Opinie o Podravka Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Podravka Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Podravka Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podravka Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

już poza

Przedstawiciele, czyli ci na końcu łańcucha pokarmowego, uważani za "głupich" w oczach "mądrych inaczej" dyrekcji, zarządu, marketingu czy innych wyjętych z rzeczywistości przez Nilsena imbecyli biurowych ... okazuje się że mają świadomość że to właśnie oni przynoszą pieniadze do firmy, a jak się ich nie szanuje i tylko ruga i stawia wymagania z kosmosu to czemu się ktokolwiek dziwi że odchodzą w tempie błyskawicznym ... proponuje wprowadzić akcję 1kg Vegety dla każdego mieszkańca Polski na miesiąc ... obawiam się że za 2 miesiące może okazać się że to mało ... nie pozdrawiam "mądrych inaczej z dyrekcji"

obecny

czego czepiacie się nowego, przecież i tak nic nie zrobi sam, jest genialna Pani dyr oraz prezes który nadal ma złych doradców, zakończy się wszystko zanim się zacznie, dopóki nie wymienią samej góry i kierasów przesiąkniętych nieróbstwem oraz przydupasów wszystkich to nic nie pozmienia się, ci którzy są uczciwi i chcą pracować to ostatnio odchodzą do innych firm tam gdzie nie oszukuje ich sie i nie okrada z zarobionych pieniędzy

stary

Niestety kolego , znam człowieka który z nim pracował. Katastrofa ! Fatalna komunikacja , oczekiwania z czapy , zero wsparcia .Współczuję wszystkim , ta firma nigdy już chyba nie trafi na właściwych i profesjonalnych ludzi.

jeszcze tu

Jest,czy juz sa nowi DYR czy ktos wie co prezentuja itp.Podobno Kraft czy coca cola zeby nie chcieli zrobic kawy vegeta czy napoju ;] bo roznie to z naszymi nowosciami bywa ;]

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Rynku Tradycyjnym w firmie Podravka Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
sprzedający

nie ma już ludzi którzy zostawiali swoje serce w tej firmie, odeszli, zostali zmuszeni do odejścia albo zastapili ich kolesie z towarzystwa wzajemnej adoracji które rozsypało się a niedobitki trzęsą 4 literami czy po zmianach jak przyjda nowi dyr oni pozostaną, akurat obecna Pani dyr handlowa ich nie obroni bo sama chyba nie może uwierzyć w to że została i na dodatek awansowała, co dziennie powinna modlić się za to i Rydzykowi wysyłać podziękę. Dobre czasy moga powrócić jak czystę zrobią głębszą , jest jeszcze kilka osób do wymiany ale nie wiem czy obecne władze to wiedza , raczej nie poniewaz pojęcia nie mają o niczym, tak jak kolega tutaj napisał wyżej, sufit im na głowe spadł i nie bardzo wiedzą co robią, nie ujmując prezesowi, on po prostu jest z innego kraju i jeszcze nie zna naszych zwyczajów i przyzwyczajeń i gustów ani reali rynkowych , nie każdy kraj to była jugosławia gdzie podravka jest w każdym sklepie ze wszystkim ale w niższych cenach niż tutaj. Niech ogarnie sie i zmieni doradców bo nie zmieni sie kompletnie nic w firmie a nawet będzie gorzej. znałem poprzednich dyrektorów i kierowników których już tutaj nie ma , nie wspominając juz o dobrych Ph , to nie powróci. dyr handlowa pokazuje tylko swoimi pomysłami jaka jest nieudolna w działaniu, powinno zrobic się jak w kopalni, wywieźć na taczce i zarządać zmian. ciekawe kiedy wpadnie na kolejny genialny pomysł po którym znowu pensje zmniejszą się i co ważne dalej obroty spadną

podravka

Ogółem jak w każdej firmie jest ciśnienie . Trochę spadł tym na gorze sufit na głowę ale nie ma tragedii . Nowy system motywacyjny nie trafiony nowe produkty "kostki" nie trafione ... Chciałbym żeby to wszystko minęło i wróciły stare czasy . Szkoda ludzi których już nie ma w firmie , każdy z nich Zostawił kawałek siebie i nic z tego nie ma . Zostawisz serce i nic nie ma w zamian . Zmieńcie toooooo ludzie

mmmmm

ja wspominam bardzo miło prace tam przez ostatnie dwa miesiące... Brakuje mi tych ludzi to oni budowali tą firme przez piętnaście lat...byłam jednym z pracowników tymczasowych...pracowali tam wspaniali ludzie którzy zostali na lodzie.... WSPANIALI LUDZIE

fabryka

O fabryce niech wypowiada się ten kto ma pojęcie o produkcji w fabryce. Od 15 lat pracuje ta sama ekipa każdego dnia wywiązując się jak najlepiej z powierzonych zadań.Inne firmy mogą pozazdrościć takiej ekipy. Wykonywaliśmy zadania nawet po bandzie żeby sprzedaż miała z czym w rynek iść.Z szacunkiem o NAS.

