Podravka Polska Sp. z o.o.

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o Podravka Polska Sp. z o.o.

Podravka 2015-06-01 23:13:19
Chciałbym sie odnieść do jednego wpisu (snow snow , ) musieli Cie strasznie skrzywdzić w podravce ale to nie znaczy ze każdy pracował tak jak Ty. Wiec nie wiem po co tak piszesz kontrola jest była i bedzie , za niedługo nawet jeszcze bardziej dokładna . Aaa i jeśli strzela sie personaliami to raczej sie podpisuj pod tym ....
snow 2015-06-02 20:29:03
to taki żal czy sentyment raczej bo po niespełna pół roku od odejscia z tej firmy wchodząc do sklepu ktory był w obsłudze i współpraca układała sie dobrze, widze,że towaru z półki ubyło, zostały podstawy, po rozmowie z kierownikiem słyszę,że nikt nie odwiedza punktu, podobnie w kolejnych dobrych sklepach, to takie ....no jakie? mam kontakt z ph z podravki i słyszę co się dzieje i jak sie robi plany, tak wczesniej nie było, mnie nauczono OUT DAJE IN, i tak to działa, teraz zajmuje sie troche innym produktem ale to czego nauczono mnie w podravce procentuje,i za to wielki szacun, żal mi tylko tego co wypracowało sie przez parę lat i ludzi , klientów ktorzy sa teraz odstawieni i pozostawieni sami sobie niestety, a czytając wpisy wcześniejsze nietrudno wyczuć niesmak po herbapolu i tego co po sobie zostawili, totalny brak kontroli jest nadal i nie ma pomysłu co z tym zrobić, plany robi sie na vegecie tylko a w schowek wpisuje zadłużenie u dystrybutora, z tego co mówią ph ta sama vegeta wędruje po wrzutach wielkich z regionu na region, w tej wędrówce kilku ja zaraportuje, dołoży pakiety, podhurt przetrzyma, potem puści w rynek i karuzela się kręci,przy okazji coś wypłynie z sieci i na koniec miesiąca kolejny deal, tylko po co to wszystko? to do niczego nie prowadzi, szkoda firmy ktora niknie w oczach, ale za to Prymat rośnie w siłę, a to Polska firma wiec moze to dobrze
ph 2015-06-09 06:45:50
myślałem że już nie będzie żadnych głupich pomysłów, a tu proszę , kolejne sztuczne stanowisko w tej firmie powstało, zysku nie przyniesie żadnego, po co takie stanowiska tworzy się a na nas kasę oszczędzają, widać kompletny brak wiedzy u dyrekcji, brak kompetencji i pomysłów na rozwój firmy.
tak jak ktoś powyżej napisał. Prymat jeszcze bardziej rośnie w siłę ale przynajmniej Polska firma. a my dalej krążymy w bagnie i nikt nie wie jak wyjść.
ph 1 2015-06-12 08:44:39
proponuje kolejne stanowisko ..moze jakis kierownik ds przepływu informacji pomędzy Pania dyrektor i rks,kam: to stanowisko byloby jak najbardziej pomocne, moze jakas osoba w koncu przetłumaczyłaby tej z góry istote problemów w regionach, pokazałby co jest wazne, wytłumaczyłaby ze ustalenie polityki długoterminowej i zasad jest priorytetem na jakąkolwiek przyszłośc firmy, przetłumaczłayłby to wszystko jak przysłowiowy pastusz krowie
obecny 2015-06-12 10:54:24
do ph1 - ciężko jest aby do pustej głowy coś trafiło, także na nic takie stanowisko, tu potrzeba kogoś z taczką do wywiezienia nieudaczników na zieloną łąkę, tam ich miejsce
sza 2015-06-12 17:40:59
czemu narzekacie? rozmawialem z jednym z ph i wszystko sie potwierdza plany robicie w ipadach, nikt nie sprawdza niczego, premie bierzecie za to, dokladacie od siebie do ceny, bo macie na to, inne firmy juz nie maja tyle, rozparcelowane pakiety czy inne na pdh wiec towar jest, to o co tyle krzyku? tylko sie cieszyc i siedziec cicho, u mnie tak nie ma, czekam z niecierpliwością na wakat w mojej okolicy
merch 2015-06-15 07:03:30
