Opinie o AQUA SYSTEM SP. Z O.O w Bielsko-biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AQUA SYSTEM SP. Z O.O, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AQUA SYSTEM SP. Z O.O o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AQUA SYSTEM SP. Z O.O w Bielsko-biała

Pawel

Czy można wam zlecić roboty wyburzeniowe?

Pytanie Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w AQUA SYSTEM SP. Z O.O?

Pawel

Czy można wam zlecić roboty wyburzeniowe?

pawełek
@Pawel

już pisałem, tak, na twój móżdżek

Anna
@pawełek

Widać nie można liczyć na wsparcie i sensowną odpowiedź. Na co dzień w Aqua też tak jest? Brak empatii?

Anula
@Anna

a pytanie było z empatią ?

pawełek
@Pawel

hm, co z tym móżdżkiem ?

pawełek Nowy wpis
@pawełek

łoł, to szok,nie rozerwało ?

pawełek Nowy wpis
@pawełek

łoł, to szok, nie rozerwało?

Dominika Nowy wpis

Hej, czy mogłabym uzyskać jakieś świeże informacje odnośnie zatrudnienia w AQUA SYSTEM? Dawno nikt na ten temat się tu na forum nie wypowiadał a zastanawiam się co oferuje firma na start nowym pracownikom. Czy polecacie pracę w tym miejscu?

Mario

Żeby docenić dobrego pracodawcę trzeba samemu być dobrym pracownikiem. Ja polecam firmę

Operator koparki i koparko-ładowarki
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

witam serdecznie przeglądając internet w poszukiwaniu pracy na stanowisko operator koparko ładowarki / mini koparki / ładowarki coś mnie natchnęło i postanowiłem wpisać w wyszukiwarkę Google:->Aqua System.Po znalezieniu w wyszukiwarce wszystkich danych kontaktowych do firmy, konkretnie chodziło mi o nr telefonu.Wstukałem nr. i dzwonię, w słuchawce odzywa się Pani na co ja: Witam serdecznie, dzwonię do Państwa z zapytaniem, czy może szukacie Państwo osoby na stanowisko operator koparko ładowarki lub mini koparki(wcześniej nie wiedząc o tym iż ogłoszenie ich pojawiło się na portalu Aplikuj.pl->https://www.aplikuj.pl/oferta/105388/operator-koparki-i-koparko-ladowarki-praca-stala-aqua-system-sp-z-o-o-?utm_source=jooble&utm_medium=cpc&utm_campaign=jooble).Na co Pani odpowiada tak że szukają.Na mojej twarzy gdy usłyszałem tę odpowiedź pojawił się uśmiech.Chwilka rozmowy z tą kobietą i usłyszałem zaproszenie od niej do firmy, żebym był na 8 tam, na co iż nie jestem mobilny i pojawię się tam między 8 a 10.Pani powiedziała żebym zabrał ze sobą CV i uprawnienia do obsługi koparko ładowarki.CV postanowiłem wysłać na ich e-maila tak też zrobiłem XXI wiek a ja mam nosić ze sobą CV pfy,śmieszne.Następnego dnia t.j 07.06.2018roku wybrałem się na spotkanie do firmy AQUA SYSTEM SP. Z O.O, trudny dojazd dla osoby która nie posiada auta/samochodu.Mimo tego dotarłem tam troszkę po godzinie 10, szukam osób w budynku odpowiedzialnych za rekrutację/zatrudnienie, jeden z pracowników pokierował mnie gdzie mam się udać.Wchodzę do pomieszczenia dokładnie to był korytarz na przeciw mnie w pokoju siedzą 2kobiety, na co ja Dzień dobry witam serdecznie dzwoniłem wczoraj w sprawie pracy na operatora.Jedna z Pań pyta mnie o doświadczenie na co ja iż takowego nie mam dlatego tutaj jestem, szukam pracodawcy bądź firmy która przyjmie mnie do przyuczenia/nabrania doświadczenia.Chcą CV na co ja że wczoraj je wysłałem na Waszego firmowego e-maila.Coś tam marudziły/ględziły(wrażenie jakie odniosłem to: wredne,złośliwe,zołzy w dodatku nie przyjemne) pytały dlaczego już nie pracuję w firmie która była wymieniona w moim CV jako ostatnia.Odpowiedziałem że szukam pracy docelowo jako operator w celu nabrania doświadczenia ponieważ na kursie nie da się opanować maszyny należycie i precyzyjnie, na co one że u nich w firmie operator wychodzi z maszyny i pomaga monterowi, na co ja ok.Jedna z Pań zapytała czy umiem zgrzewać, nie nie umiem nigdy tego nie robiłem, a czy ma Pan ważne badania z poprzedniej firmy i co Pan tam robił na jakim stanowisku pracował(myślę sobie co za tępe c..y przecież pisze w CV).Zirytowany tym pytaniem odpowiadam tak mam badania z tamtej firmy, byłem pomocnikiem robotnika budowlanego.Przycinałem rury, docinałem kostkę brukową, jak trzeba było wchodziłem do wykopu z rura.Panie popatrzyły na siebie, szybko się skonsultowały i podjęły decyzje iż do mnie zadzwonią.Na co ja podziękowałem i jak kultura mówi pożegnałem się.Wychodząc przeanalizowałem sobie rozmowę i jak napisałem powyżej miałem swoje zdanie na temat Pań.Myślałem iż nie zadzwonią do mnie, a tu miłe zaskoczenie dzwoni mi jakiś dziwny nr. stacjonarny odbieram, halo słucham.Czy Pan Sebastian tak tak przy telefonie.Okazało się iż Panie są zainteresowane moją kandydaturą, na co ja ponieważ na rozmowie Panie nie zapoznały mnie z wynagrodzeniem, nagle słyszę delikatne zmieszanie/poplątanie języka i Pani mówi mi że jest to uzależnione od moich umiejętności i doświadczenia a zarobki oscylują miedzy 2500 a 3000 złotych netto na rękę.W ogłoszeniu oferują : pracę na umowę o pracę wynagrodzenie zasadnicze + premia, a obowiązki jakie masz to : obsługa koparki jednonaczyniowej i koparko-ładowarki przy budowie zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.Ja iż doświadczenia nie posiadam usłyszałem iż mam także pomagać monterowi.Zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości na kolejnym spotkaniu dopytam o to jeszcze.

