Opinie o Pflegehilfe Schweiz w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pflegehilfe Schweiz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pflegehilfe Schweiz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflegehilfe Schweiz w Rzeszów

Pflegehilfe Schweiz AG to firma prowadzona w jednym i tym samym biurze co Private Care 24 Professional Sp. z o.o. w Warszawie na Wilanowie na tych samych zasadach przez tych samym właścicieli- nieudolną parę mieszanego małżeństwa: ona nieuk Polka bez żadnych studiów, on Szwajcar też nieuk bez żadnych studiów i taka też chaotyczna firmę tworzą razem. Obie firmy niepoważne a pracowników traktują jak bydło zarówno tych w biurze jak i własne opiekunki i to nieważne dokąd jedziesz czy do Niemiec czy do Szwajcarii dla jednych i tych samych właścicieli obu tych firmy jesteś tylko WOŁEM ROBOCZYM MAJĄCYM PRACOWAĆ NA NICH i DAĆ IM KASE I PONAD SIŁY A JAK NIE TO WONNN CZŁOWIEKA NIKT TU W TOBIE ZAUWAŻY nie mówiąc o zasadach wzajemnego poszanowania bo właściciel i właścicielka Pflege Hilfe Schweiz AG i Private Care 24 Professional Sp. z o.o. w Warszawie nie mają sami do siebie szacunku bo tyle sobą reprezentują właśnie. Firmy dno- obie prowadzone bez nieuków bez studiów i wiedzy fachowej z żadnej dziedziny w sposób prymitywny na zasadzie jak oszukam jak orżnę pracownika to wyjdę na swoje. Jeśli szukasz tak prymitywnego pracodawcy bez żadnych zasad moralnych to jesteś pod najlepszym adresem dla obu w.w. firm. gdzie zamiast człowieka widzą w Tobie tylko pieniądze- pieniądze, pieniądze , pieniądze masz robić na właścicieli nieuków bez studiów żadnych, nic więcej się nie liczy a pracownik i jego prawa- to pojęcia nieważne właścicielom obu w.w. firm. Właściciele to prymitywna kołtuneria jakich mało w Warszawie i brak zasad jakichkolwiek.

Pokrzywdzona

Krystyna

Firma które zarabia krocie na opiekunkach! Pracowałam dla nich ! W Szwajcari jako opiekunka zarabia się 4000 chf na rękę , a firma płaci opiekunkom 1800 chf za ciężka prace plus zatrzymuje 200-300 chf urlopowe i wypłaca dopiero po wyjeździe z pracy do polski , po ukończonej pracy . Biorą od rodzin po 6600 chf 7000 chf miesięcznie z czego opiekunce zostaje wypłacone 1800 + 200-300 po ukończonej pracy jak napisałam wyżej . Tak wiec firma zarabia na jednej opiekunce 2500 chf miesięcznie . Nie wspomnę ile problemów było z ubezpieczeniem jak zachorowałam … a teraz nie mają chętnych opiekunek di pracy to wysyłają oferty ze za polecona opiekunkę płacą 150 chf pod warunkiem ze polecona opiekunka przepracuje miesiąc i rodzina będzie z niej zadowolona. Taka prawda o tej firmie.

