Opinie o Pflegehilfe Schweiz w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pflegehilfe Schweiz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pflegehilfe Schweiz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflegehilfe Schweiz w Rzeszów

Margarita35

pracowałam z Private Care24 jeszcze tak się wtedy nazywali ten cały Pan Grzegorz to porazka rekrutacyjna nie wie dokad Cię wysyła nie wie do kogo nie wie z czym będziesz musiała/a się zmierzyć nie wiem kto zatrudnia takich (usunięte przez administratora)

magic

Witam, przeczytałam parę opinii o Firmie Pflege Hilfe - są zróżnicowane, ale ta tutaj wyjątkowo mnie zaniepokoiła. Właśnie do w/w wymienionej firmy miałam aplikować .Czy mogłabym dostać od Was szersze informacje na temat rekrutacji i kariery w tej firmie, powiedzmy pracy jako opiekunka do osób starszych, czy opiekun medyczny na terenie Szwajcarii??? Każda informacja zwrotna jest dla mnie bardz0 cenna. Z góry dziękuje.

Opiekunka

Dziękuję za informację. Napewno nie zadzwonię.

nikol99

uczepiliscie się tego wykształcenia. tu chodzi o inny temet!!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pflegehilfe Schweiz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Ala

Nie znam firmy,ale studia nie świadczą o człowieku. Można mieć średnie wyksztalcenie i doskonale prowadzić firmę . Jednak Twoja opinia i opiekunki każe mieć się na baczości. Miałam do nich dzwonić ,ale jednak rezygnuję.

Henryk2724
@Ala

Studia rzeczywiście nie świadczą o człowieku, ale nawet jeżeli właściciele, czy naganiacze mają studia, to z reguły brak im kompetencji, bo nikt tego od nich nie wymaga. Mało tego jest wiele firm podszywających się pod agencje pracy tymczasowej ( nie są zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) i tego też nikt nie raczy kontrolować.

Zostaw merytoryczną opinię o Pflegehilfe Schweiz - Rzeszów

Pflegehilfe Schweiz