Pytania

czym mam doświadczenie jako operator?, czy mam badania z byłej firmy? , dlaczego nie pracuje w poprzedniej firmie? , co robiłem? , czy umiem zgrzewać?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co jaki okres czasu w AQUA SYSTEM SP. Z O.O można ubiegać się o podwyżkę?

Bob
Klient
@Pytanie

Co miesiąc

CEkierowca

Pracował ktoś jako kierowca w tej firmie? Może coś powiedzieć ?

Man.
@CEkierowca

Pracowałem 3-lata aqua system lecz z powodu nieudolności i głupoty ,,prezesa'' oraz kierownictwa zrezygnowałem.Man.

zrozpaczony
@Man.

man przez gułpote i nieudolność prezesa firma istnieje a taki fachowiec się obraźił, prooosimy wróć, nie możemy bez ciebie, padniemy.

Manek
@Man.

Man , zlituj się, wróć, napraw głupotę prezesa, czekamy , czekamyyyyy, firma tonie, zostanie orkiestra ale będzie grać dla Ciebie .

MAN<
@Man.

man, gdzie jesteś taki fachowiec, prezes Cię szuka, jak nie wrócisz to zamknie firmę, 20 000 na rękę , wróć , błagamy

Obserwator
@MAN<

Nom prezesie.. teraz twoja firemka jest znana na cala Polske. Myslisz, ze to przez glupote i nieudolnosc, ktora Ci Twoj byly pracownik zarzucal?

inżynier_AGH
@Obserwator

Jeżeli ta firma okaże się winna tragedii w Szczyrku, to prezes niech szykuje mydło za kraty.

????

Teraz już zamknięcie

To ja
@MAN<

No teraz napewno zamknie firmę, ciolasy!!!

Kris
@zrozpaczony

Miałeś rację... Padniecie i to z wielkim hukiem.

Rafał
@To ja

Prokuratura już działa i napewno coś znajdzie ( życzę to Prokuratuze) a Sąd też swoje zadezyduje. ????

Max
@To ja

po Szczyrku pewnie tak

widzialemFIREMKEwAKCJI
@Obserwator

jakis rok temu owa firemka prowadzila jakies prace w Bielsk-B na rogu Czystej i Skargi, pamietam jak dzis jak fachowcy w zeilonych mundurkach z logo aquasystem na placech wyskakiwali predko z wykopu, chwile czesniej w calej okolicy padlo zasilanie, fachowcy przewiercili jakas magistrale...

kER
@MAN<

Mam nadzieję, że będziesz siedział razem z tym swoim prezesem!

tom
@Obserwator

kiedyś pracowałem w tej firmie znalazłem lepsze warunki i zwolniłem się, szef podpisał podanie jakie chciałem, nie rozumię tyle złosliwosci i żali na firme jak trudno być człowiekiem

asystent
@Obserwator

no dobra, polece cie szefowi na doradce

Jakbczytam

Jak czytam wałki szły cały czas. Karma wróciła. Gdyby to ktoś z mojej rodziny, prezes i winny przewiercenia juz by wachali kwiatki od spodu. Jezeli to wasza wina, to przesrane na calej linii...