Pokrzywdzona
@Krystyna

Ta firma płaci 2200 miesięcznie a w rzeczywistości stawka na godzinę policzona za miesiąc pracy daje jeszcze mniej. I to jest wypłata jeszcze przed obowiązkowym ubezpieczeniem które wynosi 300 franków . Tak ze po trzech pierwszych miesiącach pobytu i pracy w Szwajcarii jest to kwota 1900/1800 franków . Szokujące ! I do tego jeszcze firma nie nadzoruje czasu pracy który opiekunka a właściwe to sprzątaczka kucharka musi u klienta pracować . Ja zostałam (usunięte przez administratora) przez osobę u której byłam bo pracowałam nie jako opiekun ale byłam na usługi pani domu w większości czasu. Zostałam tak wyeksploatowana fizycznie ze wróciłam wyniszczona do Polski. Miałam mnóstwo nadgodzin wypracowanych ale osoba u której byłam powiedziała ze nie zapłaci nadwyżki godzin, a firma Pflegehilfe schweiz stwierdziła ze bie należy mi się płaca za prawie 100 nadgodzin. Najpierw mówili ze mam odebrać czas wolny ale jak dowiedzieli się ze to jest dwa tygodnie wolnego czasu, to dali mi wypowiedzenie i wróciłam do domu po sześciu tygodniach zamiast po ośmiu . Za te nadgodziny nie wypłacono mi tłumacząc ze najpierw ich klientka musi im zapłacić żeby oni potem mogli mnie zapalcuc . A klientka nie zapłaci i tyle. Byłam głodna na tej szteli bo pani domu była na diecie ciagle. Jak coś kupiła to od razu mówiła ze to dla męża dla córki dla wnuków . Dla mnie nie było pomimo potrącenia 990 franków kost und logis. Firma została poinformowana o tym wiec po miesiącu zqczelo być lepiej z jedzeniem. Ale wypłata wynagrodzenia za pierwszy miesiąc pobytu tam pokazała problem i (usunięte przez administratora) na nadgodzinach . Bie wypłacono mi ich do dnia dzieiejszgo gdyż klientka nie podpisała mojej listy godzinowej a jej słowo jest nadrzędne nad moim i moimi dowodami ze pracowałam we wskazanych dniach i w czasie nadliczbowym . To okropne dla mnie bo naprawdę mnie wyzyskano i wymęczono w tej willi z basenem i chorym leżącym bijącym wszystkich, bo była agresja u chorego , ataki padaczki , dźwiganie wielkiego mężczyzny , pucowanie podłóg na trzech poziomach i wiele innych . Schudłam , wycienczylam się tam i nie znalazłam sposobu aby agencja zapłaciła uczciwe za moja ciężką pracę. Bardzo bardzo nie polecam ! Nigdy więcej !

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy Pflegehilfe Schweiz ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy firma Pflegehilfe Schweiz w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ja Nowy wpis

Tak, szkolenia finansowane są w całości.

Carmen

Przeciez Dubaj jest drogi i ktos na na to musi zapracowac...Firma-Porazka....

Carmen
@Carmen

wystarczy wpisac w google "Donar Barrelet Sylwia Barrelet " i zobacza Panstwo prawdziwe twarze wlascicieli Pflegehilfe Schweiz

Bona

Pracowałam w obydwu firmach zarówno w Private Care jak i Schweiz Pflege. Nie mogę złego słowa powiedzieć o nich, bo było by to zwyczajnie krzywdzące. Byłam osobiście w Warszawie na Wilanowie w biurze i spotkałam się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Dlatego też uważam, że jeśli ktoś nie miał bezpośrednio kontaktu /nie pracował/ w firmie, to nie powinien wydawać opinii,de facto szkalującej.

Pokrzywdzona Nowy wpis

Krystyna

Pokrzywdzona Nowy wpis
@Krystyna

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pflegehilfe Schweiz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Pflegehilfe Schweiz?

Edia

Dzień dobry, Wypełniłam kilka dokumentów dotyczących mojej osoby, przedstawiłam kilka referencji z poprzednich prac i wypełniłam test w języku polskim z ogólnej podstawowej wiedzy medycznej, nieodzownej w pracy opiekunki. Po tygodniu otrzymałam zlecenie wyjazdu do Szwajcarii :)

Wojciech

A czy firma opiekuje się pracownikami będącymi poza granicą kraju?

@Wojciech

Jeśli skończy się zlecenie na terenie Szwajcarii i wróci się do Polski nie obowiązuje już żadne ubezpieczenie zdrowotne w Polsce

Karol

Ktoś w ostatnim czasie miał okazję wyjechać do pracy jako opiekunka do osób starszych za pośrednictwem firmy Pflegehilfe Schweiz? Ostatnio nie pojawiają się nowe opinie i zastanawia mnie, czy warto aplikować?

