Opinie o PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek w Bielsko-Biała

D.S.

witam,wiem że praca kobiet na hali to zazwyczaj sortowanie odzieży a jak wygląda praca mężczyzn na hali,czy też sa na dziale sortowania jakie obowiazki zazwyczaj do nich należą?

antyZłodziej
@D.S.

A może faktycznie Wtórpol jest okradany ? Bo przecież za 1 kg łachów można dostać 1,50 zł . Taki busik z 800 kg to 1200 zl dziennie a przesortowane można zawieźć temu Wtórpolowi do magazynu czy na naczepę. Jakby ich pracownicy nie okradali to by się złodziejstwa nie bali w tym Wtórpolu.

wieśmak

Ale jaja wystarczy mi ,że z 30% tych opini jest prawdziwe i fszystko jasne!!!! ,żę zacytyję,:...,." (usunięte przez administratora)

Ołówek

Chciałem się zgłosić, ale jak zobaczyłem co piszą ludzie, włosy mi dęba stanęły. No, panie Wojteczek, spadaj pan na drzewo z takim traktowaniem ludzi. Jeszcze trochę, a nie będzie komu odwala tej czarnej roboty.

Borowa

Ja wiem ze nie jest lekko z robota, ale zeby po przeczytaniu tego, co ludzie pisza o Wtorpolu chciec dla nich robic to trzeba nie miec piatej klepki. Sa inne firmy a od tych co obiecuja zlote gory a potem te gorki zamieniaja na dolki, bynajmniej nie zlote, trzeba omijac wielkim sprezystym lukiem.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
pomoc

a juz chcialam wystawic duzy worek dobrze ze sprawdzilam firme.po przeczytaniu opini o wlascicielu znajde osobiscie potrzebujacych.a pan wojteczek niech spada na drzewo nie pomoge mu.!!!!!!!!

Krzysztof

Witam pisze by powiedzieć że pracowałem tam ponad 2 lata, sporo czasu upłynęło już jak z stamtąd odeszłem i nie żałuje tego(usunięte przez administratora) ludzi a niby zakład pracy chronionej masakra nikomu nie polecam tego zakładu

Uciekaj stamtąd jak najszybciej!

Będziesz harować jak wół [usunięte przez moderatora]

Gruby

Zastanawiasz się, czy pracować we Wtórpolu? Wiej jak najdalej, zanim umoczysz! Poczytaj, co piszą ludzie, opinii jest mnóstwo i same negatywne i co gorsza prawdziwe.

krytycznyobserwator

[usunięte przez moderatora] tragedia, jesli jeszcze choc jeden naiwny zastanawia sie nad praca tutaj to znscxy ze jest niepelnosprawny umyslowo.

Staszek

Ala - chyba cię Najjaśniejszy opuścił. Takiej żenady nie widziałem, jak żyję. Idź ty, chłopie, do szkoły, naucz się, jak się robi profesjonalny PR i dopiero wtedy pisz. A Ty, Paweł się nie oburzaj, nie widzisz, że to ściema, jak cały Wtórpol?

blabla

Firma Wtórpol? [usunięte przez moderatora] pracowałam tam kilka dni na sortowni. Syf totalny. Musisz przezucic okolo 3 tony szmat. Jak nie wyrobisz zwalniają cię. Poza tym nie dbaja tam o pracownika, powinny byc mydła do dezynfekcji rąk ewentualnie rekawiczki. Kadra i żeokome brygadziski wielkie Pani od siedmiu bolesci. Przerwa 15 min aaa na papierosa nie mozna wyjsc bo licza sie tony.