DOBRZE

FIRMA JUGOSŁOWIAŃSKA BARDZO DOBRA KAŻDY WIE BO JEMY PRYPRAWY CODZIENNIE.CO Z TEGO JAK KIEROWNICTWO TO BANDA IDIOTÓW..DO PRACY NIE CHCIELI PRZYJMOWAĆ , FIRME POZAPUSZCZLI I POZADŁUŻALI.ZWALNIALI ZA BYLE CO A FIRMA TRACIŁA 40% PODATKU ZA KAŻDEGO ZWOLNIONEGO PRACOWNIKA.STUDENCI EKONOMI NIE ZNALI SIE NA EKONOMI, W FABRYCE BYŁO KILKA OSÓB A PRĄDU ZRZERAŁA TYLE CO 6 HAL PRODUKCYJNYCH I W ICT, PRODUKT BEZ LUDZKIEGO NADZORU TRACIŁ NA WARTOŚCI..ZNAŁEŁ Z TEJ FIRMY JEDENGO DEBILA Z BIURA MIAŁ NIERÓWNO POD SUFITEM MIMO TEGO SIEDZIAŁ I BRAŁ PIENIADZE ZA PARTACTWO...TERAZ CHYBA SIEDZI W PACE

ph ph tu

KONTROLE, KONTROLE...i kto obiektywnie tego dokona? jak ktos z was napisał Martin? Puhalo? Hania? racja, że nie mają wiedzy o rynku i tym co dzieje sie na sklepach, firma zewnętrzna to nie jest dobry pomysł, takie firmy nie są rzetelne a oceny pracowników robia tak aby jak najwiecej zarobic dla siebie, tak to wygląda, skontrolowanie tego wszystkiego to nie jest trudna sprawa, kilka sklepów wyrywkowo z planu kazdego ph, wizyta u dystrybutora i sprawdzenie poprawnosci zamówień, porównanie z danymi z systemu, i wszystko mamy czarno na białym,okazałoby sie szybko kto pracuje uczciwie i jak, kierownicy nie maja na to czasu, a taka osoba ułatwiłaby im pracę i to obiektywnie, przydałaby sie napewno i miałaby co robic, ale kto o tym pomysli, kto wpadnie na taki prosty niebanalny pomysł? jaki zarząd i góra taka cała reszta , ja pracuje rzetelnie i staram sie byc okej wobec klientów i firmy, ale jak czytam i słysze o tym co wyrabiaja inni to krew zalewa, w dwa dni plan? tak to mozna zrobic raport z odsprzedazy od dystrybutora i to jeszcze na klientów u których sie prawdopodobnie nie było, gdzie reszta miesiaca? co wtedy sie robi? kontrola tego spowodowalaby szybko huczne pozegnanie sie z firma kilku osób ze skutkiem natychmiastowym i tak powinno być, ja jeżdże, pracuję, sprzedaję dlatego sie nie boję, ale jak słyszę o tym jak to robia inni to zastanawiam sie czy warto sie starac? bo i po co? te same pieniadze zarobie a nie bede sie przemęczał? może tak trzeba, wtedy ja będe najlepszym ph

lisek

czytając te opinie to obraz tej firmy wydaje sie niezbyt ciekawy, narzekania na marketing, zarząd, dzialania, które nie przynoszą nic dobrego, a wręcz szkodzą, brak kontroli nad ph i tym co robią, a z opisów wynika ze w dwa dni sie plany robi, i nikt tego nie sprawdza, ale ja chce do takiej firmy , w której moge nic nie robic , pisac co mi sie tylko chce ,wpisywac sprzedaże z hurtowni na koniec miesiaca, nie miec kontroli, i brac za to kasę, co zrobic aby mnie przyjeli?