Mona
@Karol

Panie Karolu, Szwajcarskie "prawo" ma ich juz na oku. Zwyczajni kombinatorzy i oszusci. Na poczatku obiecuja ok 2250 frankow a w niedlugim czasie otrzyma Pan 1800. Decyzja nalezy do Pana

Bona
@Mona

Głupoty wypisujesz z tymi poborami, bo nie masz wiedzy na ten temat. Firma jak każda inna, może nawet dużo lepsza od innych. Trafiają się różne sztele, ale zawsze jest o nich dokładnie poinformowana opiekunka /n/. Jeśli chodzi o kasę to , zarobki sa w granicach 2300CHF/mc netto plus kasa za urlop i 13stkę oddzielnie na koniec zlecenia wypłacana /ok 1000 CHF za 3/mc/. Najlepiej oczernić, napisać wyssane z palca farmazony....tylko po co, czemu to ma służyć? Oczywiście wszystko co powyżej napisałam wynika z moich osobistych obserwacji i doświadczenia z firmą.

Edi
@Bona

Rozumiem że w ostatnim czasie Pani pracowała z tą firmą i poleca Pani? Zaczynam wdpółpracę i niewiele aktualnych opinii widzę.

OpiekunkaZpowołania
@Karol

Właśnie mam dylemat czy zaryzykować wyjazd z tą firmą. Aktualnie jestem w trakcie podpisywania umowy i tu mam tak dużo wątpliwości. Na umowie ramowej ani umowie konkretnej ani słowa o podani nr konta, anie i zwrocie za transport. Nikt mnie nie zapytał o numer konta - pierwszy raz spotykam się z umową gdzie nie muszę podawać konta. Najpierw była informacja, że zwrot za podróż tylko zakazane bilety, teraz że zwrócą mi chociaż w umowie nie ma o tym ani słowa. Na umowę czekałam koło 2 tygodni, teraz umowa przyszła i Pani przeprosiła ale umowa musi byc potwierdzona przez Szwajcarię, jak poprosiłam sprostowanie umowy otrzymałam informację, że umowa jest ramowa i nic nie można zmieniać to po co czekałam na nią tyle czasu. No i wiadomość od Pani która mnie prowadzi, która napasła: "koszty są po prostu zwracane i tyle " - przepraszam ale dla mnie taka informacja jeżeli nie ma jej jasno w umowie, jest wątpliwa - proszę o państwa doświadczenia jak to jest w praktyce z firmą Pflegehilfe Schweiz AG . Dopiero po moim upomnienie jak Państwo chcą przelać mi wynagrodzenie otrzymałam kolejny dokument nie umowę dokument do wypełnienia odnośnie nr konta i waluty - ale w umowie anie słowa nie ma w doniesieniu do tego dokumentu. Nie wiem czy nie zrezygnuję.

Ala
@Mona

Zgadzam sie

@OpiekunkaZpowołania

Mam pytanie jak wygląda rekrutacja na opiekunkę w tej firmie? Czy po rozmowie w biurze odrazu podpisują z Panią umowę czy trzeba czekać aż pojawi się oferta. Jeśli tak to jak długo trzeba czekać? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

@Karol

Radzę wyłącznie szukać pracy w firmach opieka osób starszych Bezpośrednio u Szwajcarskiego pracodawcy . (usunięte przez administratora)

Bogna

Z pewnością agencja potrafiąca profesjonalnie i dobrze pracować, polecam ,ale trzeba ten rodzaj pracy po prostu lubić.

Kar

No właśnie próbowałam się dowiedzieć jak wyglada opodatkowanie i niestety od toku mnie rekrutują i nie potrafią udzielić informacji czy od tej kwoty na koniec odprowadza się jeszcze jakieś składki ?

@Kar

@Kar jak to rozumieć, że rekrutują Cię od roku? Podpisałaś umowę, a nie wzywają Cię na żadną sztelę i czekasz nadal na skierowanie? Napisz o co chodzi. Dzięki z góry.