Rafi

no to teraz będzie :-)))) znalazł się taki co umie i może napisać poprawną polszczyzną - z wykształceniem - który napisze, czy się to komuś podoba czy nie o prawdzie jaka panuje we wtórpolu zacznę od początku pojawia się człowiek (darek ... [usunięte przez moderatora] który opowiada Ci takie historie jakie CHCESZ usłyszeć. Więc Ty zakładasz działalność bo Ci powiedział że (i tu uwaga) będziesz miał 5 do 8 tyś. na rękę! Auta są jak najbardziej (bo ich jeszcze nie widziałeś), tylko wsiadać i pracować :-). Usłyszysz (jak ja) że "firma" zajmuje się naprawami a Tobie pozostają tylko drobne naprawy... poza tym "firma" będzie DAWAĆ Ci co miesiąc jeden tysiąc złotych na obsługę tego auta!!! Zatrudnisz pracowników, których (cicho mówiąc) masz doić ile się da płacąc grosze. Prawda że całkiem nieźle?! :-) Ale teraz PRAWDA ... która nie będzie leżała naczelnemu s [usunięte przez moderatora] Prawda jest taka że podpisując umowę p

T

Ja pracowałem w tej firmie dwa lata i dobrze ze tylko dwa lata. Pracujesz jak wół po 10 -12 godzin [usunięte przez moderatora] A post pisał pewnie 18latek który dostał pierwsza prace

Maniek

gołym okiem widać że ten wpis to sprawka kogoś z firmy w/w firma od spokojnie 2-3 lat cały czas szuka kierowców mi to wystarczy żeby nawet tam nie dzwonić bo po co? takich pracodawców powinno się wieszać za nogę na latarni dla przykładu bezczelne arogancki [usunięte przez moderatora] tyle można powiedzieć o kimś takim co ludzi nie szanuje a sam się dorabia na ludzkiej krzywdzie no ale żyjemy w dzikim kapitalizmie gdzie prawo stoi po stronie pracodawcy rząd też stoi po stronie tej chamskiej nowobogackiej stronie społeczeństwa

paweł

Jak możesz pisać o tej firmie tak dobrym słowem !!!jeszcze nikt kto tam pracował nie powiedział nic dobrego , [usunięte przez moderatora] ,szukają ludzi z własną działalnością a traktują żeczowo nie polecam tej firmy !!!

anka
@paweł

Czyli jednym słowem murzynownia i Chiny

Maciej

Z przykrością potwierdzam wypowiedź kolegi. Jako były podwykonawca nie mam dobrych wspomnień ze współpracy z w/w firmą. [usunięte przez moderatora] Ogólnie rzecz ujmując umowa o współpracy nie ma nic wspólnego z szarą rzeczywistością jesteś traktowany jak pracownik etatowy ale tylko po stronie obowiązków bo praw nie masz żadnych a zapis o swobodzie gospodarczej to tylko zlepek wyrazów na umowie z którego firma nic sobie nie robi. Kończąc moją wypowiedź w tym temacie nie polecam współpracy.

Tiomek

Jeżeli masz za dużo pieniążków to proponuje ci pracę we Wtórpolu np. jako kierowca z własna działalnością. Otrzymujesz od firmy rewelacyjne rozklekotane auto które psuje się na potęge a w dodatku przy siarczystych mrozach nie masz ogrzewania. Wszystko musisz naprawiać na własny koszt.musisz kupić licencję transportową która kosztuje bajońskie sumy.Musisz zatrudnić pracownika do pomocy, bo sam nie dasz rady opróżniać kontenerów. Za wywiezione kontenery zapłacą ci z poślizgiem tak mniej więcej 3 miesięcznym. no między czasie jakiś marny grosz ci rzucą żebyś kupił paliwo, bo żeby zapłacić pracownikowi to już nie wystarcza. Od pierwszego dnia uważają ciebie za złodzieja i kontrolują na każdym kroku przez gps. nawet jak po drodze zjedziesz na chwile do domu żeby coś zjeść czy na kawusie to już do ciebie wydzwaniają. A pracujesz przecież od świtu do nocy lub przez całą noc. A na koniec dają ci kopa bez podania przyczyn. a tak ogólnie żecz biorąc to już nigdy nie wrzucę do tych pojemników ci

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek?

Kandydaci do pracy w PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek