Opinie o Podravka Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Podravka Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Podravka Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podravka Polska Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

dawny pracownik

pracowałem w tej firmie,bardzo dobra praca ale to co czytam tutaj tylko potwierdza to co słyszę od różnych ludzi z branży, szkoda że nie ma osoby która weźmie sie twardą ręka za nadużycia i skontroluje pion handlowy, wszystko jest do opanowania ale wystarczy chcieć, brak jakiejkolwiek dyscypliny prowadzi do tego ze przedstawiciele nawet nie wchodzą do klientów tylko siedzą pod sklepem i wpisują to co im do głowy przyjedzie w tableta, sam widziałem takie sytuacje niejednokrotnie będąc w w pracy, Lipno, Rypin, pod pss w lublinie, mrągowo, brodnica - moze to sa wyjątki, ale są , dział sprzedaży jest działem najważniejszym w każdej firmie, sprzedaż, dystrybucja, bez tego firma nie ma obrotów a takie niby obroty w kiedyś i tak ujrzą światło dzienne, pracuje w handlu i słyszę o tym co się dzieje w podravce, szkoda firmy podobno firmy z sercem, ale z takim działem sprzedaży wolnej amerykanki nic dobrego nie wróżę,

nadal ph

to co się dzieje w tej firmie to obraz nędzy i rozpaczy, wołamy o pomoc...tylko do kogo? sposób podziału jednego z regionów to kompletna porażka,przepisanie dystrybutorów kolejna, brak kontroli nad wyjazdami z hurtowni następna, w tabletach wszystko można wpisac a i tak to nie będzie zweryfikowane, ph z torunia ma teraz niezły raj - z "takimi ludźmi" tylko życzyć powodzenia, drogi podravkowiczu z wypowiedzi wyżej, masz racje :( smutne to co sie tu dzieje, ekipa kolesi nakradła co sie dało, rozwaliła firme i uciekła, pozostał niesmak, długi i niedobitki dobrych ludzi, ale jak długo to potrwa? konferencja powinna byc czystką w stosunku do oszustów i nierobów, ci ktorzy pracują uczciwie nie powinni się bać, tylko czy ktoś się w końcu odważy na takie posunięcie?

Podravkowicz

Nikt z firmy nie jest tu w stanie zaprowadzić ładu. Potrzebny jest ktoś z zewnątrz kto uporządkuje tu wszystko od podstaw i zacznie od solidnej reklamy naprawdę dobrych jakościowo produktów. Region regionowi nie jest równy ale plany są jednakowe na grupy produktów, które sprzedają się różnie. W tym miesiącu zobaczymy piękne ilości przeterminowanych kostek Vegety, od kwietnia pójdą tuby, a w ciągu roku polecą Vegety 100g w kosmicznych cenach oraz W Smaki. To będzie piękny rok wymian. Ciekawe czy "góra" wzięła to pod uwagę. Jeżeli konferencja czegoś nie wniesie do życia firmy to podejrzewam, że ludzie którzy nie są zbytnio związani z firmą zaczną odchodzić i stanie się to co było do tej pory rzadkością na znanym portalu z ogłoszeniami o pracę - rekrutacja na PH do Podravki.

obecny
@Podravkowicz

nikt u góry nie zdaje sobie sprawy z tego ile i czego terminuje się , ta co jest obecnie to nie ma pojęcia o niczym , nie mówiąc o takich zwykłych rzeczach jak terminy, a Prezes i Vice - oni maja inne zadania, kasę liczą ( raczej straty ) po kolesiach fachowcach, to będzie kolejny ciężki rok, nawet jak przyjdzie nowa osoba to zanim zapozna się ze strukturami i wdroży w pracę minie kilka miesięcy lub nakradnie szybko co jeszcze pozostało i będzie czekał na odprawę aby odejść, w tej firmie byli ludzie którzy znali się na biznesie, niestety już nie pracują, a obecni KAM, RKS lub inni nie nadają sie na takie stanowiska

my

no to mamy w końcu okazję awansować w ramach rekrutacji wewnętrznej, pytanie czy to ściema i czy nie jest już ktoś wybrany, poczekamy , zobaczymy, miejmy nadzieję że u góry jeszcze oczy otworzą i zrobią porządek z tymi nierobami i nieudacznikami co pozostali po hurtowym zatrudnieniu, wszyscy wiedza o kim mowa, zobaczymy co ciekawe wymyślą na konferencji, oby nie było czarnego czwartku i piątku i połowa nie wracała pociągami w ramach oszczędności

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Rynku Tradycyjnym w firmie Podravka Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Obserwator