sztuczne stanowiska, brak perspektyw na to co dalej, nowy dyrektor nie ma zadnej decyzyjności, przedstawiciele mają raj wypisując to co im do glowy przyjdzie a najlepiej to czeego brakuje do zrobienia planu po kategoriach na klienta wogole nie wspolpracujacego z danym dystrybutorem, premie za to dla wszystkich, teraz kolejne stanowiska dla kolesi bo wakaty sa nowe albo zaraz będą, czytając wpisy tutaj nietrudno oprzec sie wrażeniu ze żle się dzieje, bardzo źle, inne firmy dzialajace w polsce jakos potrafia sprawnie i mądrze zarządzać , działac, z logiką i planami na przyszłość, potrzeba weryfikacji calego dzialu sprzedaży począwszy od dyr, kam , marketing, rks, ph,bez ekipy jak to ktos napisał wzajemnej adoracji czy cos takiego, ludzi z głową potrzeba, tylko to powinno odbyć sie z wielkim hukiem, konkretnie, i wtedy moze uratowałoby to tę firmę ktora ma potencjał inaczej zginie, pozdrowienia dla Prymatu, oni sie wtej chwili cieszą bo maja z czego,
Tu 2015-06-15 10:07:02
Hm to łatwo zweryfikować kto wypisuje cos czego i tak nie bedzie na sklepie i robi plany z tego co piszesz. Na dzień dzisiejszy total Polska plan wykonuje ok 10 pH to masz odpowiedz . To co mówisz to wg mnie ściema pracuje już długo i wiem,ze u mnie w regionie takie szopki nie odchodzą z wypisywaniem wirtualnych zamówień . Jest pare regionów gdzie widać sprzedaz w ostatnie dni po 50 60 tys i robienie listingow poprzez dile ale widocznie jesteś z jednego z tych regionów .Problem jest innego typu plany są nierealne ,wsparcia brak, cen brak i decyzji tym bardziej jak dobrze popatrzcie przez pryzmat 3 miesięcy zobaczcie ile sie zwolniło ludzi samych od siebie!!!! A z tego co wiem to jest początek bo w każdym regionie osoby z długim stażem już szukają i chodzą na rozmowy. Do wyjaśnienia ci co szukają to większości osoby ktore budowały ta firmę były już w niejednej rewolucji i wspierały sie zawsze! Od momentu karierowiczów z herbapolu i zatrudnianiu ich osób managerów firma wyglada jak wyglada ściemy za ściemami to dzięki tym o których wspominałem .Jak dla mnie prymat co piszesz sie śmieje ale prymat jest tylko i wyłącznie mocny na południu a ponadto co to jest za filozofia sprzedać Tanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
yhy 2015-06-15 16:31:45
plany nierealne , to racja, wsparcie, a w zasadzie jego brak to też racja,ceny krążą a niby ceny nie ma i nikt nic nie wie tylko rzuca podejrzenia jeden na drugiego, kto dolozyl, komu, ile, szopki z wpisywaniem wirtualnych zamówien, to tez racja, latwo zweryfikowac mówisz? tylko to trzeba zrobic, nie weryfikowac dili tylko normalne zamówienia a szczegolnie pakiety, 10 robi plany ale może 5 z nich realnie reszta w ipadach, karierowicze odeszli, nie wszyscy a to co pozostawili to obraz nędzy i rozpaczy, marketning nie pomaga w niczym, nie ma pomyslow planow, totalna rozpierducha u nas, a co do taniego gówna- sie sprzedaje i czym sie rozni od vegety? tym,ze rośnie w siłę i marke, my upadamy
Jj 2015-06-30 12:59:18
Warunki są dobre kolego ,ale znając życie nie będziesz realizował zadań i podstawę dostaniesz :) to już kolorowo nie bedzie
Vegeta 2015-07-22 20:46:43
Podravka ,kiedyś ludzie chcieli tu pracować ,teraz to poczekalnie do innej firmy,towaru brak na sklepach,kiedyś jak nie było w sklepach v75 lub v200 leciało się z roboty ,a teraz luzik.
Także jak ktoś nie lubi pracować a chce zarbiać niech się tu stara.
Pozdrawiam starych Ph ,chyba już można policzyć na dwóch łapkach .
podravka 2015-07-28 21:14:20
wg dmnie raczej nie poczekalnie tylko kazdy mysli ze cos sie polepszy a tu lipa i miarka sie przebrala czas na zmiany .
