Pflegehilfe Schweiz

Rzeszów

Opinie o Pflegehilfe Schweiz

Pracownik 2015-04-20 15:09:15
Pflegehilfe Schweiz AG to firma prowadzona w jednym i tym samym biurze co Private Care 24 Professional Sp. z o.o. w Warszawie na Wilanowie na tych samych zasadach przez tych samym właścicieli- nieudolną parę mieszanego małżeństwa: ona nieuk Polka bez żadnych studiów, on Szwajcar też nieuk bez żadnych studiów i taka też chaotyczna firmę tworzą razem. Obie firmy niepoważne a pracowników traktują jak bydło zarówno tych w biurze jak i własne opiekunki i to nieważne dokąd jedziesz czy do Niemiec
czy do Szwajcarii dla jednych i tych samych właścicieli obu tych firmy jesteś tylko WOŁEM ROBOCZYM MAJĄCYM PRACOWAĆ NA NICH i DAĆ IM KASE I PONAD SIŁY A JAK NIE TO WONNN CZŁOWIEKA NIKT TU W TOBIE ZAUWAŻY nie mówiąc o zasadach wzajemnego poszanowania bo właściciel i właścicielka Pflege Hilfe Schweiz AG i Private Care 24 Professional Sp. z o.o. w Warszawie nie mają sami do siebie szacunku bo tyle sobą reprezentują właśnie. Firmy dno- obie prowadzone bez nieuków bez studiów i wiedzy fachowej z
żadnej dziedziny w sposób prymitywny na zasadzie jak oszukam jak orżnę pracownika to wyjdę na swoje. Jeśli szukasz tak prymitywnego pracodawcy bez żadnych zasad moralnych to jesteś pod najlepszym adresem dla obu w.w. firm. gdzie zamiast człowieka widzą w Tobie tylko pieniądze- pieniądze, pieniądze , pieniądze masz robić na właścicieli nieuków bez studiów żadnych, nic więcej się nie liczy a pracownik i jego prawa- to pojęcia nieważne właścicielom obu w.w. firm. Właściciele to prymitywna
kołtuneria jakich mało w Warszawie i brak zasad jakichkolwiek.
opiekunka 2015-08-17 14:28:41
Dziękuję Ci bardzo za ten komentarz,uratowałaś mi życie! Pracowałam dla Private Care24,to się nie mieści w głowie,jacy to oszuści i stręczyciele,za długo by opisywać,bardzo się przez nich wtedy rozchorowałam,za ostatni miesiąc pracy do dziś mi nie zapłacili. No i bym sobie pojechała z tej samej firmy nawet nie wiedząc.....
Ala 2015-11-02 16:55:16
Nie znam firmy,ale studia nie świadczą o człowieku. Można mieć średnie wyksztalcenie i doskonale prowadzić firmę . Jednak Twoja opinia i opiekunki każe mieć się na baczości. Miałam do nich dzwonić ,ale jednak rezygnuję.
nikol99 2016-01-24 17:42:21
uczepiliscie się tego wykształcenia. tu chodzi o inny temet!!!!
Opiekunka 2016-02-26 19:10:06
Dziękuję za informację. Napewno nie zadzwonię.
kopimon 2016-06-13 17:35:36
prawda jest taka, że wszystkie firmy nas okradają, w niemczech jest to przecież ogromny biznes, ty dostajesz 1200 a firmy biotą drugie tyle, więc to jak to się nazywa?, powiedzmy sobie 500 dla firm - ok., ale to co ma miejsce, - powinnyśmy wszystkie zrezygnować z tego pośrednictwa bo bardzo dużą prowizję pobierają, oczywiście reklamując się, że PROWIZJI NIE POBIERAMY, - NIE?, to jak to się nazywa, sorry, ale
magic 2016-06-15 19:27:28
Witam,
przeczytałam parę opinii o Firmie Pflege Hilfe - są zróżnicowane, ale ta tutaj wyjątkowo mnie zaniepokoiła. Właśnie do w/w wymienionej firmy miałam aplikować .Czy mogłabym dostać od Was szersze informacje na temat rekrutacji i kariery w tej firmie, powiedzmy pracy jako opiekunka do osób starszych, czy opiekun medyczny na terenie Szwajcarii??? Każda informacja zwrotna jest dla mnie bardz0 cenna. Z góry dziękuje.
Henryk2724 2016-09-10 22:14:16
Studia rzeczywiście nie świadczą o człowieku, ale nawet jeżeli właściciele, czy naganiacze mają studia,
to z reguły brak im kompetencji, bo nikt tego od nich nie wymaga. Mało tego jest wiele firm podszywających się pod agencje pracy tymczasowej ( nie są zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) i tego też nikt nie raczy kontrolować.
Zostaw swoją opinię o Pflegehilfe Schweiz - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pflegehilfe Schweiz