na rękę 6.000 złotych, ale chcę się przenieść z rodziną spowrotem na Pomorze.
Myślicie, że u Was też jest taka dobra stawka jak na południu Polski czy nie warto się tą firmą interesować?
Nie chodzi mi tylko o zarobki, a ludzi. Właśnie jakoś najbardziej dogaduję się z pracownikami naszej produkcji, choć jestem z biura. Nie wiem jak tam u Was jest między biurowcami a pracownikami produkcyjnymi, czy takie podejście jest mile widziane.

Pozdrawiam,

Martyna
Martyna M. 2016-08-10 13:00:19
Cześć Ludzie,

widziałam, że poszukują kogoś do biura z płynnym niemieckim (Bolszewo).

Pozdrawiam,

Martyna
mycha 2016-08-10 13:54:27
Balex zaplaci Ci z niemieckim 2500 :) przekonaj si sama na rozmowie.
mycha 2016-08-10 13:54:54
Balex zaplaci Ci z niemieckim 2500 :) przekonaj si sama na rozmowie.
Martyna M. 2016-08-11 09:13:44
@ Mis,

ja jestem warta 6.000 zl na reke, dobrze o tym wiem :) Pracuje kompletnie samodzielnie, jestem samoukiem i teraz przejelam dodatkowo dzial marketingu i sama wszystko prowadze. Ja nawet zadnego przelozonego nie potrzebuje. No to poszukam sobie moze lepiej innej firmy w regionie Pomorza, z wyzsza stawka.

Pozdrawiam

MM
mis 2016-08-11 09:58:47
Tu nie o to chodzi ile jest Pani warta...Balex to zdzierusy w zyciu tyle nie zaplaca. Ludzie uciekaja tu masowo poniekad z powodu zarobkow.....
1800 2016-08-16 06:54:52
Dobre wynagrodzenie to pewnie ma na myśli 1800zloty
winky 2016-08-18 13:13:47
Jakie zarobki na dzisiaj (netto)? czy rzeczywiscie daja samochod, laptop, telefon?
Nowy 2016-08-22 06:42:44
Samochód laptop telefon? W pracy masz monitor 15cali a Ty się pytasz o laptopa? Nawet gdy z Bolszewa przyjeżdżali w ramach zastepstwa lub pomocy w Tomaszowie to nie posiadali laptopa. O telefonie a tym bardziej o samochodzie nie wspomne
kkk 2016-08-23 08:59:42
Niekompetentni byli?
Janusz 2016-09-02 21:49:38
Witam . w jakim systemie godzinnym pracuje sie na obsłudze maszyn ? i ewentualnie ile mozna zarobic na tym stanowisku. z gory dziekuje
kk 2016-09-04 14:40:15
Tragedia!! W BM Tomaszów właśnie zabrano pracownikom po 500zł przez jakąś reklamacje. Zmuszają do nadgodzin i nikt nikogo nie pyta o zdanie. Przepracowane 250godzin miesięcznie już nikogo nie dziwi, bo to w sezonie standard. Mam nadzieję, że zajmie się tym inspekcja pracy.
Olaf 2016-09-04 20:34:47
Balex to największe ścierwo w Polsce.....
Polo 2016-09-05 08:06:11
Dostaniesz około 2500 netto. Bez podwyżki na następne ileś lat bez możliwości awansu. Żadnych premii i urlop latem tylko 5 dni bo prezesunio nie daje większych. Tam jest taka rotacja :) każdy przychodzi żeby zaraz uciec
Polo 2016-09-05 13:00:51
Wydawać to się może....proponuje spróbować wdepnac w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zbyt wiele osób znam które tam pracowały ...to jest chora firma
Życzliwy 2016-09-08 06:50:48