myślący

Jedna wielka FIKCJA ! Zarząd i biuro wraz z marketingiem (o 4 litery go potłuc) stawiają wymagania ... super ale rzeczywistość nie jest taka jak badania nilsena (za które płacą jak za zborze) kostki są super i kostki to "oczko w głowie" prezesa ... puk puk czas się obudzić zakłamane świnie że rynek TT się kurczy a nie rośnie ... ale jak imbecyle są w zarządzie to życzę "powodzenia" w porażce i wywrotce

kobieta pracująca

jakie kontrole ? kto to zrobi ? Martin, Puhalo ? Hanka ? Ania ? a może jacyś kolesie z zaprzyjaźnionej agencji bo komuś trzeba dac zarobic :) Ci ludzie nie maja pojęcia o rynku i rzeczywistości co i jak i gdzie , jak pojada to tylko po to aby kasę nam zabrać i nastraszyć , ale jak widać nie wszyscy PH przejmują się, słyszałam że u naszej najlepszej PH wszystko i wszędzie jest , zresztą jak target robi się w dwa ostatnie dni to jest mega potencjał rynkowy. Nie bójcie się , straszenie jak zawsze a wyjdzie jak co dzień, wielkie g...o , zresztą jak nas wywalą z terminami to już nie będzie czego kontrolować

fiku

Jak slysze audyty ,sprawdzanie,nowe procedury jakie swietne pomysly na to wszystko a BRAK konkretow to krew mnie zalewa .Za 3 tyg rusza reklama to gwiazdy z marketingu i reszta sie obudzily ze do konca marca wszystkie kostki wyleca z sklepow powod wiadomo termin . Powoli pojawiaja sie ceny na Vegete tak wiec znow sie zaczyna.Makro,Selgros dziala a stabilizacja jak zwsze ;]>Najlepsze jest straszenie o kontrolach itp, ze wszzystko musi byc a jak nie to wiadamo,tylko co najciekawsze ludzie sie sami zwalniaja ;]

wytrwały

ludzie o czym Wy tu piszecie, przecież nikt się nie sprzedaje, zostaje zamknięta tylko fabryka a produkcja przeniesiona do Chorwacji, cały dział sprzedaży pozostaje , a jak on jest zarządzany to już inna kwestia. zobaczymy kogo wybiorą na stanowiska managerskie, miejmy tylko nadzieję że będą to bardziej kompetentne osoby niż Pani dyr. ale z drugiej strony jak by wybrała kogoś lepszego od siebie to za długo by nie popracowała, przykro aż patrzeć jak pogrążają się poprzez to nieudacznictwo, w tej chwili jest brak motywacji do pracy , działania i kombinacje z premiami nie przyniosą zamierzonego efektu a wręcz odwrotnie, słyszałem że jest dużo kandydatów do pracy , nie ma co się dziwić , dobrze płatne posadki, oby miał ktoś chęci pokazać co potrafi zrobić a nie tylko przyjść , być marionetka i kasę odbierać, a po 8 godzinach do domu i uśmiech od ucha do ucha jak to się napracował i kasę zarobił, tacy już byli , teraz trzeba nam z powrotem ludzi chcących coś osiągnąć, ludzi ambitnych i mających wiarę w to co robią a takich ze świeczką można szukać, ci co u nas byli już odeszli a Pani dyr nie widzi ich w swojej ekipie bo byli na każdym kroku mądrzejsi, kolega który pisze że zarzuty po co tyle sprzedawali towaru i teraz się wszystko terminuje pokazuje tylko i potwierdza poziom obecnej Pani dyr i reszty osób zarządzających, a gdzie oni są , gdzie jest marketing aby zrobić coś żeby ten towar sprzedał się a nie wrócił przeterminowany, szkoda słów , tutaj nie trzeba wiele , wystarczy że ktoś kto przyjdzie ogarnie cały temat a nie będzie łatwo

qwerty

Od kilku lat już nie jestem pracownikiem w tej firmie, wiadomo wszędzie są ludzie z którymi można się dogadać lub nie, tak samo jak i w Podravce, jednak jakąś specjalnie źle nie wspominam pracy tam, a trochę lat przesiedziałem w tym otoczeniu. Nie wiem do końca co się tam stało i czyja jest to tak na prawdę wina, ale zastanawia mnie, tylko jedna rzecz co będzie dalej z ludzmi, z firmą? czy ktoś to kupi? Są w ogóle jakieś pogłoski na ten temat?