To co się wyprawia w tej firmie ze serca,to aż serce pęka,towar ginie z półek,twoja praca poszła w d..pę,zmienili cię na nowego, a on czeka tylko na cenę vegety ,bo nie wie jak sprzedać resztę produktów.W tej firmie trzeba cofnąć się o 3 lata ,od tego momentu w tej firmie jest żle ,tak,tak koledzy. Nie łamać się ,są dwa wyjścia zostać i przetrwać lub zmienić i dać sobie spokój.

ajvar

Szok. Nie dowierzanie. W obecnych czasach to jest śmiech. Wszystko wszyscy mają gdzieś! To chore rządy. Oficjalnie system do d........

obecny

Powiem tak pracuję kilka lat i Człowiek jest świadomy co zrobił i osiągnął. Najgorsze jest to ze 3 wspaniałych. Przekreśla wszystko poprzez decyzję itp tracimy z półek produkty,brak wymian powoduje utratę relacji. Wielka stabilizacja zobaczycie czym się odbije grubo iw mylą, że drożej będziemy się sprzedawać. Kwestia paru miesięcy i kolejne osoby się zwolnienia dobre osoby!szkoda lat ale gratuluję tym co odeszli za odwagę i mam nadzieje, ze reszta w najbliższym czasie tez tak zrobi.powodzenia

były

Tam się już nic nie zmieni.Możesz mieć wygłaskane sklepy ale jak nie masz podhurtòw to się nie liczysz. Mega ściema.Zero pojęcia "menageròw"o obsłudze systemu.Klika ciągle rządzi.Na rozliczenia pakietów czy stojaków czeka się kilka miesięcy. W systemie w niektórych regionach są klienci na sztukę, nawet nie istnieją takie sklepy, ale co tam nikt się nie czepi bo kierownik z tego regionu jest w "układzie". Szkoda Danijela Kocijana bo go wszyscy robią w ch....

poza układem

gdzie jest jakaś osoba co ma pojęcie o prowadzeniu tej firmy, przecież to co wyrabia się , znaczy chaos wielki bo obecna Pani nie panuje a raczej nie ma pojecia o niczym przechodzi wszystkie wyobrażenia, zapewne koleżanki i koledzy podzielają mnie bo jesteśmy już mega wkur...ni na wszystko ( ci z poza układu herbapolu ) , bez ładu i składu tu wszystko jest, powiela się tylko działania dwóch nieudaczników co mega długi zrobili i uciekli, pytam gdzie moje piniądze , gdzie premia, gdzie mój towar , gdzie rozliczenia a o zabieraniu dobrych klientów nie wspomnę już , tylko czepianie się

kris

jaką pracę , czytać nie potrafisz że zwalniają i rozwalają to co pozostało, no chyba że masz układy i przyjmą cie na czyjeś miejsce, "geniuszy" do podmiany nie brakuje

były
@kris

Nie pakuj się tam. Byłem, żałuję.

jeszcze pracujący

no i co tu się dzieje, porażka wielka, wypracowany region P.Dyr tak rozwaliła że już nie będzie co zbierać, zresztą wszystko czego nie dotknęła się do tej pory ze swoimi koleżkami co uciekli rozwalili doszczętnie. przydupasy co zostały nie mają zielonego pojęcia o pracy i żadnych pomysłów , dobiją pozostałości , nieroby jedne, ludzkie pojęcie przechodzi to wszystko że w tak krótkim czasie pozbyli się kadry managerskiej która wszystko w ryzach trzymała, pozatrudniali dyrektorków od siedmiu boleści i kierasów przydupasów co nic nie potrafią , a teraz pogrążaja się sami i doprowadzają do ruiny to co pozostało, gdzie ci właściciele i prezesi , jakąś zaćmę mają że nic nie widzą, oby dociągnąć jak najdłużej za kaskę która w miare dobra wpada a jak rozwalą już wszystko to jeszcze odprawę dadzą za likwidację stanowiska

obserwator

Na pokładzie. Został. Jeszcze 1 szkodnik znaczy szkodniczka wiadomo o kogo chodzi.Całkiem możliwe ze zaraz do Mt dołączy inne sieci hurty itp.Tak to jest jak się cały rok nic nie robiło i z kolegami firmę rozwaliło.Teraz to się szuka obrotu wszędzie żeby pokazać cokolwiek z ekspertami sprzedaży nierobami i zabiera się tym co 70% obrotu wyrabiali do firmy. No co tu więcej powiedzieć dalej idzie to w złym kierunku i czas pokaże jak reszta osób zmieni zaraz firmę to P.Dyr nadrobi na sieciach z tym listingiem, który posiada obecnie :)

mikołaj

na pewno nie tutaj, potrafią tylko zwalniać i likwidować jeszcze chwile i nie zostanie kompletnie nic , a pracowac to będa chyba tylko w kilka osób najlepiej sami chorwaci i niedobitki po herbapolu bo oni na wszyskim się znają najlepiej ci którzy naprawdę znali się i cos dobrego robili to dawno ich nie ma a nas pozbywają się teraz z tonącego okrętu, pozostaną tylko kapitan ameryka co to chwalił się jakim geniuszem jest ( ale chyba w zamykaniu firm ) oraz kolega croatian co nie ma pojęcia o polsce

