Opinie o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Balex Metal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Balex Metal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Rozczarowany

Podobno po świętach produkcja ma stanąć - kilka osób idzie na l4 szczególnie tych co podpisało - 40% bo twierdzą że swoje 60% przerobione...

GOŚĆ

Panowie,ale jesteście słabi tyle gadania i co? wielkie nic.To ilu ma teraz Balex wolontariuszy? To co pracujecie za miskę ryżu?Mieliście okazje się zjednoczyć i coś zmienić......

@GOŚĆ

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz

Portal
@GOŚĆ

Na lokalnym portalu tomaszowskim ukazał się artykuł o protestujących pracownikach i zdjęcia aneksów jakie dostali. Wstyd na całe miasto że są jeszcze tacy ludzie którzy się na to zgodzili.

Staruch

Mam zbędnych parę tysięcy złotych chciałbym przekazać tę pieniądze na ratowanie firmy do kogo mam się zgłosić?

Hej jestem Patryk z Vts mam downa i nie rosne. Lubię strasznie dojrzalych Panow. Proszę o kontakt.

Pan rekruter sympatyczny, natomiast kierowniczka pionu produkcyjnego starała się być miła, jednak czuć było oschłość i apodyktyczność podczas spotkania. Sama rozmowa przebiegła raczej profesjonalnie jak na standardy: Opis struktury firmy, stanowiska, pytania techniczne(z zakresu poliuretanów) a także krótka rozmowa w języku angielskim. Na minus można poświadczyć brak odpowiedzi po ponad 3 tygodniach(co było zapewnione).

Pytania branżowe(podczas telekonferencji z kierownikiem z Tomaszowa), krótka rozmowa w j. ang.

Leszno
Socjal

W związku ze zbliżającym się świętami podobno mają być paczki i talony dla pracowników,ale nie w Polsce tylko za granicą Francus dostanie,Niemiec i Irlandczycy z naszej obniżki pensji

Y

I to jest zarząd ...a nie to co w kingspanie balexie

Iddyg

Co wy gadacie bolszewo cała hala 1 podpisuje

Koń
@Iddyg

Hala 1 w Bolszewie jak chce to niech se podpisuje , wiadomo że płyty warstwowe są najważniejsze bo jest z tego największe siano a jak 1 stać to proszę bardzo tylko mi później nie chodzić i nie płakać że jak to wy sobie macie ciężko i że zarabiacie najmniej widzę że Baranowski was jeszcze nie opuścił prawda jest taka że ich czas się skończył pozdrawiam

@Iddyg

Hala 1 to nie H4 i H3. Na H1 sami Ukraińcy są.

Pracownik3
@Koń

Masz rację. Płyty najważniejsze dlatego też podpisały. Tylko żebyś później nie płakał jak to masz ciężko.

...

Z tego co wiem to ukraińcy nie dostają aneksów to jak mogą to podpisać

Kik
@...

I tu jest paradoks teraz Ukrainiec więcej zarobi od Polaka,a dyrekcja się na to godzi i nadal będzie ich zatrudniać Polak Polakowi wilkiem- co za firma co za czasy Polak w Polsce dyskryminowany przez obcokrajowców brawo Mamo

Andrzej P

ja tam nie narzekam, zawsze możecie gdzieś indziej szukać pracy

Były

Nie mogę się nadziwić, że tak duża firma a dokładnie jej pracownicy nie założyli związków zawodowych ???? związki biorą wszytko na barki i bronią pracowników a tu każdy płacze i narzeka a nie korzysta z układu zbiorowego i darmowych prawników

Nie ma lipy. Podpisane to podpisane. Czekam do pierwszej próby obniżenia wynagrodzenia (aneks daje taką możliwość a nie od razu zabiera 40%!!!). Chorobowe zaczną się sypać, przynajmniej ode mnie bo już mnie w krzyżu łupie. Nie ma co pluć jadem bo ktoś się o pracę boi! Trzeba teraz traktować ich tak jak oni nas, bez żalu bez współczucia i jakichś sentymentów. Kto ma niech śle maile do głównej siedziby kingspana ze skargą za złe traktowanie pracowników. Może tam wystosowali tylko takie polecenie ale nie znają realiów wykonania tego wała.

Tom..

Szkoda, że Tomaszów się wykruszył.....pewnie ich nastarszyli jak w Bolszewie, i spanikowali. :)

Pizzd
@Tom..

Co wyście dobrego narobili Tomaszów mieliśmy trzymać się brazem Bolszewo ma jednak jaja bo z produkcji nikt nie podpisał

Kolo
@Pizzd

Produkcja w TM walczyła długo i ganiła tych którzy podpisali pierwsze porozumienie a za dwa dni dali się (usunięte przez administratora)

Koronawirus.