Dlatego firmy powstają w takich miejscowościach i czekają na ludzi, którzy przyjdą bo nie mają gdzie pracować. Więc odpowiedzcie sobie na pytanie co tam się może dziać. Skupisko ludzi po najniższej krajowej z rozwalonym sprzętem. Najgorzej krytykowanym stanowiskami pracy to spedycja, kierownik magazynu i kierownik produkcji. Najlepsze jest we wszystkim to, że w tej okolicy zawsze znajdzie się ktoś do pracy, ale powoli ludzi biorą kredyty i wyprowadzają się z miasta, żeby nie pracować w Balexie
bezrobotny 2016-09-08 07:41:35
w jakim systemie godzinowym pracuje się na produkcji w balex metal? to jest jedna zmiana? co z weekendami ?
Polo 2016-09-08 08:59:38
Miasta :)oni czekają na takich naiwniakow jak Ty :) co z tego że umowa o pracę , jak za marne grosze :) jakie ubezpieczenie ? Karta Polmedu? KaZda firma to ma .... Balex jest żałosny z funduszu na który ludzie płacą rzuca 400 zł bonu na swieta.
Marko 2016-09-08 19:01:29
Na produkcji w TM s ą dwie zmiany na linij ściennej i jedna na linij dachowej, na thermano też jedna zmiana. W praktyce wygląda to tak, że w sezonie marzec-październik ilość nadgodzin jest porażająca. Bez problemu przepracujesz w miesiącu 230godzin. Wszystkie soboty pracujące nie raz karzą też przychodzić w niedziele. Zarobki na taką ilość nadgodzin nie są rewelacyjne, bo zawsze okroją ci premie za jakąś reklamację. Czyli im więcej pracujesz tym mniej z tego masz tak na prawdę. Urlop, zapomnij, maksymalnie w wakacje 5 dni. Jeżeli ma się rodzinę i jakieś życie prywatne to omijałbym tą firmę z daleka bo z pracy się nie wychodzi. Prezesi i dyrektorzy traktują cie jak podczłowieka, który ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Rotacja pracowników bardzo duża co chwile ktoś się zwalnia.
Były pracownik 2016-09-28 15:21:03
Pracowałem i mogę powiedzieć wszystkim to co zauważyłem. Jedna wielka klika .Powiązania na każdym stanowisku pracy.Plotkarstwo i dziecinada. Sama firma jest ok .Prezes jest wymagający to normalne bo bez tego by nie było tego co jest, ma czym się szczycić, bo jest czym pogratulować.
Najgorsze jest to ze otoczył się kadrą która nie mówi mu prawdy , mówią tylko to co jest im wygodne i to aby nie oberwali po uszach.
Sercem każdej firmy produkcyjnej jest produkcja ludzie a potem maszyny .Wiele razy słyszałem jak jest traktowany szef tej firmy obrzucany błotem a przez kogo przez swoich dyrektorów i kierowników produkcji na hali produkcyjnej,dyskusje z pracownikami to naprawdę jest żałosne. Kierownik który sieje ferment a potem mówi ze ludzie się buntują i maja to wszystko gdzieś to co to za kierownik.Za długo pracuje w tym zakładzie sami koledzy tu nigdy nie będzie ok. Najwyższa pora zmian .
Mam nadzieje ze Prezes firmy zwróci na to uwagę.
włodar 2016-10-07 12:36:27
jakie są tam zarobki bo planuję złożyć papiery i odejść z Ceramiki Paradyż?
było - mineło 2016-10-11 19:36:40
chyba najlepszy komentarz o BM. Spędziłem kilka lat w Bolszewie i tak to właśnie wygląda.
NOONE 2016-10-12 13:56:55
"@ było - mineło - no ale możesz doprecyzować o co ci chodzi, bo powiem szczerze twój komentarz jest dla mhnie całkowicie niezrozumiały? AWidze ze sa nowe oferty pracy wiec wszystko 0powinno być wmiare ok "