Tu i tam 2015-08-03 12:05:35
Wysokich planów ,brak wymian obarczanie ciebie za wszystko wina , wzrostów ,stabilizacji ceny ( hah) aż mnie to już śmieszy tego sie spodziewaj
Tu i tam 2015-08-03 12:05:54
Nowy123 2015-08-06 18:51:06
Jak wygląda praca jako PH ds. Gastronomii. Interesują mnie informacje tj. Ile podstawy, jak wygląda sprawa premi, jakie auto służbowe i czy można korzystać prywatnie, ile wizyt dziennie? P
zaimek 2015-09-02 20:51:34
A jak tam Podravka sobie poczyna na łódzkim?
dalej tu 2015-10-04 18:56:41
Powiem tak po okresie wakacyjnym gdzie wiadomo byla plaza na sklepach przychodzi do powaznych zamowien biznes sie swietnie kreci.Zapewne Pani Dyrektor Odnotuje Swietne wzrosty !!! ALEE W ZMIANACH KADROWYCH ;].Jej swietny pomysl na biznes,wzrosty,innowacje i w wszegolnosci zaje... system premiowy doprowadzil jak widac w ostatnich miesiacach do samowolnego zmolnienia sie kilkunastu osob . Jak tak dalej bedzie to personel zmieni sie w 100 % i wtedy fantastyczna kreatywna P DYR wymysli NOWA FIRME PREMIUM POTRAWKA znajac jej pomysly . Powiem tylko tak jak moznna tak nieudacznie prowadzic firme i doprowadzic do dna
jeszcze 2015-10-08 19:41:52
jak widac można, od samego początku jak poznałem to całe towarzystwo , tych co już odeszli i tych którzy pozostali - chodzi oczywiście od kier wzwyż - to mówiłem że doprowadzą do dna albo i niżej, wszyscy którzy przyszli do tej firmy z eksportu ,, wiadomo o co chodzi ,, oraz obecny dyr tradycji nie nadają się do niczego , nie mają pojęcia o niczym, przebijaja się w głupocie nawzajem, Prezes nie widzi albo nie chce widzieć tego lub jest odpowiednio okłamywany o rzeczywistości, firma niech zmieni teraz nazwę na Porażka to bardziej pasuje. a najgorsze jest to że tacy nieudacznicy zawsze gdzieś wypłyną i znajdą dobre stanowiska za dobrą kasę
jeszcze 2015-11-04 21:37:24
marysia , pewnie że doceniam to że mam prace i źle nie zarabiam, ale szkoda mi tej firmy, za dużo serca tutaj zostawiłem żeby patrzeć spokojnie na to co ,, ONI ,, wyprawiają , myśleliśmy że po zwolnieniach dyrektorów zabiorą ze sobą pozostałości nieudaczników , jak widać mało że nie zabrali to jeszcze co niektóre osoby awansowały i dalej niszczą to co było zbudowane, może oni myślą że robią wszystko dla dobra firmy ale jak pokazuje czas , rynek i sytuacja to delikatnie mówiąc raczej nie za bardzo znają się prowadzeniu tego biznesu. awansować niestety nie idzie, zająć ich stanowisk też nie da rady, jak nie masz układów to nic nie zdziałasz. ogólnie mówiąc , niżej niż na samo dno firmy nie doprowadzą, no chyba że tak chcą aby sprzedać to wszystko. juz były pogłoski o ofertach firm do kupna tego co pozostawiają po sobie. może mają jakiś cel lub udział aby to zrobić.
Tu 2015-11-05 19:58:29
No to sie znów zaczyna dziać . Już sie sami dyrektorzy i regionalni zwalniają ciekawe za takie pensje i odchodzą cos jest nie tak
były 2015-11-06 10:20:12
a kto odchodzi ,ktory geniusz ?
Tu 2015-11-06 23:37:53
Dyro kanał TT i RKS Wrocław
Tu 2015-11-08 19:09:51
To niezły głąb z ciebie ze w to wierzysz to już pokazuje jakim możesz byc kierownikiem ( poszukaj gdzieś w firmie z 2 ph
obecny 2015-11-10 13:14:46
no nie ma ta firma szczęścia do dyrektorów, obecnie a TT też szału nie ma, z całym szacunkiem ale bez odpowiedniej wiedzy to za wiele się nie zrobi no chyba że wzięli po to aby był kolejny figurant czyli przynieś podaj pozamiataj i nie szkodź najlepszej z najlepszych Pani Dyrektor, grunt że kasa na koncie będzie się zgadzała
Obserwator 2015-11-12 20:20:40
czemu tak ciągle narzekacie ,jak wam nie pasuje firma to idzie do innej firmy,jak wam zle to macie platformę na która można wyślac @ i opisać cała sytuacje ,spytajcie w Kostrzynie czy jeszcze działa.