Józek z Turkowic

kroacja wynosi się ze swoją podrawką i o czym tu mowa?

załamany

co się dzieje, gdzie nasi obrońcy, gdzie prawa pracowników , robią co chcą , zabieraja wczesniej przyznaną kasę ,nawet to co za ciężką pracę należy się, święta tuż tuż a kasy brak, to jest jak w naszym rządzie, skok na kasę, z dziurawego worka nie naleje się, jak tak pójdzie to trzeba będzie roboty szukać bo jeszcze podstawy od nowego roku nam pozmniejszaja , co za (usunięte przez administratora) przez złodziei i oszustów wszystkich, niech oddadzą co nakradli to kasa będzie

Obserwator

Panowie bez urazy ,ale zostańcie tam gdzie jesteście .Znajac życie jesteście jak inni przyjdą nie dają rady i rezygnują .Dlatego interesujące sie swoją mała firemka to może zaczną wam lepiej płacić i bedzie dobrze .

współpracujący

to juz są wolne miejsca , szykuje się ze swoją ekipą skoro są zmiany dokonywane hurtem, no chyba że kogoś awansują wewnątrz , kolejnych nierobów i złodziei lub za układy bo jak widać takich jest tu dużo, my tutaj w hurtowni przyglądamy się bacznie bo chętnie byśmy zamienili się etatami a widząc co ci obecni ludzie zrobili to tym bardziej, no jak można doprowadzić do takiej ruiny, same głąby począwszy od dyrektorów, managerów, kierowników i części przedstawicieli a obecnie rządzącym radziłbym dokładniej sprawdzić wiele rzeczy i układów i nie wybierać do pomocy osoby która jest takim samym niedołężnym dyrektorem jak koledzy których juz nie ma ( opisywani wcześniej w dosyć prosty sposób ) ewentualnie zrobimy ściepę po kilka marnych groszy i kupimy tą firmę , z takimi długami i tak zarządzana to padnie prędzej czy później

pracus

ludzie , co tu się dzieje , tyle nienawiści, co ci ludzie zrobili, każdy w Polsce chce zarabiać, szybko i dużo, jak byscie byli na ich stanowiskach tez tak byście robili, ja nikogo nie bronie bo znam całą tą sytuację od początku ale wiem że obojętnie kto by tam nie siedział na górze też by kradł i dużo brał jak są takie mozliwości, no może kilka wyjątków by znalazło się, ogólnie rzecz ujmując , nie ciekawie porobiło się, okręt bez kapitana i zastępcy, dowódcy sztabu bez umiejętności i doświadczenia na nasz kraj, jak by to powiedział jeden z Polaków ,, róbta co chceta,, coś czuć że wybuchnie już niedługo wielka bomba i będzie czystka dokonana

wku.....y
@pracus

a co ma się dziać, wszyscy mamy juz dosyć, cała banda derektorków głównych , kanałowych, menagerów i kierasów oraz panienek do pomocy w biurze ( czyt pseudo marketing ) powinna juz dawno z hukiem wylecieć z tej roboty, tak jak kolega wyżej napisał, wielu z nas lepiej by rządziło od nich , ktoś ma klapki na oczach albo sam ma wszystko gdzies byle nabrać kasy ile można dopóki sie da i jest z czego , nas w tej chwili wszyscy w (usunięte przez administratora) mają i nikt nie pomoże wyjsc z katastrofy na rynku, dobrze ze madrzy zabezpieczali się i mają podkładki na działania bo jeszcze z własnej kieszeni by płacili za błedy bandy złodziei

stary

Dokladnie ja tylko pytam gdzie teraz jest 1 cymbal jak sa potrzebne decyzje,wsparcie ,realizowanie celow.Jak tchorz uciekl nakradl dlugow narobil I zadowolony siedzi I pobiera mega pieniadze.Kazdy z nas nadaje sie na dyrektora I zarzadzalby o milion razy lepiej.Mam nadzieje ,ze jeszcze reszta z herbapolu zostanie usunieta od ph do kierasow itp

sebastian

Odkąd pojawił się świński duecik z herbapolu, "znakomitych menagerów" to pożal się Boże ...ale przecież te dwa cymbały są najlepszymi tylko w czym... w drodze do kompletnej katastrofy ... takich jak oni powinno się dla przykładu wieszać na rynku w mieście !

Zostaw merytoryczną opinię o Podravka Polska Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Podravka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Podravka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Podravka Polska Sp. z o.o.?

Podravka Polska Sp. z o.o.