Od 1 kwietnia do 20 kwietnia, radzę w domu siedzieć, ma być największa fala zarażenia koronawirusem, nawet do 11 tysięcy ludzi . Wam dziękują za to, że przyjdziecie i narażacie swoich bliskich na śmierć, premią minus 40%.

Las
@Koronawirus.

W balexie bezpiecznie chemia z którą mamy do czynienia zabija wszystko wirusy bakterie ludzi zwierzęta a ozon z korony najlepiej dezynfekuje,nie ma czego się bać tylko robić za pół darmo

Bolsz..

Bolszewo h3 i h4 też było straszone typu: "wiesz, że kończy Ci się umowa, no jak ktoś nie podpisze to będą konsekwencje, niestety redukcje ludzi, zabieranie premii itd itp." wiadomo, że kogoś zwolnią i ludzie się tu z tym liczą, ale trzymają się razem, bo to jawne wykorzystanie sytuacji, nie można dać się tak zastraszać. W Bolszewie produkują normalnie, i sytuacja na stan dzisiejszy nie wymagała tego by cokolwiek podpisywać, co innego gdyby faktycznie zakład w Bolszewie nie miał zleceń. Niestety jawne wykorzystanie, dobrze, że ludzie tego nie podpisali, bo możliwe że by ich pozamieniali i na to samo by wyszło. Powinno być 100% płatne jak jedzie produkcja i 60% płatne na postoju, lub sama godzinówka na postoju i tak oszczędzają na ludziach bo chłopaków na Lini jest na styk i to dosłownie.

Xxxxl

Tomaszów leszcze wydygali i podpisali... Róbcie tak dalej i niech was dalej ruch..... Kto ma jaja powinien się trzymać swojego zdania i nie dać się zatraszyc a cipeczki się popłakały i dlugopisik do rączki i podpisują co daja????

xx

Przez uprzejmne i nie doinformowane panie od 10 marca czekam na wyplate bo nie chce im sie wyslac druku x3 do zusu. Zasiegnalem po porade i wiem ze pracodawca ma obowiazek po ustaniu umowy wyslac ten druk do zusu !! sprawa trafi do sądu.

TM

I co jak Bolszewo podpisało??

H4 i H3
@TM

H4 i H3 nie podpisało, ogólnie to samo co w tedy - 40% tylko, że inaczej ujęte, pozamieniali by ludzi tak byś chodził 3 razy w tyg i wyszło by tak samo. Masakra....

To teraz zabierzemy inaczej jak pierwszym razem sie nie udało

Koks

Czyli jak?

Żeby nie było to tak jeżeli żeśmy się nie zgodzili na -40% to wymyślili coś innego wiec jeżeli firma stanie np pn wt śr pracujemy czw pt wolny i tak nam nie zapłacą i tak wyjdą na swoim ,takze myśle ze kabinuja żeby tylko uwalić gdzie niby wspominają o przestoju gdzie pracy jest dużo

Endrju

Trzeba dobrze przeczytać zanim sie podpisze napewno cos beda chcieli pokombinować

jlb

Ludzie przychodzą do pracy narażając zdrowie i życie swoje oraz bliskich. Chcą w miarę godnie żyć od 10 do 10 każdego miesiąca a "kokosów" się tu nie zarabia. Czują się niepewnie, bo sytuacja jest z dnia na dzień coraz gorsza (mówię tu o epidemii). To czy WY bando krawaciarzy musicie jeszcze po swojemu mieszać i szukać zarobku na zwykłych pracowniach?? A wiecie dobrze, że zamówień jest na razie mnóstwo. Mało ludzie mają stresu, nie wstyd wam?? Pewnie nie, bo nie wiecie co to wstyd, nie macie pojęcia. Banda robotów żyjących w exelu, tylko słupki i cyferki! Proponuję się odrobinę zastanowić, bo na wasze gigantyczne pensje pracują zwykli ludzie. Bez pracowników te wszystkie zakłady możecie sobie pozamykać a maszyny wysłać na złom. Można też zwinąć interes na Ukrainę skoro to tacy dobrzy fachowcy. Firma to ludzie, zwykli pracownicy a nie WY bez nich jesteście niczym, dotarło? Straszyć bezkarnie to możecie swoje dzieci w domu, ale tutaj w tych wszystkich zakładach nie, za takie pogrywanie czeka sąd pracy.

bbb

Firma dała mi wybór: albo ukradną mi 40% pensji, albo wyrzucą mnie z pracy. To tak jakby do wyboru było ucięcie lewej ręki albo prawej nogi. Ktoś jeszcze czuje się podobnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Balex Metal Sp. z o. o. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Balex Metal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balex Metal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balex Metal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balex Metal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Balex Metal Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balex Metal Sp. z o. o.