W grupie siła więc do boju ze serca ... A co nie którzy kiero już ruszają do swoich kolegów co już zakotwiczyli w innej firmie
obecny 2015-11-12 23:08:42
to nie o to chodzi, znamy się ie od dzisiaj , serdecznie gratuluję awansu koledze ale z całym szacunkiem przez te lata poznalismy się dobrze i wiem że nie ta osoba jest na tym miejscu
a co do rks i innych to cały twierdzę że ich miejsce jest ze swoimi, niech ida za imi tak samo jak przyszli
tylko już nie wróca dobre czasy do podravki, za duzo dobrych udzi odeszło , musiało odejść lub pozbyli sie bo czuli się zagrożeni, pamiętam jednego który pasował na dyrektora , miał ambicje , predyspozycje i przede wszystkim wiedzę i doswiadczenie , układy i był poważany i lubiany wśród klientów i rozumiał ludzi a oni jego ale niestety awansował już gdzie indziej gdzie go doceniają
i tak skończyło wielu dobrych których ta firma potraciła
ale nie ma co narzekać , jest praca, kasa i to liczy się w tych czasach
Były PH 2015-11-18 22:56:46
Dzisiaj zaglądam na pracuj .pl i co widzę ? Ogłoszenie na RKS'ów w 7 lokalizacjach. Czyżby śmietanka z byłych herbat wyemigrowała z Podravki ?
obecny 2015-11-19 11:57:22
@były PH - no niestety nie , to tylko 1 stanowisko ale zawsze po herbacie, idzie do swoich, już zaczęli rozkładać kolejną firmę
reki 2015-11-19 15:15:49
to na jaki w końcu region szukają RKS-a ?,bo w ogłoszeniu kilka lokalizacji
obecny 2015-11-20 09:29:29
tj , płd-zach - tylko ten 1 region
Tu 2015-11-20 20:21:32
Południe i w najbliższym czasie Wrocław
kandydatka 2015-12-01 11:33:45
witam, mam pytanie, czy ktoś wie jak sprzedają się te produkty, byłam u siebie na osiedlu w dużym sklepie i nic tam nie ma z Podravki, mam podjąć pracę u nich ale sklepy narzekają na współpracę
czy ktoś wie jak się pracuje i może napisac , czy konkurencja jest silna, jaka atmosfera panuje w firmie
.... 2015-12-02 00:36:06
A gdzie dokładnie ! Teren terenowi nie równy .
Praca jak praca . Kiedyś było lepiej ale da sie zarobić :) dyrektorka pojechana , pomysły z czapy . Ciśnienie było jest i bedzie . A produkty ogółem sie sprzedają .
kandydatka 2015-12-02 14:00:25
a na Toruń i okolice , ale nie widac tych produktów , słabo coś tu jest
Tu 2015-12-06 09:27:39
Jak widac rekrutacje trwają bo kto przychodzi i widzi całokształt firmy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chaos,System Premiowy to rezygnuje .
obecny 2015-12-09 15:40:49
chaos to jest od dłuższego czasu, od zmiany ekipy i nic w tym kierunku nie zmienia się i nie zmieni szybko. do póki będzie pracowała dyr i będzie brała sobie do pomocy osoby byle nie mądrzejsze od niej to nadal będzie tak samo, czyli źle, ale to nieważne, przecież najważniejsza jest kasa, a jaka płaca taka i nasza praca :)
kicia 2015-12-15 10:45:15
echu - Tobie to chyba klocki by wystarczyły , jak widzę podniecających się bo dostali normalne narzędzia pracy to źle mi się robi. a ogłoszenie jest i będzie dopóki nie skończy się opłata pakietowa.
