AQUA SYSTEM SP. Z O.O

Bielsko-biała

Opinie o AQUA SYSTEM SP. Z O.O

men

man jaka szkoda, odszedłeś i firma padła

monter

Pracuje w tej firmie kilka lat i jestem zadowolony.Płacą lepiej niż podobne firmy .

true

Umowa na najniższą krajową plus premia, a premia jak to premia raz jest a raz jej nie ma

loyal
@true 27.06.2016 12:16

true, może premie pomyliłeś z migaczem, raz jest a raz nie ma

true

Ciekawe komu pasuje umowa zlecenia do jesieni? Bo na zimę do widzenia z firmy. Kasa maaaaaarna

hero
@true 27.06.2016 11:54

true, praca do jesieni pasuje narciarzom, a my przyjdziemy do Ciebie, ponoć zimą w Twojej firmie można zarobić tysiiiiiiiiące.

zm

Firma sie sypie, zwalnia ludzi, nie ma kontraktow. Dorywczo zatrudniaja ludzi na umowe zlecenie, na stala umowe nie ma co liczyc. Ani na kase. Nie polecam.

friend
@zm 19.03.2016 17:16

zm wróć , firma się sypie i sypie jak nie wrócisz to się rozsypie , proooooosimy

zm'
@zm 19.03.2016 17:16

zm lżej jak wylałeś jad , to takie łatwe

w

mild
@w 14.01.2016 11:55
Kierownictwo lubi poprawiac sobie humor obcinaniem pracownikom premii. Bez powodu. Nigdy nie wiesz ile wplynie na konto....

w - jak masz dobry humor sprawdź konto ile dostałeś premii za pracę zimą, bo w tym okresie w budowlance dobrze płacą.

CEkierowca

Pracował ktoś jako kierowca w tej firmie? Może coś powiedzieć ?

zrozpaczony
@Man. 01.03.2017 08:32
Pracowałem 3-lata aqua system lecz z powodu nieudolności i głupoty ,,prezesa'' oraz kierownictwa zrezygnowałem.Man....

man przez gułpote i nieudolność prezesa firma istnieje a taki fachowiec się obraźił, prooosimy wróć, nie możemy bez ciebie, padniemy.

Manek
@Man. 01.03.2017 08:32

Man , zlituj się, wróć, napraw głupotę prezesa, czekamy , czekamyyyyy, firma tonie, zostanie orkiestra ale będzie grać dla Ciebie .

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy AQUA SYSTEM SP. Z O.O. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o AQUA SYSTEM SP. Z O.O - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQUA SYSTEM SP. Z O.O