Czarek

Normalna firma, dobrze się pracuje. Niestety każa firma może mieć swoich hejterów!

Tymoteusz

Firma ma bardzo dobre opinie na Facebooku więc to jest jakim miarodajnym źródłem o pracy !

Karol

Zastanawia mnie, czy - aby móc pracować jako opiekun za pośrednictwem firmy Pflegehilfe Schweiz - należy mieć odpowiednie kwalifikacje do wykonywania tego zawodu? Firma w jakiś sposób weryfikuje wiedzę i umiejętności potencjalnych pracowników, którzy chcieliby w takim charakterze pracować? Przedstawcie proszę, jak to wygląda.

Karol

Co chciałeś przekazać swoją wypowiedzią w wątku opinii o pracy za pośrednictwem firmy Pflegehilfe Schweiz? Jeżeli nie miałeś zamiaru przekazać czegoś, co jest na temat związany z tą firmą, to proszę, aby tego typu wpisów nie dodawać na forum publicznym, ponieważ nie są one w żaden sposób pomocne dla czytelnika wątku. W dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi, czy w sezonie zimowym również można ubiegać się o pracę za pośrednictwem tej firmy? Może ktoś ma wiedzę na ten temat?

Michaela
@Karol

Dziwne pytanania Pan zadaje. Jesli chodzi o opieke24, nie ma podzialow na okres zimowy czy letni...Prosze zadzwonic do Warszawy i u zrodla otrzyma Pan informacje czy moze u nich "przezimowac".

Karol

Starałem się znaleźć w internecie informację o tym, czy w sezonie zimowym firma Pflegehilfe Schweiz również zatrudnia nowych pracowników do pracy za swoim pośrednictwem? Ktoś ma może informacje na ten temat? Można obecnie starać się o zatrudnienie? Jestem bardzo tego ciekaw.

Grażyna

@Jahron43, czy możesz sprecyzować kwestię odnośnie panującej atmosfery pracy w firmie Pflegehilfe Schweiz? Z Twojej wypowiedzi wynika, iż pracownicy nie są do końca równo traktowani, jak myślisz od czego jest to uzależnione? Czy od zaangażowania i utożsamiania się pracownika z tą firmą? Czy może inne aspekty o tym decydują? Przedstaw swoje informacje na ten temat.

Gregor

Pflegehilfe Schweiz ma opinię dobrego pracodawcy i jeśli komuś jest tak źle to niech ją zmieni!!!

Grażyna

@Waldi, możesz coś więcej napisać na temat warunków pracy oferowanych przez firmę Pflegehilfe Schweiz? Napisz coś na temat atmosfery pomiędzy pracownikami jaka panuje w tej firmie. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy. @Carmen, co konkretnie wpłynęło na wyrażenie przez Ciebie negatywnej opinii odnoście pracy w firmie Pflegehilfe Schweiz? Jeżeli możesz to proszę sprecyzuj swoją wypowiedź.

Jahron43
@Grażyna

uwierz mi że wienkszą część atmosfery panujacej w pracy to problem wszystkich pracownikow nie tylko moj ja nie uwazam zeby osoby mialy lepsze chody u swoich kierownikow. Kazdy powinien byc równy i równo traktowany ja tak uwazam. Ale lubie moja prace

Miro

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Waldi

Mogę powiedzieć jedno, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Ewa .Pracowałam z Firmą Pflegehilfe Schweiz , bardzo jestem zadowolona, Panie w Warszawie są bardzo miłe, zawsze wiedziałam gdzie jadę czego mogę oczekiwać na miejscu , mam umowę z firmą i na pewno jeszcze raz bym pojechała jeżeli otrzymam zlecenie, wypłaty były zawsze w terminie. Nie miałam żadnych problemów z podopiecznymi, może dlatego ,że jestem z wykształcenia i z zawodu pielęgniarką i znam problemy ludzi starszych. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pflegehilfe Schweiz - Rzeszów

Pflegehilfe Schweiz