Balex Metal

Bolszewo

Opinie o Balex Metal

było - mineło 2016-10-11 19:36
chyba najlepszy komentarz o BM. Spędziłem kilka lat w Bolszewie i tak to właśnie wygląda.
NOONE 2016-10-12 13:56
"@ było - mineło - no ale możesz doprecyzować o co ci chodzi, bo powiem szczerze twój komentarz jest dla mhnie całkowicie niezrozumiały? AWidze ze sa nowe oferty pracy wiec wszystko 0powinno być wmiare ok "

p.s. do powyższego wpisu - jak się pojawiają te same oferty pracy to jest też rotacja :)
Hokus Pokus 2016-10-14 16:24
Albo i nowe stanowiska pracy :)
Wypłaty jak w zegarku. W tym miesiącu nawet o 3 dni za szybko. Mamy 5 weekendów zamiast 4 ;(
Janusz 2016-10-17 12:25
dostałem sie na produkcje do Balex
Były 2016-10-17 13:21
Współczuję Ci
Porada 2016-10-19 12:39
Po co wiedzieć Ci o co się pytają? Jest tak bardzo malo chetnych osób do pracy tam że zatrudniają ktokolwiek przyjdzie
Polo 2016-10-19 13:48
Porada brawo :)))) ci wszyscy którzy tu pisza o rozmowach i rekrutacji nie wiedzą, że należy zatrudni każdego :) wszyscy spierd......z tamtad jak tylko znajdą coś innego. Tam nie ma rozwoju tam jest zajebista rotacja :) widział ktoś kiedyś tyle ogłoszeń non stop o pracę w jakiejś innej firmie? Przecież balex co miesiąc ma ciągle kilkanaście ogłoszeń nie daje wam to do myślenia?
Mati 2016-10-19 19:33
Niestety, Polak nie uwierzy dopóki sam nie sprawdzi
Janusz 2016-10-20 14:40
pytali gdzie pracowałem , jakie mam wykształcenie , zainteresowania , hobby , ile chciałbym zarabiac. trafiłem na stanowisko produkcji płyt ściennych na dwie zmiany . pierwsza umowa to zlecenie potem umowa o prace na trzy miesiące.
Job 2016-10-23 21:52
Biorą wszystkich jak leci. Szybko cie zatrudnili a ty jeszcze szybciej się zwolnisz. Nikt cie tak już w życiu nie okłamie, tak jak zrobił to rekrutujący cię jegomość. To nie miejsce dla inteligentnych ludzi, szybko się o tym przekonasz. Powinni zainstalować "drzwi obrotowe" bo zwykłe nie wytrzymują takiej rotacji pracowników.
Krzysiek 2016-11-07 08:40
A jak wyglądają warunki na PH ??
Kolo 2016-11-07 12:18
warunki na PH są świetlane - najlepsze na "świecie" :)
Krzysiek 2016-11-07 22:49
Dostrzegam tu lekki sarkazm ??:)
Kolo 2016-11-08 18:55
Drogi Krzysztofie,
zamiast retoryki można użyć pragmatyki, jak masz lepszy wiatr ustaw żagiel w inny biznes, bo bez wiatru albo dryfowanie lub mielizna a na końcu i tak finansowa "golizna" :)
Krzysiek 2016-11-08 20:56
i wszystko jasne:)
alex 2016-11-08 21:02
z całego oczywiscie krótkiego mojego pobytu tam najsmieszniejsza w tym wszystkim była rozmowa kwalifikacyjna ( prowadzona przez panią, która odeszla zaraz po 3 miesiacach a przed nia 5 pań pracowalo po 0,5 roku :) jaka to firma jest zajebista itd......pracy zacząłem nowej szukać po miesiacu w tym obozie obłudy
Życzliwy 2016-11-17 22:25
Wspolczuje tylko kierownikowi magazynu, praca w budce, jeżdżący na rowerze za 30zloty wśród samych kretynów. Rozmowa bardzo profesjonalna i obiecująca, lecz później wystarczy pierwszy dzień w pracy i człowiek popada w depresje
Jarko 2016-11-17 23:03
Hamstwo nie firma wolne dostaniesz jak nie ma roboty czyli nigdy mistrz michal kawal....i jego chlopak mateusz wszystkich podpierdzielaja odradzam ta firme i uwarzajcie na tych ludzi
Rocky 2016-11-20 13:31
Zgadzam się z tobą w 110 %...pracujac w tej firmie poznalem kilku życzliwych ludzi w tym w mojej opini kierownika z lini dachowo sciennej lecz tych dwoch przegina pale....ale go**o trzeba omijac tak i jak ta firme. Nadgodziny to nie wybór tylko mus a i tak jak bys dobrze nie pracował to jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wart. Wydaje mi sie ze prezes to juz stracil panowanie nad tym burde** bo po rozmowie z pracownikami dowiedzial by sie co tam sie dzieje i jakie panuja nastroje w firmie
budny 2016-11-22 13:36
Firma dno, okradaja cie na każdym kroku, a to w kadrach sie pomylą, a to co innego, kwitki od wyplat dostajesz miesiac po wyplacie i nie jestes w stanie tego wyjaśnić. Zrobisz coś źle i potrącą ci z twoich pieniedzy, Brygadziści sami zasuwaja na stanowiskach produkcyjnych, bo nie ma wyszkolonych ludzi,a ludzi nie ma bo kto bedzie robil caly miesiac na 3 zmiany za 2 tysiące? Rozwożąć pizze zarobisz wiecej ! Omijać firme szerokim łukiem, zanim dostaniecie podwyzke i będziecie zarabiac 2500zł minie kupa czasu
apollo 2016-11-25 21:20
a po ostatnich "podwyżkach" stawki godzinowej w tomaszowie każdy dostanie po ok. 200 zł, mniejszą wypłatę.
JJZ 2016-11-27 17:56