żal czytać te wszystkie wypociny.
najważniejsza jest kasa,kasa,kasa,kasa a później myśli się o pracy
Tu 2015-12-29 09:15:20
To lepiej nie przychodź tu bo dostaniesz ipada i oszalejesz. I wtedy będziesz zafascynowany iPadem a nie praca w PODRAVCE
omatko 2015-12-30 10:28:32
o czym Wy tutaj piszecie, atmosfera dobra, zabawki do pracy, idźcie do piaskownicy nie do pracy, pewnie że kasa się liczy a atmosfera , ten kto pracuje tutaj dość długo to wie że teraz to jest porażka , lepiej to tutaj już było i minęło i jak widać nie wraca
Tu 2015-12-30 19:57:12
Racja , ale jak czytam wpisy typu ,ze dają tel i sie ktoś tym jara to niech lepiej zostanie w obecnej firmie i nie przychodzi . pózniej sie rozczaruję jak zobaczy cene vegety 1 kg w kauflandzie
Olo 2016-01-03 15:33:39
smok ty się z choinki urwałeś??Byles kiedyś przedstawicielem?? co to za tekst nie patrzysz na ceny??Prosty przykład przyjeżdżasz do dużego klienta i chcesz zrobić wrzutre np na VEGETE 1 kg...proponujesz cenę dużo wyższa niż te 9.99 które ma kaufland...i co robi klient?? Puka się w czoło ,patrzy na ciebie jak na debila i albo kupi 5 kartonów od ciebie albo pojedzie do Kauflandu i kupi paletę i w tych przypadkach żadne dobre układy z klientem i to czy jesteście na TY nie zmieniają niczego...Sorry biznes się biznes...kupi tam gdzie ma taniej.Wiec nie opowiadaj głupot z w stylu "angażować " się w prace osobiście..lub to TYLKO twoja praca...praca polega na robieniu planów które są kosmicznie wysokie...a marketowe promocje bardzo "pomagają" TT.Kolejny przykład...warzywko 500g Kaufland 2.49... Wejdź do jakiegokolwiek sklepu w twoim miejscu zamieszkania i zobaczysz ze za te cenę nie dostaniesz nawet warzywka 200g a plany w TT na warzywko to Himalaje.Tyle w temacie.
rradek 2016-01-14 17:36:10
jest juz regionalny we wrocku ?
audyt 2016-01-18 10:58:31
jeżeli w rok odchodzi 90% załogi to o czymś to świadczy, na kolesiach nie ujedzie się długo i daleko, a teraz po kolejnych zmianach zarządzający nie ma pojęcia co robi i jak w ogóle zrobić aby było lepiej, nie ma kim tego zrobić i jakoś kręci sie z dnia na dzień a co dalej to nikogo nie interesuje bo to nie są ludzie na odpowiednich stanowiskach, ale jeszcze trochę, już w odpowiednich kręgach znaja nazwiska tych którzy mają zająć wszystkie wysokie stanowiska i zaprowadzić porządek, wdrażają się w drugiej firmie ( juz w Polsce ) należącej do tego samego koncernu, przyjdzie dzień kiedy padnie blady strach i zmiana będzie szybka i błyskawiczna
Ciekawy 2016-03-03 03:47:56
a ja myslalem, ze w Podravce to sami geniusze z H-polu byli...i co? Co się nagle stało?
To 2016-03-09 10:52:39
Sprawdzic to sie można na boisku
tu trzeba pracowac i realizowac cele a nie uczyc sie
Sprobowac to polecam nowej vegety do mies
tu 2016-03-09 22:19:22
nie ze mam problem do ciebie ale takich AS ów było sporo w tej firmie
Masz racje pracodawca oferuje ciekawe warunki tylko tak jak napisałem wyżej cos za cos .Tylu co myślało ,ze da rade a po 3,4,5 miesiącach zrezygnowali jest sporo. Fajnie ze masz beke bo później może być placz ;] POZDR
Obecny 2016-05-12 21:40:11
Asy to teraz pracują ,kiedyś za braki vegety lub wwo to by was już nie było ,teraz macie spacerek bo nikt na tym nie panuje .
mający wyniki 2016-05-25 21:47:52
teraz asami to nazywają tych co pracują 3 miechy, w sklepach jest beznadzieja , nie to co było kiedyś, ma kolega tutaj rację, za braki Vegety czy W-ka by już głowy się sypały a w najlepszym przypadku pozabierane premie , teraz to lajcik, począwszy od góry - same nieudaczniki
szymonek 2016-06-02 22:59:19
Przedstawiciela Handlowego ds. hurtu jest u nich potrzebny teraz jak widze, zastnawiam się tylko dlaczego macie taką napiętą atmoasferę teraz w firmie?
kreck 2016-12-03 11:44:44
Dyr ds kanału tradycyjnego zamiast pracowac to romansuje :))) stąd pustki w sklepach
Zostaw swoją opinię o Podravka Polska Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podravka Polska Sp. z o.o.