p.s. do powyższego wpisu - jak się pojawiają te same oferty pracy to jest też rotacja :)
Hokus Pokus 2016-10-14 16:24:57
Albo i nowe stanowiska pracy :)
Wypłaty jak w zegarku. W tym miesiącu nawet o 3 dni za szybko. Mamy 5 weekendów zamiast 4 ;(
Janusz 2016-10-17 12:25:29
dostałem sie na produkcje do Balex
Były 2016-10-17 13:21:57
Współczuję Ci
Porada 2016-10-19 12:39:25
Po co wiedzieć Ci o co się pytają? Jest tak bardzo malo chetnych osób do pracy tam że zatrudniają ktokolwiek przyjdzie
Polo 2016-10-19 13:48:02
Porada brawo :)))) ci wszyscy którzy tu pisza o rozmowach i rekrutacji nie wiedzą, że należy zatrudni każdego :) wszyscy spierd......z tamtad jak tylko znajdą coś innego. Tam nie ma rozwoju tam jest zajebista rotacja :) widział ktoś kiedyś tyle ogłoszeń non stop o pracę w jakiejś innej firmie? Przecież balex co miesiąc ma ciągle kilkanaście ogłoszeń nie daje wam to do myślenia?
Mati 2016-10-19 19:33:30
Niestety, Polak nie uwierzy dopóki sam nie sprawdzi
Janusz 2016-10-20 14:40:35
pytali gdzie pracowałem , jakie mam wykształcenie , zainteresowania , hobby , ile chciałbym zarabiac. trafiłem na stanowisko produkcji płyt ściennych na dwie zmiany . pierwsza umowa to zlecenie potem umowa o prace na trzy miesiące.
Job 2016-10-23 21:52:18
Biorą wszystkich jak leci. Szybko cie zatrudnili a ty jeszcze szybciej się zwolnisz. Nikt cie tak już w życiu nie okłamie, tak jak zrobił to rekrutujący cię jegomość. To nie miejsce dla inteligentnych ludzi, szybko się o tym przekonasz. Powinni zainstalować "drzwi obrotowe" bo zwykłe nie wytrzymują takiej rotacji pracowników.
Krzysiek 2016-11-07 08:40:55
A jak wyglądają warunki na PH ??
Kolo 2016-11-07 12:18:34
warunki na PH są świetlane - najlepsze na "świecie" :)
Krzysiek 2016-11-07 22:49:30
Dostrzegam tu lekki sarkazm ??:)
Kolo 2016-11-08 18:55:29
Drogi Krzysztofie,
zamiast retoryki można użyć pragmatyki, jak masz lepszy wiatr ustaw żagiel w inny biznes, bo bez wiatru albo dryfowanie lub mielizna a na końcu i tak finansowa "golizna" :)
Krzysiek 2016-11-08 20:56:52
i wszystko jasne:)
alex 2016-11-08 21:02:15
z całego oczywiscie krótkiego mojego pobytu tam najsmieszniejsza w tym wszystkim była rozmowa kwalifikacyjna ( prowadzona przez panią, która odeszla zaraz po 3 miesiacach a przed nia 5 pań pracowalo po 0,5 roku :) jaka to firma jest zajebista itd......pracy zacząłem nowej szukać po miesiacu w tym obozie obłudy
Życzliwy 2016-11-17 22:25:48
Wspolczuje tylko kierownikowi magazynu, praca w budce, jeżdżący na rowerze za 30zloty wśród samych kretynów. Rozmowa bardzo profesjonalna i obiecująca, lecz później wystarczy pierwszy dzień w pracy i człowiek popada w depresje
Jarko 2016-11-17 23:03:13
Hamstwo nie firma wolne dostaniesz jak nie ma roboty czyli nigdy mistrz michal kawal....i jego chlopak mateusz wszystkich podpierdzielaja odradzam ta firme i uwarzajcie na tych ludzi
Rocky 2016-11-20 13:31:40
Zgadzam się z tobą w 110 %...pracujac w tej firmie poznalem kilku życzliwych ludzi w tym w mojej opini kierownika z lini dachowo sciennej lecz tych dwoch przegina pale....ale go**o trzeba omijac tak i jak ta firme. Nadgodziny to nie wybór tylko mus a i tak jak bys dobrze nie pracował to jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wart. Wydaje mi sie ze prezes to juz stracil panowanie nad tym burde** bo po rozmowie z pracownikami dowiedzial by sie co tam sie dzieje i jakie panuja nastroje w firmie
budny 2016-11-22 13:36:01
Firma dno, okradaja cie na każdym kroku, a to w kadrach sie pomylą, a to co innego, kwitki od wyplat dostajesz miesiac po wyplacie i nie jestes w stanie tego wyjaśnić. Zrobisz coś źle i potrącą ci z twoich pieniedzy, Brygadziści sami zasuwaja na stanowiskach produkcyjnych, bo nie ma wyszkolonych ludzi,a ludzi nie ma bo kto bedzie robil caly miesiac na 3 zmiany za 2 tysiące? Rozwożąć pizze zarobisz wiecej ! Omijać firme szerokim łukiem, zanim dostaniecie podwyzke i będziecie zarabiac 2500zł minie kupa czasu
apollo 2016-11-25 21:20:48
a po ostatnich "podwyżkach" stawki godzinowej w tomaszowie każdy dostanie po ok. 200 zł, mniejszą wypłatę.
JJZ 2016-11-27 17:56:49
Stawkę godzinową podnieśli to fakt, ale zabrali pieniądze z premii za wyprodukowane metry. Nikt nie jest głupi i liczyć każdy umie. Po tej pseudo pożywce każdy średnio dostanie o 100-200zł mniejszą wypłatę niż na starych zasadach przed "podwyżką". Tak tylko potrafi Balex Metal. Niby dali podwyżkę ale tak na prawdę zabrali pracownikom pieniądze. KPINA!!! Oczywiście mistrzom zmian niczego nie zabrali więc oni i tak będą poganiać ludzi żeby produkcja była jak największa. Mistrzowie mają z tego pieniądze a pracownik ochłap.
Zostaw swoją opinię o Balex Metal - Bolszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balex Metal