Stawkę godzinową podnieśli to fakt, ale zabrali pieniądze z premii za wyprodukowane metry. Nikt nie jest głupi i liczyć każdy umie. Po tej pseudo pożywce każdy średnio dostanie o 100-200zł mniejszą wypłatę niż na starych zasadach przed "podwyżką". Tak tylko potrafi Balex Metal. Niby dali podwyżkę ale tak na prawdę zabrali pracownikom pieniądze. KPINA!!! Oczywiście mistrzom zmian niczego nie zabrali więc oni i tak będą poganiać ludzi żeby produkcja była jak największa. Mistrzowie mają z tego pieniądze a pracownik ochłap.
Gość 2016-12-10 17:13
Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie jesteś już pracownikiem BM. Nikt z aktualnych pracowników takich durnot by nie wypisywał. Zwróć uwagę na to, że takim fermentem szkodzisz wszystkim. Skup się na swojej nowej robocie panie S.
Bolo 2016-12-12 10:52
Czytając wszystkie wypowiedzi na temat BM to nie widzę tutaj nic szczególnego a tym że ktoś wypisuje tu różne rzeczy i czy jest byłym czy terazniejszym pracownikiem. A to że ludzie piszą o tym co tam się dzieje to nie jest nic dziwnego . Miałem złożyć tam papiery ale widzę tu duża dziecinade i prostakow którzy sobie lep używają.
Nowy 2017-01-18 10:53
Ja składam papiery do nich. Wiem że to dobra firma
Stan Stanowczy 2017-01-21 08:28
"Nowy", pracujesz w dziale personalnym :) ?
on 2017-01-30 22:46
ile masz na ręke?
Zubil 2017-02-03 13:18
Balex chce zatrudnić operatora maszyn a jaką kasę dają?
jjj 2017-02-14 18:19
1700 na poczatek i dlugo dlugo wiecej nie dostaniesz, chyba ze jestes uparty i 5 lat sie bedziesz upominać.
Polo 2017-02-14 21:42
Po 5 latach to już będzie pracował gdzie indziej :) z pracy w balexie suchy chleb można żreć....
Gość 2017-02-16 18:58
Teraz jak zwolnili kierownika produkcji cały Balex jest pod rządami dyrektora i jego koleżki z ceramiki. Proponuje naoliwić drzwi żeby się nie urwały jak ludzie będą masowo uciekać. Tak pewnie będzie bo płacą coraz mniej i zostaną same dzieci po maturze. Panowie ostatni gasi światło!
Wentyl 2017-02-16 19:30
Ktorego kierownika produkcji zwolnili?
Niewiem nic o tym?
Borys 2017-02-16 19:59
Wełne zwolnili?
Roki 2017-02-17 12:00
Ciekawe co teraz dalej będzie bo atmosfera nie jest najlepsza wszyscy sa zaskoczeni po tym zwolnieniu a pieniądze sa nie ciekawe większość ludzi którzy maja pojecie jak pracowac mysla o zmianie pracodawcy ciekawe co na to prezes po zatrudnieniach widac ze dyrektor i jego ekipa albo planuja uruchomic drugie plytki w nasym miescie albo piekarnie;)
Pracownik 2017-02-17 12:25
Ta firma wygląda dobrze tylko z zewnątrz nikomu nie polecam kariera tu żadna tak jak i pieniądze
Misiewicz 2017-02-17 13:11
Prezesowi nie zależy na pracownikach tylko na zysku. Dyrektorek i nowy kierowniczek nie znają się na produkcji potrafia tylko burczec że jest brudno bo pojęcia o niczym innym nie mają. Firma 'DZIAD' jak to kiedyś powiedział zwalniający się z dnia na dzień dyrektor G. Jak odejdą doświadczeni operatorzy same maszyny produkcji nie poprowadzą. Balex chyba przestawić się ba bułki.
Norbercik 2017-02-17 19:04
Bedzie tu lepij?
Emsi 2017-02-18 14:32
Lepiej juz bylo
Blacha ha ha 2017-02-19 11:12
Dlaczego zwalniają Pana G.?
On zna caly proces produkcyjny i jest w porządku. Zawsze można sie z nim dogadac.
Nowy kierownik to mało robi i dużo może.
Nie palić fajek bo bedziecie sprzatać cały balex!!!!!
Blacha ha ha 2017-02-19 14:51
Nie chodzcie palić za kontenery tylko do niebieskiej budki. Tam chociaż na głowe nie kapie i mozna usiąść spokojnie na kanapie...
Wełna jeszcze nie zna tych terenow i by zabłądził...
Miami 2017-02-19 15:51
Panowie jak wam się nie podoba to przecież możecie się zwolnić. W okolicy jest parę zakładów, które lepiej płacą. Prezes niech sobie zatrudni Ukraińców, tylko niech ogrodzi zakład drutem kolczastym żeby mu nikt nie uciekł.
Blacha ha ha 2017-02-19 16:06
To zmienią nazwe na Balex Break i ominą podatek po zmianie nazwy. Drut kolczasty ale pod napięciem jakimś większym..
Były pracownik. 2017-02-20 10:30
W Balex-Metal będzie niedługo więcej kierowników i Dyrektorów niż operatorów maszyn. Jedyna rzeczą jaką Ci nowi pseudo kierownicy się zajmują są porządki, oczywiście porządek jest ważny, ale jak widzę kierownika który przekłada jedną tą samą rzecz z jednego konta na drugi to śmiąc mi się chce. Oczywiście ignorowałem niektóre jego polecenia bezsensowne bo produkcja jest 100% ważniejsza. Co z tego że będziesz sprzątał jak przykładowo z 4 tys metrów jakie wyprodukujesz 200m pojedzie z rysą i kto za to zapłaci? TY! Bo nie pilnowałeś produkcji, a kierownik zrobi oczy i się schowa pod miotłę którą sprzątałeś i zwali winę na Ciebie. na lini ma być czystko ale nie jak w muzeum. Albo zmiana produkuje płyty albo stoi i sprząta jak chcą by było tak czysto jak w muzeum.