jeszcze TU

Troche przykre jest to ze obwinija nas o wyszstko!!! Za duzo sprzedawalismy nowosci i to nasz wina ze sie produkty terminuja a ja mam tylko pytanie kto nam nakladal takie plany na te nowosci ????? Szczerze to dopiero sie zacznie dziac poczekajcie chwile i jak nie bedzie wymian to zapewne sympatyczne kierowiniczki zamowia PODRAVKE.Nikt sobie nie zdaje sprawy ze wiekszosc towaru jest dzieki dobrej relacji a nie ze posiadamy swietne sprzedajace sie SKU . W mojej ocenie obecne dzialania doprowadza do katastrofy dokladniej tereny i plany na pewne obszary to kpina i nie ma sensu pisania o argumentowaniu tego bo to swiadczy jakich mamy menageroW .JEDYNE WYJSCIE NA DZIEN DZISIEJSZY TO ZROBIC JAK ROLNICY,GORNICY PIELEGNIARKI STRAJK GENERALNY WSZYSCY NA L-4 I ZWIAZKI ZAWODOWE NIECH PRZEDSTAWIA NASZE OCZEKIWANIA BO INACZEJ ZA ROK TO JUZ CALKIEM NOWE TWARZE BEDA NA KONFERENCJI

mammaksa

a wiecie ile kadrowa w łapę dostała za robienie z ludzi osłów w trakcie zamykania fabryki? jak to teraz wszystko sie pieknie w całość składa. Włazidupa warszawska, zniszczyła wszystko wokół siebie , grunt, że przeniknęła w warszawską śmietankę towarzyską :(

Ph

Długowieczny,pod kac to chyba stara twoja siedzi!

długowieczny

tez pracowałem w tej firmie, dobre to były czasy ( nie licząc jednych rządów ), byłem zanim nastały te zmiany o których piszą, zanim przyszła ta cała ekipa co rozwaliła cała firmę, dziwię się dlaczego nikt nad niczym tam nie panuje, takich sytuacji jak ta powyżej jest dużo więcej, są sytuacje dużo gorsze jeszcze, gdzie rks pogrąża firmę w długi , nie panuje całkowicie nad ludźmi, nie ma wiedzy co się dzieje, ale to już nie moja bajka, szkoda tylko tych dobrych co pozostali bo wszystko złe odbija się na całej ekipie a nie na nieudacznikach, obecny system zarządzania ma bardzo negatywny wpływ na pracę- właściwie to należało by powiedzieć że brak zarządzania, bo to co jest to jest po prostu jakiś cyrk i parodia, w okresie kiedy ja pracowałem nie trzeba było wcale nikogo dużo pilnować , nad nikim bata trzymać , każdy wiedział za co jest odpowiedzialny i każdy pilnował zakupów i odsprzedaży bo to w firmie handlowej jest najważniejsze, jak nie było produktów w sklepach to PH ponosili za to odpowiedzialność a teraz jak PH siedzi pod sklepem albo na kawie w KFC to skąd ma wiedzieć co się dzieje, a jeszcze wie że nikt go nie skontroluje i się śmieje , zresztą jak jest ktoś trochę kumaty to wystarczy popatrzeć w dane zakupowe i odsprzedażowe i wyciągnąć odpowiednie wnioski , ale do tego potrzeba niektórym chyba kupić liczydła bo komputery już nie pomagają , albo wysłać niektórych do szkoły podstawowej aby poduczyli się matematyki, firma z sercem jak to o Podravce się mówi to jest w Chorwacji a nie tutaj, w Polsce nie ma od jakiegoś czasu osoby która by poświęciła się i wyciągnęła tą firmę z dołka, każdy kto tam był i jest wyciąga tylko kasę dla siebie, znam osobiście kilka osób które pracowały i by podołały takiemu wyzwaniu ale każdy z nich ma już biznes w którym się dobrze sprawdza , no niestety potwierdza się tylko reguła idąca od samej góry , od osób rządzących w kraju, Polak to tylko potrafi namieszać , nakraść i jeszcze duże odprawy dostać, tak jest po tych zmianach niestety w Podravce. Dziękuję za uwagę i do zobaczenia na handlowym szlaku , jak jeszcze ktoś ze znajomych tu pozostanie.....

Zostaw merytoryczną opinię o Podravka Polska Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Podravka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Podravka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Podravka Polska Sp. z o.o.?

Podravka Polska Sp. z o.o.