życzliwy
@Jakbczytam

byłbym ostrożny, idzie namierzyć komputer autora

Iwona

Prezes powinien podać się do dymisji a cała firma powinna wypłacić odszkodowanie dla rodziny ofia ze Szczyrku

Nick
@Iwona

Do jakiej dymisji! ON POWINIEN SIEDZIEĆ!

zz
@Iwona

Nie spieszyłbym się z wydawaniem wyroków. Za mało wiadomo. Każdy kto brał udział w jakichkolwiek wykopach / wierceniach wie, że plany instalacji w tym smutnym kraju są często czysto teoretyczne i odstępstwa są nagminne... Czy tak tu było? Nie wiem. Czy sprawdzili plany i trafili na gaz tam gdzie nie powinno go być? Nie wiem. To ustali prokuratura i dałbym jej w spokoju pracować...

abc
@zz

Szczerze nie znam firmy wogole tylko z nazwy i slyszenia (glosy raczej pochlebne nie sa ) ale co do Szczyrku to niestety zz masz racje . Za malo jest informacji to po pierwsze . Po drugie rzeczywistosc a plany to sa dwie rozne wersje . Teraz dopiero organa do odbioru zycza sobie plany geodezyjne z naniesionym uzbrojeniem terenu tj wszystkich instalacji lacznie z trasami. I tez nie wiadomo czy tak nie bylo w Szczyrku . To narazie za wczesnie wydawac wyrok. Biegli narazie badaja sprawe .

Uwe
@abc

Już wiadomo ze plany w Szczyrku mogły trochę odbiegać od rzeczywistości gdyż gazociąg kładziono dawno temu a w międzyczasie nawieziono ziemi itp. Jednak firma wiedziała że gazociąg idzie 130 cm pod ziemią (W rzeczywistości był nieco niżej) a mimo to ryła na głębokości 170 cm!

Taaaa
@Iwona

A dlaczego do dymisji??? Przecież to firma ELMARO od nich wypożyczyła maszynę do przewiertu. I to firma ELMARO za wszytko odpowiada. Jak bym Ci pożyczył auto I byś kogoś zabił to co ja bym poszedł siedzieć???? Przestań pisać brednie

azcz

wybuchowa ekipa

xyz
@azcz

Jeszcze nic nie ustalono, a ludzie już wydają wyrok. Może tego gazociągu wogóle nie było na mapie, albo był naniesiony w innym miejscu

Engineer
@xyz

A kogo to obchodzi? Oni nie mieli zezwolenia na przycisk tylko na wykop!!!

Mallarz

Chwilowo nie polecam szukać tam pracy. Raczej są teraz bardzo zabiegani...

Rafał
@Mallarz

No raczej bym się nie pytał o pracę w tej firmie. Ta Firma teras sławna w TV że to ta Firma odpowiada za wybuch.

G
@Rafał

"Teras"

Niki
 Rekomendacja

Firma znana na całą Polskę. Wątpię by się podniosła jeżeli zawinili.

Paulina

W internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji nie można znaleźć, żadnych ofert pracy w firmie AQUA SYSTEM. Czy ktoś jest w posiadaniu informacji w jaki sposób pracodawca rekrutuje pracowników do swojej firmy? Czy, aby pracować w firmie AQUA SYSTEM należy być poleconym przez znajomego? A może jest to firma do której trudno się dostać z uwagi na małą liczbę zwolnień pracowników? Podzielcie się z nami swoimi informacjami na temat firmy AQUA SYSTEM.

Swojak
@Paulina

Pracę w AQUA SYSTEM otrzymuje się po znajomości. Wystarczy upiec dobre ciasto i mieć koleżanki lub rodzinę, która juz tam pracuje... Zero kwalifikacji tylko plecy...

operator
@Swojak

szkoda chciałem złożyć CV na operatora koparki a firma zmieniła profil, pieką ciasta, ciekawe czy dobre.

Paulina

A przyjmują tu studentów? I czy jest elastyczny grafik? Ktoś coś?

Ciekawy

Witam Chciałbym zapytać o zarobki? W jakim przedziale się one utrzymują

popyrtany

czy akwa daje studzienke do kanalizacji jkesli jest wszystko na mojej dzialce?

Czarny

Jesteś (usunięte przez administratora) i tyle . Najlepszego Brygadzistę Aqua system obrażasz . (usunięte przez administratora)

Niki

Może ktoś napisze co aktualnie firma robi i czy potrzebuje pracowników?

Tymon

Czy możecie podpowiedzieć jaka jest sytuacja aktualnie?

Sebastian Gruby

jaka panuje tam atmosfera? jak Wam się tam pracuje? czy na budowie/miejscu jest do dyspozycji lokal socjalny w którym można zjeść umyć ręce podczas przerwy? jakie obowiązki ma operator i ile zarabia? czekam na Wasze opinie, serdecznie dziękuje za wszelkie informacje/opinie na temat firny AQUA SYSTEM SP. Z O.O - Bielsko-Biała.

Paulina

@Manek czy posiadasz aktualne informacje jaką pozycję zajmuje firma Aqua System na tle innych firm o podobnym profilu w Bielsku-Białej? Na czym polega obecnie wewnętrzna polityka firmy w obliczu zmian kierowniczych? @local jakie wymagania firma stawia pracownikom którzy ubiegają się lub chcą utrzymać swoje stanowisko pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o AQUA SYSTEM SP. Z O.O - Bielsko-biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AQUA SYSTEM SP. Z O.O