Ja już zmieniłem pracę, za te same pieniądze można znaleźć dużo spokojniejszą robotę, jeśli byleś operatorem w Balex-metal, a nie pseudo operatorem lub pomocnikiem bez żadnej odpowiedzialności, to poradzisz sobie wszędzie. każde stanowisko jest uzależnione od drugiego, jeśli coś się zepsuło na twoim to wszyscy krzywo na Ciebie patrzą. Niesamowity stres jest w tej firmie, a pieniądze jakie tam zarobisz biorąc pod uwagę milionowe zyski firmy i odpowiedzialność jaka ponosisz będąc Operatorem (nie pomocnikiem czy pseudo operatorem) są śmieszne. Prezes powinien wziąć się porządnie za firmę , bo jak tak dalej pójdzie to Balex będzie zatrudniał ludzi którzy wyprodukują więcej złomu lub reklamacji niż płyt w pierwszym gatunku.

P.S ("pseudo operator" w 5 jesteśmy mocni na stanowisku ale jak mamy zostać we 2 to robimy kupę w majtki i wszystko się pi****doli)

Życzę powodzenia i nie polecam.
Gość 2017-02-23 17:19
Balex to miejsce nastawione jedynie na zysk, ludzie się nie liczą. Co chwila jest jakiś wypadek, bo jak się coś zepsuje naprawione jest w biegu bez zatrzymywania produkcji. Ludzie skaczą po maszynach narażając swoje życie! Za co? Za 2tysie na rękę!?! Coś tu jest nie tak.
Darek 2017-02-24 11:19
Trudno oprzeć się wrażeniu, że te wpisy są przez kogoś inspirowane! Po co robia je osoby już nie związane z Balex-em? Nawet bardzo dobre firmy mają problem z hejtem. Pracownik firmy jest zadowolony ze swojej pracy i wynagrodzenia, tyle mogę zrobić w obronie.
ciekawa 2017-02-24 19:35
A co możecie powiedziec o pracy w księgowości tez jest tak zle jak na produkcji?
Wentyl 2017-02-24 22:26
W tomaszowie nie ma księgowości. Tu rządzą prawa dżungli
Gość 2017-02-24 23:29
Jeżeli ktoś chce zmienić pracę, czyli "polepszyć sobie" to odradzam. Kierownicy różnych działów w tej firmie zmieniają się jak pory roku i to nie jest przenośnia. Typowe "polaczki" kombinują jak tu się wykazać przed prezesem wymyślają niestworzone rzeczy żeby zgnębić pracowników. A i tak góra prędzej czy później dziękuje im za współpracę albo sami odchodzą. Stawka godzinowa zwykłego pracownika jest na poziomie najniższej krajowej a pracuje się przecież z rakotwórczą chemią. Jedyną stałą jest dyrektor nie do ruszenia i nie do przejścia.
ciekawa 2017-02-25 09:19
A mi chodzi o księgowości w bolszewie. Cos możecie powiedziec o niej?

elka 2017-02-25 21:57
A co sadzicie o pray w biurze w Bolszewie?
Zostaw swoją opinię o Balex Metal - Bolszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balex Metal